IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Reply to this topicStart new topic
2016 FORMULA 1 BRITISH GRAND PRIX, Silverstone, 2016. július 8-10.
10.futam
Ki nyeri a futamot?
Hamilton [ 5 ] ** [55.56%]
Rosberg [ 0 ] ** [0.00%]
Vettel [ 0 ] ** [0.00%]
Räikkönen [ 2 ] ** [22.22%]
Ricciardo [ 1 ] ** [11.11%]
Verstappen [ 0 ] ** [0.00%]
Perez [ 0 ] ** [0.00%]
Hulkenberg [ 0 ] ** [0.00%]
Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
Massa [ 0 ] ** [0.00%]
Alonso [ 0 ] ** [0.00%]
Button [ 0 ] ** [0.00%]
Valaki más [ 1 ] ** [11.11%]
Lesz-e ütközés Hamilton és Rosberg között?
Igen [ 2 ] ** [22.22%]
Nem [ 7 ] ** [77.78%]
Összes szavazat: 9
A vendégek nem szavazhatnak 
vingaal
hozzászólás Jul 8 2016, 09:22
Létrehozva: #1

McLarenben bizakodó

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

Silverstone Circuit
First Grand Prix: 1950

Number of Laps: 52

Circuit Length: 5.891km

Race Distance: 306.198KM

Lap Record: 1:33.401 by Mark Webber (2013)

Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 9 2016, 06:48
Létrehozva: #2

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Mi más lenne, mint:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás Jul 10 2016, 10:10
Létrehozva: #3

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

IDÉZET(Zoli @ Jul 9 2016, 07:48) *
Mi más lenne, mint:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg

Hacsak nincs vmi káosz, akkor nagyon meglepődnék, ha ma a Ferrari dobogóra állna. A Williams és a Toro mellett a szezon legnagyobb lúzerei.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 10 2016, 03:07
Létrehozva: #4

fanatikus

Kellett a vizes pálya a futam elejére, különben értékelhetetlen lett volna a mai verseny.
Rosberg előnye 4 pontra csökkent, a Magyar Nagydíjon át is veheti Hamilton a vezetést. Eddig tartott az összemákolt előnye, innentől csak Hamilton motorhibáiban bízhat az, aki még szeretne egy kis izgalmat a nyári szünet után. De tartok tőle, hogy idén sem a szezonzárón fog eldőlni a világbajnokság. sad.gif

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jul 10 2016, 03:26
Létrehozva: #5

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(Zoli @ Jul 9 2016, 07:48) *
Mi más lenne, mint:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg

Most már kíváncsivá tettél, hogy ez mikor következik be, lehet ,hogy csak 2018-ban.

IDÉZET(Zoli @ Jul 10 2016, 04:07) *
Kellett a vizes pálya a futam elejére, különben értékelhetetlen lett volna a mai verseny.
Rosberg előnye 4 pontra csökkent, a Magyar Nagydíjon át is veheti Hamilton a vezetést. Eddig tartott az összemákolt előnye, innentől csak Hamilton motorhibáiban bízhat az, aki még szeretne egy kis izgalmat a nyári szünet után. De tartok tőle, hogy idén sem a szezonzárón fog eldőlni a világbajnokság. sad.gif

Majd kiderül, előre ne írjuk le Rosberget. Te nagyon semmire tartod, ahogy látom.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 10 2016, 03:42
Létrehozva: #6

fanatikus

IDÉZET(Gooner @ Jul 10 2016, 04:26) *
Most már kíváncsivá tettél, hogy ez mikor következik be, lehet ,hogy csak 2018-ban.

Majd kiderül, előre ne írjuk le Rosberget. Te nagyon semmire tartod, ahogy látom.

Vagy soha. biggrin.gif

Nem, nem tartom rossz pilótának, de képtelen Hamilton fölé nőni. Nem hiszem, hogy erőből képes lesz megverni (és ezt nem csak erre az évre értem), az pedig már rég rossz, ha csak a másik műszaki hibáiban lehet reménykedni.

