IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Button: Nem tudom, mitévő legyek
admin
hozzászólás Jun 11 2012, 12:45
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Fórum téma a következő cikkhez: Button: Nem tudom, mitévő legyek
Go to the top of the page

+Quote Post
Hetye
hozzászólás Jun 11 2012, 12:52
Létrehozva: #2

Level awesome

Csoport: Members
Regisztrált: 26-May 08
Innen: Dinnyés
Azonosító: 797

Van amikor nem sikerül túl jól beállítania a gépet ennyi az egész!

+Quote Post
Effegy
hozzászólás Jun 11 2012, 01:39
Létrehozva: #3

Soldier of Fortune

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 12-March 09
Innen: BORSOD
Azonosító: 2,498

IDÉZET(Hetye @ Jun 11 2012, 01:52) *
Van amikor nem sikerül túl jól beállítania a gépet ennyi az egész!

Zsinórban 4edszer? Hát én nem tudom....elég lapos amit művel mostanság. Két futamon ment idén jól, abból vannak a pontjai, (abból is egy Melbörn ami eléggé fekszik neki bár ez most mindegy) a többi 5 futamon betli.

A hozzászólást -Effegy- szerkesztette a következő időpontban: Jun 11 2012, 01:41

+Quote Post
Hetye
hozzászólás Jun 11 2012, 01:44
Létrehozva: #4

Level awesome

Regisztrált: 26-May 08
Innen: Dinnyés
Azonosító: 797

IDÉZET(Effegy @ Jun 11 2012, 02:39) *
Zsinórban 4edszer? Hát én nem tudom....elég lapos amit művel mostanság. Két futamon ment idén jól, abból vannak a pontjai, (abból is egy Melbörn ami eléggé fekszik neki bár ez most mindegy) a többi 5 futamon betli.

Hát igen ez van...bár én Alonsonak drukkolok szóval nem igazán zavar csak fura hogy nagyon hullámzó a teljesítménye...olyan érzésem támad néha hogy ezt a szintet Sato is tudná hozni ezzel az autóval!

+Quote Post
Effegy
hozzászólás Jun 11 2012, 01:53
Létrehozva: #5

Soldier of Fortune

IDÉZET(Hetye @ Jun 11 2012, 02:44) *
Hát igen ez van...bár én Alonsonak drukkolok szóval nem igazán zavar csak fura hogy nagyon hullámzó a teljesítménye...olyan érzésem támad néha hogy ezt a szintet Sato is tudná hozni ezzel az autóval!

Hát azért versenyt nem hiszem hogy nyerne a nagy Sato laugh.gif de az tény hogy ez a 45 pont amit termelt eddig Button ez nagyon kevés egy mekivel. 40-45 pontot bárki hozott volna ezzel az autóval kivéve Karcsit.

+Quote Post
forza
hozzászólás Jun 11 2012, 02:12
Létrehozva: #6

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(admin @ Jun 11 2012, 01:45) *

Fura ez, Melbourne-ben még örömködött a rádión, hogy 2009 feelingje van.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Jun 11 2012, 02:18
Létrehozva: #7

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(forza @ Jun 11 2012, 03:12) *
Fura ez, Melbourne-ben még örömködött a rádión, hogy 2009 feelingje van.

good feeling

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jun 11 2012, 03:04
Létrehozva: #8

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

Ez már erôsen kifakadásgyanús és szokatlan is Jenson szájából. "Nem a gumikkal van a probléma" .... "Ez nem egy gyôztes autó" .... hmmmm dry.gif

A hozzászólást -Dankson- szerkesztette a következő időpontban: Jun 11 2012, 03:06

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
forza
hozzászólás Jun 11 2012, 03:07
Létrehozva: #9

A4

Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Dankson @ Jun 11 2012, 04:04) *
Ez már erôsen kifakadásgyanús és szokatlan is Jenson szájából. "Nem a gumikkal van a probléma" .... "Ez nem egy gyôztes autó" .... hmmmm happy.gif

Minden fika nélkül, de az 2009 második felében is látszott, hogy nem az Ő asztala, ha sűrű mezőnyben kell villogni. Amikor jó a verda, passzol hozzá, és 3-4 autó képes az élen menni, akkor ok.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jun 11 2012, 03:31
Létrehozva: #10

Tékozló fiú

IDÉZET(forza @ Jun 11 2012, 03:07) *
Minden fika nélkül, de az 2009 második felében is látszott, hogy nem az Ő asztala, ha sűrű mezőnyben kell villogni. Amikor jó a verda, passzol hozzá, és 3-4 autó képes az élen menni, akkor ok.

Azert akkor ott mindig felfele jott. Es itt most nem eppen a suru mezony a baj. Valami nagyon nem koser. Este informalodok a helyi kapcsolatomtol h mi a tema a cegnel errol.

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jun 11 2012, 05:06
Létrehozva: #11

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Vonujjá vissza.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jun 11 2012, 05:10
Létrehozva: #12

Tékozló fiú

IDÉZET(Euloálius @ Jun 11 2012, 05:06) *
Vonujjá vissza.

