IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

177 Oldal V  « < 174 175 176 177 >  
Reply to this topicStart new topic
Filmek!, Moziban, DVD-n...
Minősítés 4 V
Pali
hozzászólás Jan 7 2016, 11:03
Létrehozva: #3501

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

Összességében nekem tetszett. Pozitívan csalódtam a szereplőkben mindegyik szerethető karakter, egyet kivéve. Kylo rinyálásai nagyon idegesítőek voltak pedig az első belépője nagyon ígéretes volt. Na meg a csoda fegyver sem kellett volna. A többi viszont rendben volt. A plusz pont még jár azért mert nem volt értelmetlen fénykard suhogtatás mint az előző részekben.
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jan 8 2016, 07:54
Létrehozva: #3502

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Pali @ Jan 7 2016, 11:03) *
Összességében nekem tetszett. Pozitívan csalódtam a szereplőkben mindegyik szerethető karakter, egyet kivéve. Kylo rinyálásai nagyon idegesítőek voltak pedig az első belépője nagyon ígéretes volt. Na meg a csoda fegyver sem kellett volna. A többi viszont rendben volt. A plusz pont még jár azért mert nem volt értelmetlen fénykard suhogtatás mint az előző részekben.

nekem pont tetszett Kylo, elég összetett karakternek tűnik, nem ilyen Maul/Dooku-féle felületesen összedobott semmilyen főgonosz-helyettes. nem emlékszem, hogy a magyar szinkronban is ilyen volt-e, de eredeti nyelven nagyon jól játszik a hangjával is (úgyhogy nemsokára el kell mennem megnézni magyarul, megint. laugh.gif )

flex: igen, kicsit lehettek volna bátrabbak a forgatókönyvírók... de szerintem nagyon jó volt annak, ami: egy jó alap, egy jó kiindulás az új trilógiához.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jan 11 2016, 01:23
Létrehozva: #3503

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Zava @ Jan 8 2016, 07:54) *
nekem pont tetszett Kylo, elég összetett karakternek tűnik, nem ilyen Maul/Dooku-féle felületesen összedobott semmilyen főgonosz-helyettes. nem emlékszem, hogy a magyar szinkronban is ilyen volt-e, de eredeti nyelven nagyon jól játszik a hangjával is (úgyhogy nemsokára el kell mennem megnézni magyarul, megint. laugh.gif )

flex: igen, kicsit lehettek volna bátrabbak a forgatókönyvírók... de szerintem nagyon jó volt annak, ami: egy jó alap, egy jó kiindulás az új trilógiához.

Megfogom nézni a 2000-es évek részeit is elejétől végéig de ez az utolsó rész ahol Véder kéz-láb nélkül megsül, eléggé unalmas azzal a sok párbeszéddel. Kevés akció volt ahhoz képest, hogy mennyi sztorit akartak tisztázni. mondjuk az elejét nem láttam, lehet más lesz a véleményem ha elejétől végéig kibirom. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jan 11 2016, 01:35
Létrehozva: #3504

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Mochok85 @ Jan 11 2016, 01:23) *
Megfogom nézni a 2000-es évek részeit is elejétől végéig de ez az utolsó rész ahol Véder kéz-láb nélkül megsül, eléggé unalmas azzal a sok párbeszéddel. Kevés akció volt ahhoz képest, hogy mennyi sztorit akartak tisztázni. mondjuk az elejét nem láttam, lehet más lesz a véleményem ha elejétől végéig kibirom. biggrin.gif

neked is ajánlom a 4-5-2-3-6 sorrendben nézést, amióta hallottam róla, híve vagyok, decemberben ki is próbáltam, és tényleg jó. wink.gif

--------------------

+Quote Post
blech
hozzászólás Jan 11 2016, 04:54
Létrehozva: #3505

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(Zava @ Jan 11 2016, 01:35) *
neked is ajánlom a 4-5-2-3-6 sorrendben nézést, amióta hallottam róla, híve vagyok, decemberben ki is próbáltam, és tényleg jó. wink.gif

??? Miért jó? vagy miért jobb, mint a történet szerinti 123467?

