IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

168 Oldal V  « < 166 167 168  
Reply to this topicStart new topic
F1világ.hu, A fórummal, oldallal kapcsolatos észrevételek és technikai problémák
forza
hozzászólás Mar 23 2017, 06:11
Létrehozva: #3341

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(borzi @ Mar 14 2017, 06:32) *
R.I.P F1világ.hu - jó voltál

Nyugi, ez még csak kóma. Még van remény! biggrin.gif

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)
Go to the top of the page

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Mar 23 2017, 06:20
Létrehozva: #3342

Speechless

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 16-June 09
Innen: Hungary
Azonosító: 3,808

Igazán optimista vagy...
Sűrűn jártok ide, ha hagytátok a trollokat iderondítani. angry.gif

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!

+Quote Post
forza
hozzászólás Mar 23 2017, 06:54
Létrehozva: #3343

A4

IDÉZET(coyote55 @ Mar 23 2017, 06:20) *
Igazán optimista vagy...
Sűrűn jártok ide, ha hagytátok a trollokat iderondítani. angry.gif

Ha Flexékre gondolsz, ahogy nézem, az szeptember környékén volt. Fél éve... Következő hozzászólás kb. a BÚÉK volt. laugh.gif

Miért járnánk ide gyakrabban, ha semmi nem történik itt? unsure.gif

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Mar 23 2017, 06:57
Létrehozva: #3344

Speechless

Főleg Tarzaan előadása feküdte meg a gyomromat...
Arra mi volt a reakció?

A hozzászólást -coyote55- szerkesztette a következő időpontban: Mar 23 2017, 06:58

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!

+Quote Post
Flex
hozzászólás Mar 24 2017, 12:32
Létrehozva: #3345

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(forza @ Mar 23 2017, 06:54) *
Ha Flexékre gondolsz, ahogy nézem, az szeptember környékén volt. Fél éve... Következő hozzászólás kb. a BÚÉK volt. laugh.gif

Miért járnánk ide gyakrabban, ha semmi nem történik itt? unsure.gif

Ja, hogy "flexek". Szoval en voltam az egyik, ha nem a fo troll, nem is az, aki elkezdte itt a semmibol faszszopozni a moderatorokat, meg a kiskutyaja, aki a labal mellol csaholva folytatta. biggrin.gif En, aki ot kuldte el a csaba ezert. biggrin.gif Tudod mit? Igaza is volt a hulyenek! biggrin.gif

+Quote Post
forza
hozzászólás Mar 24 2017, 09:56
Létrehozva: #3346

A4

IDÉZET(Flex @ Mar 24 2017, 12:32) *
Ja, hogy "flexek". Szoval en voltam az egyik, ha nem a fo troll, nem is az, aki elkezdte itt a semmibol faszszopozni a moderatorokat, meg a kiskutyaja, aki a labal mellol csaholva folytatta. biggrin.gif En, aki ot kuldte el a csaba ezert. biggrin.gif Tudod mit? Igaza is volt a hulyenek! biggrin.gif

Sorry, nem rosszból írtam így, valszeg csak mélyebb nyomokat hagyott a fórumos szereplésed bennem, mint a másik félé. És ezt jó értelemben mondom, mielőtt megint félreértenéd.

Hibás vagyok, nem voltam itt, ez van, elismerem. Mentségemre szóljon, hogy nem nagyon írt ide senki, nem éreztem szükségét, hogy benézzek. Ezek szerint kellett volna, de most már ez van. Megpróbálok többet itt lenni, bár egyelőre vannak kétségeim ennek szükségességét illetően.

--------------------

+Quote Post
Flex
hozzászólás Mar 24 2017, 02:10
Létrehozva: #3347

bentlakásos

IDÉZET(forza @ Mar 24 2017, 09:56) *
Sorry, nem rosszból írtam így, valszeg csak mélyebb nyomokat hagyott a fórumos szereplésed bennem, mint a másik félé. És ezt jó értelemben mondom, mielőtt megint félreértenéd.

Hibás vagyok, nem voltam itt, ez van, elismerem. Mentségemre szóljon, hogy nem nagyon írt ide senki, nem éreztem szükségét, hogy benézzek. Ezek szerint kellett volna, de most már ez van. Megpróbálok többet itt lenni, bár egyelőre vannak kétségeim ennek szükségességét illetően.

Semmi gond, de jobb tisztazni, miert kezdtel el itt flexelni. biggrin.gif
Remeltem, hogy nincs igazam. Persze nagy bunko vagyok neha, szo se rola.

A tobbi miatt szerintem ne magyarazkodj, senki nem ir mar ide, minek is felugyelne barki? Engem meg ezek a banolgatos dolgok mindig hidegen is hagytak.

Igazabol a multkor nem ment a forum, es azt hittuk le is huztak a rolot

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Mar 26 2017, 02:04
Létrehozva: #3348

Speechless

" Igazabol a multkor nem ment a forum, es azt hittuk le is huztak a rolot " ez szerintem nem mentség, de lehet, hogy én látom rosszul.

--------------------
Memento Mori!

+Quote Post
Flex
hozzászólás Mar 26 2017, 04:30
Létrehozva: #3349

bentlakásos

IDÉZET(coyote55 @ Mar 26 2017, 02:04) *
" Igazabol a multkor nem ment a forum, es azt hittuk le is huztak a rolot " ez szerintem nem mentség, de lehet, hogy én látom rosszul.

