IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
Forma-1-es időmérők, futamok, összefoglalók, linkek, útmutatások
forza
hozzászólás Dec 6 2010, 03:25
Létrehozva: #1

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

Ennek a topiknak az lenne a célja, hogy (legfőképp) F-1-es időmérők, futamok, esetleg magazinműsorok, vagy bármi F-1-el kapcsolatos műsor letöltési linkjeiről értesülhessen, aki szeretne. Ahonnan az ötletet merítettem, ott úgy működik, hogy önkéntes alapon is szabad berakni linkeket - tehát ha pl. olyanom van, felteszem a linkeket, ahonnan 1997 Jerezt letölthetitek, anélkül, hogy bárki kérte volna -, de a lényegi dolog az lenne benne, hogy kérünk, adunk, kapunk linkeket.

A kérésekkel kapcsolatosan annyit, hogy ha meg akarjuk egymás dolgát könnyíteni, akkor úgy érdemes fogalmazni, hogy abban minden lényegi információ benne legyen.
Pl.: "Szeretném letölteni az 1988-as suzukai futamot, angol nyelvű kommentárral. Lehetséges? Aki tud, kérem, segítsen!"
VAGY
"Szeretném letölteni a 2005-ös Japán Nagydíjat, magyar nyelvű kommentárral. Segítségeteket előre is köszönöm!"

Szóval nem árt, ha a kérés minél pontosabb, annál könnyebben jön a segítség. Ahol én ezt láttam, ott olyan jól működött a dolog, hogy kb. másfél órán belül már kaptam a linkeket arról a futamról, amit le szerettem volna tölteni.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)
Go to the top of the page

+Quote Post
Lonnie
hozzászólás Dec 6 2010, 06:21
Létrehozva: #2

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 6-December 10
Azonosító: 6,134

Hello,

Engem érdekelne a 2007-es magazinműsor, akinek meg van keressen meg privátban.
Köszi, előre is.

+Quote Post
forza
hozzászólás Dec 9 2010, 05:52
Létrehozva: #3

A4

Innen letölthettek egy nagyon fasza kis videót James Huntról. Nagyjából 3 perces az egész kis szösszenet, de nagyon király. smile.gif

Jelszó (a kicsomagoláshoz): f1adatbazis

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
forza
hozzászólás Dec 12 2010, 09:26
Létrehozva: #4

A4

Néhány perces MTV-s (magyar nyelvű) emlékfilm, Senna halálának 5.évfordulójára.
Jelszó: f1adatbazis

http://rapidshare.com/#!download|835tl...rino.rar|101986

Szintén egy magyar nyelvű emlékműsor, ez pedig a 10 éves évfordulóra:
Jelszó: f1adatbazis

http://data.hu/get/2250769/Ayrton_Senna_ha...uloja.part1.rar

http://data.hu/get/2250873/Ayrton_Senna_ha...uloja.part2.rar

--------------------

+Quote Post
streyker
hozzászólás Dec 12 2010, 10:29
Létrehozva: #5

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 8-July 09
Azonosító: 3,896

http://thepiratebay.org/torrent/6032770/Fo....DVDRip.English

2010-es szezon hivatalos összefoglalója. 3 és fél óra körül van a videó szóval eléggé tartalmas.

szerk: forza, a torrent linkek játszanak a topicban?

A hozzászólást -streyker- szerkesztette a következő időpontban: Dec 12 2010, 10:30

+Quote Post
forza
hozzászólás Dec 12 2010, 10:40
Létrehozva: #6

A4

IDÉZET(streyker @ Dec 12 2010, 10:29) *
http://thepiratebay.org/torrent/6032770/Fo....DVDRip.English

2010-es szezon hivatalos összefoglalója. 3 és fél óra körül van a videó szóval eléggé tartalmas.

szerk: forza, a torrent linkek játszanak a topicban?

Én nem hiszem, hogy ne játszanának, de amúgy nem értek a torrenthez, bevallom. biggrin.gif

Erre is rákattintottam, de nem tudom, mit kell csinálni. Azért szeretem az ilyen egyszerűbb helyeket, ahonnan linkelek.