Nekem amúgy tetszik az ébredő erő! Van egy kis ,,remake" beütése, de ez tulajdonképpen igazolható a sztorival, és jól meg van csinálva.
A rendezés különösen tetsztett, kár lenne újra Lucas kezébe adni, ő máshoz ért jobban...

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jan 11 2016, 06:13
Létrehozva: #3506

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(blech @ Jan 11 2016, 04:54) *
??? Miért jó? vagy miért jobb, mint a történet szerinti 123467?

Nekem amúgy tetszik az ébredő erő! Van egy kis ,,remake" beütése, de ez tulajdonképpen igazolható a sztorival, és jól meg van csinálva.
A rendezés különösen tetsztett, kár lenne újra Lucas kezébe adni, ő máshoz ért jobban...

nem fogok sok érvet felsorolni, elég ez az egy is szerintem: ültess le valakit, aki még sose látta, és nem is hallott róla tudatosan (teszem azt egy 6 éves gyereket), nézesd meg vele így ahogy írod, és elvetted tőle az 5. rész végéről a meglepetést, mert azt már tudja 2 filmmel korábbról.

--------------------

+Quote Post
blech
hozzászólás Jan 12 2016, 04:56
Létrehozva: #3507

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(Zava @ Jan 11 2016, 06:13) *
nem fogok sok érvet felsorolni, elég ez az egy is szerintem: ültess le valakit, aki még sose látta, és nem is hallott róla tudatosan (teszem azt egy 6 éves gyereket), nézesd meg vele így ahogy írod, és elvetted tőle az 5. rész végéről a meglepetést, mert azt már tudja 2 filmmel korábbról.

Jujj, a legnagyobb jelenet! Tényleg! Azt ár lenne bárkitől is elvenni...

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jan 12 2016, 06:23
Létrehozva: #3508

McLaren fan

Hogy Joda mester gyors mint a golyó? biggrin.gif

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Jan 12 2016, 06:23

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Jan 13 2016, 04:17
Létrehozva: #3509

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

Én megnéztem, semmi különöset nem tapasztaltam így nézve.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jan 13 2016, 09:31
Létrehozva: #3510

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

Nagyon tetszett a latvanyvilag. Nem az elozmeny trilogiara jellemzo gepies cgi szagu szar uralta, hanem tele volt izzel, buzzel, jeleggel. Azt nagyon eltalaltak, nekem nagyon hianyzott a prequel cuccokbol. A vartnal szimpatikusabbak voltak az uj szereplok, maguk a szineszek is jobban alakitottak, mint pl a New Hope-ban. Bar az abszolut negativ csucs az Hayden Anakinja a Clone Wars-bol. brrrr.....

Tortenetileg viszotn nagy nulla. Igazabol egy Uj remeny/birodalom visszavag remake volt. Sivatag, magaban az erot epp most felismero ifju titan aki a sivatagbol menekul egy droiddal es a benne levo fontos cuccal Han Solo falconjan...halal csillag, gyenge pont, utolso pillanat, pukk...ne mar. A film elso feleig ezeket valahogy annyira elnyomta a brutal jo latvany es hangulat, hogy akkor meg fel sem fogtam, de a vegere sok lett, utolag meg azt mondom, borzalom, hogy ekkora otlettelenseg uralkodott az egesz filmen.

Nehol nem is votl jol osszekotve az elozoekkel, valamint amennyire eltuloztak az elozmenyeknel a politikai hatter magyarazatat, itt ugy leszartak. Igazabol semmit nem lehetett tudni, ki, miert, hogyan. Van az elso rend, meg a koztarsasag, meg az ellenallas...de most akkor utobbi ketto nem egyutt van, vagy ez mi, miert? Es azok utan hogy Skywalkerek szetcsaptak a szajukat mitn allat, megint felepitettek egy minden eddiginel nagyobb giga monstrumot a szomszedban, amivel naprendszereket pusztitanak? Ja, es ehhez senkinek semmi szava nem volt. Ertem en, hogy alapvetoen mese, de azert a film onmagat annal mindig is joval komoylabban vette a hatter tortenet magyarazasaval, hogy iylen idegesito dolgokkal legyen tele. Azt is ertem, hogy nehany dolog majd kesobb fog ertelmet nyerni, de sok minden van, amit mar nem lehet utolag helyrehozni es azert a filmnek onmagaban is helytallonak kellene lennie tortenetileg is.

