IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

5 Oldal V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
2016 Kínai Nagydíj, Sanghaj, április 15-17.
#oveketbekapcsolni
Ki lesz a sanghaji szmog királya?
罗斯伯格 Rosberg [ 4 ] ** [33.33%]
汉密尔顿 Hamilton [ 1 ] ** [8.33%]
李斯亚多 Ricciardo [ 2 ] ** [16.67%]
莱科宁 Räikkönen [ 2 ] ** [16.67%]
格罗斯让 Grosjean [ 0 ] ** [0.00%]
维特尔 Vettel [ 1 ] ** [8.33%]
马萨 Massa [ 0 ] ** [0.00%]
维斯塔潘 Verstappen [ 0 ] ** [0.00%]
胡肯伯格 Hülkenberg [ 0 ] ** [0.00%]
科维亚特 Kvyat [ 1 ] ** [8.33%]
博塔斯 Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
赛恩斯 Sainz [ 0 ] ** [0.00%]
马格努森 Magnussen [ 0 ] ** [0.00%]
帕尔默 Palmer [ 0 ] ** [0.00%]
佩雷斯 Pérez [ 0 ] ** [0.00%]
巴顿 Button [ 1 ] ** [8.33%]
古铁雷斯 Gutiérrez [ 0 ] ** [0.00%]
阿隆索 Alonso [ 0 ] ** [0.00%]
其他人 más [ 0 ] ** [0.00%]
Összes szavazat: 12
A vendégek nem szavazhatnak 
Jeti
hozzászólás Apr 17 2016, 10:03
Létrehozva: #41

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 09:17) *
Az agysebész újra böffentett. laugh.gif

Tőled nem is volt várható más, csak a személyeskedés.
Kár, hogy nem ismertél magadra a tükörben. wink.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 17 2016, 10:37
Létrehozva: #42

törzsvendég

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 10:03) *
Tőled nem is volt várható más, csak a személyeskedés.
Kár, hogy nem ismertél magadra a tükörben. wink.gif

Sajnos nehezen viselem az emberi ostobaságot, ezért szoktam a hozzád hasonló agyhalottakkal személyeskedni. smile.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2016, 10:40
Létrehozva: #43

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:58) *
A 3 csapatos élmezőny nekem nagyon tetszik. Az OK, hogy most kicserélnénk Kimit egy Ricciardora, de ez csakazt eredményezné, hogy a top4 méginkább elszakadna a követőbojtól.

A Red Bullból szerintem egy ideig még nem lesz vb esélyes élcsapat. Rajkó helyére pedig jó lenne egy olyasvalaki, aki nem a PR értéke, vagy a múltja miatt van ott.
Az meg egy másik kérdés, hogy a Ferrari mennyire akar házon belül csatát.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Apr 17 2016, 10:53
Létrehozva: #44

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:36) *
Igen, büntették is Hulkenberget.

BTW. a Force India szánalmas. 4-5. helyből csináltak 0 pontot különösebb indokok nélkül. sad.gif
A Williams is gáz, ezt Bahreinben láttuk főleg. De az FI botrány.

Ha az igaz amit a Szujóék a Vijay Mallya-ékról mondtak akkor ennek a csapatnak annyi. Jó lenne ha valaki megvenné őket, különben el fognak tűnni a süllyesztőben.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Apr 17 2016, 10:53
Létrehozva: #45

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

Nekem személy szerint már elegem van abból, hogy nincs egy tiszta verseny, amiből pontosan látjuk, hogy mennyire van a Ferrari a mercedes-től. Jó lenne már a Ferrari szemszögéből egy kicsit szerencsésebben alakuló futam is. megérdemelnék én úgy gondolom. Mert eddig 3/3 nyers szopás volt nekik.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 17 2016, 10:55
Létrehozva: #46

betérő

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 10:37) *
Sajnos nehezen viselem az emberi ostobaságot, ezért szoktam a hozzád hasonló agyhalottakkal személyeskedni. smile.gif

Jajj, szegénykém biggrin.gif
Még mindig nem sikerült magadra ismerned, zsenikém? biggrin.gif

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 17 2016, 10:58
Létrehozva: #47

betérő

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2016, 10:40) *
A Red Bullból szerintem egy ideig még nem lesz vb esélyes élcsapat. Rajkó helyére pedig jó lenne egy olyasvalaki, aki nem a PR értéke, vagy a múltja miatt van ott.
Az meg egy másik kérdés, hogy a Ferrari mennyire akar házon belül csatát.

