IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

133 Oldal V  « < 131 132 133  
Reply to this topicStart new topic
Jenson Button fan club
Dankson
hozzászólás Dec 3 2019, 05:45
Létrehozva: #2641

Tékozló fiú

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

Fenébe 😄
Mi vagy te? valami fórum örzője?😂

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09
Go to the top of the page

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Dec 3 2019, 11:00
Létrehozva: #2642

Speechless

Regisztrált: 16-June 09
Innen: Hungary
Azonosító: 3,808

Nem, mivel adminjogom nincs. Az viszont elkeserít, hogy némelyek trollkodásból valóságos pöcegödröt csinálnak a fórumból. Miért jó ez? angry.gif

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Dec 5 2019, 04:08
Létrehozva: #2643

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(coyote55 @ Dec 3 2019, 11:00) *
Nem, mivel adminjogom nincs. Az viszont elkeserít, hogy némelyek trollkodásból valóságos pöcegödröt csinálnak a fórumból. Miért jó ez? angry.gif

Itt már sajnos egy éve nincs fórum élet. Ez már csak egy szellem fórum. Én csak Buttonosként búcsúztattam, vagyis próbáltam. Minden esetre örülök hogy nem csak én néztem ide vissza smile.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post

133 Oldal V  « < 131 132 133
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020 January 20th - 09:23