IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

5 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Mosleygate
Eulo
hozzászólás Apr 3 2008, 05:40
Létrehozva: #1

-

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Akkor jöhet ide minden, ami a vén perverzzel kapcsolatos. wink.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

Go to the top of the page

+Quote Post
ovian
hozzászólás Apr 3 2008, 06:13
Létrehozva: #2

betérő

Csoport: Members
Azonosító: 10

Szerintem lehet, hogy nem is ő az...

--------------------
Schumi,világbajnokicímek:7 1994,1995,2000,2001,2002,2003,2004. .
Győzelmek:91 Dobogós helyek:154 Pole poziciók. 68 Első sor: 115 Leggyorsabb körök:76 Pontok: 1369

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 3 2008, 06:15
Létrehozva: #3

Guests

IDÉZET(ovian @ Apr 3 2008, 07:13) *
Szerintem lehet, hogy nem is ő az...

Marmint mi?

A fel csaladja naci es szoknyabolond volt. Most O is kiprobalta ven fejjel. biggrin.gif

+Quote Post
Sivatagi Róka
hozzászólás Apr 3 2008, 06:21
Létrehozva: #4

bentlakásos

Regisztrált: 4-November 07
Innen: Borsod megye
Azonosító: 293

IDÉZET(Clyde @ Apr 3 2008, 07:15) *
Marmint mi?

A fel csaladja naci es szoknyabolond volt. Most O is kiprobalta ven fejjel. biggrin.gif

Pontosítsunk nem vén fejjel próbálta ki ,hanem vén fejjel kapták rajta laugh.gif wink.gif

--------------------

Ne magyarázkodj. A barátodnak nem kell, az ellenséged meg úgysem hisz neked.
[center]Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
[/center]

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 3 2008, 06:26
Létrehozva: #5

Guests

IDÉZET(Sivatagi Róka @ Apr 3 2008, 07:21) *
Pontosítsunk nem vén fejjel próbálta ki ,hanem vén fejjel kapták rajta laugh.gif wink.gif

Ez is teny. biggrin.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Apr 4 2008, 11:01
Létrehozva: #6

-

Nekem az a durva, hogy nem jelentette be azonnal a lemondását. Szerinte ez normális, csak sajnálja, hogy nyilvánosságra került.

Talán majd néhány körberöhögés után elgondolkodik (bár ismerve a jelenlegi magyar miniszterelnöknek csúfolt bohócot, talán még ez sem fogja zavarni).

--------------------

- ???

+Quote Post
Bacher
hozzászólás Apr 4 2008, 11:20
Létrehozva: #7

betérő

Regisztrált: 14-March 08
Azonosító: 547

IDÉZET(Euloálius @ Apr 4 2008, 11:01) *
Nekem az a durva, hogy nem jelentette be azonnal a lemondását. Szerinte ez normális, csak sajnálja, hogy nyilvánosságra került.

Talán majd néhány körberöhögés után elgondolkodik (bár ismerve a jelenlegi magyar miniszterelnöknek csúfolt bohócot, talán még ez sem fogja zavarni).

Ja az biztos, hogy sokat kibírnak, nem tom, hogy csinálják. Én biztos, hogy szégyenben elbujdokoltam volna a föld alá, de Mosley nem, bár a videóját elnézve, még lehet, hogy ezeket a szidalmakat is élvezi! tongue.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Apr 4 2008, 11:33
Létrehozva: #8

-

IDÉZET(Bacher @ Apr 4 2008, 12:20) *
Ja az biztos, hogy sokat kibírnak, nem tom, hogy csinálják. Én biztos, hogy szégyenben elbujdokoltam volna a föld alá, de Mosley nem, bár a videóját elnézve, még lehet, hogy ezeket a szidalmakat is élvezi! tongue.gif

Azért a tortafoltot a frissen vasalt öltönyén biztos nem élvezné még ő sem. rolleyes.gif

--------------------

- ???

