IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

7 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2015, Monte-Carlo, 2015. május 21-24.
Monacoban ...
... a futamot .... nyeri
Hamilton [ 7 ] ** [43.75%]
Rosberg [ 6 ] ** [37.50%]
Vettel [ 0 ] ** [0.00%]
Räikkönen [ 3 ] ** [18.75%]
valaki más [ 0 ] ** [0.00%]
... berakja-e az 5. motorját a Red Bull?
igen [ 6 ] ** [37.50%]
nem [ 10 ] ** [62.50%]
... végig lehet-e nézni a futamot elalvás nélkül?
igen [ 9 ] ** [56.25%]
nem [ 7 ] ** [43.75%]
Összes szavazat: 16
A vendégek nem szavazhatnak 
Thibczy
hozzászólás May 10 2015, 03:30
Létrehozva: #1

Alonso WDC

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

A kevés európai futam közül pont ezt a szart kell megtartani mindenáron.
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás May 10 2015, 03:35
Létrehozva: #2

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Egy rohadt nagy káoszfutam legyen. Mégegy ilyen unalmas futamot mint a mait nem birnák ki.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 10 2015, 03:35
Létrehozva: #3

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

1. Hamilton
2. Rosberg
3. Vettel
4. Raikkönen

Pole: Hamilton
FL: Hamilton

Rosberg meg figyeljen, el ne felejtse elfékezni az 5-ös kanyart! Aztán csak óvatosan. happy.gif

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás May 10 2015, 03:43
Létrehozva: #4

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

Mivel Hamiltonnak sose akar itt összejönni, ezért szerintem Rosberg behúzza.
A Red Bull talán kihúzza büntetés nélkül, de szerintem Kanadában vagy Ausztriában már tuti nem.
Évente egyszer ezt a szart is ki kell bírni, jó verseny itt max. akkor lesz, ha lesz valami roncsderbi amivel még a Manor is pontot szerezhet.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 21 2015, 09:58
Létrehozva: #5

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

A két Williams eddig szégyen.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Nigel
hozzászólás May 21 2015, 12:06
Létrehozva: #6

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

IDÉZET(Thibczy @ May 10 2015, 04:43) *
Mivel Hamiltonnak sose akar itt összejönni, ezért szerintem Rosberg behúzza.
A Red Bull talán kihúzza büntetés nélkül, de szerintem Kanadában vagy Ausztriában már tuti nem.
Évente egyszer ezt a szart is ki kell bírni, jó verseny itt max. akkor lesz, ha lesz valami roncsderbi amivel még a Manor is pontot szerezhet.

vagy pont azért ideje hogy összejöjjön mert mindig elöl egerészett.

+Quote Post
George
hozzászólás May 21 2015, 01:33
Létrehozva: #7

törzsvendég

Regisztrált: 7-January 10
Azonosító: 5,245

IDÉZET(Nigel @ May 21 2015, 01:06) *
vagy pont azért ideje hogy összejöjjön mert mindig elöl egerészett.

2008-ban már összejött neki...

+Quote Post
Nigel
hozzászólás May 21 2015, 01:53
Létrehozva: #8

törzsvendég

IDÉZET(George @ May 21 2015, 02:33) *
2008-ban már összejött neki...

tudom, arra a futamra elég jól emlékszem, ugyanis pont munka miatt utaztam és nagy mákkal elkaptam a futam elejet mire a panzióba értünk smile.gif

+Quote Post
Vito
hozzászólás May 21 2015, 02:11
Létrehozva: #9

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(Pepperoni @ May 21 2015, 10:58) *
A két Williams eddig szégyen.

jajj... Fejezd màr be. Anno lehülyèztèl mert azt ìrtam mìg Domi meg Monti lesznek a gòrèk a Ferka nem lesz vilàgbajnok. Kìvàncsi lennèk anno 2006-ban mit mondtàl Alonsoròl akinek èvekig a se.... ...... Vettelről Rajkòròl jobb nem beszèlni. Valamint Massàròl. Egyenlőre hiàba van vègre egyben a csapat a fejlesztèsek ugyanùgy zsàkutcàt mutatnak. Az hogy a Williams kiàll magàèrt miért elitèlendő? Fœleg hogy az egyik volt istenìtett pilòtàd vezeti. Tavaly mèg a Ferrari volt szègyen. Sőt èveken àt szègyen volt az egèsz brigàd Alonsoddal együtt aki egy "szaros" Petrovot se tudott megelőzni a VB cìmèrt.
Szàllj le a földre.

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Harag
hozzászólás May 21 2015, 02:15
Létrehozva: #10

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 3-May 09
Innen: Bátonyterenye
Azonosító: 3,432

IDÉZET(Vito @ May 21 2015, 03:11) *
Egyenlőre hiàba van vègre egyben a csapat a fejlesztèsek ugyanùgy zsàkutcàt mutatnak.

