IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

9 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Hatalmas botrány a Renault háza táján!, Nelsinho Piquet vs. Briatore!
Kojima
hozzászólás Aug 30 2009, 06:31
Létrehozva: #1

Red5 fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 29-June 07
Innen: é. sz. 47.42606° k. h. 17.23143°
Azonosító: 18

Óriási botrány előtt a Renaultnál!

A hozzászólást -Kojima- szerkesztette a következő időpontban: Aug 30 2009, 06:31

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Petrezselyem
hozzászólás Aug 30 2009, 06:34
Létrehozva: #2

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 1-July 09
Innen: Budapest
Azonosító: 3,872

Ennyire senki nem lehet senki hülye.Az FIAnak megvan minden rádió beszélgetés.Ezt nem tom hogy lehetne észrevétlenül elmondani."Porold le a falat Nelsinho"xO Mellesleg nincs olyan balek aki neki megy a falnak "meraszonták"...

--------------------

"Egyszer azt kérdezték tőle, hogy mit vinne magával egy lakatlan szigetre és ő azt felelte, hogy egy versenyautót, abroncsokat és üzemanyagot. Ez nagyszerűen jellemzi őt." /Peter Sauber, Robert Kubicáról/

„Amikor beugrottam az autóba, azt mondták nekem: semmisítsd meg őket! Mint a pokol, olyan rámenős voltam és nálunk volt a labda, hogy begurítsuk!" - Sebastian Vettel olaszországi győzelmét követően

+Quote Post
Kojima
hozzászólás Aug 30 2009, 06:37
Létrehozva: #3

Red5 fan

Regisztrált: 29-June 07
Innen: é. sz. 47.42606° k. h. 17.23143°
Azonosító: 18

IDÉZET(Petrezselyem @ Aug 30 2009, 07:34) *
Ennyire senki nem lehet senki hülye.Az FIAnak megvan minden rádió beszélgetés.Ezt nem tom hogy lehetne észrevétlenül elmondani."Porold le a falat Nelsinho"xO Mellesleg nincs olyan balek aki neki megy a falnak "meraszonták"...

Én az 1994 esetek után bármit kinézek ebből az emberből!

--------------------

+Quote Post
Petrezselyem
hozzászólás Aug 30 2009, 06:45
Létrehozva: #4

betérő

IDÉZET(Kojima @ Aug 30 2009, 06:37) *
Én az 1994 esetek után bármit kinézek ebből az emberből!

Tényleg lehet valaki ennyire sikeréhes!? unsure.gif sad.gif

--------------------

"Egyszer azt kérdezték tőle, hogy mit vinne magával egy lakatlan szigetre és ő azt felelte, hogy egy versenyautót, abroncsokat és üzemanyagot. Ez nagyszerűen jellemzi őt." /Peter Sauber, Robert Kubicáról/

„Amikor beugrottam az autóba, azt mondták nekem: semmisítsd meg őket! Mint a pokol, olyan rámenős voltam és nálunk volt a labda, hogy begurítsuk!" - Sebastian Vettel olaszországi győzelmét követően

+Quote Post
konradtoni
hozzászólás Aug 30 2009, 06:59
Létrehozva: #5

betérő

Regisztrált: 9-November 08
Azonosító: 1,407

IDÉZET(Petrezselyem @ Aug 30 2009, 06:34) *

Te nem a Csató Viki vagy?

+Quote Post
Petrezselyem
hozzászólás Aug 30 2009, 07:01
Létrehozva: #6

betérő

IDÉZET(konradtoni @ Aug 30 2009, 06:59) *
Te nem a Csató Viki vagy?

De smile.gif ismerjük egymást?=)

--------------------

+Quote Post
Petrezselyem
hozzászólás Aug 30 2009, 07:02
Létrehozva: #7

betérő

IDÉZET(Petrezselyem @ Aug 30 2009, 07:01) *

Várjunk csak, csak nem Konrád Antalhoz van szerencsém? =)

--------------------

+Quote Post
konradtoni
hozzászólás Aug 30 2009, 07:02
Létrehozva: #8

betérő

IDÉZET(Petrezselyem @ Aug 30 2009, 07:01) *

Myvip, Vettel klub ott is pont ezt írtad. Maga a sisak is valahonnan ismerős volt.
Konrád Antal vagyok.

+Quote Post
McLarenTheOne
hozzászólás Aug 30 2009, 07:03
Létrehozva: #9

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 10-July 08
Azonosító: 917

IDÉZET(Petrezselyem @ Aug 30 2009, 06:34) *

Gondolom nem rádión mondták neki (ha mondták egyáltalán).
Amúgy meg nem igazán tudok hinni ebben a történetben...

