IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
Ronnie Peterson, A beéretlen gyümölcs!
Boldog_Bobby
hozzászólás Jul 22 2014, 06:12
Létrehozva: #41

"Riki Böbi"

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 30-December 09
Innen: Budapest
Azonosító: 5,200

Sok értelme van olyanokról vitázni, 40 évre visszamenőleg, hogy X azért Y autóban megverte volna Z-t.

Fogadd el Prof amit mondott Lauda, még ha nem is értesz vele együtt és menj tovább.

--------------------

2007 legszebb pillanata:
"Amikor Kimi Räikkönen mindössze öt körrel régóta áhított világbajnok győzelmének bebiztosítása előtt megfutotta a Brazil Nagydíj leggyorsabb körét. Milyen
idegrendszer kell ahhoz, hogy valaki a sikertől karnyújtásnyira is ilyen rámenős maradjon? Felszabadult örömtánc volt ez Kimitől, aki ezzel is bizonyította, hogy
gyorsnak lenni számára nem kockázat, hanem magától értetődő, természetes állapot."
Farkas Péter

„A világbajnoki cím nem első rangú számomra, hiszen mit ér a trófea, ha olyan nagyság sem szerezhette meg, mint Ronnie Peterson."
Gille Villeneuve

Enzo Ferrari talking about Gilles Villeneuve
Go to the top of the page

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 22 2014, 06:13
Létrehozva: #42

törzsvendég

Regisztrált: 7-January 10
Azonosító: 5,245

IDÉZET(A Professzor @ Jul 22 2014, 07:06) *
Csak Stewart nem akárki volt, háromszor nyert Monacóban. Ha nincs akkor technikai gondja, akkor megnyeri '67-ben is.

Kiemeltre: nem, mert nagyon erős volt azon a hétvégén (is), Clark kieséséig is szorosan a nyomában volt és üldözte.

Miért nem tudod elfogadni, hogy másképp látom, miért "megnyerendő harc", meg másokkal a saját véleményed "beismertetésének" kérdése neked minden ilyen eszmecsere? Tényleg nem értem.

Ennyire nem lehetsz biztos, főleg Monacó kapcsán...
Clark mikor kiállt a boxba 22 másodperc előnnyel vezetett Stewart előtt!!!!
Akkor még egy kis adalék 1967 kapcsán:
Stewart átlagos pozíciók a versenyeken: 7,6
Csapattársa Spence volt, az övé: 9,1
A 7,6 nem izmos, vagyis tényleg csak ez a két futama volt, ami kiemelkedik, a többin halovány volt.
Az 1,5 különbség pedig nem nagy, és Spence nem volt azért egy élpilóta.

A hozzászólást -George- szerkesztette a következő időpontban: Jul 22 2014, 06:15

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jul 22 2014, 06:16
Létrehozva: #43

A szólásszabadság helyi élharcosa

Csoport: Moderators
Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(Boldog_Bobby @ Jul 22 2014, 07:12) *
Sok értelme van olyanokról vitázni, 40 évre visszamenőleg, hogy X azért Y autóban megverte volna Z-t.

Fogadd el Prof amit mondott Lauda, még ha nem is értesz vele együtt és menj tovább.

Én már mennék, csak a kollégának nem jó az "értelek, de nem értek egyet" végeredmény biggrin.gif wink.gif

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 22 2014, 06:19
Létrehozva: #44

törzsvendég

IDÉZET(A Professzor @ Jul 22 2014, 07:16) *
Én már mennék, csak a kollégának nem jó az "értelek, de nem értek egyet" végeredmény biggrin.gif wink.gif

Mikor ilyeneket állítasz:
"Clark kieséséig is szorosan a nyomában volt és üldözte"
miközben folyamatosan lemaradt, és 22 másodperc hátrányban volt, mikor Clark a boxba kényszerült, akkor bizony kénytelen vagyok reagálni.
Még adalék 1967 Monacóhoz: nagyvonalúan kifelejtettem Brabhamet, aki a poleból adta fel, ahogy elrajtoltak a motorja bemondta az unalmast, és Brabham sem szokott sűrűn veszíteni a poleból. Ami még fontos, hogy a Brabham által elfolyatott olajon az élbojból egy potenciális győztes hullott ki, Clark.

A hozzászólást -George- szerkesztette a következő időpontban: Jul 22 2014, 06:35

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jul 22 2014, 06:44
Létrehozva: #45

A szólásszabadság helyi élharcosa

Csoport: Moderators
Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(George @ Jul 22 2014, 07:19) *
Mikor ilyeneket állítasz:
"Clark kieséséig is szorosan a nyomában volt és üldözte"
miközben folyamatosan lemaradt, és 22 másodperc hátrányban volt, mikor Clark a boxba kényszerült, akkor bizony kénytelen vagyok reagálni.
Még adalék 1967 Monacóhoz: nagyvonalúan kifelejtettem Brabhamet, aki a poleból adta fel, ahogy elrajtoltak a motorja bemondta az unalmast, és Brabham sem szokott sűrűn veszíteni a poleból. Ami még fontos, hogy a Brabham által elfolyatott olajon az élbojból egy potenciális győztes hullott ki, Clark.

Stewart váltója már a rajttól kezdve vacakolt, te meg ezt nem veszed figyelembe. Mindegy, tényleg parttalan vita, hagyjuk.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 23 2014, 04:29
Létrehozva: #46

törzsvendég

IDÉZET(A Professzor @ Jul 22 2014, 07:44) *
Stewart váltója már a rajttól kezdve vacakolt, te meg ezt nem veszed figyelembe. Mindegy, tényleg parttalan vita, hagyjuk.

Itt nem arról van szó, ki mit nem vesz figyelembe. Te állítottál valamit, az érdekel, honnan veted, mert megfigyeltem, hogy rendszeresen csinálod azt, hogy olyat állítasz, ami nincs alátámasztva, csak hogy a vitapartnerednek ne legyen igaza, megcáfold. Tehát honnan veted, hogy szorosan üldözte végig Stewart Clarkot?
Ez sem igaz, nem az egész futamon rakoncátlankodott Stewart váltója. Most komolyan, miért kell valótlanságat állítani? Tudod, hogy komoly az információforrásom, pillanatok alatt utánanézek dolgoknak, ha nem tudom fejből.

+Quote Post

3 Oldal V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 20th - 18:19