Kylo: Nekem tetszett, hogy joval kiforrottabb a szemelyisegenek abrazolasa, mitn a legtobb Sith-e. Amugy O valami Ren, mi mas mitn a sith, de a tok tudja. Tetszett, hogy Darth Vader utolso perceit leszamitva, eloszor lathatunk olyan Sithet, aki vivodik es instabil. Tetszett a srac karaktere is, engem megvett a hulye fejevel, egybol Zordon jutott eszembe az Oroszlankiralybol. tetszettek a duhongesei is, bar az nem, hogy viccet csinaltak beloluk. Tetszett, hogy kicsinalta az apjat. A film abszolut csucspontja volt, meghult bennem a ver. De a vegere kibaszott nagy bohocot csinaltak belole. Leszarom mekkora ostehetseg a picsa, mennyire tudott mar eleve botokkal hadonaszni, meg mennyire volt serult a gyoker gyerek miutan csubakka meglotte. A serulest probaltak hangsulyozni a harcban, de szamomra ez keves maygarazat a veresegere egy oylan kezdo ellen aki aznap tudta meg hogy benne bugyog a cucc. Igazabol bohocot csinaltak a foszereplobol, magabol az "erobol", ami eddig ugy volt abrazolva, hogy idalis esetben hossu evekig tanulando stb...kiveve persze Luke-ot. Ezzel, hogy a csaj legyozte a vegen azt a faszt, szamomra total komolytalanna tettek a filmet. Meg lehetett volna ezt mashogy is oldani. Hatulrol megjeleno felkelo aki mondjuk labon lovi ezzel besegitve a csajnak, vagy a fasz tudja, de ez igy... Ez szamomra iylen midiklorian szeru kocsogseg. Kart erte, mert sok mindent eltalaltak, de eleg ketes erzesekkel jottem ki a terembol.

Ja, a csavonak meg mikor Darth vader sisakjanak imadkozik, valaki maygarazza mar meg, avgy mutassa mar meg a 6. reszt, mert nem vagja, hogy nyirta ki az Uralkodot es vegul jedikent halt meg. Pont mintapeldaja annak, hogy a Sith-ek is visszafordulhatnak. Az egesz jelenet nagyon gaz volt. Es neha sok volt a vicceskedes is a film alatt.

Ez igy szamomra az Episodae 1-2 utan van, valahol a 4-el egy szinten. Vegulis annak remakje volt, ugyhogy stimmel.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jan 16 2016, 09:29
Létrehozva: #3511

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Megnéztem én is a Star Warst, hát nem tudom. Végül is amitől nagyon tartottam, annál jobb volt, de kb. itt ki is fújt a pozitívumok listája. Még a látványvilágot tudnám említeni, voltak nagyon eltalált képek.

A filmet egyelőre nem tudom hova helyezni, ahhoz újra meg kell majd néznem. Az biztos, hogy az eredeti trilógia nyomába sem érhet, az újhoz (I-II-III) képest még nem tudom.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jan 16 2016, 09:34
Létrehozva: #3512

fanatikus

A Marsi Mentőexpedíció szintén nem volt rossz. Az Interstellar jobban tetszett, de Matthew McConaughey azért komolyabb színész Matt Damonnál. Érdekes, hogy mindkét filmnek a végével van leginkább bajom.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jan 17 2016, 12:32
Létrehozva: #3513

bentlakásos

IDÉZET(Zoli @ Jan 16 2016, 09:29) *
Megnéztem én is a Star Warst, hát nem tudom. Végül is amitől nagyon tartottam, annál jobb volt, de kb. itt ki is fújt a pozitívumok listája. Még a látványvilágot tudnám említeni, voltak nagyon eltalált képek.