Mar mire? Par hettel ezelott nem lehetett belepni, es paran beszeltuk, hogy lehet, hogy ennyi.
Vagy mirol beszelsz? Hogy azt hitted Farzanekkal ezert allatkodtunk? keres mentseget a tokom. Kit erdekel?

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Mar 26 2017, 04:43
Létrehozva: #3350

Speechless

Meg kell, hogy mondjam, ez az "állatkodás" rohadtul csípte a csőrömet.
Mondom lehet, hogy bennem van a hiba, de a mai fiatalokban nem él a "döglött oroszlánba nem rúgunk" elv.
Peace!

--------------------
Memento Mori!

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 30 2017, 05:27
Létrehozva: #3351

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Nos, csak a rend kedvéért 2017-ről:

Bottas megnyerte élete első F1-es versenyét a Putyin Nagydíjon.

Vettel magabiztosan vezet 4 futam után a vb-ben.

Rajkó továbbra is béna.

Red Bull háhá... tavaly Mexikó után megérdemelték ezt.

Perez rulez, 14 futamos pontszerzési sorozat.

Alonso sad.gif McLaren mondjon le.

Csak azért közöltem a fentieket, hogy ezek is meg legyenek örökítve a néhai F1világ.hu fórum archívumában!

A hozzászólást -Eulo_- szerkesztette a következő időpontban: Apr 30 2017, 05:27

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Apr 30 2017, 05:40
Létrehozva: #3352

Speechless

Jééé te még élsz?
Objektivitásod kiverte a biztosítékot, ahogy a hozzáértésed is. Nem baj, téged így utálunk... tongue.gif

--------------------
Memento Mori!

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 30 2017, 10:18
Létrehozva: #3353

A4

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 30 2017, 05:27) *
Nos, csak a rend kedvéért 2017-ről:

Bottas megnyerte élete első F1-es versenyét a Putyin Nagydíjon.

Vettel magabiztosan vezet 4 futam után a vb-ben.

Rajkó továbbra is béna.

Red Bull háhá... tavaly Mexikó után megérdemelték ezt.

Perez rulez, 14 futamos pontszerzési sorozat.

Alonso sad.gif McLaren mondjon le.

Csak azért közöltem a fentieket, hogy ezek is meg legyenek örökítve a néhai F1világ.hu fórum archívumában!

Nem gondoltam, hogy ez a nap is eljön, de minden szavaddal egyetértek. Fáj ezt kimondani, de Kimi már nem ide való. Vettelnek viszont örülök, szerintem idén ő az, akit le kell győzni. Minden mozdulatán érezni, hogy nagyon akarja a győzelmet. Lajosnak fel kell kötni azt a bizonyost, ha le akarja győzni. Mert másnak szvsz esélye nem lesz Vettel ellen idén.

--------------------

+Quote Post
Csabapa
hozzászólás May 1 2017, 08:15
Létrehozva: #3354

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 1-May 17
Azonosító: 7,011

Sziasztok!
Technikai jellegű kérdésem van: a versenynaptárt hogy tudom szinkronizálni a telefonom naptárával?

A hozzászólást -Csabapa- szerkesztette a következő időpontban: May 1 2017, 08:16

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás May 2 2017, 09:39
Létrehozva: #3355

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(forza @ Apr 30 2017, 10:18) *
Nem gondoltam, hogy ez a nap is eljön, de minden szavaddal egyetértek. Fáj ezt kimondani, de Kimi már nem ide való. Vettelnek viszont örülök, szerintem idén ő az, akit le kell győzni. Minden mozdulatán érezni, hogy nagyon akarja a győzelmet. Lajosnak fel kell kötni azt a bizonyost, ha le akarja győzni. Mert másnak szvsz esélye nem lesz Vettel ellen idén.

Vettelnek iden meglesz. Hamilton most is szanalmasan versenyzett....
Amugy rajko miert is nem ide valo? Tudtommal tavaly is alig marad el egy 4(5)szoros vb asztol...

Bottas meg bebizonyitotta h talan megerdemelte azt az ulest. En nem hittem h iden akar egy gyozelmet is szerez erre lerajtolta a ferrarikat es magabiztosan megnyerte. De ez keves lesz nem csak hamilton ellen de vettel ellen meg inkabb. Nincs benne meg az ami rosbergben meg volt. Nem fog tudni felnoni a feladathoz ahogy a nemet kepes vvolt

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás May 10 2017, 01:44
Létrehozva: #3356

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(coyote55 @ Apr 30 2017, 05:40) *
Jééé te még élsz?
Objektivitásod kiverte a biztosítékot, ahogy a hozzáértésed is. Nem baj, téged így utálunk... tongue.gif

Nálad az biztos, hogy jobban értek hozzá, és objektívebb is vagyok. De ettől még utálhatsz, leszarom a hozzád hasonló lapostetveket. smile.gif

+Quote Post
Vito
hozzászólás May 27 2017, 02:33
Létrehozva: #3357

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(forza @ Apr 30 2017, 10:18) *

Khm... na mèg egyszer.

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
coyote55
hozzászólás May 27 2017, 03:44
Létrehozva: #3358

Speechless

IDÉZET(Eulo_ @ May 10 2017, 02:44) *
Nálad az biztos, hogy jobban értek hozzá, és objektívebb is vagyok. De ettől még utálhatsz, leszarom a hozzád hasonló lapostetveket. smile.gif

Bírom, mikor köhög a bolha tongue.gif laugh.gif

--------------------
Memento Mori!

+Quote Post

168 Oldal V  « < 166 167 168
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 28th - 04:30