IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Fisichella szerint Alonso sem segíthet a Renault-n
admin
hozzászólás Jan 25 2008, 12:01
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Hozzászólások a következő cikkhez: Fisichella szerint Alonso sem segíthet a Renault-n
Go to the top of the page

+Quote Post
befana
hozzászólás Jan 25 2008, 03:03
Létrehozva: #2

Alonso hasta la muerte

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(admin @ Jan 25 2008, 12:01) *
Hozzászólások a következő cikkhez: Fisichella szerint Alonso sem segíthet a Renault-n

Giancarlo Aligkellekvalamelyikcsapatnak szájában picit savanykás a szőlő... sad.gif

+Quote Post
Sivatagi Róka
hozzászólás Jan 25 2008, 03:29
Létrehozva: #3

bentlakásos

Regisztrált: 4-November 07
Innen: Borsod megye
Azonosító: 293

IDÉZET(admin @ Jan 25 2008, 12:01) *

Hát egy fecske ugye nem is csinál nyarat ,talán egy fecskefészekből lehet még valami laugh.gif

--------------------

Ne magyarázkodj. A barátodnak nem kell, az ellenséged meg úgysem hisz neked.
[center]Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
[/center]

+Quote Post
Iceduxa
hozzászólás Jan 25 2008, 03:30
Létrehozva: #4

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 9-October 07
Innen: Eger/Debrecen
Azonosító: 203

sok újdonságot nem mondott, de legalább csatlakozott David "majdénmegmondomavalót" Coulthard-hoz. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
SPAcEcOWBOY27
hozzászólás Jan 25 2008, 10:51
Létrehozva: #5

betérő

Regisztrált: 5-January 08
Innen: Romania, Szatmárnémeti
Azonosító: 400

Kacc Kacc.....hat igen ha valaki nem tud sakKozni rendesen az oda all a tobike melle es kritizal....szerintem a Ronci ott lesz az elmezonybe...amugy erdekes hogy azt a nem gyoSr autot egy "zold fulu" be vitte a harmadik helyen mig egy Fisichell a kaliberu pilota semmit nem csinalat...na jo biztoS segitett a csapatnak de akkor is.......hat ha meg szret vezetni akkor menyen az autopalyara ne az F1 be mert alatalba a pilotak azt mondjak hogy ok versenyezni szeretenek mondjuk Fisichella tenyleg csak veztett a palyan.........ejnye bejnye de savanyu a szolo.......

...:::GO GO RENAULT GO GO:::...

--------------------
"Birka milyen hátrányt csökkentsen??? Vágja le a lábait ???Hisz itt ő a legnagyobb hátrány"
by:Sivatagi Róka

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jan 26 2008, 09:10
Létrehozva: #6

-

Azonosító: 4

IDÉZET(SPAcEcOWBOY27 @ Jan 25 2008, 10:51) *
Kacc Kacc.....hat igen ha valaki nem tud sakKozni rendesen az oda all a tobike melle es kritizal....szerintem a Ronci ott lesz az elmezonybe...amugy erdekes hogy azt a nem gyoSr autot egy "zold fulu" be vitte a harmadik helyen mig egy Fisichell a kaliberu pilota semmit nem csinalat...na jo biztoS segitett a csapatnak de akkor is.......hat ha meg szret vezetni akkor menyen az autopalyara ne az F1 be mert alatalba a pilotak azt mondjak hogy ok versenyezni szeretenek mondjuk Fisichella tenyleg csak veztett a palyan.........ejnye bejnye de savanyu a szolo.......

...:::GO GO RENAULT GO GO:::...

Te magyarul beszélsz?

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jan 26 2008, 09:10
Létrehozva: #7

-

IDÉZET(befana @ Jan 25 2008, 03:03) *
Giancarlo Aligkellekvalamelyikcsapatnak szájában picit savanykás a szőlő... sad.gif

Joggal savanyú, miután Briatore tönkretette. És remélem igaza is lesz. Nem Alonso miatt, hanem Briatore és a Renault miatt.

