IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

14 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Ralf Schumacher
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 11 2007, 10:44
Létrehozva: #21

Guests

Mallya Ralf Schumachert bírálja

Ez mar ultraciki.
Go to the top of the page

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 11 2007, 11:49
Létrehozva: #22

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Szánalmas sport ez a "rúgjuk még egyet Ralfba" játék. Nem sportszerű, és mi van ha visszarúg?

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Sep 11 2007, 08:23
Létrehozva: #23

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Tarzaan @ Sep 11 2007, 11:49) *
Szánalmas sport ez a "rúgjuk még egyet Ralfba" játék. Nem sportszerű, és mi van ha visszarúg?

Döglött oroszlán. (Oroszlán? Hm?)

+Quote Post
Fdino
hozzászólás Sep 11 2007, 08:41
Létrehozva: #24

Germanoid

Regisztrált: 6-September 07
Innen: Budapest
Azonosító: 144

QUOTE(Funes @ Sep 11 2007, 08:23) *
Döglött oroszlán. (Oroszlán? Hm?)

Hát igen szegénynek nagyon nem megy az idén, és nem biztos, hogy lesz még lehetősége javítani.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 14 2007, 09:01
Létrehozva: #25

Guests

R. Schumacher: a botrány jót tesz az F1-nek

Elkiserte Kimit a kocsmaba? biggrin.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 14 2007, 09:35
Létrehozva: #26

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Hüje ez a Ralf. És még kocsmázik is. laugh.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Sep 14 2007, 08:45
Létrehozva: #27

Praetor

IDÉZET(tifosi @ Sep 14 2007, 09:35) *
Hüje ez a Ralf. És még kocsmázik is. laugh.gif

Mit csodálkozol? A "deklasszált" emberek tipikus sorsa/útja! wink.gif laugh.gif

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 2 2007, 06:25
Létrehozva: #28

Schumanoid

Ralf jövőre már nem lesz a Toyota versenyzője. Sokan szeretnék, ha más csapatnak semlennea versenyzője, de reális esély van rá, hogy visszatér a Williamshez:)

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Oct 3 2007, 03:46
Létrehozva: #29

Praetor

IDÉZET(Tarzaan @ Oct 2 2007, 06:25) *
Ralf jövőre már nem lesz a Toyota versenyzője. Sokan szeretnék, ha más csapatnak semlennea versenyzője, de reális esély van rá, hogy visszatér a Williamshez:)

Nos, ha igazán reálisan akarjuk látni és láttani a helyezetet, akkor őszintén meg kell vallani: halvány esélye sincs arra, ha megnézzük, milyen "riválisokkal" (Giancarlo Fisichella, Timo Glock, Narain Karthikeyan, Vitantonio Liuzzi, Kazuki Nakadzsima, Adrian Sutil egyelőre!) kellene "megküzdenie" az ottani pilótai ülésért. Azt hiszem a Forma-1 is jobban járna vele, ha nem próbálkozna többet. Ennyi volt. Be kell látni reálisan! huh.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Oct 3 2007, 05:51
Létrehozva: #30

-

Azonosító: 4

IDÉZET(Funes @ Oct 3 2007, 04:46) *
Nos, ha igazán reálisan akarjuk látni és láttani a helyezetet, akkor őszintén meg kell vallani: halvány esélye sincs arra, ha megnézzük, milyen "riválisokkal" (Giancarlo Fisichella, Timo Glock, Narain Karthikeyan, Vitantonio Liuzzi, Kazuki Nakadzsima, Adrian Sutil egyelőre!) kellene "megküzdenie" az ottani pilótai ülésért. Azt hiszem a Forma-1 is jobban járna vele, ha nem próbálkozna többet. Ennyi volt. Be kell látni reálisan! huh.gif

Miért van idézőjelben a rivális? Azért akárhogyis alakult az elmúlt pár futam, csaknem rangsoroljuk Fisichellát olyanokkal egy szintre, mint akiket itt felsoroltál. blink.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Oct 3 2007, 08:49
Létrehozva: #31

Praetor

IDÉZET(Euloálius @ Oct 3 2007, 05:51) *
Miért van idézőjelben a rivális? Azért akárhogyis alakult az elmúlt pár futam, csaknem rangsoroljuk Fisichellát olyanokkal egy szintre, mint akiket itt felsoroltál. blink.gif

Mert Ralfot én már egyáltalán nem tartom riválisának senkinek sem.