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Dec 12 2010, 10:58
Létrehozva: #7

Tékozló fiú

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(forza @ Dec 12 2010, 09:40) *
Én nem hiszem, hogy ne játszanának, de amúgy nem értek a torrenthez, bevallom. biggrin.gif

Erre is rákattintottam, de nem tudom, mit kell csinálni. Azért szeretem az ilyen egyszerűbb helyeket, ahonnan linkelek.

Pedig egyszerű és hasznos dolog. Ha gondolod privátban felsötétítelek wink.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
McLarenTheOne
hozzászólás Dec 12 2010, 11:03
Létrehozva: #8

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 10-July 08
Azonosító: 917

Ha valaki tud olyan tárhelyet, ahová gyorsan és ingyenesen lehet feltölteni, akkor nekem megvan a 2005-2010 közötti teljes évadok magyar kommentárral, és az 1987-89, 1991-es évadok angol kommentárral (torrentre nem töltök).

A hozzászólást -McLarenTheOne- szerkesztette a következő időpontban: Dec 12 2010, 11:03

+Quote Post
forza
hozzászólás Dec 12 2010, 11:26
Létrehozva: #9

A4

IDÉZET(McLarenTheOne @ Dec 12 2010, 11:03) *
Ha valaki tud olyan tárhelyet, ahová gyorsan és ingyenesen lehet feltölteni, akkor nekem megvan a 2005-2010 közötti teljes évadok magyar kommentárral, és az 1987-89, 1991-es évadok angol kommentárral (torrentre nem töltök).

Csak teljes évadot tudsz feltölteni, vagy egy-egy futamot is? Nekem pl. nagyon kellene 1988 Suzuka, 1991 Brazília, és bár '93-at nem írtad, de 1993 DOnington.

Tárhelyek, hmmm... Nekem most a rapidshare ugrik be, de a data.hu is ingyenes szerintem, csak onnan lassú a letöltés, viszont nem kell várnia a következő darab letöltésére fél órát annak sem, akinek fix IP-je van. De holnap utánakérdezek tárhelyeknek, meg utánanézek, fejből nem tudok hirtelen jobbat. Az addat.hu-ra is szokott a másik fórumon feltenni Rakit. Ezeknek egyébként általában egy problémája van, hogy maximum 100 megás darabokban tudod feltenni a dolgokat. Kérdés, hogy neked megvan-e úgy, és ha nem, értesz-e annyira hozzá, hogy szét tudd darabolni rar fájlokra.

--------------------

+Quote Post
McLarenTheOne
hozzászólás Dec 13 2010, 10:38
Létrehozva: #10

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Dec 12 2010, 11:26) *
Csak teljes évadot tudsz feltölteni, vagy egy-egy futamot is? Nekem pl. nagyon kellene 1988 Suzuka, 1991 Brazília, és bár '93-at nem írtad, de 1993 DOnington.

Tárhelyek, hmmm... Nekem most a rapidshare ugrik be, de a data.hu is ingyenes szerintem, csak onnan lassú a letöltés, viszont nem kell várnia a következő darab letöltésére fél órát annak sem, akinek fix IP-je van. De holnap utánakérdezek tárhelyeknek, meg utánanézek, fejből nem tudok hirtelen jobbat. Az addat.hu-ra is szokott a másik fórumon feltenni Rakit. Ezeknek egyébként általában egy problémája van, hogy maximum 100 megás darabokban tudod feltenni a dolgokat. Kérdés, hogy neked megvan-e úgy, és ha nem, értesz-e annyira hozzá, hogy szét tudd darabolni rar fájlokra.

Ha csak 1-1 futam kell ezekből, akkor úgy is tudom.
A darabolást meg csak megoldom valahogy. Ha mégsem sikerül, akkor visszaadom a diplomám!

+Quote Post
McLarenTheOne
hozzászólás Dec 14 2010, 12:00
Létrehozva: #11

törzsvendég

1988 Suzuka
1. fájl
2. fájl
3. fájl
4. fájl
5. fájl
6. fájl
7. fájl

Jelszó: 1edemB1edem
Az utolsó letöltéstől számított 60. napon törlik!

+Quote Post
forza
hozzászólás Dec 14 2010, 01:04
Létrehozva: #12

A4

IDÉZET(McLarenTheOne @ Dec 14 2010, 12:00) *
1988 Suzuka
1. fájl
2. fájl
3. fájl
4. fájl
5. fájl
6. fájl
7. fájl

Jelszó: 1edemB1edem
Az utolsó letöltéstől számított 60. napon törlik!