--------------------

- ???

+Quote Post
befana
hozzászólás Jan 26 2008, 10:00
Létrehozva: #8

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Euloálius @ Jan 26 2008, 09:10) *
Joggal savanyú, miután Briatore tönkretette. És remélem igaza is lesz. Nem Alonso miatt, hanem Briatore és a Renault miatt.

Szerintem Briatore lehetőséget biztosított Neki arra,hogy élcsapatnál vezessen(és szándékosan nem a versenyezni szót használtam),néha még futamokat is nyerjen,de szerintem a "másodhegedűs" szó talán még a szerződésben is szerepelt.Olyan volt,mint Barrichello a Ferrarinál:kedves,mosolygós,szimpatikus,de lelkesedni nem lehetett Érte.Vagy legalábbis nekem nem sikerült.Meglátásom szerint éppen az hiányzik belőle,ami egy tehetséges pilótából sikerest csinál:a tüzes eltökéltség.

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jan 26 2008, 10:43
Létrehozva: #9

-

IDÉZET(befana @ Jan 26 2008, 10:00) *
Szerintem Briatore lehetőséget biztosított Neki arra,hogy élcsapatnál vezessen(és szándékosan nem a versenyezni szót használtam),néha még futamokat is nyerjen,de szerintem a "másodhegedűs" szó talán még a szerződésben is szerepelt.Olyan volt,mint Barrichello a Ferrarinál:kedves,mosolygós,szimpatikus,de lelkesedni nem lehetett Érte.Vagy legalábbis nekem nem sikerült.Meglátásom szerint éppen az hiányzik belőle,ami egy tehetséges pilótából sikerest csinál:a tüzes eltökéltség.

Persze, ha valakit bezárnak egy ilyen pozícióba, akkor azért nem lehet lelkesedni. Te magad írtad, hogy másodhegedűs. De akkor miért várod el, hogy tüzesen eltökélt legyen?

Barrichello és Fisichella között van egy különbség: Barri pályafutása csúcsán kapta meg a topcsapatot, és 6 évig volt ott, vágta a jóképet. Neki lett volna több alternatívája akkoriban szerintem. Fisichella 2 elrontott lépés után 8 év után kapta meg a lehetőséget, amikor már az embernek kevesebb a választási lehetősége, és hajlamos belemenni olyan szerződésekbe, amikben csak vezethet, csakhogy a győzelem ízét megérezze.

Ha láttad Fisit 97-2001 között vezetni, azt a tüzességet, amit a sokszor teljesen versenyképtelen autókkal kihozott, akkor nem mondanád azt, hogy "hiányzik belőle". A Jordanes visszaigazolás után lanyhult, de azért mindkét évben kihozott pár jó futamot (ld. 2003 Brazilia), 2004-ben meg amikor jobb menedzsere lett, és előre tudott lépni, eléggé belelkesedett, 2004 nagyon szép éve volt. Véleményem szerint akkor jár a legjobban, ha marad ott, és most a BMW versenyzője lenne. A Force India jerezi teszt is megmutatta, hogy nagyonis van még benne szufla.

Az biztos, hogy a Renault-nál nem láttunk belőle sokat. 2005-ben a műszaki hibák visszavetették, plusz Japán, ami a reputációját hazavágta (szégyen, hogy még ma is ezt az egy futamot vetik a szemére sokan). 2007 első felében újra láttuk felvillanni, de csak addig, amíg fejlesztette a Renault az ő igényei szerint az autót. Miután leálltak, Fisi teljesítménye újból visszaesett a 2005-ös szintre.

A hozzászólást -Euloálius- szerkesztette a következő időpontban: Jan 26 2008, 10:44

--------------------

- ???