Én simán sorolom. Azt kell, hogy mondjam: Ralfnak, Wurznak szerintem már egyáltalán nem, Fisichellának pedig alig-alig van már helye a jelenlegi mezőnyben. Még teszternek esetleg, de versenypilótaként egyik sem.

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Oct 4 2007, 12:40
Létrehozva: #32

-

IDÉZET(Funes @ Oct 3 2007, 09:49) *
Mert Ralfot én már egyáltalán nem tartom riválisának senkinek sem.

Én simán sorolom. Azt kell, hogy mondjam: Ralfnak, Wurznak szerintem már egyáltalán nem, Fisichellának pedig alig-alig van már helye a jelenlegi mezőnyben. Még teszternek esetleg, de versenypilótaként egyik sem.

A Renault-nál nincs már helye, de talán onnan 2005-ben vagy legkésőbb 2006-ban el kellett volna jönnie. De ha annyira bassza a csőröd Fisichella, akkor pl. Trulli? Birka? Coulthard? a komplett hátsó régió?

Fisit Kartikeyannal és társaival egy szintbe sorolni blaszfémia, a szakértelem teljes hiánya. Remélem még aktív versenyzőként bizonyíthat mondjuk a Toyotánál vagy a Williamsnél, talán ezeknél nem Briatore-politika fog uralkodni.

--------------------

- ???

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Oct 4 2007, 09:23
Létrehozva: #33

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Ez így van, Fiziko simán hozná Ralf teljesítményét,. Sőt, azt még überlenie sem lenne nehéz.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Oct 4 2007, 07:09
Létrehozva: #34

Praetor

IDÉZET(Euloálius @ Oct 4 2007, 12:40) *
De ha annyira bassza a csőröd Fisichella, akkor pl. Trulli? Birka? Coulthard? a komplett hátsó régió?

Fisit Kartikeyannal és társaival egy szintbe sorolni blaszfémia, a szakértelem teljes hiánya. Remélem még aktív versenyzőként bizonyíthat mondjuk a Toyotánál vagy a Williamsnél, talán ezeknél nem Briatore-politika fog uralkodni.

Engem hidegen hagy Fisichella, abszolút közömbös, tehát nem "bassza a csőrömet". Barichellot valóban kifelejtettem az "out" sorból. Ami viszont Trullit és a D.C-t illeti, ők mind a ketten jóval harcosabbak és a jelenlegi helyükön másodvirágzásukat élik. Mondjuk Trulii sosem volt a kedvencem, de nem rossz, amit a Toyotánál csinál. Ralfhoz képest meg no pláne.

Nem soroltam semmiféle "szintre" Fisichellát. Amit írtam nem értékítélet sorrend, hanam csupán bátorkodtam felsorolni azokat a pilótákat, akik még a jelen állás szerint, a Williams ülésre pályáznak. Bár Kartikeyan most már talán inkább Spyker.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 4 2007, 08:27
Létrehozva: #35

Schumanoid

Trulli Ralfhoz képest...

Ralf szépen leverte Trullit 2005-ben és 2006-ban is. Idén van köztük 2 pont, a tabellán egymás után vannak. Trulli néha villant a kvalikon, és ezzel ki is merül minden tudománya.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Oct 5 2007, 09:39
Létrehozva: #36

-

IDÉZET(Funes @ Oct 4 2007, 08:09) *
Engem hidegen hagy Fisichella, abszolút közömbös, tehát nem "bassza a csőrömet". Barichellot valóban kifelejtettem az "out" sorból. Ami viszont Trullit és a D.C-t illeti, ők mind a ketten jóval harcosabbak és a jelenlegi helyükön másodvirágzásukat élik. Mondjuk Trulii sosem volt a kedvencem, de nem rossz, amit a Toyotánál csinál. Ralfhoz képest meg no pláne.

