IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Kubica: A BMW szenved Kínában
admin
hozzászólás Apr 18 2009, 08:44
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Hozzászólások a következő cikkhez: Kubica: A BMW szenved Kínában
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 18 2009, 08:51
Létrehozva: #2

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(admin @ Apr 18 2009, 08:44) *
Hozzászólások a következő cikkhez: Kubica: A BMW szenved Kínában

Hát Melbourne-ben ledöbbentem rajtuk hogy mennyire versenyképes volt Kubi, most meg azon hogy ennyire visszaestek! unsure.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
joe/röncis
hozzászólás Apr 18 2009, 08:59
Létrehozva: #3

Fernando-Fan/1981.07.29./

Csoport: Members
Regisztrált: 9-January 09
Innen: Északi szélesség xy Nyugati hosszúság xD ;)
Azonosító: 1,820

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 18 2009, 08:51) *
Hát Melbourne-ben ledöbbentem rajtuk hogy mennyire versenyképes volt Kubi, most meg azon hogy ennyire visszaestek! unsure.gif

Van még abban a bömösben sok wink.gif csak a csapatnak dolgozni kell h kihozzák belőle. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Joss
hozzászólás Apr 18 2009, 09:09
Létrehozva: #4

betérő

Regisztrált: 7-September 08
Azonosító: 1,099

hát ez kínos sad.gif azt hiszem én vagyok az egyetlen Piquet szimpatizáns az országban, de ez már nekem is sok. az hogy nem képes egy minimális eredményre sem, már önmagában blama, de ha valóban Alonso támogatását nyilatkozza, akkor már szánalmas is. sajnos (kerék)nyomába sem ér a papának, nem úgy mint Nico!! gondolom, valóban előnyöket élvez Alonso, de azért látni kéne, hogy valamicskével többet rakott már le arra a bizonyos asztalra. Amit ma produkált az se volt semmi ezzel a "hulladékkal" rolleyes.gif a többiről csak annyit, hogy Vettel zseni (lesz) ez eddig is látszott, de a bringás is jól odatette magát, gratu a Rednek!! a nagy vagy inkább gazdag csapatokat nem minősítem, mert itt sokan sértődnek wink.gif hajrá egy remek verseny, ciao

+Quote Post
joe/röncis
hozzászólás Apr 18 2009, 09:21
Létrehozva: #5

Fernando-Fan/1981.07.29./

Regisztrált: 9-January 09
Innen: Északi szélesség xy Nyugati hosszúság xD ;)
Azonosító: 1,820

IDÉZET(Joss @ Apr 18 2009, 09:09) *
hát ez kínos sad.gif azt hiszem én vagyok az egyetlen Piquet szimpatizáns az országban, de ez már nekem is sok. az hogy nem képes egy minimális eredményre sem, már önmagában blama, de ha valóban Alonso támogatását nyilatkozza, akkor már szánalmas is. sajnos (kerék)nyomába sem ér a papának, nem úgy mint Nico!! gondolom, valóban előnyöket élvez Alonso, de azért látni kéne, hogy valamicskével többet rakott már le arra a bizonyos asztalra. Amit ma produkált az se volt semmi ezzel a "hulladékkal" rolleyes.gif a többiről csak annyit, hogy Vettel zseni (lesz) ez eddig is látszott, de a bringás is jól odatette magát, gratu a Rednek!! a nagy vagy inkább gazdag csapatokat nem minősítem, mert itt sokan sértődnek wink.gif hajrá egy remek verseny, ciao

hát jah attól h tavaly újonc volt, Fernando több mint 3*annyi pontot tett le az asztalra ugyanazzal az autóval

--------------------

+Quote Post
400km/h
hozzászólás Apr 18 2009, 09:38
Létrehozva: #6

újonc
*

Regisztrált: 30-March 09
Azonosító: 2,846

Mertem remélni, hogy a szabadedzések alatt a versenybeállításokat gyakorolták és nem volt reális az eredmény, de sajnos csalódnom kellett sad.gif Kezd abba a hibába esni a csapat, ami tavaly Kubica VB címén is múllott. Nincsenek meg a fejlesztések... Eddig se állt túl jól a szénájuk, mivel Kubica is a safety carnak köszönhetően volt dobogóközelben, és Heidfeld 2. helye se lett volna, ha nincs eső, de mostmár a McLaren és a Renault is átlépte őket sajnos. Viszont azt jó látni, hogy a Red Bull kivételével együtt volt a mezőny, Heidfeldnek nem sok kellett volna, hogy bejusson. Úgyhogy ha a következő versenyre valami átmeneti diffúzorral vagy valami fejlesztéssel el tudnának készülni akkor sanszos lenne egy jó eredmény, bízok benne hogy így lesz wink.gif Vettelnek és Alonsonak pedig mostanra jár egy gratuláció, nem semmi eredmény...
Amúgy ez az első hozzászólásom, Üdv mindenkinek!

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Apr 18 2009, 09:41
Létrehozva: #7

-

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(400km/h @ Apr 18 2009, 09:38) *
Mertem remélni, hogy a szabadedzések alatt a versenybeállításokat gyakorolták és nem volt reális az eredmény, de sajnos csalódnom kellett sad.gif Kezd abba a hibába esni a csapat, ami tavaly Kubica VB címén is múllott. Nincsenek meg a fejlesztések... Eddig se állt túl jól a szénájuk, mivel Kubica is a safety carnak köszönhetően volt dobogóközelben, és Heidfeld 2. helye se lett volna, ha nincs eső, de mostmár a McLaren és a Renault is átlépte őket sajnos. Viszont azt jó látni, hogy a Red Bull kivételével együtt volt a mezőny, Heidfeldnek nem sok kellett volna, hogy bejusson. Úgyhogy ha a következő versenyre valami átmeneti diffúzorral vagy valami fejlesztéssel el tudnának készülni akkor sanszos lenne egy jó eredmény, bízok benne hogy így lesz wink.gif Vettelnek és Alonsonak pedig mostanra jár egy gratuláció, nem semmi eredmény...
Amúgy ez az első hozzászólásom, Üdv mindenkinek!

Üdv a fórumon! smile.gif

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 December 15th - 18:23