IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

204 Oldal V  « < 9 10 11 12 13 > »   
Reply to this topicStart new topic
F1világ fórum találkozó
Minősítés 4 V
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 21 2008, 08:19
Létrehozva: #201

Guests

IDÉZET(Kimster @ Sep 21 2008, 09:09) *
Megmosolyogtattál. smile.gif

Mellesleg "masik" forumon volt mar furdoruhas buli...
Go to the top of the page

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 21 2008, 08:23
Létrehozva: #202

Alonso hasta la muerte

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Clyde @ Sep 21 2008, 09:19) *
Mellesleg "masik" forumon volt mar furdoruhas buli...

És akkor az A-terv értelmében jöhet mindannyiunk kedvenc Roccója? tongue.gif rolleyes.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 21 2008, 08:25
Létrehozva: #203

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(befana @ Sep 21 2008, 09:23) *
És akkor az A-terv értelmében jöhet mindannyiunk kedvenc Roccója? tongue.gif rolleyes.gif

Remélem nem a másik fórumos Rocco az... biggrin.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 21 2008, 08:27
Létrehozva: #204

Guests

IDÉZET(befana @ Sep 21 2008, 09:23) *

Tolem hozhatod, de szegyenkezni fog. cool.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 21 2008, 08:29
Létrehozva: #205

Guests

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 21 2008, 09:25) *
Remélem nem a másik fórumos Rocco az... biggrin.gif

Nem, ez az igazi. biggrin.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 21 2008, 08:30
Létrehozva: #206

Vörösparaszt

IDÉZET(Clyde @ Sep 21 2008, 09:27) *
Tolem hozhatod, de szegyenkezni fog. cool.gif

biggrin.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Sep 21 2008, 08:42
Létrehozva: #207

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(Euloálius @ Sep 18 2008, 11:43) *
Remek. Támogatom az ötletet. smile.gif

Stilszerűen lehetne az Oktogonnál az összejövetel. (Csak az a bizonyos korosztály érti a referenciát tongue.gif)

én a Corvin közben találkoznék veletek, az jó? biggrin.gif

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Sep 21 2008, 08:44
Létrehozva: #208

-

IDÉZET(Funes @ Sep 19 2008, 01:29) *
Köszönöm! Szimpatikus megnyilvánulás volt! rolleyes.gif Átgondolom. De azért mivel itt demokrácia van, a többség dönt. Én meg semminek nem kívánok elrontója lenni. Az embernek azt is éreznie/tudnia kell, mikor kell a többség érdekében háttérbe húzódnia. wink.gif

Nem demokrácia van. Vagyis de, egy fórumtaliról -> minden tag meg van hívva!!! Come on...

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 21 2008, 09:07
Létrehozva: #209

Guests

IDÉZET(Kimo @ Sep 21 2008, 09:44) *
Nem demokrácia van. Vagyis de, egy fórumtaliról -> minden tag meg van hívva!!! Come on...

Es jo lenne, ha a nagyszaju Tarzaan es Tifosi is megtisztelne a dolgot jelenletevel! smile.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 21 2008, 10:40
Létrehozva: #210

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Clyde @ Sep 21 2008, 09:07) *
Es jo lenne, ha a nagyszaju Tarzaan es Tifosi is megtisztelne a dolgot jelenletevel! smile.gif

Ha Funes jön, én nem megyek. Ha nem jön, akkor talán megyek. smile.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Fafa
hozzászólás Sep 21 2008, 11:46
Létrehozva: #211

törzsvendég

Csoport: Administrators
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 2

IDÉZET(tifosi @ Sep 21 2008, 11:40) *

Ez olyan gyerekes. Nem tudom, milyen mélyre nyúlik vissza a köztetek lévő ellenségeskedés, de abban biztos vagyok, hogy élőben normálisan el tudnátok beszélgetni, hiszen mindketten értelmesek vagytok (Funes-t ismerem személyesen is, róla ezt abszolút meg tudom erősíteni) smile.gif csak azon kell túljutni, hogy az ember rászánja magát az első nagy találkozásra tongue.gif én támogatom!