A vitátokban nem akarok beszállni, de az idézett részt miből gondolod? A fejlesztések fent vannak mindkét autón.

+Quote Post
Vito
hozzászólás May 21 2015, 02:49
Létrehozva: #11

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(Harag @ May 21 2015, 03:15) *
A vitátokban nem akarok beszállni, de az idézett részt miből gondolod? A fejlesztések fent vannak mindkét autón.

fent vannak. Előre lèpès van?

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Harag
hozzászólás May 21 2015, 03:07
Létrehozva: #12

betérő

Regisztrált: 3-May 09
Innen: Bátonyterenye
Azonosító: 3,432

IDÉZET(Vito @ May 21 2015, 03:49) *
fent vannak. Előre lèpès van?

Csak mert nem ugrották át velük a Merciket még nem jelenti, hogy nincs velük előrelépés.
Bebizonyosodott,hogy gyorsabbak vele, mint a régi specifikációval. Ergo működnek.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás May 21 2015, 06:46
Létrehozva: #13

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

jajj... Fejezd màr be. Anno lehülyèztèl mert azt ìrtam mìg Domi meg Monti lesznek a gòrèk a Ferka nem lesz vilàgbajnok. Kìvàncsi lennèk anno 2006-ban mit mondtàl Alonsoròl akinek èvekig a se.... ...... Vettelről Rajkòròl jobb nem beszèlni. Valamint Massàròl. Egyenlőre hiàba van vègre egyben a csapat a fejlesztèsek ugyanùgy zsàkutcàt mutatnak. Az hogy a Williams kiàll magàèrt miért elitèlendő? Fœleg hogy az egyik volt istenìtett pilòtàd vezeti. Tavaly mèg a Ferrari volt szègyen. Sőt èveken àt szègyen volt az egèsz brigàd Alonsoddal együtt aki egy "szaros" Petrovot se tudott megelőzni a VB cìmèrt.
Szàllj le a földre.

A te röfögéseidet olvasva mindig eszembe jut a mondás, hogy a butaságnál csak egy rosszabb: a tevékeny butaság.

Komolyan mondom, meg ne sértődj, de se füle, se farka nincs ennek a sok zöldségnek, amiket ideventillálsz nekünk napi szinten, ellenben tisztán úgy érzem, hogy esik az IQ-m, ahányszor olvasom ezeket.

+Quote Post
Nigel
hozzászólás May 21 2015, 09:52
Létrehozva: #14

törzsvendég

IDÉZET(Eulo_ @ May 21 2015, 07:46) *
A te röfögéseidet olvasva mindig eszembe jut a mondás, hogy a butaságnál csak egy rosszabb: a tevékeny butaság.

Komolyan mondom, meg ne sértődj, de se füle, se farka nincs ennek a sok zöldségnek, amiket ideventillálsz nekünk napi szinten, ellenben tisztán úgy érzem, hogy esik az IQ-m, ahányszor olvasom ezeket.

ha én lennék a modi már kint is lennél 3 napra ezért.

egy kis adalék a tankolás bevezetéséhez:

The regulations were changed for 2009. KERS and slick tires were introduced as well as cleaner bodywork. Despite that, overtakes failed to increase much from 2008. Then, come 2010, refuelling is banned and overtaking nearly doubles. The average overtakes per dry race in 2009 was 10.4, marginally down on the 10.54 from 2008. In 2010, the average overtakes for a dry race rose to 21.33. The only significant change in regulation from 2009 to 2010 was the banning of refuelling.

+Quote Post
Hetye
hozzászólás May 22 2015, 12:14
Létrehozva: #15

Level awesome

Regisztrált: 26-May 08
Innen: Dinnyés
Azonosító: 797

IDÉZET(Nigel @ May 21 2015, 10:52) *

The regulations were changed for 2009. KERS and slick tires were introduced as well as cleaner bodywork. Despite that, overtakes failed to increase much from 2008. Then, come 2010, refuelling is banned and overtaking nearly doubles. The average overtakes per dry race in 2009 was 10.4, marginally down on the 10.54 from 2008. In 2010, the average overtakes for a dry race rose to 21.33. The only significant change in regulation from 2009 to 2010 was the banning of refuelling.

Amondó vagyok,hogy inkább legyen 10-15 előzés egy versenyen de az ELŐZÉS legyen.Ne ilyen DRS-es lepkefing kikerülésekből 30...

