IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
Hamilton csak részben tartja hibásnak magát
admin
hozzászólás Sep 13 2008, 05:05
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Hozzászólások a következő cikkhez: Hamilton csak részben tartja hibásnak magát
Go to the top of the page

+Quote Post
kecsetihunor
hozzászólás Sep 13 2008, 05:20
Létrehozva: #2

Alonso 4ever

Csoport: Members
Regisztrált: 16-April 08
Innen: Románia, Gyergyó
Azonosító: 710

Már elnézést... de Hamilton soha se hibás biggrin.gif

--------------------

"Van még időm arra, hogy továbbfejlődjek és a jövőm előkészítésén dolgozzam. Úgy tűnik számomra, hogy minden pilótának a világbajnoki cím lebeg a szeme előtt. Nos, ezzel én is így vagyok!" /Fernando Alonso/
Ja... és neki vannak a legjobb szurkolói :P

+Quote Post
Freeman
hozzászólás Sep 13 2008, 05:45
Létrehozva: #3

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-August 08
Azonosító: 1,042

Pontosan nem értem mi előnye lett volna azzal, ha egyből felteszi a "sima" esőgumikat. Mert az oké, tényleg kezdtek a körülmények egyre jobbakká válni, az eső alábbhagyott, azonban a Q2 első perceihez képest később még inkább ki lehetett volna használni a kevésbé vizes pálya előnyeit, hiszen addig is sokan kimentek volna köröket futni, vagyis a pályaviszonyok még inkább kedvezőbbek lettek volna a lecserélt gumiknak. Vagy arra számítottak, hogy csak később ér oda az eső?
Szerintem így is, úgy is, egy "biztonsági kör" az extrém vizes gumikkal mindenképp belefért volna (a 15 percbe is) aztán majd lehetett volna taktikázni az időjárással és a gumikkal... de így lesz izgalmasabb a futam biggrin.gif Kimivel majd elszórakoznak egyet tongue.gif.

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Sep 13 2008, 05:51
Létrehozva: #4

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(admin @ Sep 13 2008, 05:05) *

bírom a cikk címét :

Lewis Hamilton, McLaren (15th, Q2 - 1m 39.265s):
"It was a joint decision to go out on wet-weather tyres at the start of Q2 - partly mine and partly my engineers'. We thought it was the right way to go at the time because it was getting dryer but the grip-level was poor so I came in and switched to extremes. By the time I got out, it had begun to rain and I just missed the window when the track was at its fastest; it was also very hard to pick out the braking points. It's the first time this has happened to me in Formula One, so I can't really complain - tomorrow's another day and we still have a fighting chance to make our way up the grid. I'll be doing the best job I can."

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Bronson
hozzászólás Sep 13 2008, 06:06
Létrehozva: #5

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 19-February 08
Innen: Ragyolc
Azonosító: 477

Új kifejezés jelent meg Hamilton szótárában: "részben hibás".
Ezt most fejlődésnek foghatjuk fel? (Elvégre Ő nem szokott hibázni!!!) cool.gif

+Quote Post
Bronson
hozzászólás Sep 13 2008, 06:12
Létrehozva: #6

törzsvendég

Regisztrált: 19-February 08
Innen: Ragyolc
Azonosító: 477

Még egy adalék SPA-hoz és Hamilton nagyképűségéhez és beképzeltségéhez:

Kubica: Robert Kubica nem akart hinni a fülének, amikor meghallotta Lewis Hamilton nyilatkozatát Kimi Räikkönen belgiumi teljesítményéről. Emlékezetes: a McLaren versenyzője azt mondta, nem a Bus Stop sikán levágásával tudta megelőzni a finnt, hanem azért, mert ellenfele egyszerűen lassú volt. "Nos, ő így vezet, ennyi" - jelentette ki Hamilton. - "Ha nem vagy elég tökös ahhoz, hogy későn fékezz, az a te problémád!" Kubica megrökönyödött, amikor újságírók szembesítették ezzel a mondattal. "Tényleg ezt mondta? Ezt nem tudom elképzelni" - fogalmazott a BMW Sauber lengyel versenyzője. -
"Nekünk, versenyzőknek, alapvető tisztelettel (ez az, amit Hamilton nem ismer!) kellene kezelnünk egymást." cool.gif

+Quote Post
bonus6
hozzászólás Sep 13 2008, 06:23
Létrehozva: #7

Mclaren fan

Regisztrált: 2-August 07
Innen: Tatabánya
Azonosító: 108

IDÉZET(Bronson @ Sep 13 2008, 07:12) *

Kubica: Robert Kubica nem akart hinni a fülének, amikor meghallotta Lewis Hamilton nyilatkozatát Kimi Räikkönen belgiumi teljesítményéről. Emlékezetes: a McLaren versenyzője azt mondta, nem a Bus Stop sikán levágásával tudta megelőzni a finnt, hanem azért, mert ellenfele egyszerűen lassú volt. "Nos, ő így vezet, ennyi" - jelentette ki Hamilton. - "Ha nem vagy elég tökös ahhoz, hogy későn fékezz, az a te problémád!" Kubica megrökönyödött, amikor újságírók szembesítették ezzel a mondattal. "Tényleg ezt mondta? Ezt nem tudom elképzelni" - fogalmazott a BMW Sauber lengyel versenyzője. -
"Nekünk, versenyzőknek, alapvető tisztelettel (ez az, amit Hamilton nem ismer!) kellene kezelnünk egymást." cool.gif