+Quote Post
befana
hozzászólás Jan 26 2008, 11:19
Létrehozva: #10

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Euloálius @ Jan 26 2008, 10:43) *
Persze, ha valakit bezárnak egy ilyen pozícióba, akkor azért nem lehet lelkesedni. Te magad írtad, hogy másodhegedűs. De akkor miért várod el, hogy tüzesen eltökélt legyen?

Fejet kell hajtanom előtted,mert 2003 előtt akkor néztem F1-et,ha az életemet fenyegették és nem láttam más kiutat. smile.gif
De akkoriban már valóban csak azt láttam belőle,amit leírtam.Méltatlan helyzet volt az övé,mert Briatore még akkor is csak Alonsót ölelgette,mikor a konstruktőri versenyt nyerték meg,pedig az ugyebár csapatmunka,amihez alapos szükség volt Fisichella pontjaira is(mert akkor még voltak Neki).Viszont éppen ezért mondom,hogy nem érzem benne a tüzet,mert Alonso hasonló helyzetben már néhány hét után prüszkölt és rúgkapált a McLarennél,míg Fisichella megadóan tűrt.Vagy nem harapott a kézbe,ami enni adott-álláspont kérdése.
Bennem ott tört össze Vele kapcsolatban valami,mikor állt a dobogó 3.fokán és folytak a könnyei a barátja elvesztése miatt.Mondhatom,hogy ez emberileg szép,de ez nem egy szentimentális sport.Ez egy igen kemény,férfias sport,éppen ezért tetszik.Schumi tovább körözött Indianapolisban a safety car után,miközben Ralph nem mozdult,Alonso "mindössze" gyásszalagot viselt a karján a versenyen barátja lezuhanásának másnapján,Kovalainennek csak a fülére szóltak a Kubica-balesetnél,hogy a versenyre összpontosítson és a Schumacherek is rajthoz álltak mamájuk temetése után.Fisichella esetében mindig az jár a fejemben ambivalens érzésekkel,hogy "Vigyázat!Ember a pályán!"

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Jan 26 2008, 12:38
Létrehozva: #11

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(befana @ Jan 26 2008, 11:19) *
Bennem ott tört össze Vele kapcsolatban valami,mikor állt a dobogó 3.fokán és folytak a könnyei a barátja elvesztése miatt.Mondhatom,hogy ez emberileg szép,de ez nem egy szentimentális sport.Ez egy igen kemény,férfias sport,éppen ezért tetszik.Schumi tovább körözött Indianapolisban a safety car után,miközben Ralph nem mozdult,Alonso "mindössze" gyásszalagot viselt a karján a versenyen barátja lezuhanásának másnapján,Kovalainennek csak a fülére szóltak a Kubica-balesetnél,hogy a versenyre összpontosítson és a Schumacherek is rajthoz álltak mamájuk temetése után.Fisichella esetében mindig az jár a fejemben ambivalens érzésekkel,hogy "Vigyázat!Ember a pályán!"

Azzal nem értek egyet, hogy azok az "igazi" versenyzők, akik könyörtelenek a pályán. Ayrton Sennát nem kell bemutatnom, sokkal agresszívabb, könyörtelenebb volt a pályán, mint Alonso, mégis megtette azt, amit pont egy versenyző negatívumaként hozol fel.
1992 Spa, Eric Comas a falhoz csapódott az időmérőn, AYrton meg volt olyan marha, hogy segített neki.

1992 Spa

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
befana
hozzászólás Jan 26 2008, 01:18
Létrehozva: #12

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(tifosi @ Jan 26 2008, 12:38) *
Azzal nem értek egyet, hogy azok az "igazi" versenyzők, akik könyörtelenek a pályán. Ayrton Sennát nem kell bemutatnom, sokkal agresszívabb, könyörtelenebb volt a pályán, mint Alonso, mégis megtette azt, amit pont egy versenyző negatívumaként hozol fel.
1992 Spa, Eric Comas a falhoz csapódott az időmérőn, AYrton meg volt olyan marha, hogy segített neki.