Nem soroltam semmiféle "szintre" Fisichellát. Amit írtam nem értékítélet sorrend, hanam csupán bátorkodtam felsorolni azokat a pilótákat, akik még a jelen állás szerint, a Williams ülésre pályáznak. Bár Kartikeyan most már talán inkább Spyker.

Ezt a hidegen hagy Fisichella dumát már úgy párezerszer elsütötted. Nem várom el, hogy szeresd, ahogy mást sem. Csak a fair-play jegyében mondtam. Mellesleg Ralfot sem hiszem, hogy Kartikeyanhoz meg Nakayimához kellene hasonlítani.

Ami DC-t illeti, volt 2 nagyon jó futama év elején: Bahrein és Barcelona. Bahreinben szépeket előzött, el kell ismerni. Azóta? Semmi! A két esős futamon ugyan komoly pontokat szerzett, de közelében sem volt a csapattársának egyik alkalommal se. A Red Bull jól megy esőben, ez szemmel látható, jól eltalálták mindkét futamon a beállításokat. Ettől függetlenül DC semmi különöset nem csinált. Már nagyon megérett a visszavonulásra.

Trulli meg? USA óta nem szerzett pontot. Volt neki is kb 3 jó futama (Malajzia, Bahrein meg USA, ahol mindig jól vezet), ezenkívül? Semmi! Időmérőkön tud nagyon jó lenni általában, versenyeken szinte mindig pozíciókat veszít, feltartja a mezőnyt, hibázik. Ralf mindkétszer elverte, és ha a tavalyi évet nézzük, nem csak pontokban.

--------------------

- ???

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Oct 5 2007, 06:01
Létrehozva: #37

Praetor

IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2007, 09:39) *
Ezt a hidegen hagy Fisichella dumát már úgy párezerszer elsütötted.
Mellesleg Ralfot sem hiszem, hogy Kartikeyanhoz meg Nakayimához kellene hasonlítani.

Nem emlékszem rá, hogy már mondtam volna. Keresd csak vissza nyugodtan! ohmy.gif

Azt meg már tényleg nem értem, miért nem érted, hogy Ralfot nem hasonlítgattam Kartikeyanhoz meg Nakayimához, csupán felsoroltam azon pilótákat, akik pályázhatnak még a Williams megüresedő székére. NINCS ÉRTÉKÍTÉLET tehát a felsorolásban!!!! huh.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Oct 5 2007, 06:11
Létrehozva: #38

-

IDÉZET(Funes @ Oct 5 2007, 07:01) *
Nem emlékszem rá, hogy már mondtam volna. Keresd csak vissza nyugodtan! ohmy.gif

Azt meg már tényleg nem értem, miért nem érted, hogy Ralfot nem hasonlítgattam Kartikeyanhoz meg Nakayimához, csupán felsoroltam azon pilótákat, akik pályázhatnak még a Williams megüresedő székére. NINCS ÉRTÉKÍTÉLET tehát a felsorolásban!!!! huh.gif

Dehogynem. Pl. itt

Amúgy meg tényleg kár ragozni a témát. Hogy a topik témájánál maradjak, szvsz Ralf és Trulli egy szint, csak Trulli látványosabb az időmérőkkel.

--------------------

- ???

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Oct 5 2007, 06:15
Létrehozva: #39

Praetor

IDÉZET(Euloálius @ Oct 5 2007, 06:11) *
Dehogynem. Pl. itt

Számomra az ismeretlen! ohmy.gif huh.gif sad.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Oct 5 2007, 06:44
Létrehozva: #40

-

--------------------

- ???

+Quote Post

14 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 December 17th - 18:27