IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

63 Oldal V  « < 61 62 63  
Reply to this topicStart new topic
Alain Prost, A professzor
Triki Lauda
hozzászólás Mar 2 2015, 11:02
Létrehozva: #1241

Gyors és gépkocsivezető

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(A Professzor @ Mar 2 2015, 10:53) *
Annyi igazsága van, hogy az egész Tyrrellt elmeszelték visszamenőleg is az évben, vagyis ha nyer is Bellof, elvették volna tőle utólag. Persze ettől még a monacói Tyrrell szabálytalanság hülyeség. Szerintem a forgatókönyv az lett volna, ha továbbengedik a futamot, hogy Bellof befogja Sennát és a két fiatal kakas összeakad (már persze, ha addig Senna ki nem esik a megrongált felfüggesztése miatt). Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy Bellof ne próbált volna előzni, Senna pedig ne próbált volna erősködni ez ellen, ez pedig egy esőáztatta Monacóban gyakorlatilag garantált crash.

Ezek miatt én mindig úgy gondoltam, hogy a legvalószínűbb, hogy Arnoux nyert volna, mert Prost vagy elengedi őt is, mint ahogy Sennával tervezte, vagy kiesik addigra, amikorra utoléri a Ferrari.

Amit tudunk, hogy Monacóban biztosan szabályos volt a Tyrell, mivel nem is voltak boxban, hogy pótolják a súlyhiányt.
Go to the top of the page

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Sep 5 2016, 07:47
Létrehozva: #1242

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Alain Prost Tribute - The Great Professor.

https://www.youtube.com/watch?v=cc9F-uaOovg

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post

63 Oldal V  « < 61 62 63
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 19th - 15:58