IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Baku F1, "Európai" nagydíj
And the winner is...
A nyertes pedig...
Lajos [ 1 ] ** [12.50%]
Rosenberg [ 2 ] ** [25.00%]
Sebestyén nembalázs [ 0 ] ** [0.00%]
Rai LOL könen [ 0 ] ** [0.00%]
Ricsárdó [ 1 ] ** [12.50%]
Ver God stappen [ 0 ] ** [0.00%]
Botlás [ 0 ] ** [0.00%]
Mas mégversenyez? Sa [ 0 ] ** [0.00%]
Petez [ 0 ] ** [0.00%]
Hulkberg [ 1 ] ** [12.50%]
Hungary [ 3 ] ** [37.50%]
Iceland [ 0 ] ** [0.00%]
Összes szavazat: 8
A vendégek nem szavazhatnak 
hunocsi
hozzászólás Jun 19 2016, 03:25
Létrehozva: #21

A felhasználó titulusa

Csoport: Tag
Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

Hát a GP2 futamok után nem gondoltam, hogy semmiféle káosz nem lesz :/
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 19 2016, 03:47
Létrehozva: #22

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Jordan 2 SC-t jósolt. Ezen a futamon az se segitett volna. Hány évre irtak szerződést?

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Vito
hozzászólás Jun 19 2016, 03:59
Létrehozva: #23

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

Èn ezt nem hiszem el!!! Olyat kàromkodtam mikor behìvtàk Kimit a boxba... Komolyan nem èrtem a Ferrarit. Hol Vettel hol Kimi taktikàjàt cseszik el de rohadt amatőr mòdon.
Plusz èn kis naiv 36-ik körtől vàrtam mikor hìvjàk Kimit a boxba hàtha ùgy a szuperlàgyakon lesz esèlye utolèrni megèlőzni ès 5secet kiautòzni Perez-el szemben. Persze hogy nem törtènt meg hanem mint valami szerencsètlen analfabèta hülyèk vàrjàk a csodàt, messiàst, megvàltòt vagy tudom is èn aki majd megeszi a Force India abroncsait.

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás Jun 19 2016, 04:20
Létrehozva: #24

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

Ez elég Tesco gazdaságosra sikerült. Egyedül Perez 3. helye értékelhető ebből az egész futamból.

A Ferrarinál meg birkák ülnek. Barcelonában ugyanez volt, a Red Bull lépett egy hülyeséget Ricsivel, a Ferrari meg ugrott a vörös posztóval a bikára. Vettel legalább gondolkodott, de majd pár év, és jön, hogy túl nagy hatalma van a csapatban.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Jun 19 2016, 04:34
Létrehozva: #25

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Thibczy @ Jun 19 2016, 05:20) *
Ez elég Tesco gazdaságosra sikerült. Egyedül Perez 3. helye értékelhető ebből az egész futamból.

A Ferrarinál meg birkák ülnek. Barcelonában ugyanez volt, a Red Bull lépett egy hülyeséget Ricsivel, a Ferrari meg ugrott a vörös posztóval a bikára. Vettel legalább gondolkodott, de majd pár év, és jön, hogy túl nagy hatalma van a csapatban.

Egyik szar pálya után jön a másik. A1 ring... De hálistennek utána jobbnál jobbak jönnek.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Jun 19 2016, 06:24
Létrehozva: #26

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Szerintem ez egy jó pálya, lesznek itt jobb versenyek a jövőben. Remélem jövőre hozzák a puhább keverékeket. Sochinak is ez a konzervatív gumiválasztás tett be 2014-ben, és ez azért egy fokkal jobb futam volt annál.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 19 2016, 06:47
Létrehozva: #27

McLaren fan

IDÉZET(Eulo_ @ Jun 19 2016, 07:24) *
Szerintem ez egy jó pálya, lesznek itt jobb versenyek a jövőben. Remélem jövőre hozzák a puhább keverékeket. Sochinak is ez a konzervatív gumiválasztás tett be 2014-ben, és ez azért egy fokkal jobb futam volt annál.

Nem, ez egy szar pálya hosszú, DRS-sel elbaszott egyenesekkel. Semmi látványosság nem volt. A gyorsabbik 2 körön keresztül zárkózott fel a lassabbra majd megelőzte az egyenesben de úgy hogy a fékzónában se volt esélye a hátsónak visszanyerni a pozícióját.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Jun 19 2016, 06:58
Létrehozva: #28

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 19 2016, 06:47) *
Nem, ez egy szar pálya hosszú, DRS-sel elbaszott egyenesekkel. Semmi látványosság nem volt. A gyorsabbik 2 körön keresztül zárkózott fel a lassabbra majd megelőzte az egyenesben de úgy hogy a fékzónában se volt esélye a hátsónak visszanyerni a pozícióját.

OK, te így látod, én meg nem. smile.gif

Kétségtelen, hogy a futam szar volt, ebben nem vitatkozunk... de a pálya szerintem nem rossz, potenciálisan érdekes helyszín lehet a jövőben.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 19 2016, 09:59
Létrehozva: #29

McLaren fan

IDÉZET(Eulo_ @ Jun 19 2016, 07:58) *
OK, te így látod, én meg nem. smile.gif

Kétségtelen, hogy a futam szar volt, ebben nem vitatkozunk... de a pálya szerintem nem rossz, potenciálisan érdekes helyszín lehet a jövőben.

Ha a DRS zónákkal kezdenek valamit akkor még lehet.

--------------------

+Quote Post

2 Oldal V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 25th - 03:01