IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
2016 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX
2016 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX
Ki nyeri az időmérőt?
Lewis Hamilton [ 5 ] ** [50.00%]
Nico Rosberg [ 3 ] ** [30.00%]
senki [ 2 ] ** [20.00%]
Ki nyeri a futamot?
Lewis Hamilton [ 4 ] ** [40.00%]
Nico Rosberg [ 2 ] ** [20.00%]
Sebastian Vettel [ 0 ] ** [0.00%]
Kimi Räikkönen [ 3 ] ** [30.00%]
Daniel Ricciardo [ 0 ] ** [0.00%]
Max Verstappen [ 0 ] ** [0.00%]
más... [ 1 ] ** [10.00%]
Összes szavazat: 10
A vendégek nem szavazhatnak 
peti4000
hozzászólás Oct 10 2016, 04:33
Létrehozva: #1

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

Szerintem ezt simán behúzza Hamilton, de ha a korábbi eredményeket nézzük talán nem meglepő jóslat.
Ettől függetlenül én Rosberg párti vagyok, ha már kettejük közül kell választani, szóval hajrá Nico!
Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 10 2016, 08:18
Létrehozva: #2

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Hamilton.

Remélem a Red Bull lenyomja a Ferrarit, a McLaren meg ismét pontot szerez.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Oct 10 2016, 08:31
Létrehozva: #3

törzsvendég

IDÉZET(Zoli @ Oct 10 2016, 08:18) *
Hamilton.

Remélem a Red Bull lenyomja a Ferrarit, a McLaren meg ismét pontot szerez.

RedBullnál én gőzerővel szurkolok Ricciardonak, hogy verje el Verstappent, ahányszor csak lehet. McLaren pontszerzés szerintem se lenne rossz, de a Ferrarit a RB elé várom, persze tudom, hogy nem sok eséllyel.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 11 2016, 07:08
Létrehozva: #4

fanatikus

IDÉZET(peti4000 @ Oct 10 2016, 09:31) *
RedBullnál én gőzerővel szurkolok Ricciardonak, hogy verje el Verstappent, ahányszor csak lehet. McLaren pontszerzés szerintem se lenne rossz, de a Ferrarit a RB elé várom, persze tudom, hogy nem sok eséllyel.

Nehezen tudnék választani Ricciardo és Verstappen közül. Egyre inkább úgy érzem, hogy Alonso után ők jönnek, ha a spanyol visszavonul, talán nekik tudok majd szurkolni. Nekem igazából mindegy, hogy melyikük végez előrébb, a lényeg, hogy lehetőleg Verstappen is jó eredményt érjen el az F1Liga miatt. biggrin.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 11 2016, 09:28
Létrehozva: #5

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Zoli @ Oct 11 2016, 08:08) *
Nehezen tudnék választani Ricciardo és Verstappen közül. Egyre inkább úgy érzem, hogy Alonso után ők jönnek, ha a spanyol visszavonul, talán nekik tudok majd szurkolni. Nekem igazából mindegy, hogy melyikük végez előrébb, a lényeg, hogy lehetőleg Verstappen is jó eredményt érjen el az F1Liga miatt. biggrin.gif

Nekem a RB-nál antipatikusabb csapat nincsen... Idén Ferrari pechek miatt előzték meg őket nem azért, mert jujj, de elverték őket.

A hozzászólást -Pepperoni- szerkesztette a következő időpontban: Oct 11 2016, 09:29

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 11 2016, 11:13
Létrehozva: #6

fanatikus

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 11 2016, 10:28) *
Nekem a RB-nál antipatikusabb csapat nincsen... Idén Ferrari pechek miatt előzték meg őket nem azért, mert jujj, de elverték őket.

A csapatot én sem kedvelem túlságosan, de jelenleg nincs is velük bajom. Inkább közömbösek. Amióta befürödtek a Renault-s blöffel, azóta nyugiban vannak. Szerencsére.

Viszont a Ferrari is abszolút közömbös lett számomra. Marchionne bűnbak keresésben talán még Montezemolón is túltesz. Ráadásul nincs olyan Ferraris pilóta, akinek egy kicsit is tudnék szurkolni és sajnos jövőre sem lesz. unsure.gif

+Quote Post
send
hozzászólás Oct 11 2016, 12:37
Létrehozva: #7

törzsvendég

Regisztrált: 24-September 08
Azonosító: 1,171

IDÉZET(Zoli @ Oct 11 2016, 12:13) *
A csapatot én sem kedvelem túlságosan, de jelenleg nincs is velük bajom. Inkább közömbösek. Amióta befürödtek a Renault-s blöffel, azóta nyugiban vannak. Szerencsére.

Viszont a Ferrari is abszolút közömbös lett számomra. Marchionne bűnbak keresésben talán még Montezemolón is túltesz. Ráadásul nincs olyan Ferraris pilóta, akinek egy kicsit is tudnék szurkolni és sajnos jövőre sem lesz. unsure.gif

Kimi ?... smile.gif
Csak vicc volt. Nem kell válaszolni.

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Oct 12 2016, 12:21
Létrehozva: #8

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(peti4000 @ Oct 10 2016, 08:31) *

Miert? Nem szimpatikus gyerek de nagyon tud. Ricsi sokkal jobb arc de kozel sem erezheto h benne az h bajnok legyen. Ellenben a kiskolyokben igen. Azert ennis remelem h a redd billal ricsi lesz a vb mar ha bajnokeselyesek lesznek

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Oct 12 2016, 12:23
Létrehozva: #9

TUSKÓ

IDÉZET(Zoli @ Oct 11 2016, 07:08) *

Rosberg? O egesz jo arc es vegre oda teszi magat. Meg 31 eves igy van meg odeje.
Vagy CS Jr. is jol megy. O meg spanyol is.

