IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

14 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Ralf Schumacher
kenu
hozzászólás Oct 5 2007, 07:07
Létrehozva: #41

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 24-September 07
Innen: Üröm
Azonosító: 168

IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2007, 06:11) *
Dehogynem. Pl. itt

Amúgy meg tényleg kár ragozni a témát. Hogy a topik témájánál maradjak, szvsz Ralf és Trulli egy szint, csak Trulli látványosabb az időmérőkkel.

Lehet, hogy egy szint, de a fizetésük már nem. Meg 2005-ben Trulli bezsebelt egy-két gyönyörű dobogót....
Go to the top of the page

+Quote Post
Nyilok
hozzászólás Oct 6 2007, 02:07
Létrehozva: #42

Cherokee Warrior

Regisztrált: 10-August 07
Azonosító: 132

Gratulálok Ralfna!
Így kellett volna egész évben. Trúllit úgy elverte, hogy nagyon.

--------------------

A zene a saját tapasztalásod, gondolatod és bölcsességed. Ha nem éled meg nem válik teljessé
"Az a véleményem, hogy Sanyi bácsinak agyára ment a hajlottkor, ebből kifolyólag butaságokat beszél"-Gyilok

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Oct 6 2007, 10:30
Létrehozva: #43

Guests

IDÉZET(Nyilok @ Oct 6 2007, 03:07) *
Gratulálok Ralfna!
Így kellett volna egész évben. Trúllit úgy elverte, hogy nagyon.

Honap fal. cool.gif

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Oct 7 2007, 11:27
Létrehozva: #44

Praetor

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Clyde @ Oct 6 2007, 10:30) *
Honap fal. cool.gif

Majdnem! Kétszer out, 2. kampec!

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 7 2007, 03:53
Létrehozva: #45

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Basszus. Pedig talán ő ment a legjobban a mezőnyből. az elején ha jól láttam kicsit kiforgatták, de visszajött, és majdnem elkapta Trullit.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Nyilok
hozzászólás Oct 7 2007, 04:53
Létrehozva: #46

Cherokee Warrior

Regisztrált: 10-August 07
Azonosító: 132

IDÉZET(Clyde @ Oct 6 2007, 10:30) *
Honap fal. cool.gif

Klájd, aszongyámán neköm privátba 5 számot:)

A hozzászólást -Nyilok- szerkesztette a következő időpontban: Oct 7 2007, 04:53

--------------------

A zene a saját tapasztalásod, gondolatod és bölcsességed. Ha nem éled meg nem válik teljessé
"Az a véleményem, hogy Sanyi bácsinak agyára ment a hajlottkor, ebből kifolyólag butaságokat beszél"-Gyilok

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Oct 7 2007, 07:37
Létrehozva: #47

Guests

IDÉZET(Nyilok @ Oct 7 2007, 05:53) *
Klájd, aszongyámán neköm privátba 5 számot:)

1, 2, 3, 4, 5. wink.gif

Pont ugyanannyi eselye van hogy bejojjon, mint barmi masnak.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 10 2007, 07:03
Létrehozva: #48

Schumanoid

Ralf Schumacher a Renaultnál?

Az msa értesülései szerint Ralf Schumacher a Renault istállónál folytathatja Formula-1-es pályafutását. A francia istálló főszponzora, az ING terjeszkedni akar a német piacon, így hajlandóak nagyobb összeget áldozni arra, hogy Schumacher jövőre is versenyezhessen.

http://www.formula.hu/index.php?lap=cikk&id=15624

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 10 2007, 07:04
Létrehozva: #49

Schumanoid

Tök jó lenne ha igaz lenne. Elképzelem a sok majom fejét, aki már
1-2 éve F1-en kívül akarja látni Ralfit. Főleg a briteket... rolleyes.gif

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Oct 10 2007, 08:45
Létrehozva: #50

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Oct 10 2007, 08:03) *
Ralf Schumacher a Renaultnál?

Az msa értesülései szerint Ralf Schumacher a Renault istállónál folytathatja Formula-1-es pályafutását. A francia istálló főszponzora, az ING terjeszkedni akar a német piacon, így hajlandóak nagyobb összeget áldozni arra, hogy Schumacher jövőre is versenyezhessen.
http://www.formula.hu/index.php?lap=cikk&id=15624

Hmm... ez a cikk csak megerositeni latszik ezt a feltetelezest.

Toyota: Glock vagy Kovalainen

Toyota -> Half -> Retyó , Retyó -> Kovakövi -> Tojó

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Oct 19 2007, 11:17
Létrehozva: #51

Guests

Weber: Ralfnak nincs jövője a Forma-1-ben

IDÉZET
Kérdés: Amióta nem ön a tanácsadója Michael testvérének, Ralfnak, azóta leszállóágba került. A brazíliai verseny után az utcára kerülhet. Van még jövője a Forma-1-ben?

Weber: Ahogy jelenleg látom sajnos azt kell mondanom, hogy nincs. Nem tudom, hogy melyik csapatnál versenyezhetne. Nagyon nehéz lesz Ralfnak.

biggrin.gif

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 22 2007, 03:25
Létrehozva: #52

Schumanoid

Ez egy korrekt és szép búcsú:

http://www.formula.hu/index.php?lap=cikk&id=15918

Csak azt nem tudom, csak a Toyotától, vagy az F1-től.

