IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Reply to this topicStart new topic
2016 Mexikói nagydíj, Mexikóváros, október 28-30.
Rosberg visszavág, vagy Hamilton újra tarol?
Ki nyerni a futamot?
Rosberg [ 2 ] ** [28.57%]
Hamilton [ 3 ] ** [42.86%]
Más [ 2 ] ** [28.57%]
Összes szavazat: 7
A vendégek nem szavazhatnak 
Zoli
hozzászólás Oct 27 2016, 08:45
Létrehozva: #1

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Szerintem Hamilton újra.

Csak a futam legyen jobb, mint tavaly.
Go to the top of the page

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Oct 27 2016, 10:51
Létrehozva: #2

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

Rosberg nyer és csak matematikai esélyt hagy Hamiltonnak tongue.gif

+Quote Post
Chase
hozzászólás Oct 28 2016, 10:37
Létrehozva: #3

Gonzó

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 07
Innen: Vertical City
Azonosító: 20

Hamilton, ha fejben összeszedi magát, akkor lazán nyer.
(Ha átültetik hirtelen Alonsot Rosberg helyére, akkor Hamilton második, kört kap.) biggrin.gif rolleyes.gif tongue.gif

--------------------
"The trick is to keep breathing!" - Garbage

+Quote Post
Armstrong
hozzászólás Oct 31 2016, 08:14
Létrehozva: #4

betérő

Regisztrált: 18-February 10
Innen: Tízezer lépésre
Azonosító: 5,584

Ismét egy bóhózat powered by FIA.
Riccsárdónak esélye nem lett volna felérni Fettelre, mégis neki adták a bronzérmet. Fetteltől meg elveszik.
Vicc.
A másik, a hambiltonos rajt is megérne egy misét.

Igazából ezt a "csodagyereket" vissza kellene küldeni valamelyik alsóbb szériába, hátha kifejlődik benne esetleg egy-két agylebeny.

--------------------
a civil életben is elég nagyteljesitményű autókat vezetek

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Oct 31 2016, 08:57
Létrehozva: #5

betérő

Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

Érdekes szitu volt a tegnapi, de végül is nem nagyon értem min háborog mindenki. Verstappen egy igazi genyó, de mivel nem jött az ítélet az FIA-tól, így bolond lett volna elengedni Vettelt, aki még éppenhogycsak mellé ért, amikor a holland elfékezte... Vettel volt a másik gennyzacskó, persze sokak szerint jogos volt a ráhúzás, mert Verstappen miatt ért csak rá Ricsi... Akkor most hogy is van ez? Ha velem szemben szabálytalankodnak, akkor jogom van nekem is szabálytalankodni? Egy lófaszt!
A kabaré viszotn szánalmas volt, semmi értelme nem volt a büdös fritzet feltenni a dobogóra.
A Ferrarinak nagyon nehezen megy ez a "Vettelt Kimi elé" projekt. A finnt úgy megszívatták, mint a huzat, de még így is csak 9 pont van köztük. Rohadt undorító bagázs, alapból leszarnám, hogy Kimi negyedik vagy épp ötödik helyen végez, de így már csak emiatt is öröm lenne, ha végén Rajkó-é lenne a 4. hely, azok után, hogy a büdös digók mit össze szenvedtek azért, hogy Vettelnek megszerezzék. laugh.gif

+Quote Post
Pali
hozzászólás Oct 31 2016, 10:34
Létrehozva: #6

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

Nahát akkor összegezve:
Hamilton: hát a rajtja "kicsit necces" de ezt leszámítva top job
Rosberg: kicsit harmatosan de hozta a kötelezőt
Verstappen: nagy mókamester, kétszer majdnem kiütötteRosenberget aztán még a végén is pofátlankodott
Vettel: hát ha nem amperkodik a végén akkor talán nem veszik el a dobogóját de legalább volt mit nézni mert a futam egy nagy nulla volt
A pálya egy forintot nem ér mint ahogy a két verseny sem amit rendeztek rajta. Az első kanyar bukóterét átalakíthatnák hogy legyen tétje annak a féktávnak.
A lekörözöttekről pedig annyit hogy nekem úgy tűnik mintha egyre kevesebb hajlandóságot mutatnának az élmezőny elengedésére.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Nov 12 2016, 12:26
Létrehozva: #7