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jul 10 2016, 03:49
Létrehozva: #7

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(Zoli @ Jul 10 2016, 04:42) *
Vagy soha. biggrin.gif

Nem, nem tartom rossz pilótának, de képtelen Hamilton fölé nőni. Nem hiszem, hogy erőből képes lesz megverni (és ezt nem csak erre az évre értem), az pedig már rég rossz, ha csak a másik műszaki hibáiban lehet reménykedni.

Na jó, de ezt úgy írtad, mintha Hamiltonnak idén nem lett volna szerencséje. Számomra az volt az érdekes, hogy sokan Hamiltont tartották pszichésen gyengébbnek, pedig ő inkább felszívja magát és feláll, ellentétben Rosberggel akit könnyen padlóra lehet küldeni. Spielberget az angol behúzta volna, Ros pedig elbramolta, még az is jobb lett volna ha elengedi.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jul 10 2016, 06:11
Létrehozva: #8

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(Gooner @ Jul 10 2016, 04:49) *
Na jó, de ezt úgy írtad, mintha Hamiltonnak idén nem lett volna szerencséje. Számomra az volt az érdekes, hogy sokan Hamiltont tartották pszichésen gyengébbnek, pedig ő inkább felszívja magát és feláll, ellentétben Rosberggel akit könnyen padlóra lehet küldeni. Spielberget az angol behúzta volna, Ros pedig elbramolta, még az is jobb lett volna ha elengedi.

Spielberget Rózsi behúzza ha ugyanazt a gumit kapja.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jul 10 2016, 06:15
Létrehozva: #9

bentlakásos

IDÉZET(Zoli @ Jul 10 2016, 04:42) *
Vagy soha. biggrin.gif

Mondj egyet aki fölé nőne. Vettel? Ma is óriásit ment mint idén már sokadszorra. Alonso nyugger kategória. Riccit a kisgyerek is zsebre teszi ha nem kapja össze magát más meg nincs.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 10 2016, 06:24
Létrehozva: #10

fanatikus

IDÉZET(Pali @ Jul 10 2016, 07:15) *
Mondj egyet aki fölé nőne. Vettel? Ma is óriásit ment mint idén már sokadszorra. Alonso nyugger kategória. Riccit a kisgyerek is zsebre teszi ha nem kapja össze magát más meg nincs.

Jó, hát ennyi erővel kb. mindenkit le lehet írni a mezőnyből, hogy egy rakás szar, de a valóság ennél azért összetettebb.

Én azért megnéznék egyszer egy Hamilton-Vettel párost. Azt se felejtsük el, hogy Vettelnek is voltak szinte hibátlan évei. Idén lehet, hogy Hamilton megy jobban, de ő is hibázott már többször is.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jul 10 2016, 07:08
Létrehozva: #11

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(Zoli @ Jul 10 2016, 03:07) *

Osszemakolt elonye. Hulye vagy te, mint a seggem. Mar tobbet szopott, mint Hamilton.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jul 10 2016, 07:11
Létrehozva: #12

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(Pali @ Jul 10 2016, 06:11) *

Meg ha nem baszodik el a brake by wire 4-5 korrel a vege elott.

De nyilvan o a nagy Hamilton pechjeibol el. ph34r.gif

A hozzászólást -Flex- szerkesztette a következő időpontban: Jul 10 2016, 07:31

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás Jul 11 2016, 12:09
Létrehozva: #13

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

IDÉZET(Pali @ Jul 10 2016, 07:15) *

Vettel szerintem egyáltalán nem ment jól ezen a hétvégén. Se az időmérőn, se a futamon. Ha Alonso nem kavicságyazik, szerintem simán beautókázott volna mögötte a célba, anélkül hogy legalább egyszer támadni próbálta volna. Kifelé ugyan minden szép és jó, a csapatot is mindig megvédi, de most ugyanolyan kiégettnek látom, mint 2014-ben.
Egy tökéletes autóban szerintem ő is tudná ugyanazt hozni, amit Hamilton, de ha már nem olyan jó a kocsi, akkor ő is elveszik, akárcsak Kimi.

