IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Button dobogós helyezése a forgalom miatt úszott el
admin
hozzászólás Jul 29 2012, 08:10
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Fórum téma a következő cikkhez: Button dobogós helyezése a forgalom miatt úszott el
Go to the top of the page

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 30 2012, 11:12
Létrehozva: #2

Tékozló fiú

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(admin @ Jul 29 2012, 08:10) *
Fórum téma a következő cikkhez: Button dobogós helyezése a forgalom miatt úszott el

LOL! A bbc-n tegnap pont az ellenkezőjét mondta és nagyon diplomatikusan megmndta h a 3 kiállásra átállítás hiba volt a csapat részéről mert a 2 szett gumi jó álapotban volt és a tempó is jó volt radásul forgalomba jött vissza.

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 30 2012, 01:18
Létrehozva: #3

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Dankson @ Jul 30 2012, 12:12) *
LOL! A bbc-n tegnap pont az ellenkezőjét mondta és nagyon diplomatikusan megmndta h a 3 kiállásra átállítás hiba volt a csapat részéről mert a 2 szett gumi jó álapotban volt és a tempó is jó volt radásul forgalomba jött vissza.

A forgalmat ugye most is mondta. És teljesen igaza is van: sebességre nem lett volna rossz a 3 kiállás, ha lehetett volna előzni, simán 4.-5. . A forgalom miatt azonban beragadt lassabb versenyzők mögé, ezen ment el.

A dobogót ettől függetlenűl nem tartom reálisnak, Raikkonen átugrotta volna Őt is, Grosjean meg eleve előtte volt.

A hozzászólást -stoke- szerkesztette a következő időpontban: Jul 30 2012, 01:19

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 30 2012, 05:47
Létrehozva: #4

Tékozló fiú

IDÉZET(stoke @ Jul 30 2012, 01:18) *
A forgalmat ugye most is mondta. És teljesen igaza is van: sebességre nem lett volna rossz a 3 kiállás, ha lehetett volna előzni, simán 4.-5. . A forgalom miatt azonban beragadt lassabb versenyzők mögé, ezen ment el.

A dobogót ettől függetlenűl nem tartom reálisnak, Raikkonen átugrotta volna Őt is, Grosjean meg eleve előtte volt.

de könyörgöm, már 1 kiállás után lehetett látni h itt nem lehet előzni.

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Jul 30 2012, 05:49
Létrehozva: #5

Borsodi fan

Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

4. hely meglett volna neki. Lehet, hogy nem sok pontot rabolt volna Vetteltől és Alonsotól, de ki tudja mi lesz még itt a végén.

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 30 2012, 05:58
Létrehozva: #6

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Dankson @ Jul 30 2012, 06:47) *

A boxban ugrotta volna át. A második stinten nagyon sokat ment Rajkó, és full jó időket dobált végig. Azzal előzte meg Gro-t is.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 30 2012, 06:48
Létrehozva: #7

Howzzat?!

IDÉZET(Dankson @ Jul 30 2012, 06:47) *

Szerintem azt már a futam előtt is lehetett tudni. Gondolom arra lőttek, hogy a 3 kiállással is Alonso elé jönnek vissza, csak Senna bekavart.

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 30 2012, 07:13
Létrehozva: #8

Tékozló fiú

IDÉZET(forza @ Jul 30 2012, 05:58) *
A boxban ugrotta volna át. A második stinten nagyon sokat ment Rajkó, és full jó időket dobált végig. Azzal előzte meg Gro-t is.

Az mind szép és jó, de ha csak szimplán reaktív stratégiát folytatnak akkor Raikkonen nem futja a 25-ös időket mert előtt poroszkál egy 27-es időket toló McLaren, akit nem lehet megelőzni a pálya és az autók karakterisztikája. Ez lett volna a recept. Max Kimi jobbal elhúzza a kiállás és ahogy írtad is a boxban lépi le de szvsz Vettel tök simán tatható lett volna, min 4. hely.

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 30 2012, 07:15
Létrehozva: #9

Tékozló fiú

IDÉZET(stoke @ Jul 30 2012, 06:48) *
Szerintem azt már a futam előtt is lehetett tudni. Gondolom arra lőttek, hogy a 3 kiállással is Alonso elé jönnek vissza, csak Senna bekavart.

Lehet ezt magyarázni de felselges. Aki 3 kiálláson volt az beszopta. Legkevésbé Vettel de Ő is kiesett a dobogóért folyó csatából. Webber beszopta, Button beszopta. Sztem ezen ninc smit szépíteni, elmebeteg taktika volt. Ha Lewisnál is meglépték volna itt kb most forradalm lenne.

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 30 2012, 08:25
Létrehozva: #10

Howzzat?!

IDÉZET(Dankson @ Jul 30 2012, 08:13) *
Az mind szép és jó, de ha csak szimplán reaktív stratégiát folytatnak akkor Raikkonen nem futja a 25-ös időket mert előtt poroszkál egy 27-es időket toló McLaren, akit nem lehet megelőzni a pálya és az autók karakterisztikája. Ez lett volna a recept. Max Kimi jobbal elhúzza a kiállás és ahogy írtad is a boxban lépi le de szvsz Vettel tök simán tatható lett volna, min 4. hely.

Ez teljesen így van, de a dobogó esélytelen lett volna.

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 20th - 06:24