Egyébként kicsit emiatt is szomorú vagyok. Nekem kicsit Schumi távozásával már meghalt a Forma-1, de idén még jobban megfog. Számomra egy F1-es verseny egyet jelentett azzal, hogy a rajtrácson ottvan Michae lmellett egy Ralf, egy DC, egy Hakkinen, egy Montoya, egy Ralf, egy Fisicella, egy Alesi. A jelek szerint jövőre talán már egyikkel sem fogunk találkozni.

Persze ez az élet rendje, és legtöbbjük idén nem produkált kiemelkedőt, de attól még nagyon fognak hiányozni. Ők egy teljes generációt alkottak, és bár nem volt mindegyikük kiemelkedően sikeres, számomra sokkal szerethetőbbek voltak, mint az "új sztárok". Még az amúgy nem túlzottan kedvelt Montoya és DC is.

A hozzászólást -Tarzaan- szerkesztette a következő időpontban: Oct 22 2007, 03:26

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Oct 22 2007, 04:50
Létrehozva: #53

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Nekem Senna korszakát leszámítva (az a némber van) az 1996-2000 közötti időszak tetszett a legjobban. 2003, tuskó agyonsztárolásával kezdett esni a szinvonal.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 22 2007, 04:52
Létrehozva: #54

Schumanoid

IDÉZET(tifosi @ Oct 22 2007, 05:50) *
Nekem Senna korszakát leszámítva (az a némber van) az 1996-2000 közötti időszak tetszett a legjobban. 2003, tuskó agyonsztárolásával kezdett esni a szinvonal.

Nekem is tetszett a piquet-Prost-Mansell-Senna korszak. Való igaz, hogy hogy KR és FA túlsztárolása nagyot rontott a hangulaton. Montoyánál et még nem éreztem.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
castorp
hozzászólás Oct 22 2007, 06:50
Létrehozva: #55

újonc
*

Regisztrált: 27-September 07
Azonosító: 173

egészen lenyügöző h mennyien szeretik ócsárolni Ralfot... ohmy.gif
és a szidalmazásra nála sokkal alkalmasabb pilótákat pedig"békén hagynak"...
lassan már közhelyet puffogtatok, ha azt mondom,hogy Ralf a sikereit csak a nevének köszönheti,
és akkor mivan, ha a Schumacher név segített neki?
ha segített bejutni az F1be?
komolyan azt gondoljátok h ez ma nincs meg? ha nem egy rokon segít, akkor segít más...
kétlem, hogy pusztán a neve elég lett volna ahhoz, hogy futamokat nyerjen, az autóban nem a bátyja ült helyette.
de hogy most már olyan sorokat kelljen olvasnom h Ralfnak helye sincs a Forma-1ben?!
csak, mert volt egy gyenge éve, amihez nagyban hozzájárult a saját csapata is?
ez tényleg lenyügöző...

+Quote Post
castorp
hozzászólás Oct 22 2007, 06:52
Létrehozva: #56

újonc
*

Regisztrált: 27-September 07
Azonosító: 173

véletlenül kitöröltem egy sort, ezért nincs meg az átmenet a felháborodásom előtt laugh.gif

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Oct 23 2007, 06:49
Létrehozva: #57

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Tarzaan @ Oct 22 2007, 03:25) *
Egyébként kicsit emiatt is szomorú vagyok. Nekem kicsit Schumi távozásával már meghalt a Forma-1, de idén még jobban megfog. Számomra egy F1-es verseny egyet jelentett azzal, hogy a rajtrácson ottvan Michae lmellett egy Ralf, egy DC, egy Hakkinen, egy Montoya, egy Ralf, egy Fisicella, egy Alesi. A jelek szerint jövőre talán már egyikkel sem fogunk találkozni.

Persze ez az élet rendje, és legtöbbjük idén nem produkált kiemelkedőt, de attól még nagyon fognak hiányozni. Ők egy teljes generációt alkottak, és bár nem volt mindegyikük kiemelkedően sikeres, számomra sokkal szerethetőbbek voltak, mint az "új sztárok". Még az amúgy nem túlzottan kedvelt Montoya és DC is.

Megértelek. Schumi távozása után kicsit én is meghaltam". Nehéz feltápászkodni. Ám nézd a jó oldalát is!

Prost után jött Schumacher "vigasznak". Nagyszerű volt látni 16 éven keresztül, amit művelt.

Most jött Hamilton: nagyszerű látni az 1. évét És mellette is vannak páran még, akik miatt mégis érdemes nézni a Forma-1-et. (Direkt nem írok neveket, mert mindenkinek más!) Mert első maga a Forma-1 és azután következnek a kedvenc pilóták. Bár ez szimbiózisban van, hiszen azért szeretjük az F-1-et, mert vannak frankó szereplői, de csak azért szerethetjük ezeket a frankó embereket, mert van a Forma 1. wink.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Oct 23 2007, 09:44
Létrehozva: #58

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Oct 22 2007, 05:52) *
Nekem is tetszett a piquet-Prost-Mansell-Senna korszak. Való igaz, hogy hogy KR és FA túlsztárolása nagyot rontott a hangulaton. Montoyánál et még nem éreztem.

Montoyat csak en sztaroltam, meg meg par csendes orult. biggrin.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Oct 23 2007, 11:08
Létrehozva: #59

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Clyde @ Oct 23 2007, 09:44) *
Montoyat csak en sztaroltam, meg meg par csendes orult. biggrin.gif

Andi82? biggrin.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Oct 25 2007, 08:49
Létrehozva: #60

Guests

Sajtó: Ralf Schumacher a McLaren-Mercedesnél?

Kimi vb cimnel csak egy Ralf vb cim lenne borzasztobb.

+Quote Post

14 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 28th - 16:45