Más:Én vagyok az egyetlen aki nem érti, hogy ezen a pályán minek tartanak amúgy versenyt?Értem én, hogy luxus-fényűzés meg minden, de ez a "pálya" versenyzésre teljes mértékben alkalmatlan.Mondjuk évek óta nincs verseny a Forma 1-ben, de őszintén ez a nagydíj kinek hiányozna?Itt csak akkor lehet érdemi történés ha a Mercedesek tolatva indulnak vagy ha jön egy ki..szott nagy eső/zivatar. Ámen!

+Quote Post
petőke
hozzászólás May 22 2015, 07:12
Létrehozva: #16

betérő

Regisztrált: 17-March 14
Azonosító: 6,786

Még mindig Rosberg a favorit itten ... Pedig nem kezdett fényesen, és kérdés összeszedi e magát holnapra. Míg Hamilton magabiztos és nyilván nagyon akar nyerni pont itt - ezen a pályán amit több nagyokos ezen a fórumon leírna. Minék néznek az ilyenek F1-et ? Már az. ahogy száguldanak centikre a korlát mellett 200-on felül is egy látvány. Ez a pálya egy fogalom, legenda, tradíció. Az F1 alapvető része. Aki ezt nem érti, az tényleg jobb ha átmegy valami amcsi versenyekre ..

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás May 22 2015, 07:35
Létrehozva: #17

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

Elég nagy volt a különbség Lajos meg Rózsi versenytempója közt. 14-es pole idő lesz.

Aki nem érti "mi a fasznak ide verseny", az takarodjon nintendózni.

+Quote Post
Nigel
hozzászólás May 22 2015, 07:36
Létrehozva: #18

törzsvendég

IDÉZET(Hetye @ May 22 2015, 01:14) *
Amondó vagyok,hogy inkább legyen 10-15 előzés egy versenyen de az ELŐZÉS legyen.Ne ilyen DRS-es lepkefing kikerülésekből 30...

Más:Én vagyok az egyetlen aki nem érti, hogy ezen a pályán minek tartanak amúgy versenyt?Értem én, hogy luxus-fényűzés meg minden, de ez a "pálya" versenyzésre teljes mértékben alkalmatlan.Mondjuk évek óta nincs verseny a Forma 1-ben, de őszintén ez a nagydíj kinek hiányozna?Itt csak akkor lehet érdemi történés ha a Mercedesek tolatva indulnak vagy ha jön egy ki..szott nagy eső/zivatar. Ámen!

amit beírtam az pont arról szól hogy a tankolás bevezetése önmagában csökkentette előzések számát. nincs ott semmi DRS. egyébként szerintem az első szárnyakat leszabályoznák hogy csak annyira lehetne bonyolult mint 89 környékén akkor DRS nélkül is sokkal több előzés lenne. mivel a kocsi teljesítményét sokkal kevésbé befolyásolná a primitív aero miatt hogy más mögött halad-e.

amikor elkezdtem néni az f1et 25 éve én már akkor is vágtam milyen tradíciója van ennek a versenynek, pedig akkor még csak egy kamasz hülyegyerek voltam, komolyan tőlem akár vadászgépekkel is körözhetnének smile.gif ez nem erről szól. aztán meg ízlések és pofonok. felesleges erről vitázni.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás May 22 2015, 07:37
Létrehozva: #19

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(Nigel @ May 21 2015, 10:52) *

Ha én lennék, te permbanon lennél.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 22 2015, 07:47
Létrehozva: #20

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

jajj... Fejezd m?r be. Anno lehüly?zt?l mert azt ?rtam m?g Domi meg Monti lesznek a g?r?k a Ferka nem lesz vil?gbajnok. K?v?ncsi lenn?k anno 2006-ban mit mondt?l Alonsor?l akinek ?vekig a se.... ...... Vettelről Rajk?r?l jobb nem besz?lni. Valamint Mass?r?l. Egyenlőre hi?ba van v?gre egyben a csapat a fejleszt?sek ugyan?gy zs?kutc?t mutatnak. Az hogy a Williams ki?ll mag??rt miért elit?lendő? F?leg hogy az egyik volt isten?tett pil?t?d vezeti. Tavaly m?g a Ferrari volt sz?gyen. Sőt ?veken ?t sz?gyen volt az eg?sz brig?d Alonsoddal együtt aki egy "szaros" Petrovot se tudott megelőzni a VB c?m?rt.
Sz?llj le a földre.

Most hiába durrogsz, mert olyan pályákon, ahol az átlagosnál több leszorító erőre van szükség ott a Williams gyenge... Ezért rosszak esőben is. Többek között.

Nem mellesleg, amiket írtál nem tudom hogy jön ide.

A hozzászólást -Pepperoni- szerkesztette a következő időpontban: May 22 2015, 07:47

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post

7 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 August 25th - 04:35