Kimi éve, a múltkori rajtot kivéve, eddig makulátlan. Ha idén továbbra is így teljesít, akkor jövőre is maradni fog.
wink.gif

+Quote Post
Pali
hozzászólás Apr 17 2016, 11:02
Létrehozva: #48

bentlakásos

IDÉZET(Pepperoni @ Apr 17 2016, 11:53) *
Nekem személy szerint már elegem van abból, hogy nincs egy tiszta verseny, amiből pontosan látjuk, hogy mennyire van a Ferrari a mercedes-től. Jó lenne már a Ferrari szemszögéből egy kicsit szerencsésebben alakuló futam is. megérdemelnék én úgy gondolom. Mert eddig 3/3 nyers szopás volt nekik.

Ez nem balszerencse volt. Kihagyták a ziccert tegnap is, ma is.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 17 2016, 11:05
Létrehozva: #49

törzsvendég

IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 10:58) *
Kimi éve, a múltkori rajtot kivéve, eddig makulátlan. Ha idén továbbra is így teljesít, akkor jövőre is maradni fog.
wink.gif

Kivéve, hogy kétszer kikapott az időmérőn a csapattárstól, és tegnap elbaszta a gyorskörét, és kikapott Ricciardotól. Ha ez a makulátlan, akkor milyen a makulás? laugh.gif

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Apr 17 2016, 11:57
Létrehozva: #50

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 09:18) *
Ehhez képest ott vigyorog Button az avatarodban, aki jellemzően a csapatrádiózás királya, ha a felelősség másokra kenése a téma. laugh.gif

Na jó, elég is ennyi a bohócokból mára.

Akkor most szeretnék 3 példát Button csapatrádiózásaiból idéznél pontosan olyan eseteket, amikor a másikra ken valamit. Mert erős a gyanúm, hogy a Te fejedben létezik csak.

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2016, 11:58
Létrehozva: #51

fanatikus

IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 11:58) *
wink.gif

Ha jól teljesít, semmi bajom nem lesz vele, de az elmúlt két évben egy nulla volt. Tartok tőle, hogy ez a helyzet most pont kényelmes a Ferrarinak, konstruktőriben esélytelenek a Mercedes ellen, de a többiek sincsenek olyan közel, hogy bukjanak miatta helyezést, Vetteltől fényévekre van, így a csapaton belüli feszültségektől sem kell tartani.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 17 2016, 12:16
Létrehozva: #52

betérő

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 17 2016, 11:05) *
Kivéve, hogy kétszer kikapott az időmérőn a csapattárstól, és tegnap elbaszta a gyorskörét, és kikapott Ricciardotól. Ha ez a makulátlan, akkor milyen a makulás? laugh.gif

Én Vettelhez viszonyítok.
Kétszer kikapott tőle időmérőn, de pl Rosbi is kikapott kétszer. Nem gáz, mert mindkétszer ott volt mögötte. Most Kínában rontott az időmérőn, de Vettel is.
A versenyeken eddig jól ment, Ausztráliában technikai hibája volt, Bahreinben megvolt a dobogó, és most meglett volna, ha Vettel nem pöcköli ki.
Szóval ha így teljesít egész évben, akkor nincs értelme lecserélni, mert Vettel a no. 1, Kimi meg hozni fogja a pontokat közvetlen mögötte, és láttuk Bahreinben, hogy ha Vettel esetleg kiesik, vagy el sem tud indulni, akkor Kimi tud pontokat rabolni és hozni tudja a kötelezőt.
Nekem eddig ez az év kellemes csalódás a tavalyihoz képest.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Apr 17 2016, 12:17
Létrehozva: #53

Vörösparaszt

IDÉZET(Pali @ Apr 17 2016, 12:02) *
Ez nem balszerencse volt. Kihagyták a ziccert tegnap is, ma is.

Tegnapi ok, de ma mit hagytak ki? Kvyat igenis bekevert ott, mert Vettelnek 0 helye nem maradt... összecsukódott előtte az olló.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2016, 12:29
Létrehozva: #54

fanatikus

IDÉZET(Pepperoni @ Apr 17 2016, 01:17) *
Tegnapi ok, de ma mit hagytak ki? Kvyat igenis bekevert ott, mert Vettelnek 0 helye nem maradt... összecsukódott előtte az olló.

