IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

177 Oldal V  « < 173 174 175 176 177 >  
Reply to this topicStart new topic
Filmek!, Moziban, DVD-n...
Minősítés 4 V
Zava
hozzászólás Oct 2 2015, 07:40
Létrehozva: #3481

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Zoli @ Oct 2 2015, 08:37) *
Legyen már november! biggrin.gif

nem kell november legyen, elég ha pár napot skippelünk (bár épp hétvége jön...), és épp popcornért állok sorba a marsi a mentőexpedíció vetítése előtt. biggrin.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok
Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 2 2015, 07:48
Létrehozva: #3482

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Zava @ Oct 2 2015, 08:40) *
nem kell november legyen, elég ha pár napot skippelünk (bár épp hétvége jön...), és épp popcornért állok sorba a marsi a mentőexpedíció vetítése előtt. biggrin.gif

Ugyan már, hol van az a SPECTRE-höz képest? Idén minden film eltörpül a James Bond mellett. cool.gif Még a Star Warst se várom annyira. biggrin.gif

Amúgy ez nekem eddig kimaradt, hogy most már Mentőexpedíció. Könnyen kimondható cím...

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 2 2015, 07:53
Létrehozva: #3483

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Zoli @ Oct 2 2015, 08:48) *
Ugyan már, hol van az a SPECTRE-höz képest? Idén minden film eltörpül a James Bond mellett. cool.gif Még a Star Warst se várom annyira. biggrin.gif

Amúgy ez nekem eddig kimaradt, hogy most már Mentőexpedíció. Könnyen kimondható cím...

hát Zoli, ilyen hülyeséget leírni, pláne úgy, hogy utána a következő mondatban ott is van a megfejtés... tongue.gif

szerintem is faszság a címváltás, a könyv marsi volt és így nézett ki, amióta úton van a film, már van rácsomagolt Matt Damonos borító (ilyen). amúgy a könyv rohadt jó volt, úgyhogy ha nem csináltak vele semmi mást, csak megjelenítették, akkor már jó lesz a film is. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 2 2015, 08:07
Létrehozva: #3484

fanatikus

IDÉZET(Zava @ Oct 2 2015, 08:53) *
hát Zoli, ilyen hülyeséget leírni, pláne úgy, hogy utána a következő mondatban ott is van a megfejtés... tongue.gif

szerintem is faszság a címváltás, a könyv marsi volt és így nézett ki, amióta úton van a film, már van rácsomagolt Matt Damonos borító (ilyen). amúgy a könyv rohadt jó volt, úgyhogy ha nem csináltak vele semmi mást, csak megjelenítették, akkor már jó lesz a film is. biggrin.gif

Egyébként tényleg, a Star Warsszal kapcsolatban vannak fenntartásaim. Egyrészt nem nagyon örülök, hogy J.J. Abrams a rendező, tartok tőle, hogy ez a film is tele lesz értelmetlen csillogó effekttel, mint a Star Trek, másrészt az eredeti trilógia szintjét még megközelíteni sem tudta az újabb. Van egy olyan érzésem, hogy a legújabb trilógia még azt se fogja hozni.

Az meg alap, hogy a James Bond mindig az év legjobban várt filmje. biggrin.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 2 2015, 08:23
Létrehozva: #3485

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Zoli @ Oct 2 2015, 09:07) *
Egyébként tényleg, a Star Warsszal kapcsolatban vannak fenntartásaim. Egyrészt nem nagyon örülök, hogy J.J. Abrams a rendező, tartok tőle, hogy ez a film is tele lesz értelmetlen csillogó effekttel, mint a Star Trek, másrészt az eredeti trilógia szintjét még megközelíteni sem tudta az újabb. Van egy olyan érzésem, hogy a legújabb trilógia még azt se fogja hozni.

