IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
Jövő héten teszteli hangosabb kipufogóját a Mercedes
peti4000
hozzászólás May 15 2014, 12:19
Létrehozva: #21

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

Rakjanak be mindegyik kocsiba néhány közép magas hangsugárzót oszt jóccakát, újra van V10 hang!
Ennyi erővel...
Go to the top of the page

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 15 2014, 02:33
Létrehozva: #22

Vörösparaszt

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Chips @ May 14 2014, 10:18) *
Túlmisztifikáljátok.

Senki nem mondta, hogy ez a F1 legnagyobb problémája. Az viszont tény, hogy a F1 fél világa azért sírt, mert halkak és szar a hangjuk. Ha az a sírás nem lett volna, akkor ez se lenne. Kipróbáltak valamit, (linkeltem is, hogy) nem jött be, kész, vége. Egyszer az a baj, hogy halk, aztán meg az, hogy nem tetszik az egyik potenciális megoldás.

Peppe: Ferrariról veled nem vitatkozok, főleg nem egy szép-e vagy csúnya kérdést illetően laugh.gif

Te mitől vagy úgy elszállva magadtól amúgy? biggrin.gif sikerült elballagnod?

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Kimo
hozzászólás May 15 2014, 05:22
Létrehozva: #23

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(Pepperoni @ May 15 2014, 03:33) *

Övön aluli az ember életkorára apellálni, arról nem tehet...

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 15 2014, 06:40
Létrehozva: #24

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Chips @ May 14 2014, 10:18) *
Túlmisztifikáljátok.

Senki nem mondta, hogy ez a F1 legnagyobb problémája. Az viszont tény, hogy a F1 fél világa azért sírt, mert halkak és szar a hangjuk. Ha az a sírás nem lett volna, akkor ez se lenne. Kipróbáltak valamit, (linkeltem is, hogy) nem jött be, kész, vége. Egyszer az a baj, hogy halk, aztán meg az, hogy nem tetszik az egyik potenciális megoldás.

Peppe: Ferrariról veled nem vitatkozok, főleg nem egy szép-e vagy csúnya kérdést illetően laugh.gif

Senki nem mondta ki, de mégis úgy tesznek, mintha ez lenne a legégetőbb probléma, amire azonnal megoldást kell találni. Szerintem pedig a hangkérdés van túlmisztifikálva.

Egyébként nekem nem konkrétan ezzel az ocsmány kipufogóval van bajom, hanem ezzel is. Függetlenül attól, hogy nem lett belőle semmi, már azt is nevetségesnek tartom, hogy ilyenekkel egyáltalán próbálkoznak.
Amivel bajom van, az az, hogy egyre inkább a műanyag showműsor irányába akarják tolni a Forma-1-et. Nekem már a DRS is épp elég nagy csapás volt, erre jönnek olyan cikkek, hogy látványosabbá akarják tenni a szériát szikrázó autókkal, meg miegymással. Most meg itt van megint egy hihetetlenül fontos probléma, a hang.

Számomra egyébként sok mindent elárul az igényekről, hogy a mélyebb, halkabb hangok miatt sokkal nagyobb a felháborodás, mint a látszatintézkedések miatt, mint pl. DRS, vagy dupla pontok az évadzárón.

+Quote Post
Zava
hozzászólás May 15 2014, 07:48
Létrehozva: #25

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Kimo @ May 15 2014, 06:22) *

old but gold tongue.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
George
hozzászólás May 15 2014, 11:01
Létrehozva: #26

törzsvendég

Regisztrált: 7-January 10
Azonosító: 5,245

IDÉZET(Kimo @ May 15 2014, 06:22) *

Tehet, a szemétje fele annyi éves, mint én... laugh.gif

+Quote Post
Chips
hozzászólás May 15 2014, 11:39
Létrehozva: #27

feka fan

Regisztrált: 7-July 08
Innen: Kolding, Denmark
Azonosító: 905

Semmi gond, megszoktam. 30 év múlva is arra a +5 évre vered majd magad? laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Chips
hozzászólás May 15 2014, 12:21
Létrehozva: #28

feka fan

IDÉZET(Zoli @ May 15 2014, 07:40) *
Senki nem mondta ki, de mégis úgy tesznek, mintha ez lenne a legégetőbb probléma, amire azonnal megoldást kell találni. Szerintem pedig a hangkérdés van túlmisztifikálva.