Utólag visszanézve azt mondanám, hogy versenybaleset volt. Így jártak. Kvyat meg ügyesen kihasználta a helyzetet.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 17 2016, 12:45
Létrehozva: #55

törzsvendég

IDÉZET(Dankson @ Apr 17 2016, 11:57) *
Akkor most szeretnék 3 példát Button csapatrádiózásaiból idéznél pontosan olyan eseteket, amikor a másikra ken valamit. Mert erős a gyanúm, hogy a Te fejedben létezik csak.

2011 Kanada - kilöki Hamiltont, majd elkezdi, hogy mi a fenét csinált az ott
2011 Japán - Vettel mószerolása, csak mert az bement elé a rajtnál teljesen szabályosan (elképzelem, hogy Hakkinen csinálja ugyanezt Schumacherrel 2000 környékén kb minden futamon)
2012 Hockenheim - Vettel mószerolása ismét, részigazságokkal (mások megúsztak hasonló előzéseket)

Voltak még kisebbek, jelentéktelen pozíciókban, de ezek maradtak meg a legjobban. Persze tudom, számodra mindegyik tökéletesen rendben van.

A hozzászólást -Eulo_- szerkesztette a következő időpontban: Apr 17 2016, 12:45

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 17 2016, 12:47
Létrehozva: #56

törzsvendég

IDÉZET(Jeti @ Apr 17 2016, 12:16) *
Én Vettelhez viszonyítok.
Kétszer kikapott tőle időmérőn, de pl Rosbi is kikapott kétszer. Nem gáz, mert mindkétszer ott volt mögötte. Most Kínában rontott az időmérőn, de Vettel is.
A versenyeken eddig jól ment, Ausztráliában technikai hibája volt, Bahreinben megvolt a dobogó, és most meglett volna, ha Vettel nem pöcköli ki.
Szóval ha így teljesít egész évben, akkor nincs értelme lecserélni, mert Vettel a no. 1, Kimi meg hozni fogja a pontokat közvetlen mögötte, és láttuk Bahreinben, hogy ha Vettel esetleg kiesik, vagy el sem tud indulni, akkor Kimi tud pontokat rabolni és hozni tudja a kötelezőt.
Nekem eddig ez az év kellemes csalódás a tavalyihoz képest.

Tavaly is hasonlóan ment az első 4 versenyen, majd indult a lejtmenet. HA idén hosszabb távon be fog kavarni a Red Bull, akkor ki fog jönni a különbség a 2 között-

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Apr 17 2016, 01:56
Létrehozva: #57

Vörösparaszt

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2016, 01:29) *
Utólag visszanézve azt mondanám, hogy versenybaleset volt. Így jártak. Kvyat meg ügyesen kihasználta a helyzetet.

Igen, de oda eszementség volt betenni a kocsit abban a szituációban... persze én sem büntetném Kvyat-ot, Csak erről kb. Vettel tehetett a legkevésbé. Még Kimi is hibásabb ebben.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Pali
hozzászólás Apr 17 2016, 01:57
Létrehozva: #58

bentlakásos

IDÉZET(Pepperoni @ Apr 17 2016, 01:17) *

Csak a győzelem lehetőségét szalasztották el, amikor kiütötték egymást, mert ma a ferrari volt a leggyorsabb. Kvyatot meg hagyjuk már békén, így is elég gáz hogy vettel megpróbálta rákenni. Nem ő miatta ment össze a két jómadár.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Apr 17 2016, 01:58
Létrehozva: #59

bentlakásos

IDÉZET(Pepperoni @ Apr 17 2016, 02:56) *
Igen, de oda eszementség volt betenni a kocsit abban a szituációban... persze én sem büntetném Kvyat-ot, Csak erről kb. Vettel tehetett a legkevésbé. Még Kimi is hibásabb ebben.

Ne komolytalankodjunk már.

A hozzászólást -Pali- szerkesztette a következő időpontban: Apr 17 2016, 01:59

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Apr 17 2016, 02:00
Létrehozva: #60

Vörösparaszt

IDÉZET(Pali @ Apr 17 2016, 02:57) *
Csak a győzelem lehetőségét szalasztották el, amikor kiütötték egymást, mert ma a ferrari volt a leggyorsabb. Kvyatot meg hagyjuk már békén, így is elég gáz hogy vettel megpróbálta rákenni. Nem ő miatta ment össze a két jómadár.

Akkor mond meg mit kellett volna ott csinálnia Vettelnek. Azt ne mond, hogy fékeznie, hogy felökleljék hátulról, mert az csak az igazi komolytalankodás smile.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post

5 Oldal V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 25th - 03:02