IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

19 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Hispania Racing Team
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 11 2010, 02:21
Létrehozva: #41

Guests

Nakajima lehet Senna csapattársa a Campos-nál

Nagyszeru. Pontosan azt az eredmenyt varom, amit mar Ayrton is muvelt egy venezuelaival, vagy idosb. Nakajimaval 1987-ben. tongue.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 11 2010, 02:35
Létrehozva: #42

Guests

IDÉZET
A Campos: "We'll be in the track this season without a doubt but first we have to solve some problems. We've got many options, all of them viable, so we must see which one we should choose. The presentation date is not decided but it will be one. Bruno Senna is aware of everything and he's not worried. It's possible that new partners arrive but there is many people interested and that's just one way to do it. It's not easy but not worst than other thing we've done before. I know there has to be rumours but most of them are far from reality, I don't know where they come from. Many lies been said and we don't know with what intention. We're working, we stay calm"

innen: http://www.virutasdegoma.com/?p=10501

+Quote Post
still
hozzászólás Jan 11 2010, 02:38
Létrehozva: #43

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(Clyde @ Jan 11 2010, 02:21) *
Nakajima lehet Senna csapattársa a Campos-nál

Nagyszeru. Pontosan azt az eredmenyt varom, amit mar Ayrton is muvelt egy venezuelaival, vagy idosb. Nakajimaval 1987-ben. tongue.gif

Micsoda túlélési stratégia. Toyo-motorokért cserébe nullpontos bérpilóta.
Nagyon légbőlkapottnak tűnnek ezek a hírek.

+Quote Post
still
hozzászólás Jan 11 2010, 02:39
Létrehozva: #44

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(Clyde @ Jan 11 2010, 02:35) *

Nyomja a kötelezőt.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 11 2010, 02:51
Létrehozva: #45

Guests

IDÉZET(still @ Jan 11 2010, 03:38) *
Micsoda túlélési stratégia. Toyo-motorokért cserébe nullpontos bérpilóta.
Nagyon légbőlkapottnak tűnnek ezek a hírek.

Total elkurt a dolog.
1. A Campos elsokent akkor jelentkezett hivatalosan (hiaba volt elotte az USF1 indulasi szandeka, ok kapasbol ha jol emlekszem 60-80 millios koltsegvetessel szamoltak.), amikor a targyalasok a LEGALACSONYABBAN alltak, ugye evi 33 million, es csapott le az F1-es lehetosegre, mint gyongytyuk a takonyra. Aztan ezt is meg a nagy gyartok kilobbiztak (aminak a fele mar lelepett, vagy megvasaroltattak magukat. biggrin.gif), hogy megis magasabb legyn a koltsegvetesi sapka. Mar ekkor huztak a szajukat.

2. A Dallara lehet hogy kivalo kasznit epit GP2-re meg minden egyebre, de anno amikor voltak siman F1-ben is, nem rossz, de jo vegkepp nem volt. Most totalisan 0-rol csak 1 csapatnak gyartanak, en nem varok toluk valami kiemelkedot.

3. Az ujonc csapatok kozul a legfosabb weboldaluk van. Tudom nem ez szamit, de valamit azert talan jelent, illetve mutat.

4. Ha most hirtelen Cossierol amihez egesz idaig terveztek a cuccot, most Toyo motor lenne, abba bele is gebednenek, okazert nem egy Honda/Brawn. Raadasul a Toyo motor nem volt epp a legacelosabb a tavalyi mezonyben, mig a Cosworth egyelore lutri, de allitolag biztato.

5. Lett volna epp eleg lehetoseg leigazolni fizetos versenyzoket Senna melle. Ott lett volna pl. Kobayashi. Helyette ragaszkodtak de la Rosahoz, aki most faszan megy a Sauberbe Nertle csokit enni.

6. Ez a fuzio Stefannal... olaszban gyartjak a kasznit, angliaban (?) a motort, spanyol a csapat, erre jonnne egy szerb maffiozo, felvasarolt nemet bazisu maradekkal, esetlegesen Japan motorral... Hat igazan multikulti.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 12 2010, 01:59
Létrehozva: #46

Guests

http://www.f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hi..._rajtracson_de/

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 13 2010, 11:30
Létrehozva: #47

Guests

A Campos bedobja a törülközőt?

Teixera lehet esetlegesen a megmento, 3-4 millat bedobna a csapatba, es ezt meg ma bejelentik talan. Ha nem, Senna szabad.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 19 2010, 02:06
Létrehozva: #48

Guests

legfrisebb

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Jan 19 2010, 06:00
Létrehozva: #49

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(Clyde @ Jan 19 2010, 02:06) *

a Campos Metát lefordítja Target Fieldnek, ez aranyos smile.gif. de akkor úgy néz ki elindulnak (?). bár én már semmit nem veszek biztosra ebben az ügyben...