Az meg alap hülyeség, hogy a James Bond mindig az év legjobban várt filmje. biggrin.gif

javítva cool.gif

szerintem jobb lesz mint a régi trilógia (amit, bevallok, szintén szeretek, akármilyen rossz is elvileg), legalábbis abból, amit eddig láthattunk. CGI helyett maketteket használ ahol lehet, a látványvilág is a 4-6-ot idézi, semmint a high-tech új trilógiát. én bizakodó vagyok smile.gif
mondjuk lehet ebben benne van, hogy nem láttam a star treket, mert annyira érdekel, mint a James Bond filmek. tongue.gif

amúgy meg viccet félre, idén a star wars A FILM, amit mindenki vár, úgy is tuti övék lesz a 2015-ös rekordbevétel, hogy csak szűk két hetük van rá. aki nem a star warst akarja az hazudik. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 2 2015, 08:28
Létrehozva: #3486

fanatikus

IDÉZET(Zava @ Oct 2 2015, 09:23) *
javítva cool.gif

szerintem jobb lesz mint a régi trilógia (amit, bevallok, szintén szeretek, akármilyen rossz is elvileg), legalábbis abból, amit eddig láthattunk. CGI helyett maketteket használ ahol lehet, a látványvilág is a 4-6-ot idézi, semmint a high-tech új trilógiát. én bizakodó vagyok smile.gif
mondjuk lehet ebben benne van, hogy nem láttam a star treket, mert annyira érdekel, mint a James Bond filmek. tongue.gif

Én is szeretem, de ettől még elismerem, hogy meg sem közelíti az eredetit. Mint a Matrix is, az első alapmű, a 2-3. legfeljebb csak egy jó akciófilm lehet, de semmit több.

Az új Star Trek látványból jó, amúgy egy nulla.

Egyébként meg nincs ízlésed. tongue.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 2 2015, 08:56
Létrehozva: #3487

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Zoli @ Oct 2 2015, 09:28) *
Én is szeretem, de ettől még elismerem, hogy meg sem közelíti az eredetit. Mint a Matrix is, az első alapmű, a 2-3. legfeljebb csak egy jó akciófilm lehet, de semmit több.

Az új Star Trek látványból jó, amúgy egy nulla.

Egyébként meg nincs ízlésed. tongue.gif

mondja, akinek 2015 legvárósabb filmje a Bond. tongue.gif

persze, azt én se tagadom, hogy rosszabb az eredeti trilógiánál, mondjuk szerintem a hármassal jó munkát végeztek, jól összekötötték. a kettesből megnéznék egy olyan verziót, amiből kivágták a nyálas szerelmi szálat, és a végén kiírják olyan "kivel mi történt a film után" jelleggel, hogy egymásba szerettek. laugh.gif az egyesből meg megtartanám a duel of the fates című számot, meg a fogatversenyt, és a többinek pápá. (a fogatversenyes PC játék örök kedvenc smile.gif )
most viccen kívül, nagyon szeretném kipróbálni egy olyanon, aki még nem látott semmit (de abszolút semmit) a SW-ból, hogy úgy nézetem meg vele a filmeket, hogy az 1 kimarad. érteni úgy is értene mindent, csak kimaradna neki Jar-Jar, a midiklorián, a kereskedelmi blokád, meg a kis cuki Anakin, aki mindenkin segíteni akar.

a mátrix esetében szerintem rosszabb a helyzet, bár rég láttam már a két utóbbi filmet, mert nem az a többször nézős kategória (ezzel szemben az új trilógiát kismilliószor láttam biggrin.gif )

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 21 2015, 09:17
Létrehozva: #3488

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Zava @ Oct 2 2015, 08:53) *

jelentem, kb ezt kaptam vissza a vásznon, és nagyon elégedetten jöttem róla ki, ami könyvadaptációnál ritka. biggrin.gif persze ezt-azt kihagytak belőle (de így is 140 perc), meg volt valami amit picit átírtak a könyvhöz képest, de nem légből kapott, lenyelhető változtatás volt. egyet nem értettem, a könyvbeli Venkat Kapoor névből miért kellett Vincent Kapoort csinálni biggrin.gif de ez legyen a legnagyobb baj.
az mondjuk mókás látvány volt, hogy a kínai űrrepülési központ gyanúsan hasonlít a müpára, és ott is megáll a csepeli hév. smile.gif

