IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Montoya tudta, hogy balhézni fog Alonso
admin
hozzászólás Sep 21 2007, 08:36
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Hozzászólások a következő cikkhez: Montoya tudta, hogy balhézni fog Alonso
Go to the top of the page

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 21 2007, 08:54
Létrehozva: #2

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Tényleg nem tudom, hogy mit hitt Alonso.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Chase
hozzászólás Sep 21 2007, 10:41
Létrehozva: #3

Gonzó

Regisztrált: 30-June 07
Innen: Vertical City
Azonosító: 20

Kb. hasonlót gondolok, mint az előttem szóló, csak kissé máshogy fogalmaznék: tudom mit hitt Alonso, de nem tudom miért a McLaren-nél hitte... nem nézte korábban a Forma-1-et? Nem tűnt fel neki, hogy a McLaren nem az a csapat, ahol ilyesmiben hinni lehet?
Fel kellett volna hívnia Montoya-t egy beszélgetésre mielőtt odaszerződik smile.gif

A hozzászólást -Chase- szerkesztette a következő időpontban: Sep 21 2007, 10:43

--------------------
"The trick is to keep breathing!" - Garbage

+Quote Post
1jpm
hozzászólás Sep 21 2007, 02:07
Létrehozva: #4

újonc
*

Regisztrált: 9-August 07
Azonosító: 128

IDÉZET(Chase @ Sep 21 2007, 10:41) *
Kb. hasonlót gondolok, mint az előttem szóló, csak kissé máshogy fogalmaznék: tudom mit hitt Alonso, de nem tudom miért a McLaren-nél hitte... nem nézte korábban a Forma-1-et? Nem tűnt fel neki, hogy a McLaren nem az a csapat, ahol ilyesmiben hinni lehet?
Fel kellett volna hívnia Montoya-t egy beszélgetésre mielőtt odaszerződik smile.gif

Bizony jobban tette volna, de Ő az az ember aki a másik hibájából nem tanul, de a sajátjáéból talán tongue.gif
Csatolt állományok
Mellékelt állomány:  1755274877318_10_resize.jpg ( 228.06k ) Letöltések száma: 6

+Quote Post
lapgellert
hozzászólás Sep 24 2007, 01:08
Létrehozva: #5

betérő

Regisztrált: 1-August 07
Innen: Romania/Kolozsvár-Szatmárnémeti
Azonosító: 100

Hát Montoya F1es pályafutása is akkor kezdett hanyatlani,mikor átment a McLarenhez.
Ezt már többen is mondták hogy a pilóta a Mc nél csak egy személy aki győzelemre viszi az ő győztes kocsijukat.
Monty is meg volt szokva a Williams sel,ahol nr1nek kezelték.Aztán át a McLarenhezz,év elején a balesete,aztán minden veszett.
Kanada után változott a mentalitása,amikor kizárták a futambol.És láss csodát,megynerte a Brit futamot.
Igaza van,hogy a McLaren nek csendes pilóták kellenek,akik nem szólnak vissza,lásd Mika,vagy Raikkönen.Monty val is ugyanaz volt a bibi,ami most Alonso val,forró vérű latin,aki temperamentumosabb,mint ahogy Ron nak kellene

--------------------

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 16th - 00:02