Alonso lehet, hogy hibázott, de legalább támadott, küzdött ezzel a McLarennel és próbálta a maximumot kihozni. Az 1-es kanyart kb. legalább egyszer mindenki elmérte, az ilyen benne van. Benne legalább látni a tüzet, ha épp van kivel csatáznia. Szerintem egy jó autóban azért harapósabb lenne és ő képes is egyenletesen jó teljesítményt nyújtani, nem úgy mint Rosberg, akinek csak néhány futamos fellángolásai vannak.

Verstappent ha most beültetnék mellé, akkor a nyomás Hamiltonon lenne, ahogy 2007-ben Alonsón volt. Ha Hamilton verné a kisgyereket, akkor lehetne azt mondani, hogy többszörös bajnok, karrierje csúcsán, nem szégyen tőle kikapni. Ha viszont a kisgyerek pariban lenne vele, vagy verné őt, akkor viszont az egész közvélemény lenyelné keresztben Hamiltont.

A hozzászólást -Thibczy- szerkesztette a következő időpontban: Jul 11 2016, 12:10

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jul 11 2016, 06:34
Létrehozva: #14

bentlakásos

IDÉZET(Thibczy @ Jul 11 2016, 01:09) *
Vettel szerintem egyáltalán nem ment jól ezen a hétvégén. Se az időmérőn, se a futamon. Ha Alonso nem kavicságyazik, szerintem simán beautókázott volna mögötte a célba, anélkül hogy legalább egyszer támadni próbálta volna. Kifelé ugyan minden szép és jó, a csapatot is mindig megvédi, de most ugyanolyan kiégettnek látom, mint 2014-ben.
Egy tökéletes autóban szerintem ő is tudná ugyanazt hozni, amit Hamilton, de ha már nem olyan jó a kocsi, akkor ő is elveszik, akárcsak Kimi.

Alonso lehet, hogy hibázott, de legalább támadott, küzdött ezzel a McLarennel és próbálta a maximumot kihozni. Az 1-es kanyart kb. legalább egyszer mindenki elmérte, az ilyen benne van. Benne legalább látni a tüzet, ha épp van kivel csatáznia. Szerintem egy jó autóban azért harapósabb lenne és ő képes is egyenletesen jó teljesítményt nyújtani, nem úgy mint Rosberg, akinek csak néhány futamos fellángolásai vannak.

Verstappent ha most beültetnék mellé, akkor a nyomás Hamiltonon lenne, ahogy 2007-ben Alonsón volt. Ha Hamilton verné a kisgyereket, akkor lehetne azt mondani, hogy többszörös bajnok, karrierje csúcsán, nem szégyen tőle kikapni. Ha viszont a kisgyerek pariban lenne vele, vagy verné őt, akkor viszont az egész közvélemény lenyelné keresztben Hamiltont.

Én is nagyon örülnék egy Hamilton Vettel párosításnak. De azt se bánnám ha Rosberggel kerülne össze. Legalább kiderülne mennyit is ér az a négy világbajnoki cím. Megmondom őszintén örülnék ha egy ilyen forgatókönyv esetén pozitívan csalódnék benne de nem hiszem hogy ez történne.
Alonso csoda q3ai meg szépek de fiatalabb nem lesz, a valós teljesítményét megítélni pedig nem lehet, mert az az autó még mindig túl szar ahhoz, hogy bárminemű következtetést levonjunk. Az is igaz azonban hogy jó páran állnak előtte a sorban akiknek előbb kellene szögre akasztani a bukót. Rosberg ingadozó teljesítményét ingadozó teljesítményét nem tudom miben látod. Nincsenek homály futamai egyedül esőben punci (az is csak idén), nagyjából ugyanolyan tempót megy mindenhol mint Hamilton.
Verstappen ott van jó helyen ahol van. Én is megnézném Hamilton mellett de ha a motorok közelebb kerülnek egymáshoz akkor akár már jövőre reális esélye lehet a bajnoki címre.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 12 2016, 02:37
Létrehozva: #15

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Pali @ Jul 10 2016, 07:11) *

Mindenki azt kapott ami maradt. Legalábbis Mercisek ezt nyilatkozták.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 20th - 18:23