Ja ,sőt adatokat megosztani stb... laugh.gif laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Blonda
hozzászólás Sep 13 2008, 07:25
Létrehozva: #8

bentlakásos

Regisztrált: 8-May 08
Azonosító: 746

IDÉZET(Bronson @ Sep 13 2008, 07:12) *

Ezt még nem olvastam, köszi, hogy betetted.
Tanulságos...

--------------------
" Mivel nőből vagyok, nem mondom ki, amit akarok; de fenntartom a jogot arra,
hogy hisztizzek ha nem kapom meg."
"Nem hittem hogy valaha ilyent írok,de nagy Respect Rajkónak.Egy árva mukkot nem szólt soha mikor Massa keménykedett ellene,és soha nem követelt kivételezett státuszt!Egy korrekt versenyző,rá kell hogy jöjjek.Csalonso a lába nyomát sem csókolhatná meg emberileg." by:Szlavo

+Quote Post
Blonda
hozzászólás Sep 13 2008, 07:28
Létrehozva: #9

bentlakásos

Regisztrált: 8-May 08
Azonosító: 746

IDÉZET
A McLaren csapatvezetője, Ron Dennis versenyzője védelmére kelt, és elmondta, hogy Hamiltonnak még a többieknél is nehezebb dolga volt, mert csapata rosszul mérte fel az időjárási viszonyokat.

"A nem túl pontos időjárás-előrejelzés kifogott rajtunk. Amint kiderült, csak egy nagyon szűk időintervallumban lehetett gyorskört futni, és a dolgok nem alakultak túl jól Lewis számára" – mondta Dennis.

"Az előrejelzésben az állt, hogy a második etap első 4-5 percében még nem fog esni az eső. Ezt akartuk kihasználni, és feltettük Hamilton autójára az intermediate abroncsokat, de ekkor kezdett csak el igazán esni az eső."

Ehhez képest Kovalainen? Vagy neki nem csapata a McLaren??

--------------------
" Mivel nőből vagyok, nem mondom ki, amit akarok; de fenntartom a jogot arra,
hogy hisztizzek ha nem kapom meg."
"Nem hittem hogy valaha ilyent írok,de nagy Respect Rajkónak.Egy árva mukkot nem szólt soha mikor Massa keménykedett ellene,és soha nem követelt kivételezett státuszt!Egy korrekt versenyző,rá kell hogy jöjjek.Csalonso a lába nyomát sem csókolhatná meg emberileg." by:Szlavo

+Quote Post
Freeman
hozzászólás Sep 13 2008, 07:33
Létrehozva: #10

bentlakásos

IDÉZET(Bronson @ Sep 13 2008, 06:12) *

Ez komoly? Ezt nyilatkozta? Eddig se szerettem őt igazán, de elismertem, hogy ért az autóversenyzéshez. De ez milyen már? Ő bezzeg tökös gyerek, későn fékez, még kopott gumikkal is, ki is esett a kavicságyba Kínában...
Mondjuk Alonso-t sem tisztelte...

+Quote Post
Freeman
hozzászólás Sep 13 2008, 07:43
Létrehozva: #11

bentlakásos

IDÉZET(Blonda @ Sep 13 2008, 07:28) *
Ehhez képest Kovalainen? Vagy neki nem csapata a McLaren??

Ő biztos más előrejelzést kapott tongue.gif
De jogos a felvetés...

+Quote Post
balu75
hozzászólás Sep 13 2008, 07:44
Létrehozva: #12

Elvakult FERRARI szurkoló

Csoport: Members
Regisztrált: 13-May 08
Innen: Budapest
Azonosító: 758

IDÉZET
Hamilton csak részben tartja hibásnak magát

Meglepődtem volna ha azt mondja,hogy ezt elkúrtam.
De hát mit várunk egy bulvársztártól. dry.gif

Hol vagy már ROBIN HOOD?
Gyere már és mosdasd meg kicsit az embered laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Macnairs
hozzászólás Sep 13 2008, 08:48
Létrehozva: #13

Schumacher the best conceivable

Regisztrált: 4-August 08
Innen: Magyarkanizsa
Azonosító: 1,011

"A nem túl pontos időjárás-előrejelzés kifogott rajtunk. Amint kiderült, csak egy nagyon szűk időintervallumban lehetett gyorskört futni, és a dolgok nem alakultak túl jól Lewis számára" – mondta Dennis.