Egyébként nekem nem konkrétan ezzel az ocsmány kipufogóval van bajom, hanem ezzel is. Függetlenül attól, hogy nem lett belőle semmi, már azt is nevetségesnek tartom, hogy ilyenekkel egyáltalán próbálkoznak.
Amivel bajom van, az az, hogy egyre inkább a műanyag showműsor irányába akarják tolni a Forma-1-et. Nekem már a DRS is épp elég nagy csapás volt, erre jönnek olyan cikkek, hogy látványosabbá akarják tenni a szériát szikrázó autókkal, meg miegymással. Most meg itt van megint egy hihetetlenül fontos probléma, a hang.

Számomra egyébként sok mindent elárul az igényekről, hogy a mélyebb, halkabb hangok miatt sokkal nagyobb a felháborodás, mint a látszatintézkedések miatt, mint pl. DRS, vagy dupla pontok az évadzárón.

Csak az a baj, hogy a F1 nem csak sport, hanem show business is, és valamilyen szinten a rajongókból és a nézők, nézőszámból él. Ha valamit illetően nagy a felháborodás, akkor az ellen megpróbálnak tenni és valamilyen szinten foglalkoznak a témával, vagy legalább ennek a látszatát keltik. Innentől kezdve nem értem, hogy miért botrány az, hogy valaki megpróbált ellene tenni. Egy olyan dolog ellen, amit az egyik legtöbb kritika ért az utóbbi időben. Az vitatható, hogy mennyire volt jogos a sírás a hangok miatt, de az, hogy emiatt a Merci kitalált (megpróbált kitalálni) valamit az szerintem baromira érthető.

Az, hogy ezt miért kezelik (Merci) a legnagyobb problémának, továbbra se értem. Olvasd el (még egyszer) mit írt Zava.

Ha a 'legnagyobb problémát' nem a Merci tölcséréből szűröd le, hanem az emberek sírásából, akkor érthetőbb. Bár eddig nem ez jött le.

--------------------

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás May 15 2014, 12:45
Létrehozva: #29

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

és nálad mire fel a nagy arc? a billegő kempingszék alatt találtál egy félig elrongyolódott Magyar Helyesírás Szabályait és most feltárult előtted egy új világ, kulturált barátom?

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
peti4000
hozzászólás May 15 2014, 01:05
Létrehozva: #30

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

IDÉZET(Chips @ May 15 2014, 11:39) *
Semmi gond, megszoktam. 30 év múlva is arra a +5 évre vered majd magad? laugh.gif

A tudás amúgy sem korral jár, csak akinek kevés van azok így gondolják...

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 15 2014, 01:29
Létrehozva: #31

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Chips @ May 15 2014, 01:21) *
Csak az a baj, hogy a F1 nem csak sport, hanem show business is, és valamilyen szinten a rajongókból és a nézők, nézőszámból él. Ha valamit illetően nagy a felháborodás, akkor az ellen megpróbálnak tenni és valamilyen szinten foglalkoznak a témával, vagy legalább ennek a látszatát keltik. Innentől kezdve nem értem, hogy miért botrány az, hogy valaki megpróbált ellene tenni. Egy olyan dolog ellen, amit az egyik legtöbb kritika ért az utóbbi időben. Az vitatható, hogy mennyire volt jogos a sírás a hangok miatt, de az, hogy emiatt a Merci kitalált (megpróbált kitalálni) valamit az szerintem baromira érthető.

Az, hogy ezt miért kezelik (Merci) a legnagyobb problémának, továbbra se értem. Olvasd el (még egyszer) mit írt Zava.

Ha a 'legnagyobb problémát' nem a Merci tölcséréből szűröd le, hanem az emberek sírásából, akkor érthetőbb. Bár eddig nem ez jött le.

Igen, és egyre inkább show, mint sport.

Nem a Mercedes kezeli legnagyobb problémának, csak általánosságban értettem. Volt egy kis sírás, mert az autók hangja most nem olyan szép és jó, mint ezelőtt volt és azonnal meg kell oldani ezt az óriási problémát, mert ez tarthatatlan. Szvsz mondjuk ha csak a rajongók hisztiznének, a promóterek, vagy kicsodák pedig nem, akkor pont le lenne ez is szarva.