Mondjuk ezt Te is megtehetnéd smile.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Freeman
hozzászólás Jun 11 2012, 06:05
Létrehozva: #13

bentlakásos

Regisztrált: 24-August 08
Azonosító: 1,042

IDÉZET(forza @ Jun 11 2012, 04:07) *

Tényleg minden fika nélkül, de a Bar Honda-s éveiben eleget volt módja gyakorolni milyen a középmezőnyben harcolni, e tekintetben jóval tapasztaltabb, mint csapattársa, aki beleült anno a készbe (és volt elég baja tavaly ne felejtsük el). Button őszinte kifakadása elég jól mutatja, hogy nincs minden rendben a csapatnál (Hamiltonnak kereket nem tudnak gondmentesen cserélni, Button pedig durván szenved futamok óta).

Hát nem tudom, a csapat helyében ízekre szedném az egész autót és a kasznit... valami "misztikus" oka lehet annak, hogy nem tud mit kezdeni az autóval... ennyire év elején még a Mercedes sem nyírta ki a gumikat... pont ő, aki köztudottan hír a puha vezetési stílusáról.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 11 2012, 06:41
Létrehozva: #14

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(Freeman @ Jun 11 2012, 07:05) *
Tényleg minden fika nélkül, de a Bar Honda-s éveiben eleget volt módja gyakorolni milyen a középmezőnyben harcolni, e tekintetben jóval tapasztaltabb, mint csapattársa, aki beleült anno a készbe (és volt elég baja tavaly ne felejtsük el). Button őszinte kifakadása elég jól mutatja, hogy nincs minden rendben a csapatnál (Hamiltonnak kereket nem tudnak gondmentesen cserélni, Button pedig durván szenved futamok óta).

Hát nem tudom, a csapat helyében ízekre szedném az egész autót és a kasznit... valami "misztikus" oka lehet annak, hogy nem tud mit kezdeni az autóval... ennyire év elején még a Mercedes sem nyírta ki a gumikat... pont ő, aki köztudottan hír a puha vezetési stílusáról.

Hamilton alatt sosem volt a vb-t uraló domináns autó, olyat kettejük közül csak Button vezetett.

+Quote Post
silver fog
hozzászólás Jun 11 2012, 08:45
Létrehozva: #15

újonc
*

Regisztrált: 22-April 09
Innen: United Kingdom/Stirling
Azonosító: 3,263

IDÉZET(Effegy @ Jun 11 2012, 01:53) *
Hát azért versenyt nem hiszem hogy nyerne a nagy Sato laugh.gif de az tény hogy ez a 45 pont amit termelt eddig Button ez nagyon kevés egy mekivel. 40-45 pontot bárki hozott volna ezzel az autóval kivéve Karcsit.

a nagy Sato, wink.gif : Honda - Takuma Sato - Tokyo, Japan - Rahal Letterman Lanigan Racing hajszal hijan megnyerte az indy 500-at par hete.

+Quote Post
Effegy
hozzászólás Jun 11 2012, 09:10
Létrehozva: #16

Soldier of Fortune

IDÉZET(silver fog @ Jun 11 2012, 09:45) *
a nagy Sato, wink.gif : Honda - Takuma Sato - Tokyo, Japan - Rahal Letterman Lanigan Racing hajszal hijan megnyerte az indy 500-at par hete.

Nekem ne mondd, néztem, jól ment aztán eldobta, elvitte a hév, ráadásul így csak 17. lett szóval? biggrin.gif

+Quote Post
TasunkaVitko
hozzászólás Jun 11 2012, 10:08
Létrehozva: #17

újonc
*

Regisztrált: 11-June 12
Azonosító: 6,503

IDÉZET(admin @ Jun 11 2012, 01:45) *

Szerintem túl sokat van a boxba mostanában Ron Denis, ott kéne keresni a problémát!

+Quote Post
Freeman
hozzászólás Jun 12 2012, 09:22
Létrehozva: #18

bentlakásos

Regisztrált: 24-August 08
Azonosító: 1,042

IDÉZET(TasunkaVitko @ Jun 11 2012, 11:08) *
Szerintem túl sokat van a boxba mostanában Ron Denis, ott kéne keresni a problémát!

Ezt nem értem. Hasznosabb lenne ha ott se lenne, vagy az, ha csinálna is valamit?

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jun 12 2012, 10:57
Létrehozva: #19

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Freeman @ Jun 12 2012, 10:22) *
Ezt nem értem. Hasznosabb lenne ha ott se lenne, vagy az, ha csinálna is valamit?

szerintem valahogy így értendő a mondandója:

rolleyes.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 12 2012, 11:16
Létrehozva: #20

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Zava @ Jun 12 2012, 11:57) *
szerintem valahogy így értendő a mondandója:

rolleyes.gif

Kanadában is ott volt, nyertek szóval menjen ő minden futamra szépen! smile.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 17th - 04:53