IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Reply to this topicStart new topic
2016 Formula-1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix
2016 Formula-1 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix
Ki nyeri a futamot?
Lewis Hamilton [ 4 ] ** [66.67%]
Nico Rosberg [ 2 ] ** [33.33%]
Ki lesz a VB?
Lewis Hamilton [ 0 ] ** [0.00%]
Nico Rosberg [ 6 ] ** [100.00%]
Összes szavazat: 6
A vendégek nem szavazhatnak 
peti4000
hozzászólás Nov 25 2016, 11:39
Létrehozva: #1

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

Szerintem Rosberg behúzza! Ha mégsem és nem műszaki hiba miatt csúszik le róla, akkor nem is érdemel VB címet!
Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Nov 27 2016, 07:36
Létrehozva: #2

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Remélem Rosberg lesz a bajnok. Csak ne műszaki hiba döntsön a világbajnoki címről!

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Nov 27 2016, 04:21
Létrehozva: #3

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Nem gyenge egy Webber2-től.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Vito
hozzászólás Nov 27 2016, 04:33
Létrehozva: #4

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

Gratula Rosbergnek. Lewis emberileg egy nulla, hulladèk majom. Amit leművelt a nyilatkozatainàl plusz a Shumi-s "idèzete". Röhej a pali.

A ferrari meg ott rohadjon meg ahol van. Mèg 15evet kìvanok nekik vb cìm nèlkül.

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Nov 27 2016, 04:46
Létrehozva: #5

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Örülök, hogy véget ért a bajnokság, hulladék volt ez is, de legalább voltak meglepetések és új bajnokot avatott a széria.

Még tavaly, év végén leírtam magamnak, hogy mire számítok a 2016-tól, ezek közül ami bejött:
Mercedes alázás, a Force India és Williams párharca, ill. a Williams 5. helye, McLaren 6. hely, Renault, Sauber visszaesés, na meg a Manor utolsó helye.
Igazából, ami meglepett, az Verstappen, a Haas teljesítménye, tőlük kevesebbet vártam, a Toro Rosso első féléve és a Ferrari gyengélkedése.

Az év meglepetése számomra Verstappen és a Haas.
Az év csalódása pedig Vettel és a Ferrari.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Nov 27 2016, 06:50
Létrehozva: #6

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

Örülök Rosberg vb címének, nem kevésbé Hamilton vergődésének. Baszódjon meg a morális vb címével együtt! smile.gif
A RB-nál és a Ferrerinál is nagyon szembetűnő, kik az elsőszámú versenyzők. Ricsit simán beáldozták Maxika miatt, Kimit szintúgy Vettelért. Szánalmas mindkét bagázs. Vettel hatványozottan, mert ő elvileg Kimi "barátja". Igazi fritz szarházi.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Nov 27 2016, 07:30
Létrehozva: #7

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

Button pedig nem ilyen búcsút érdemelt volna, de valahogy nagyon jól jellemezte ez is ezt az egész McLaren-Honda projektet. sad.gif

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Nov 27 2016, 07:41
Létrehozva: #8

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

Nem rossz eddig ket lesajnalt kozepszer verte el a nagy lujjoo hamiltont biggrin.gif a masodik raadasul meg bajnok is lett mellette biggrin.gif
Nem kellett vna lesajnalni Rosberget meg komolyan venni osszekapnia magat nem justin biberrel mulatozni....
Azt a csapatot kopkodi amelyik olyan autot tett a feneke ala amivel elmondhatja h mar nem csak sz.r 1 cime van.... Gyakorlatilag odament es beleult a keszbe. Schumi es Rosberg keze plusz a csapate nagyon benne van h ilyen csapatta fejlodtek. Bar nem csodalkozom 2007ben is beult a keszbe es annyi

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 27 2016, 08:21
Létrehozva: #9

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Ennyi utalatot...mi menne itt ha meg is nyerte volna? :-D
Mondjuk ami a fb posztok alatt megy az még durvább. "Gyapotszedő, majom," stb minden elő van szedve. Egy ilyen szezonba hogy igy bele élje magát valaki, na ezt nem értem.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Nov 27 2016, 09:35
Létrehozva: #10

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(Mochok85 @ Nov 27 2016, 08:21) *
Ennyi utalatot...mi menne itt ha meg is nyerte volna? :-D
Mondjuk ami a fb posztok alatt megy az még durvább. "Gyapotszedő, majom," stb minden elő van szedve. Egy ilyen szezonba hogy igy bele élje magát valaki, na ezt nem értem.