A filmet egyelőre nem tudom hova helyezni, ahhoz újra meg kell majd néznem. Az biztos, hogy az eredeti trilógia nyomába sem érhet, az újhoz (I-II-III) képest még nem tudom.

nalam a sorrend:

episode 1-2
episode 4-7
episode 3
episode 6
episode 5

+Quote Post
Flex
hozzászólás Feb 5 2016, 05:45
Létrehozva: #3514

bentlakásos

hat ezt jol kiveseztuk laugh.gif

(buzik)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Feb 19 2016, 12:53
Létrehozva: #3515

McLaren fan

Vótam én is moziba. Deadpoolt néztünk. Fasza film lett. Játék azért sokkal hülyébb de egy olyan szintű hülyeséghez fél filmet CGI animációval kellett volna megcsinálni ami nem olcsó. Ezt össze dobták 50 millából. Első résznek jó lett.

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 6 2016, 06:34
Létrehozva: #3516

McLaren fan

IDÉZET(Zoli @ Nov 8 2015, 04:43) *
SPECTRE kurva jó lett, 10-ből 9. smile.gif

Peppe?

Fel akartak robbantani egy stadiont de Bond szétlőtte a bombát ami igy detonációhoz vezetett és kiderült hogy az epület felét is alig kapta szét. Mi a fasz? Mekkora stadiont akartak ezek robbantani? biggrin.gif Meg ugye történt az utcán egy robbanás, nagy porfelhő követi a durranást mert összedőlt a ház de mindenki karneválozik tovább. Most kapcsoljam ki vagy nézzem tovább? smile.gif
Orral lefelé zuhanik a kopter de bond akkor is bele tud ülni a pilóta ülésbe és nem kell neki az öt pontos szíjazás se! laugh.gif

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Mar 6 2016, 06:39

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 6 2016, 07:17
Létrehozva: #3517

fanatikus

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 6 2016, 06:34) *
Fel akartak robbantani egy stadiont de Bond szétlőtte a bombát ami igy detonációhoz vezetett és kiderült hogy az epület felét is alig kapta szét. Mi a fasz? Mekkora stadiont akartak ezek robbantani? biggrin.gif Meg ugye történt az utcán egy robbanás, nagy porfelhő követi a durranást mert összedőlt a ház de mindenki karneválozik tovább. Most kapcsoljam ki vagy nézzem tovább? smile.gif
Orral lefelé zuhanik a kopter de bond akkor is bele tud ülni a pilóta ülésbe és nem kell neki az öt pontos szíjazás se! laugh.gif

Most láttál először akciófilmet? biggrin.gif

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Mar 6 2016, 07:47
Létrehozva: #3518

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Zoli @ Mar 6 2016, 07:17) *

A Spectre konkrétan egy fos volt szerintem laugh.gif Az a baj, hogy nem az akciójelenetek miatt, hanem úgy összességében nem üti meg a szintet. Alig tudtam végig nézni, annyira unalomba fulladt. Tavalyi év egyik legnagyobb csalódása számomra a Fantasztikus Négyes után.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 6 2016, 07:56
Létrehozva: #3519

fanatikus

IDÉZET(skullsplinter @ Mar 6 2016, 07:47) *
A Spectre konkrétan egy fos volt szerintem laugh.gif Az a baj, hogy nem az akciójelenetek miatt, hanem úgy összességében nem üti meg a szintet. Alig tudtam végig nézni, annyira unalomba fulladt. Tavalyi év egyik legnagyobb csalódása számomra a Fantasztikus Négyes után.

Szerintem annyira nem volt rossz, mint amennyire lehordták. Bár ez szubjektív, de azért túlzásnak érzem, hogy a leggyengébb Bond film lenne, mint ahogy azt is túlzásnak tartottam, amikor a Skyfallról jelentették ki, hogy az eddigi legjobb. A Bond történelem minimum pontja szerintem a Quantum csendje volt eddig.

Ja és ha már itt tartunk, a legjobb az Őfelsége Titkosszolgálatában, nem a Skyfall. smile.gif

A hozzászólást -Zoli- szerkesztette a következő időpontban: Mar 6 2016, 07:59

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 6 2016, 09:26
Létrehozva: #3520

McLaren fan

IDÉZET(Zoli @ Mar 6 2016, 07:17) *

Hát az a szomorú hogy ilyen bomba mennyiség filmes bakit már másodszor figyeltem meg. Sajnos nem ugrik be, melyik filmbe volt a másik eset.

--------------------

+Quote Post

177 Oldal V  « < 174 175 176 177 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 21st - 22:25