És az egy dolog, hogy csak tesztelték, de szerintem már az is röhejes, hogy egyáltalán eljutott oda a sportág, hogy ilyen nevetséges dolgokkal próbálkozzanak. Mi lenne, ha bevált volna? Akkor legkésőbb jövőre kötelezővé tennék ezeket a nevetséges kipufogókat? Persze most lehet mondani, hogy örüljünk neki, hogy nem vált be, így majd nem lesznek ilyen kipufogók, de még egyszer mondom, nekem már az is sok, hogy ez egyáltalán eljutott arra a szintre, hogy teszteljék, ergo ezt komolyan gondolták, mint alternatíva.

Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, különösebben nem izgat, de én nem tudok csak úgy legyinteni arra, hogy ismét nevetségessé teszik magukat. Ha neked ez belefér, akkor örülj neki, én nem tudok. Nem vagyunk egyformák, nem egyformák az igényeink. Nekem speciel semmi bajom nincs a hangokkal, a DRS-től kezdve az összes műanyag baromságot viszont nem tudom megemészteni. Egyre kevésbé tetszik az az irány, amerre a Forma-1 tart.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 15 2014, 01:30
Létrehozva: #32

Vörösparaszt

IDÉZET(Syd_Barrett @ May 15 2014, 01:45) *
és nálad mire fel a nagy arc? a billegő kempingszék alatt találtál egy félig elrongyolódott Magyar Helyesírás Szabályait és most feltárult előtted egy új világ, kulturált barátom?

Nem én kötekedek vele 2 napja fellengző stílusban, hanem ő velem. Ráadásul saját maga szegénységi bizonyítványát álítja ki fizika hiányosságait illetően. Mással is volt ilyen, velem is. De azért ne add alá a lovat, mert velem személyes problémád van.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Chips
hozzászólás May 15 2014, 01:40
Létrehozva: #33

feka fan

IDÉZET(Pepperoni @ May 15 2014, 02:30) *
Nem én kötekedek vele 2 napja fellengző stílusban, hanem ő velem. Ráadásul saját maga szegénységi bizonyítványát álítja ki fizika hiányosságait illetően. Mással is volt ilyen, velem is. De azért ne add alá a lovat, mert velem személyes problémád van.

Te miről beszélsz?

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 15 2014, 02:16
Létrehozva: #34

Vörösparaszt

IDÉZET(Chips @ May 15 2014, 02:40) *
Te miről beszélsz?

Akkor, ha eddig nem vetted észre magad, még nem késő.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Chips
hozzászólás May 15 2014, 02:31
Létrehozva: #35

feka fan

IDÉZET(Zoli @ May 15 2014, 02:29) *
Igen, és egyre inkább show, mint sport.

Nem a Mercedes kezeli legnagyobb problémának, csak általánosságban értettem. Volt egy kis sírás, mert az autók hangja most nem olyan szép és jó, mint ezelőtt volt és azonnal meg kell oldani ezt az óriási problémát, mert ez tarthatatlan. Szvsz mondjuk ha csak a rajongók hisztiznének, a promóterek, vagy kicsodák pedig nem, akkor pont le lenne ez is szarva.

És az egy dolog, hogy csak tesztelték, de szerintem már az is röhejes, hogy egyáltalán eljutott oda a sportág, hogy ilyen nevetséges dolgokkal próbálkozzanak. Mi lenne, ha bevált volna? Akkor legkésőbb jövőre kötelezővé tennék ezeket a nevetséges kipufogókat? Persze most lehet mondani, hogy örüljünk neki, hogy nem vált be, így majd nem lesznek ilyen kipufogók, de még egyszer mondom, nekem már az is sok, hogy ez egyáltalán eljutott arra a szintre, hogy teszteljék, ergo ezt komolyan gondolták, mint alternatíva.

Lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, különösebben nem izgat, de én nem tudok csak úgy legyinteni arra, hogy ismét nevetségessé teszik magukat. Ha neked ez belefér, akkor örülj neki, én nem tudok. Nem vagyunk egyformák, nem egyformák az igényeink. Nekem speciel semmi bajom nincs a hangokkal, a DRS-től kezdve az összes műanyag baromságot viszont nem tudom megemészteni. Egyre kevésbé tetszik az az irány, amerre a Forma-1 tart.

Szvsz ők is azért sírnak, mert negatív a közvélemény, nem azért, mert nekik személy szerint nem tetszik.