--------------------

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Oct 21 2015, 11:42
Létrehozva: #3489

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Zava @ Oct 21 2015, 10:17) *
jelentem, kb ezt kaptam vissza a vásznon, és nagyon elégedetten jöttem róla ki, ami könyvadaptációnál ritka. biggrin.gif persze ezt-azt kihagytak belőle (de így is 140 perc), meg volt valami amit picit átírtak a könyvhöz képest, de nem légből kapott, lenyelhető változtatás volt. egyet nem értettem, a könyvbeli Venkat Kapoor névből miért kellett Vincent Kapoort csinálni biggrin.gif de ez legyen a legnagyobb baj.
az mondjuk mókás látvány volt, hogy a kínai űrrepülési központ gyanúsan hasonlít a müpára, és ott is megáll a csepeli hév. smile.gif

Nekem csalódás volt. A könyvet nem olvastam, de egy Interstellar után nekem ez kevés. Mondjuk utoljára a legújabb Szállítót néztem moziban, ahhoz képest felüdülés.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 22 2015, 12:01
Létrehozva: #3490

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(skullsplinter @ Oct 22 2015, 12:42) *
Nekem csalódás volt. A könyvet nem olvastam, de egy Interstellar után nekem ez kevés. Mondjuk utoljára a legújabb Szállítót néztem moziban, ahhoz képest felüdülés.

hát, a fene tudja. persze a könyv itt is, mint mindig, jobb, de szerintem a film is abszolút megáll a saját lábán (ami mittudomén, egy Harry Potter sorozatról nem mondható el, azt kb így néztem volna végig könyvek nélkül), én 4 komámmal néztem, közülük csak egy olvasta rajtam kívül, de nagyon tetszett mindnek.
nekem mondjuk az interstellar maradt ki, de azt addig nem is nézem meg, míg valami házimozi közelébe nem kerülök.

--------------------

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Oct 22 2015, 08:10
Létrehozva: #3491

újonc
*

IDÉZET(Zava @ Oct 22 2015, 01:01) *
hát, a fene tudja. persze a könyv itt is, mint mindig, jobb, de szerintem a film is abszolút megáll a saját lábán (ami mittudomén, egy Harry Potter sorozatról nem mondható el, azt kb így néztem volna végig könyvek nélkül), én 4 komámmal néztem, közülük csak egy olvasta rajtam kívül, de nagyon tetszett mindnek.
nekem mondjuk az interstellar maradt ki, de azt addig nem is nézem meg, míg valami házimozi közelébe nem kerülök.

Valahogy elmaradt a varázs, nem tudtam annyira átélni. Az Interstellar annyira tetszett, hogy még órákig a hatása alatt voltam. Virágbóti' ~50 gigás verzió nagyon ajánlott hozzá tongue.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 22 2015, 08:33
Létrehozva: #3492

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(skullsplinter @ Oct 22 2015, 09:10) *
Valahogy elmaradt a varázs, nem tudtam annyira átélni. Az Interstellar annyira tetszett, hogy még órákig a hatása alatt voltam. Virágbóti' ~50 gigás verzió nagyon ajánlott hozzá tongue.gif

tudom tudom, van kolléga házimozival, BD50 alá nem adja. tongue.gif

ha már marsi, akkor [spoiler veszély]: egy ilyen jött ma velem szembe, tök megörültem neki. smile.gif

--------------------

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Oct 24 2015, 03:01
Létrehozva: #3493