+Quote Post
Bacher
hozzászólás Apr 4 2008, 11:58
Létrehozva: #9

betérő

IDÉZET(Euloálius @ Apr 4 2008, 11:33) *
Azért a tortafoltot a frissen vasalt öltönyén biztos nem élvezné még ő sem. rolleyes.gif

Honnan tudod? Eddig is azt gondoltátok, hogy ismeritek minden gondolatát Mosleynek, és milyen titok derült ki róla! Lehet, hogy azt várja, hogy valaki dobja már pofán tortával, mert hát fölösleges volt minden fáradozása, még egy tisztességes seggre verést se kap? laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 5 2008, 07:07
Létrehozva: #10

Ferrarisan Schumacheres Blogos

Regisztrált: 24-October 07
Azonosító: 253

Cikk
IDÉZET
"Sok ember csinál bizonyos dolgokat a hálószobában, míg másoknak egyéni szokásaik vannak, amelyeket ugyanakkor szintén mások találnak visszataszítónak. Ám amíg ezeket meg tudják őrizni maguknak, addig senki sem tiltakozik"

Ebben igaza van. wink.gif

A hozzászólást -Boszi27- szerkesztette a következő időpontban: Apr 5 2008, 07:12

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
Bacher
hozzászólás Apr 5 2008, 07:50
Létrehozva: #11

betérő

IDÉZET(Boszi27 @ Apr 5 2008, 07:07) *
Cikk

Ebben igaza van. wink.gif

Igen ezzel a mondatával én is egyetértek, viszont nála van egy kis gond. Ő nem egy a sok ember közül, hanem a világ legnagyobb autós szervezetének a vezetője, tehát kivételes pozícióban kivételes viselkedési mód az elvárt! Ha mondjuk ezt otthon az asszonnyal kettesben teszi és egy lesifotós bekattint az ablakon és belerakja egy újságba, akkor egész más lett volna a megítélés, mondván ez tényleg a magánügye, de itt olyan dolgot tett, ami a köz számára megbotránkoztató, főleg, hogy olyas valaki tette, aki mindig a figyelem központjában van! Szerintem nem teheti azt, hogy önmagát egyenlőnek tekinti egy átlag emberrel, és ezért nem is viselkedhet úgy! Mert teszem föl, ha a szomszédom teszi ezt, akkor a kutya nem foglalkozik vele, csak a felesége, meg a családja, de nála teljesen más a helyzet!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Apr 5 2008, 07:59
Létrehozva: #12

-

Sajnálatos, hogy ez az ember nem érti, miért aberrált viselkedés a szadomazo orgiákon való részvétel. Még rontja is a saját helyzetét.

--------------------

- ???

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 5 2008, 08:10
Létrehozva: #13

Ok, ok, én elismerem, hogy igazatok van. (Mosley-val ellentétben én meg is értem. tongue.gif )
Csak hát tényleg ha ez nem derül ki, akkor ilyen fel sem merült volna. blink.gif Vagyis akár azt is el lehet képzelni, hogy ellene irányult a lejáratás. Valamit kellett találni. wink.gif Ezzel nem védeni akarom, mert tudnia kell(ett) volna hogy miért mi jár. wink.gif

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 5 2008, 08:16
Létrehozva: #14

IDÉZET(Bacher @ Apr 5 2008, 08:50) *

IDÉZET
Ha mondjuk ezt otthon az asszonnyal kettesben teszi

Az asszonya osztódik? blink.gif smile.gif tongue.gif
IDÉZET
Ő nem egy a sok ember közül, hanem a világ legnagyobb autós szervezetének a vezetője, tehát kivételes pozícióban kivételes viselkedési mód az elvárt!

Ha már eleve feltételez egy kivételez viselkedési módot az ember, akkor nem kutat. Tudom a média, de most mond, kinek jutna ilyen eszébe? Zajlik az F1 és akkor kell egy botrány, menjünk Max Mosley-t nézni? blink.gif
Tudom, naív vagyok, de akkor is, nekem ez sem! fér a fejembe. wink.gif

A hozzászólást -Boszi27- szerkesztette a következő időpontban: Apr 5 2008, 08:18

--------------------

Taku!

+Quote Post
Bacher
hozzászólás Apr 5 2008, 08:20
Létrehozva: #15

betérő

IDÉZET(Boszi27 @ Apr 5 2008, 08:10) *
Ok, ok, én elismerem, hogy igazatok van. (Mosley-val ellentétben én meg is értem. tongue.gif )
Csak hát tényleg ha ez nem derül ki, akkor ilyen fel sem merült volna. blink.gif Vagyis akár azt is el lehet képzelni, hogy ellene irányult a lejáratás. Valamit kellett találni. wink.gif Ezzel nem védeni akarom, mert tudnia kell(ett) volna hogy miért mi jár. wink.gif

Ezért gondolom, hogy abban a pozícióban sokkal jobban át kéne gondolnia mit tesz és mit tehet meg. Lehet, hogy kelepcébe csalták, ez nincs kizárva, de betaláltak vele ha így is volt huh.gif