Az igények azt diktálták, hogy csináljanak valamit, ha mást nem is, legalább próbálkozzanak. Az okozat az érthető, az ok már szerintem is kevésbé. Az egy dolog, hogy nem tetszenek a hangok, de kvázi felháborodva nem vagyok. Erre egyébként WG-nak volt egy eldobott 2 mondata most a levezetőben. Az volt a lényeg, hogy rinyálnak az emberek, mert elüzletiesedik a F1, másrészt meg sírnak egy show-elem miatt.

A hangokat, a jelenlegi irányt és az igényeket lehet szeretni és nem szeretni, inkább az utóbbi vagyok én is. De onnantól kezdve, hogy adott volt ez a szituáció, nem botránkozok meg a Merci reagálásán, csak a kialakult helyzeten rolleyes.gif

részemről kb ennyi.

--------------------

+Quote Post
Chips
hozzászólás May 15 2014, 02:45
Létrehozva: #36

feka fan

IDÉZET(Pepperoni @ May 15 2014, 03:16) *
Akkor, ha eddig nem vetted észre magad, még nem késő.

Statisztika topicban 'veszekedünk' tegnap este óta, ennyi. Ott se kötekedtem, még csak veszekedésnek sem éltem meg... Nem vágtam valamit, azt próbáltam meg elmagyaráztatni veled, ami egyébként pár lealacsonyodóan benyögött félmondat után sikerült is. Ennyi.

--------------------

+Quote Post
Kimo
hozzászólás May 15 2014, 03:59
Létrehozva: #37

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(Zava @ May 15 2014, 08:48) *

hát igen, arra a stílusra azért jár a 25p, bár a lényeg ott is áll tongue.gif

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 15 2014, 04:00
Létrehozva: #38

Vörösparaszt

IDÉZET(Chips @ May 15 2014, 03:45) *
Statisztika topicban 'veszekedünk' tegnap este óta, ennyi. Ott se kötekedtem, még csak veszekedésnek sem éltem meg... Nem vágtam valamit, azt próbáltam meg elmagyaráztatni veled, ami egyébként pár lealacsonyodóan benyögött félmondat után sikerült is. Ennyi.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire topa vagy ilyen alap dolgokkal, de most komolyan biggrin.gif Szimulátorban ezzel kezdem mindig a setupot. Hogy legalább nagyjából elosztod a fokazatokat, aztán amikor rájöttél milyen szárnyakkal mész utána hangolod, stb, stb.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Chips
hozzászólás May 15 2014, 04:07
Létrehozva: #39

feka fan

IDÉZET(Pepperoni @ May 15 2014, 05:00) *
Nem gondoltam volna, hogy ennyire topa vagy ilyen alap dolgokkal, de most komolyan biggrin.gif Szimulátorban ezzel kezdem mindig a setupot. Hogy legalább nagyjából elosztod a fokazatokat, aztán amikor rájöttél milyen szárnyakkal mész utána hangolod, stb, stb.

Csak nem vágtam, hogy mire gondolsz, de így utólag is bocsi, hogy értetlenkedtem unsure.gif

Még szerencse, hogy te egy pro szimulátoros Istencsászár vagy, és van kihez fordulni, ha nem vágok vmit rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás May 15 2014, 04:22
Létrehozva: #40

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(Pepperoni @ May 15 2014, 02:30) *

semmi gond, a múltkori kultúrdologból kiindulva én nem is kellek ahhoz, hogy beégjél, megoldod te azt magadtól is rolleyes.gif. nekem az a problémám veled, hogy egy ócska tifo-utánzat lett belőled, egy gagyi ellendrukker. aki néhány éve még pöcsözte Alonsót, most meg a seggéből írogat, plusz állítólagos nagy ferraris létedre folyamatosan a "kedvenc csapatod" egyik pilótája ellen szurkolsz és az ő drukkereit minősítgeted.

azt meg ettől függetlenül se nálad, se Lórinál nem bírom komolyan venni, hogy a szimulátoros nethuszárkodásaitok alapján oktattok ki másokat. mintha valami nagy CoD-kocka azt hinné magáról, hogy éles fegyverrel is eltalálja fél kilométerről egy légy tökét smile.gif. ez nem személyeskedés, ezek a szomorú tények.

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post

3 Oldal V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 February 19th - 06:38