újonc
*

IDÉZET(Zava @ Oct 22 2015, 09:33) *
tudom tudom, van kolléga házimozival, BD50 alá nem adja. tongue.gif

ha már marsi, akkor [spoiler veszély]: egy ilyen jött ma velem szembe, tök megörültem neki. smile.gif

Egy ilyen hol jön már veled szembe, ha szabad tudni? tongue.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 24 2015, 03:28
Létrehozva: #3494

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(skullsplinter @ Oct 24 2015, 04:01) *
Egy ilyen hol jön már veled szembe, ha szabad tudni? tongue.gif

az acidalia planitián tongue.gif

a magyarság házában (fenn a Mátyás templom mellett) voltam kiállításon, ott volt az egyik teremben.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Nov 8 2015, 04:43
Létrehozva: #3495

fanatikus

SPECTRE kurva jó lett, 10-ből 9. smile.gif

Peppe?

+Quote Post
Zava
hozzászólás Nov 8 2015, 11:08
Létrehozva: #3496

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Zoli @ Nov 8 2015, 04:43) *

Peppe?

hát ahogy olvasom a kritikákat, ha ez 9/10, akkor Kimi idei teljesítménye ugyanennyiből legalább 11.
cool.gif

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Nov 9 2015, 06:42
Létrehozva: #3497

fanatikus

IDÉZET(Zava @ Nov 8 2015, 11:08) *
hát ahogy olvasom a kritikákat, ha ez 9/10, akkor Kimi idei teljesítménye ugyanennyiből legalább 11.
cool.gif

Én az origón és az indexen láttam kritikákat, de igazából jobban aggódtam volna, ha dicsérték volna. happy.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Nov 9 2015, 12:57
Létrehozva: #3498

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(Zoli @ Nov 8 2015, 04:43) *

Peppe?

A kurva jótól némileg távol van, mint film.smile.gif
A 70-es 80-as években a James Bond az amolyan keményvaluta volt, James Bondért bármilyen másik filmet lehetett kapni a feketepiacon, akár többet is, és az egész jelenség eléggé passzolt a kor hidegháborús viszonyaiba, ahol voltak egyértelmű jók: pl a britek, és az egyértelmű gonoszok pl. a szovjetek, na meg néhány szuperbűnöző, szupertitkos bunkerekben, akiket csak egy szuperkém tudott megtalálni.

Ma az ehhez hasonló formanyelvet csak valami paródiaként lehet értelmezni, és erre is hajaz sokszor ez a mostani folytatás is, hiszen annyira sablonos, hogy a főgonosszal való utolsó párbeszéd (is) szinte teljesen rímel az Austin Powers hasonló jelenetével.

Amivel nem okoz csalódást, azok a szuperhelyszínek, szuperkiegészítők és szupernők. Monica Belluci 51 évesen... wub.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 19 2015, 12:07
Létrehozva: #3499

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Zoli @ Oct 2 2015, 07:48) *
Idén minden film eltörpül a James Bond mellett. cool.gif

ezen azóta sem győzök kacarászni. tongue.gif

láttam délelőtt a star warst, nem baszta el JJ, sőt! smile.gif azt hiszem legalább 2-szer még elmegyek mozizni a köv hónapban, egyszer teljes családdal, meg egyszer tesómmal eredeti hangon. ez megéri! cool.gif

--------------------

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jan 7 2016, 09:51
Létrehozva: #3500

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(Zava @ Dec 19 2015, 12:07) *
ezen azóta sem győzök kacarászni. tongue.gif

láttam délelőtt a star warst, nem baszta el JJ, sőt! smile.gif azt hiszem legalább 2-szer még elmegyek mozizni a köv hónapban, egyszer teljes családdal, meg egyszer tesómmal eredeti hangon. ez megéri! cool.gif

Pedig nehany dologgal kapcsolatban bizony nagyon elbaszta.
Ketes erzesekkel jottem ki a mozibol.

+Quote Post

177 Oldal V  « < 173 174 175 176 177 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 December 14th - 07:24