+Quote Post
Petrezselyem
hozzászólás Aug 30 2009, 07:05
Létrehozva: #10

betérő

IDÉZET(konradtoni @ Aug 30 2009, 07:02) *
Myvip, Vettel klub ott is pont ezt írtad. Maga a sisak is valahonnan ismerős volt.
Konrád Antal vagyok.

Akkor kitaláltam:P igen ezt írtam szó szerint mert ez az 1értelmű véleményem;) a sisak a saját rajzom így nem csoda h ismerős volt =)
örülök h itt is 1üt fórumozunk de elég az offból:P

--------------------

+Quote Post
konradtoni
hozzászólás Aug 30 2009, 07:05
Létrehozva: #11

betérő

IDÉZET(Petrezselyem @ Aug 30 2009, 07:02) *
Várjunk csak, csak nem Konrád Antalhoz van szerencsém? =)

Talált.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Aug 30 2009, 07:15
Létrehozva: #12

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Kojima @ Aug 30 2009, 07:31) *

1. Kamu3. dry.gif
2. Ha Pikét rá lehetett venni erre, akkor meg is érdemli. rolleyes.gif

+Quote Post
Réka
hozzászólás Aug 30 2009, 07:19
Létrehozva: #13

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(Kojima @ Aug 30 2009, 07:31) *

majd ha arról cikkeznek, hogy hivatalos információk szerint stb. akkor elhiszem, addig bizakodom, hiszek a csodákban nem mellesleg Briósból kinézném... dry.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Aug 30 2009, 07:21
Létrehozva: #14

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Réka @ Aug 30 2009, 08:19) *
majd ha arról cikkeznek, hogy hivatalos információk szerint stb. akkor elhiszem, addig bizakodom, hiszek a csodákban nem mellesleg Briósból kinézném... dry.gif

Akkor én is, de addig nem. wink.gif smile.gif

+Quote Post
befana
hozzászólás Aug 30 2009, 07:28
Létrehozva: #15

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Azonosító: 250

IDÉZET(Réka @ Aug 30 2009, 08:19) *
nem mellesleg Briósból kinézném... dry.gif

Ó,én neccmentesen elhiszem,hogy Briatore felvetette tavaly,hogy amennyiben produkál egy safety car-os balesetet,úgy az ő keze sem fog megremegni a jövő évi szerződése aláírásakor.Ámbár azért feltételezem nem akkorára gondolt,hogy daru helyett kiskanállal kelljen összeszedegetni az autó darabkáit... wink.gif
Kedvenc Briatorémből ugyanakkor azt is szemrebbenés nélkül kinézem,hogy mindezen ígéretei ellenére az idei szezon félidejében bemutatta az ajtó külső kilincsét a kis bájgúnár brazilnak,aki dühében kiabálni kezdett:kígyót is,békát is. wink.gif A kérdés az csupán,hogy tudja-e bizonyítani és ha igen,akkor lesz-e még szája,amit ki tud nyitni. rolleyes.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Aug 30 2009, 07:29
Létrehozva: #16

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Briatoréból az 1994-es ocsmányságok után, bármit kinézek. Ezt is. Ha igaz, akkor Alonsonak is van papír győzelme.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Aug 30 2009, 07:44
Létrehozva: #17

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(tifosi @ Aug 30 2009, 07:29) *
Briatoréból az 1994-es ocsmányságok után, bármit kinézek. Ezt is. Ha igaz, akkor Alonsonak is van papír győzelme.

És akkor pont odaillik a Ferrarihoz a képbe,márha tudott erről Nandu.. wink.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 30 2009, 07:48
Létrehozva: #18

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(tifosi @ Aug 30 2009, 08:29) *

IDÉZET(Szlavo @ Aug 30 2009, 08:44) *

így van, tökéletes párost alkotnának Felipével!

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Aug 30 2009, 07:49
Létrehozva: #19

Civakodó

IDÉZET(Szlavo @ Aug 30 2009, 08:44) *

Csak annyit tudhatott róla, mint anno Schumacher.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Aug 30 2009, 07:49
Létrehozva: #20

Civakodó

IDÉZET(Zava @ Aug 30 2009, 08:48) *
így van, tökéletes párost alkotnának Felipével!

Igen, mivel a cheater csapattársát addig kiteszik. smile.gif

--------------------

+Quote Post

9 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 October 22nd - 11:45