1992 Spa

Ismerem ezt a felvételt,bár már csak postomus láttam. sad.gif
Ugyanakkor a lényeget Magad fogalmaztad meg:könyörtelen a pályán.Én ilyennek sosem láttam Fisichellát.
Újra hangsúlyoznám,hogy az enyém mindössze egy vélemény,és könnyen előfordulhat,hogy F1-es megmérgezettségemet megelőzően más habitusú ember volt,bár ehhez nem csekély fantáziámat alaposan igénybe kell vennem.És végül,de elsősorban nincsen SEMMI bajom Fisichellával(Ámbár jobban tenné,ha óvatosabban nyilatkozgatna,mert kínos lesz számára,ha a Renault igenis versenyben lesz az élmenőkkel),csupán Ő nem egy olyan versenyzőtípus,akiért én lelkesedni tudnék.Nekem Ő egy töltelékember.

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jan 26 2008, 01:45
Létrehozva: #13

-

IDÉZET(befana @ Jan 26 2008, 11:19) *
Fejet kell hajtanom előtted,mert 2003 előtt akkor néztem F1-et,ha az életemet fenyegették és nem láttam más kiutat. smile.gif
De akkoriban már valóban csak azt láttam belőle,amit leírtam.Méltatlan helyzet volt az övé,mert Briatore még akkor is csak Alonsót ölelgette,mikor a konstruktőri versenyt nyerték meg,pedig az ugyebár csapatmunka,amihez alapos szükség volt Fisichella pontjaira is(mert akkor még voltak Neki).Viszont éppen ezért mondom,hogy nem érzem benne a tüzet,mert Alonso hasonló helyzetben már néhány hét után prüszkölt és rúgkapált a McLarennél,míg Fisichella megadóan tűrt.Vagy nem harapott a kézbe,ami enni adott-álláspont kérdése.

Igen, valóban talán túl szentimentális, de azért a pályán már mutatott néhány harapós dolgot. Régen elég sokat, mostanában csak ritkábban, de azért tavaly Indy, vagy Kína, 2006 Monaco, 2005 Barcelona, Spa nem éppen szentimentális versenyzés jelei voltak. wink.gif

--------------------

- ???

+Quote Post
Sivatagi Róka
hozzászólás Jan 26 2008, 05:11
Létrehozva: #14

bentlakásos

IDÉZET(Euloálius @ Jan 26 2008, 01:45) *
Igen, valóban talán túl szentimentális, de azért a pályán már mutatott néhány harapós dolgot. Régen elég sokat, mostanában csak ritkábban, de azért tavaly Indy, vagy Kína, 2006 Monaco, 2005 Barcelona, Spa nem éppen szentimentális versenyzés jelei voltak. wink.gif

Hmmm ohmy.gif Néha néha kicsi Sumi is villantot wink.gif

--------------------

[center]Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
[/center]

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jan 26 2008, 05:30
Létrehozva: #15

-

IDÉZET(Sivatagi Róka @ Jan 26 2008, 05:11) *
Hmmm ohmy.gif Néha néha kicsi Sumi is villantot wink.gif

Én most nem a villantásokat mondtam, hanem a "harapásokat". Aztán pl. Kova hányszor volt harapós? Vagy 2007-et tekintve a nagy Rejszkönen hányszor volt? Ugyehogyugye?

--------------------

- ???

+Quote Post
Sivatagi Róka
hozzászólás Jan 27 2008, 08:26
Létrehozva: #16

bentlakásos

IDÉZET(Euloálius @ Jan 26 2008, 05:30) *
Én most nem a villantásokat mondtam, hanem a "harapásokat". Aztán pl. Kova hányszor volt harapós? Vagy 2007-et tekintve a nagy Rejszkönen hányszor volt? Ugyehogyugye?

Lassú víz partot mos effektus laugh.gif

--------------------

[/center]

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 July 22nd - 08:08