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

IDÉZET(Jeti @ Oct 31 2016, 08:57) *
Érdekes szitu volt a tegnapi, de végül is nem nagyon értem min háborog mindenki. Verstappen egy igazi genyó, de mivel nem jött az ítélet az FIA-tól, így bolond lett volna elengedni Vettelt, aki még éppenhogycsak mellé ért, amikor a holland elfékezte... Vettel volt a másik gennyzacskó, persze sokak szerint jogos volt a ráhúzás, mert Verstappen miatt ért csak rá Ricsi... Akkor most hogy is van ez? Ha velem szemben szabálytalankodnak, akkor jogom van nekem is szabálytalankodni? Egy lófaszt!
A kabaré viszotn szánalmas volt, semmi értelme nem volt a büdös fritzet feltenni a dobogóra.
A Ferrarinak nagyon nehezen megy ez a "Vettelt Kimi elé" projekt. A finnt úgy megszívatták, mint a huzat, de még így is csak 9 pont van köztük. Rohadt undorító bagázs, alapból leszarnám, hogy Kimi negyedik vagy épp ötödik helyen végez, de így már csak emiatt is öröm lenne, ha végén Rajkó-é lenne a 4. hely, azok után, hogy a büdös digók mit össze szenvedtek azért, hogy Vettelnek megszerezzék. laugh.gif

Ezzel el is értél a kulcsmomentumhoz. Ezek szerint magad is látod, hogy miért frusztráló ennyire egy ilyen helyzet, pláne éles szituációban.
Ha időben beszólnak Verstappennek, ez a helyzet létre sem jöhetett volna és Vettelnek járt volna a harmadik hely. Ha elengedi Ricciardot, utólag Verstappent ugyan megbüntetik, de kitörölheti vele, ha a másik meg elég került... Te nem lennél ideges?
Szerintem abszolút érthető a Ferrari felháborodása, undorító módon kezelte a FIA ezt az egészet, onnantól kezdve, hogy körökön át nem szóltak semmit a dologhoz...

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Nov 12 2016, 01:09
Létrehozva: #8

betérő

Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(peti4000 @ Nov 12 2016, 12:26) *
Ezzel el is értél a kulcsmomentumhoz. Ezek szerint magad is látod, hogy miért frusztráló ennyire egy ilyen helyzet, pláne éles szituációban.
Ha időben beszólnak Verstappennek, ez a helyzet létre sem jöhetett volna és Vettelnek járt volna a harmadik hely. Ha elengedi Ricciardot, utólag Verstappent ugyan megbüntetik, de kitörölheti vele, ha a másik meg elég került... Te nem lennél ideges?
Szerintem abszolút érthető a Ferrari felháborodása, undorító módon kezelte a FIA ezt az egészet, onnantól kezdve, hogy körökön át nem szóltak semmit a dologhoz...

Ilyen esetekben mindig a következő a procedúra: A bírák először vizsgálják az esetet, a vizsgálat közben pedig eldöntik, jár-e érte büntetés. Ha viszont a futam végefelé történik az incidens, akkor általában csak a leintés után döntenek, és adnak büntetést. Szóval nem értem, hogy mi volt ebben undorító. Persze nyilvánvaló volt Ves szándéka, és megértem, ha Vettel emiatt frusztrált lett kicsit, de ilyet akkor sem csinálhat!
Ott hibáztak nagyot, hogy Ves-t leszedték a pódiumról, és gyorsan odaadták Vettelnek a dobogós helyezést, mikor még ő is vizsgálat alatt volt. Ez a bohóckodás tényleg undorító volt, vagy inkább szánalmas. Csak azért, mert Vettel elküldte Charlie-t az anyjába, gyorsan változtattak az általános eljárás menetén? Komolyan? Mint kiderült utóbb, csak adtak a szarnak egy pofont.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 20th - 13:28