A hozzászólást -Syd_Barrett- szerkesztette a következő időpontban: Jan 19 2010, 06:01

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jan 19 2010, 06:33
Létrehozva: #50

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jan 19 2010, 06:00) *
a Campos Metát lefordítja Target Fieldnek, ez aranyos smile.gif. de akkor úgy néz ki elindulnak (?). bár én már semmit nem veszek biztosra ebben az ügyben...

Az első biztos pont a szezonnyitó lesz. Akkor biztos kiderül, hogy ki indul és ki nem. biggrin.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jan 19 2010, 06:47
Létrehozva: #51

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jan 19 2010, 06:00) *

Target szerbül is meta! smile.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Jan 19 2010, 07:02
Létrehozva: #52

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(Mochok85 @ Jan 19 2010, 06:47) *
Target szerbül is meta! smile.gif

azta! tényleg? mondjuk ez egy görög szó, elterjedhetett. elvileg ilyen "utánit" jelent. pl. Arisztotelésznél a Metafizika az elvileg "a fizika utáni" [írásai] jelentéssel bírt. és a campo a mező. a spanyoloknál az Auchan-t is valami "Al Campo"-nak hívják, nem tudom pontosan. mert ugye franciául az is "aux champs" lenne, tehát valami "kinn a mezőn", csak ilyen szlengesen mondva smile.gif. na most kinyelvészkedtük magunkat smile.gif.

Zoli: persze, kiderül, de nekem azért nem mindegy a Campos, mert ha ők elindulnak, akkor lesz egyvalaki, akinek szurkolni fogok 2010-ben - Bruno Senna. ha nem, akkor csak így fél szemmel követem majd a dolgokat.

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jan 19 2010, 07:26
Létrehozva: #53

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jan 19 2010, 07:02) *
azta! tényleg? mondjuk ez egy görög szó, elterjedhetett. elvileg ilyen "utánit" jelent. pl. Arisztotelésznél a Metafizika az elvileg "a fizika utáni" [írásai] jelentéssel bírt. és a campo a mező. a spanyoloknál az Auchan-t is valami "Al Campo"-nak hívják, nem tudom pontosan. mert ugye franciául az is "aux champs" lenne, tehát valami "kinn a mezőn", csak ilyen szlengesen mondva smile.gif. na most kinyelvészkedtük magunkat smile.gif.

Zoli: persze, kiderül, de nekem azért nem mindegy a Campos, mert ha ők elindulnak, akkor lesz egyvalaki, akinek szurkolni fogok 2010-ben - Bruno Senna. ha nem, akkor csak így fél szemmel követem majd a dolgokat.

A szerb nyelvben inkább a török nyelv van jelen! Mondjuk ezen nincs mit csodálkozni! A zenéjük is ugyanaz a sh!t mint a török csak áténekelve szerbül!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jan 19 2010, 07:32
Létrehozva: #54

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Mochok85 @ Jan 19 2010, 07:26) *
A szerb nyelvben inkább a török nyelv van jelen! Mondjuk ezen nincs mit csodálkozni! A zenéjük is ugyanaz a sh!t mint a török csak áténekelve szerbül!

A török nyelvből mi is kaptunk. Igaz a magyar nyelv mindig átvett idegen szavakat a történelme során, de gondolom ezzel nem vagyunk egyedül.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 19 2010, 08:56
Létrehozva: #55

Guests

http://www.autosport.com/news/report.php/id/80971

Na, auto legalabb ugy nez ki, mar lesz.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jan 25 2010, 07:53
Létrehozva: #56

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

A Repsol is beintett nekik...

http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/...ol_is_beintett/

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 25 2010, 07:57
Létrehozva: #57

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Jan 25 2010, 08:53) *

Ez a tortenet pontosan kezd olyan lenni, mint Prost-e... O is nagy nepnemzeti csapatot akart, hazai szponzorokkal, motorral, versenyzovel, aztan mi lett belole... :S

+Quote Post
nm_
hozzászólás Jan 25 2010, 08:38
Létrehozva: #58

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

Én inkább azt nem értem, hogy a Brazilok miért nem nyúlnak a zsebükbe? Mégiscsak nemzeti hősük rokonáról a Senna név folytatásáról az autósportban van szó.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jan 25 2010, 10:24
Létrehozva: #59

Guests

IDÉZET(nm_ @ Jan 25 2010, 09:38) *
Én inkább azt nem értem, hogy a Brazilok miért nem nyúlnak a zsebükbe? Mégiscsak nemzeti hősük rokonáról a Senna név folytatásáról az autósportban van szó.

A Petrobras elmondasa szerint komoly gyari csapatot tamogatna szivesen - bar ezt fal dumanak gondolom - a Campos meg meg veletlenul sem az.
November tajekan jartak naluk, es siri csond...
A Telmex vezer is dobhatna valamit...

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jan 26 2010, 06:10
Létrehozva: #60

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/...et_a_campos_a1/

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post

19 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 19th - 22:31