Jó hát ez mindkét irányba megvan. (Mondjuk itt csak egy irányú eddig) Nemzetin is ami megy pfff... Hát kb nincs értelmes hozzászólás. Vagy papír vb vagy majmozás ez a két véglet.
Szerintem megérdemelte. Egy Hamilton kaliberű versenyző mellett nem lehet érdemtelenül vb címet nyerni.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 28 2016, 12:40
Létrehozva: #11

McLaren fan

IDÉZET(Pali @ Nov 27 2016, 09:35) *
Jó hát ez mindkét irányba megvan. (Mondjuk itt csak egy irányú eddig) Nemzetin is ami megy pfff... Hát kb nincs értelmes hozzászólás. Vagy papír vb vagy majmozás ez a két véglet.
Szerintem megérdemelte. Egy Hamilton kaliberű versenyző mellett nem lehet érdemtelenül vb címet nyerni.

Megérdemelte szerintem is. Na meg inkább valakinek egy első mint valakinek már a negyedik.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Nov 28 2016, 07:06
Létrehozva: #12

törzsvendég

Szerintem Rosberg megérdemelte a VB-t, és különben is, azt nyilatkozta, hogy nem azért versenyez, hogy mások "igazi" VB-nek tartsák, hanem azért, hogy megnyerje a világbajnokságot, ami sikerült neki! És ebbe valóban senki nem köthet bele HA nélkül, márpedig bármilyen elcsépelt is, a HA soha nem játszik ebben a sportban.
Szóval gratula neki, szánalmas amit Hamilton levágott azzal a tempóval az élen. Ha valamit papír vb-nek lehet hívni, hát az az lett volna, ha úgy nyeri meg, hogy Rosberget feltartotta! A mostani mezőny egyik legnagyobbja pedig, kár, hogy ilyesmikhez folyamodik, még elschumisodik! Értem én, hogy egy ilyen kaliberű élsportoló nem ismer lehetetlent, de azért a sportszerűség határait szerintem elég rendesen átlépte ezzel...
Mondom mindezt úgy, hogy igazából Hamiltont tartom gyorsabb versenyzőnek, dehát Hard work can beat talent ugyebár, és ez most kiváló példa volt erre.
Ha Hamilton év közben összekapja magát és nem csak bulizgat akkor most nem ez lenne a helyzet, abszolút Rosberg érdemelte a címet szerintem.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Nov 29 2016, 08:55
Létrehozva: #13

bentlakásos

IDÉZET(Jeti @ Nov 27 2016, 06:50) *
Örülök Rosberg vb címének, nem kevésbé Hamilton vergődésének. Baszódjon meg a morális vb címével együtt! smile.gif
A RB-nál és a Ferrerinál is nagyon szembetűnő, kik az elsőszámú versenyzők. Ricsit simán beáldozták Maxika miatt, Kimit szintúgy Vettelért. Szánalmas mindkét bagázs. Vettel hatványozottan, mert ő elvileg Kimi "barátja". Igazi fritz szarházi.

Ricsit senki sem áldozta be ott volt Max mögött frissebb gumikon a végére mégis lemaradt. Vettelnek meg egyszerűen bejött az alternatív stratégia. Bukhatott is volna vele. Ja és nem ez az első hogy ezzel próbálkozik, Mexikóban is ez volt.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Nov 29 2016, 08:56
Létrehozva: #14

bentlakásos

IDÉZET(Vito @ Nov 27 2016, 04:33) *
Gratula Rosbergnek. Lewis emberileg egy nulla, hulladèk majom. Amit leművelt a nyilatkozatainàl plusz a Shumi-s "idèzete". Röhej a pali.

A ferrari meg ott rohadjon meg ahol van. Mèg 15evet kìvanok nekik vb cìm nèlkül.

Nem lesznek. Olyan pilóta hátrányban vannak hogy beszarás. A mercis és redbullos duó sokkal jobb mint amivel most a ferrari rendelkezik.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Nov 29 2016, 10:48
Létrehozva: #15