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 22 2008, 05:20
Létrehozva: #212

Alonso hasta la muerte

Jaa,az ovis középső csoportos szintet kell megcélozni? blink.gif Ebben az esetben ha mindketten nem jöttök el,akkor én nem megyek,pedig az én dekoltázsom kategóriákkal jobb,mint a kettőtöké együttvéve és nem is az én nevem díszeleg a legtöbbet hozzászólók első sorában,ami mi sem bizonyítja jobban,hogy a fórum a második otthonotok.Téged megpróbáltalak lekenyerezni a Sennás posztomusz-fotóval,de persze ez az apróság nem jutott keresztül a páncélodon. sad.gif
Így aztán most tisztelettel bejelentem dobpergés kíséretében,hogy Funesnek vonzóerőül felajánlom a Hamilton kézjegyével ellátott McLaren versenyautót,Tifosinak még nem tudom pontosan,mit,de legfeljebb kooperálok Kimsterrel tongue.gif .Ráadásul,hogy szokásomhoz híven telhetetlen legyek,én még Tarzaant is látni szeretném,mert merőben szokatlan számomra,hogy valakin semmilyen módon ne találjak fogást. unsure.gif
Naaa?

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 22 2008, 05:36
Létrehozva: #213

Vörösparaszt

IDÉZET(befana @ Sep 22 2008, 06:20) *
Jaa,az ovis középső csoportos szintet kell megcélozni? blink.gif Ebben az esetben ha mindketten nem jöttök el,akkor én nem megyek,pedig az én dekoltázsom kategóriákkal jobb,mint a kettőtöké együttvéve és nem is az én nevem díszeleg a legtöbbet hozzászólók első sorában,ami mi sem bizonyítja jobban,hogy a fórum a második otthonotok.Téged megpróbáltalak lekenyerezni a Sennás posztomusz-fotóval,de persze ez az apróság nem jutott keresztül a páncélodon. sad.gif
Így aztán most tisztelettel bejelentem dobpergés kíséretében,hogy Funesnek vonzóerőül felajánlom a Hamilton kézjegyével ellátott McLaren versenyautót,Tifosinak még nem tudom pontosan,mit,de legfeljebb kooperálok Kimsterrel tongue.gif .Ráadásul,hogy szokásomhoz híven telhetetlen legyek,én még Tarzaant is látni szeretném,mert merőben szokatlan számomra,hogy valakin semmilyen módon ne találjak fogást. unsure.gif
Naaa?

Kár pedig téged szívesen látnálak... Szeretném, hogy eme terved sikerekkel teljes legyen... wink.gif smile.gif tongue.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 22 2008, 06:46
Létrehozva: #214

Guests

Ez most mar tenyleg ovodas.
Es tenyleg nem kell tobb kifogas.
Most mar ne keruldd el semmifelekepp sem a szemelyes talalkozasok lehetoseget, mert a vegen meg igazuk lesz azoknak, akik lenethuszaroznak, meg egyeb jelzokkel illetnek.
Majdnem ugyanez vonatkozik Tarzaanra is. (Kivetelesen en talalkoztam mar vele, tehat tudom igazolni, hogy letezik.)

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 22 2008, 06:47
Létrehozva: #215

Guests

Naaa?

Nem jon egyik se, es megkapok mindent es mindenkit?! rolleyes.gif

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Sep 22 2008, 07:43
Létrehozva: #216

-

IDÉZET(Clyde @ Sep 22 2008, 06:47) *

nekem csak a Hamilton aláírás kell biggrin.gif a McLarent megtarthatod biggrin.gif nincs akkora nappalim, hogy elférjen benne

A hozzászólást -Kimo- szerkesztette a következő időpontban: Sep 22 2008, 07:43

--------------------

+Quote Post
Button
hozzászólás Sep 22 2008, 07:49
Létrehozva: #217

Push the Button

Csoport: Members
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 9

IDÉZET(Kimo @ Sep 22 2008, 08:43) *
nekem csak a Hamilton aláírás kell biggrin.gif a McLarent megtarthatod biggrin.gif nincs akkora nappalim, hogy elférjen benne

Bocs hogy beleszólok, de akkor a McLarent vinném, nálam elfér rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Kimster
hozzászólás Sep 22 2008, 08:15
Létrehozva: #218

Tüzes cica

Regisztrált: 22-January 08
Azonosító: 426

Naaa?

Abszolút egyetértünk. Tifo, ott a helyed! Nem nyitunk vitát. Mindketten ott lesztek! wink.gif

--------------------

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 22 2008, 08:15
Létrehozva: #219

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Clyde @ Sep 22 2008, 07:47) *

Nem,Drágám!Téged azzal lepünk meg,hogy elhívjuk asszonykádat és szembesítünk az itteni hozzászólásaiddal. tongue.gif rolleyes.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 22 2008, 08:16
Létrehozva: #220

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Button @ Sep 22 2008, 08:49) *
Bocs hogy beleszólok, de akkor a McLarent vinném, nálam elfér rolleyes.gif

És akkor Te is leveszed a Button-álarcot? smile.gif

+Quote Post

204 Oldal V  « < 9 10 11 12 13 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 December 11th - 22:30