Ááá, köszönöm szépen!!! Már töltöm is lefelé! Király vagy! biggrin.gif

Ja, még egyet elfelejtettem a múltkor mondani ('88 Suzukát írtam, '91 Brazíliát meg asszem '93 Doningtont): 2005-ből Suzukát (ha megvan magyarul) fel tudnád majd tenni? Angolul azért nem kell, mert azt öcsém le tudja torrentelni, de én palikosan szeretném. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
McLarenTheOne
hozzászólás Dec 14 2010, 01:31
Létrehozva: #13

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Dec 14 2010, 01:04) *

Ja, még egyet elfelejtettem a múltkor mondani ('88 Suzukát írtam, '91 Brazíliát meg asszem '93 Doningtont): 2005-ből Suzukát (ha megvan magyarul) fel tudnád majd tenni? Angolul azért nem kell, mert azt öcsém le tudja torrentelni, de én palikosan szeretném. biggrin.gif

Persze! 1-2 nap és Donnington-on kívül felteszem őket!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Dec 14 2010, 03:36
Létrehozva: #14

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(forza @ Dec 12 2010, 11:26) *

Lehet prémium előfizetéssel is letölteni sebességkorlátozás nélkül, letöltésvezérlővel(FlashGet). 1 évre 2000Ft-ért SMS-ben is elő tudsz rá fizetni, ami 1 évre nem egy nagy összeg, ki lehet bírni. Vagy ha mégis sok, akkor össze kell várni a linkeket és a 10 naposra előfizetni, ami 312,5Ft-ba kerül. smile.gif Bankkártyával, még olcsóbb, de én azt nem szeretem. wink.gif

+Quote Post
forza
hozzászólás Dec 14 2010, 04:16
Létrehozva: #15

A4

IDÉZET(vingaal @ Dec 14 2010, 03:36) *
Lehet prémium előfizetéssel is letölteni sebességkorlátozás nélkül, letöltésvezérlővel(FlashGet). 1 évre 2000Ft-ért SMS-ben is elő tudsz rá fizetni, ami 1 évre nem egy nagy összeg, ki lehet bírni. Vagy ha mégis sok, akkor össze kell várni a linkeket és a 10 naposra előfizetni, ami 312,5Ft-ba kerül. smile.gif Bankkártyával, még olcsóbb, de én azt nem szeretem. wink.gif

Én nem szeretek ilyenekre fizetni. Egyébként rapidshare-re is be lehet fizetni, meg szinte az összes ilyen letöltős oldalra, de inkább kivárom, hogy ingyér' lejöjjön, ha meg sokat váratna, akkor dinamikus az IP-m, újraindítom a modemet. Mire kivárnék annyi linket, hogy megérje a 10 naposra befizessek, addigra meg lazán letöltöm őket. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Dec 14 2010, 06:55
Létrehozva: #16

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(forza @ Dec 14 2010, 12:04) *

93 donington megvan nekem BBC-s angol. Kell?

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 14 2010, 07:02
Létrehozva: #17

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

forza, ezek a futamok mind fent vannak angol kommentárral azon az oldalon, amit mutattam (nem publikus oldal, de mindenkinek szól: ha érdekel dobj egy privátot)

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 14 2010, 07:04
Létrehozva: #18

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

mellesleg: enkóron találtam valami 3 gigás szezonösszefoglaló pakkot, onboard kamerákkal, bahreini világbajnokparádés extrával meg minden jóval, megéri leszedni wink.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
forza
hozzászólás Dec 14 2010, 07:14
Létrehozva: #19

A4

IDÉZET(Dankson @ Dec 14 2010, 06:55) *
93 donington megvan nekem BBC-s angol. Kell?

Hát ha valahogy fel tudod rakni ilyen tárhelyre, akkor kellene! De az se gond, ha nem megy, akkor majd öcsém leszedi valahonnan.

--------------------

+Quote Post
McLarenTheOne
hozzászólás Dec 15 2010, 11:17
Létrehozva: #20

törzsvendég

1991 Interlagos
1. fájl
2. fájl
3. fájl
4. fájl
5. fájl
6. fájl

Ugyanazok érvényesek rá, mint az előzőre (jelszó, törlés)

+Quote Post

3 Oldal V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 November 24th - 02:51