McLaren fan

IDÉZET(peti4000 @ Nov 28 2016, 07:06) *
Szerintem Rosberg megérdemelte a VB-t, és különben is, azt nyilatkozta, hogy nem azért versenyez, hogy mások "igazi" VB-nek tartsák, hanem azért, hogy megnyerje a világbajnokságot, ami sikerült neki! És ebbe valóban senki nem köthet bele HA nélkül, márpedig bármilyen elcsépelt is, a HA soha nem játszik ebben a sportban.
Szóval gratula neki, szánalmas amit Hamilton levágott azzal a tempóval az élen. Ha valamit papír vb-nek lehet hívni, hát az az lett volna, ha úgy nyeri meg, hogy Rosberget feltartotta! A mostani mezőny egyik legnagyobbja pedig, kár, hogy ilyesmikhez folyamodik, még elschumisodik! Értem én, hogy egy ilyen kaliberű élsportoló nem ismer lehetetlent, de azért a sportszerűség határait szerintem elég rendesen átlépte ezzel...
Mondom mindezt úgy, hogy igazából Hamiltont tartom gyorsabb versenyzőnek, dehát Hard work can beat talent ugyebár, és ez most kiváló példa volt erre.
Ha Hamilton év közben összekapja magát és nem csak bulizgat akkor most nem ez lenne a helyzet, abszolút Rosberg érdemelte a címet szerintem.

Szerintem nem volt sportszerűtlen ez a feltartás. Ez volt az egyetlen esélye, meg kellett próbálnia. Amit a pályán művelt azzal semmi bajom. A nyilatkozatai azok amik már kezdtek szánalmasak lenni. Mindig meg kell magyarázni hogy ez miatt meg az miatt, stb. Hagyta volna annyiban hogy ez most igy alakult és annyi.

--------------------

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Dec 2 2016, 11:24
Létrehozva: #16

törzsvendég

IDÉZET(Pali @ Nov 29 2016, 07:56) *
Nem lesznek. Olyan pilóta hátrányban vannak hogy beszarás. A mercis és redbullos duó sokkal jobb mint amivel most a ferrari rendelkezik.

A Mercis már nem...
blink.gif
Ez durva, hogy Rosberg visszavonul. Iszonyat nagy tartás kell legyen az emberben, hogy meghozzon egy ilyen döntést, amikor a csúcson van és még lenne benne pár év.
Mellesleg az is szerepet játszhatott, hogy éppen a hétvégén látott leköszönni egy korábbi világbajnokot és egy majdnem világbajnok többszörös futamgyőztest.
Igazából elég sanyarú vége lett mindkettőnek és lehet, hogy nem akar így járni.
Minden esetre szép karrier, egy Hamiltont akármilyen körülmények mellett csapaton belül legyűrni, hát nem kis feladat!!!
Gratula, szép volt!
U.i. Pascal Wehrlein? Szerintem bedobhatnák a mély vízbe, Max szintjét tuti hozná.

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Dec 3 2016, 10:45
Létrehozva: #17

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(peti4000 @ Dec 2 2016, 11:24) *
A Mercis már nem...
blink.gif
Ez durva, hogy Rosberg visszavonul. Iszonyat nagy tartás kell legyen az emberben, hogy meghozzon egy ilyen döntést, amikor a csúcson van és még lenne benne pár év.
Mellesleg az is szerepet játszhatott, hogy éppen a hétvégén látott leköszönni egy korábbi világbajnokot és egy majdnem világbajnok többszörös futamgyőztest.
Igazából elég sanyarú vége lett mindkettőnek és lehet, hogy nem akar így járni.
Minden esetre szép karrier, egy Hamiltont akármilyen körülmények mellett csapaton belül legyűrni, hát nem kis feladat!!!
Gratula, szép volt!
U.i. Pascal Wehrlein? Szerintem bedobhatnák a mély vízbe, Max szintjét tuti hozná.

En ugy erzem maxban tobb van mint pascalban. Ha vb cimert akarnak menni, valami tapasztaltabb pilota kell. Jovore a red bull megerkezik, es a konstruktori veszelyben lehet

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Dec 9 2016, 11:05
Létrehozva: #18

törzsvendég

IDÉZET(Ferrarista @ Dec 3 2016, 09:45) *
En ugy erzem maxban tobb van mint pascalban. Ha vb cimert akarnak menni, valami tapasztaltabb pilota kell. Jovore a red bull megerkezik, es a konstruktori veszelyben lehet

Szerintem mindketten a jövő nagy versenyzői. A kérdés csak az, hogy nem kerülnek-e Fisichella sorsra.
Jelenleg nem hiszem, hogy van jobb elérhető versenyző mint Wehrlein. Talán Bottas, az Alonso meséből szerintem semmi nem lesz.
Viszont ha valamelyik csapat felzárkózik, vagy netán meg is előzi a Mercedest jövőre, legalább nem kell magyarázkodniuk, hogy miért lett hirtelen csapatsorrend.
Könnyen verik a mellüket, hogy náluk márpedig nincs, addig ameddig szükség sincs rá. Amint az lesz a tét, hogy Mercedes nyeri-e a címet vagy egy másik csapat úgy megváltozik ez egy csapásra mint a huzat!!!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 April 25th - 03:50