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Oct 12 2016, 12:24
Létrehozva: #10

TUSKÓ

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 11 2016, 09:28) *

Nem csak a ferrari pechek. Jobbak es jovban dolgoznak ennyi. En sem szeretem oket tulsagosan de teny h jok. 2009 ota 8bol 7x ferrari bukta volt ellenuk...

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 12 2016, 12:35
Létrehozva: #11

Vörösparaszt

IDÉZET(Zoli @ Oct 11 2016, 12:13) *

Marchione nagyon szétbasz mindent... Arrivabene jó arc és profi. Szabadabb kezet kéne neki adni és nem mindenhol a sporthoz nem értő Sergio ugatna...

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 12 2016, 02:27
Létrehozva: #12

fanatikus

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 12 2016, 01:35) *
Marchione nagyon szétbasz mindent... Arrivabene jó arc és profi. Szabadabb kezet kéne neki adni és nem mindenhol a sporthoz nem értő Sergio ugatna...

Arrivabene nekem is szimpatikus, de lehet, hogy nem elég erős vezető. Persze ezt kívülről nem lehet megállapítani. Majd idővel ki fog derülni, hacsaknem kirúgja őt is Marchionne. biggrin.gif
Amúgy nagyon kíváncsi leszek a jövő évre, mit fognak tudni alkotni.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 12 2016, 02:34
Létrehozva: #13

fanatikus

IDÉZET(Ferrarista @ Oct 12 2016, 01:23) *
Rosberg? O egesz jo arc es vegre oda teszi magat. Meg 31 eves igy van meg odeje.
Vagy CS Jr. is jol megy. O meg spanyol is.

Rosberg jó arc meg minden, de távol áll attól, hogy szurkoljak neki igazán. Idén szurkolok neki, hogy meglegyen a vb címe, úgy látom most elég összeszedett ahhoz, és az elmúlt évekkel ellentétben azt se lehet elmondani róla, hogy túl puhány lenne, vagy ne bírná a nyomást. De ennyi, itt meg is áll a történet. Rosberg nekem sosem volt a kedvencem, így nem fogok hirtelen beugrani mögé tapsikolni. Ez a "szurkolás" is inkább arról szól, hogy csak ne Hamilton.

Sainz is jó, de nem fogott meg semmivel úgy, mint Ricsi, vagy Verstappen. Vandoorne-ra leszek még kíváncsi.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 13 2016, 08:18
Létrehozva: #14

Vörösparaszt

IDÉZET(Zoli @ Oct 12 2016, 03:27) *
Arrivabene nekem is szimpatikus, de lehet, hogy nem elég erős vezető. Persze ezt kívülről nem lehet megállapítani. Majd idővel ki fog derülni, hacsaknem kirúgja őt is Marchionne. biggrin.gif
Amúgy nagyon kíváncsi leszek a jövő évre, mit fognak tudni alkotni.

RB van megcsúszva, valszeg azért balhéznak a Bahrein teszt miatt is... Ferrari elég korán átállt, még akkor is, ha nem ezt kommunikálták...

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás Oct 13 2016, 08:22
Létrehozva: #15

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 11 2016, 10:28) *

Ízlés kérdése. Nekem ez a Marchionne-féle Ferrari az, ami ilyen téren mindent visz. Rajtuk kívül a Williamst meg a Saubert nem kedvelem.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 13 2016, 08:34
Létrehozva: #16

Vörösparaszt

IDÉZET(Thibczy @ Oct 13 2016, 09:22) *
Ízlés kérdése. Nekem ez a Marchionne-féle Ferrari az, ami ilyen téren mindent visz. Rajtuk kívül a Williamst meg a Saubert nem kedvelem.

Montezemolo jobb volt. Minden téren.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 13 2016, 04:37
Létrehozva: #17

fanatikus

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 13 2016, 09:34) *
Montezemolo jobb volt. Minden téren.

Montezemolónak is voltak faszságai, de azért egy szerethető figura volt. Marchionne nem az.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Oct 23 2016, 07:53
Létrehozva: #18

törzsvendég

Ejnye... Hamilton "második" hazai futamán fülhallgatóban a fülével "hallgatja" az amerikai himnuszt... biggrin.gif
A korábbiakhoz annyit fűznék, hogy szerintem is szabadabb kezet kéne kapjon Arrivabene, lehetőleg tovább mint pár hónap. Aztán ha megbukik, értsd éveken át nem ér el semmit, akkor jöhet más. Ez az ide oda kapkodás csak még hátrébb küldi őket szép lassan :/

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 24 2016, 07:14
Létrehozva: #19

fanatikus

A futam egyetlen pozitívuma Alonso 5. helye volt. cool.gif

Amúgy a futam dögunalom volt.

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás Oct 24 2016, 10:20
Létrehozva: #20

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

IDÉZET(Zoli @ Oct 24 2016, 08:14) *
A futam egyetlen pozitívuma Alonso 5. helye volt. cool.gif

Amúgy a futam dögunalom volt.

A Ferrari mindig fel tudja dobni valami balfaszkodással. Most is megtették. Kimit sajnálom, idén jobb mint Vettel, de Vettel csak be fogja mákolni a jobb eredményt egyéniben.

+Quote Post

2 Oldal V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 25th - 03:01