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 5 2008, 08:29
Létrehozva: #16

IDÉZET(Bacher @ Apr 5 2008, 09:20) *
Ezért gondolom, hogy abban a pozícióban sokkal jobban át kéne gondolnia mit tesz és mit tehet meg. Lehet, hogy kelepcébe csalták, ez nincs kizárva, de betaláltak vele ha így is volt huh.gif

Erre is csak bólogatni tudok:
Gyanús ez az egész, úgy ahogy van. wink.gif Ezzel nem mentegetni akarom Mosley-t, de ilyen alapon bármibe beleköthettek volna. Így csúnyán beleszaladt. wink.gif Tulajdonképpen (ki tudja mióta vannak ilyen dolgai) tényleg átgondolhatta volna, hiszen lejáróban (khm, ezt lehet nem jól tudom) a mandátuma. wink.gif

--------------------

Taku!

+Quote Post
Bacher
hozzászólás Apr 5 2008, 08:51
Létrehozva: #17

betérő

IDÉZET(Boszi27 @ Apr 5 2008, 08:29) *
Erre is csak bólogatni tudok:
Gyanús ez az egész, úgy ahogy van. wink.gif Ezzel nem mentegetni akarom Mosley-t, de ilyen alapon bármibe beleköthettek volna. Így csúnyán beleszaladt. wink.gif Tulajdonképpen (ki tudja mióta vannak ilyen dolgai) tényleg átgondolhatta volna, hiszen lejáróban (khm, ezt lehet nem jól tudom) a mandátuma. wink.gif

Ebben én se vagyok biztos, de mintha jövőre járna le? Nem tudom, lehet, hogy rá akartak erősíteni, hogy eszébe ne jusson, hogy újra jelöltesse magát. Bár nem úgy tűnik, hogy most nagyon meghunyászkodott volna.

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Apr 6 2008, 07:17
Létrehozva: #18

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Bacher @ Apr 5 2008, 08:51) *
Ebben én se vagyok biztos, de mintha jövőre járna le? Nem tudom, lehet, hogy rá akartak erősíteni, hogy eszébe ne jusson, hogy újra jelöltesse magát. Bár nem úgy tűnik, hogy most nagyon meghunyászkodott volna.

Jövőre járna le, ám mivel már bejelentette nem olyan régen, hogy ismét jelöltetni kívánja magát, ezért a magam részéről egyértelmű összefüggést látok a bejelentése és a lejárató kampány között.

Amúgy nekem nem szívügyem Mosley és nem is igazán érdekel, hogy mi van vele. A szexuális szokásai sem igazán érdekelnek. Mondjuk, ha állatokkal vagy gyerekekkel perverzkedett volna, akkor hányni tudnék és az utóbbi esetben rohadt dühös is lennék, sőt az azonnal eltávoláításáért ordítanék magam is. Így legfeljebb utálkoztam a képek látványán, ugyanis egy élemedett férfitest számomra elég visszataszító.

A magam részéről nem annyira emiatt az orgia miatt gondolok a távozására, hanemsokkal inkább azon rengeteg, kártékony cselekedetére, amit a FIA élén tett a Forma-1- ellenében.

Ugyanakkor azért a mellett se menjünk el, hogy a sajtó ismét "levizsgázott". A szenzáció érdekében mindent. Én tulajdonképpen Diana halála óta mérhetetlenül utálom a médiának ezt a mocskosabb részét. Bár az igazat megvallva az egyéb részeivel is rengeteg bajom van.

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 7 2008, 05:54
Létrehozva: #19

A Fia szenátusa csámcsoghat Mosley szexvideoján
Szerintem felesleges ahhoz megnézni, anélkül is tudnak dönteni. wink.gif

--------------------

Taku!

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 7 2008, 06:00
Létrehozva: #20

IDÉZET(Funes @ Apr 6 2008, 08:17) *
Mondjuk, ha állatokkal vagy gyerekekkel perverzkedett volna, akkor hányni tudnék és az utóbbi esetben rohadt dühös is lennék, sőt az azonnal eltávoláításáért ordítanék magam is.

Ezzel én is így vagyok. A szokásai pedig annyira nem érdekelnek, más lenne, ha mondjuk közelebbi kapcsolatban lennék vele (feleség, vagy élettárst/barátnő). wink.gif Tulajdonképpen inkább áldozatot látok benne, aki magának (is csinálhatta) csinálta a bajt. wink.gif

--------------------

Taku!

+Quote Post

5 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 September 20th - 12:17