Micsoda, idöjárás-elörejelzés hát szakadt az essö, olcso kifogás. Vagy a Meki boxnál sütött a nap? Csak nem akkora esö menö Lewis mint amilyennek tartja magát, vagy ez más tul sokk volt neki...

--------------------
Schumi ist Weltmeister! x7! (Schumacher is World Champion! x7!)

+Quote Post
Vito
hozzászólás Sep 13 2008, 08:52
Létrehozva: #14

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(admin @ Sep 13 2008, 05:05) *

Már "csak" ezért is többre tartom Kimit mint HamBecket! Kimi nem kertel nem beszél mellé és főként nem kell hogy a csapatfőnök, vagy épp a mérnöke mentegetőzön rolleyes.gif ! Több szót ká is fecsérelni erre a médiasztár hamire

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
nm_
hozzászólás Sep 13 2008, 08:58
Létrehozva: #15

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Macnairs @ Sep 13 2008, 09:48) *

Micsoda, idöjárás-elörejelzés hát szakadt az essö, olcso kifogás. Vagy a Meki boxnál sütött a nap? Csak nem akkora esö menö Lewis mint amilyennek tartja magát, vagy ez más tul sokk volt neki...

Előfordul, hogy benézik. Silverstone-ban Kiminek is benézték

+Quote Post
Macnairs
hozzászólás Sep 13 2008, 09:03
Létrehozva: #16

IDÉZET(nm_ @ Sep 13 2008, 08:58) *
Előfordul, hogy benézik. Silverstone-ban Kiminek is benézték

Azért ott nem volt annyira egyértelmü mind itt. Nagyobbak voltak a hibázási lehetöségek, Monza-ban csak Lewis-nek szurták el, hogy hogy senki más nem hibázott?

--------------------

+Quote Post
Vito
hozzászólás Sep 13 2008, 09:08
Létrehozva: #17

IDÉZET(Macnairs @ Sep 13 2008, 09:03) *
Azért ott nem volt annyira egyértelmü mind itt. Nagyobbak voltak a hibázási lehetöségek, Monza-ban csak Lewis-nek szurták el, hogy hogy senki más nem hibázott?

Mert ez PAKTUM!! Biztos..... rolleyes.gif ....hisz hami nem nyerhet stb. ............aaa régiek értik rolleyes.gif wink.gif

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Macnairs
hozzászólás Sep 13 2008, 09:13
Létrehozva: #18

IDÉZET(Vito @ Sep 13 2008, 09:08) *
Mert ez PAKTUM!! Biztos..... rolleyes.gif ....hisz hami nem nyerhet stb. ............aaa régiek értik rolleyes.gif wink.gif

Én tényleg nem értem.. Valami össze esküvés az olasz idöjárással, szoltak Szent Péternek, hogy a Meki boxa felett süssön a nap... Valami ilyesmi??

--------------------

+Quote Post
Vito
hozzászólás Sep 13 2008, 09:19
Létrehozva: #19

IDÉZET(Macnairs @ Sep 13 2008, 09:13) *
Én tényleg nem értem.. Valami össze esküvés az olasz idöjárással, szoltak Szent Péternek, hogy a Meki boxa felett süssön a nap... Valami ilyesmi??

Röviden tömören: Tavaly páran nem bírták elviselni hogy Kimi Räikkönen lett a világbajnok! Ezért kitalálták hogy a FIA úgy határozott: Hamilton nem lehet világbajnok! A Meki miatt vagyis a Ferrari lopott dokumentumai miatt! Tehát hami utolsó két futama lutri volt vagyis megjátszotta!! Tehát Kimi vb címe: "papírvb"! cool.gif biggrin.gif

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Visit My Website XD

+Quote Post
Macnairs
hozzászólás Sep 13 2008, 09:27
Létrehozva: #20

IDÉZET(Vito @ Sep 13 2008, 09:19) *
Röviden tömören: Tavaly páran nem bírták elviselni hogy Kimi Räikkönen lett a világbajnok! Ezért kitalálták hogy a FIA úgy határozott: Hamilton nem lehet világbajnok! A Meki miatt vagyis a Ferrari lopott dokumentumai miatt! Tehát hami utolsó két futama lutri volt vagyis megjátszotta!! Tehát Kimi vb címe: "papírvb"! cool.gif biggrin.gif

Mekkora mar...ság, régota követem a Forma1-et,de ekkora hü...séget még nem hallottam. Szánalmas, hát a kis Lewis tekerte el az egésszett, már a kezében volt a vb cim... mikor bepánikolt és elcseszett mindent. Ök probálták meg ovással megszerezni a cimet az utolso versenyem, sikerül is volna ha fél mezönyt kizárják...

--------------------

+Quote Post

3 Oldal V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 April 21st - 10:20