IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

5 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
2016 Kínai Nagydíj, Sanghaj, április 15-17.
#oveketbekapcsolni
Ki lesz a sanghaji szmog királya?
罗斯伯格 Rosberg [ 4 ] ** [33.33%]
汉密尔顿 Hamilton [ 1 ] ** [8.33%]
李斯亚多 Ricciardo [ 2 ] ** [16.67%]
莱科宁 Räikkönen [ 2 ] ** [16.67%]
格罗斯让 Grosjean [ 0 ] ** [0.00%]
维特尔 Vettel [ 1 ] ** [8.33%]
马萨 Massa [ 0 ] ** [0.00%]
维斯塔潘 Verstappen [ 0 ] ** [0.00%]
胡肯伯格 Hülkenberg [ 0 ] ** [0.00%]
科维亚特 Kvyat [ 1 ] ** [8.33%]
博塔斯 Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
赛恩斯 Sainz [ 0 ] ** [0.00%]
马格努森 Magnussen [ 0 ] ** [0.00%]
帕尔默 Palmer [ 0 ] ** [0.00%]
佩雷斯 Pérez [ 0 ] ** [0.00%]
巴顿 Button [ 1 ] ** [8.33%]
古铁雷斯 Gutiérrez [ 0 ] ** [0.00%]
阿隆索 Alonso [ 0 ] ** [0.00%]
其他人 más [ 0 ] ** [0.00%]
Összes szavazat: 12
A vendégek nem szavazhatnak 
Zoli
hozzászólás Apr 14 2016, 03:14
Létrehozva: #1

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Reméltem, hogy nem nekem kell megint topicot nyitni, de mivel itt mindenki lusta, kénytelen voltam. Nesztek. tongue.gif biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 14 2016, 03:15
Létrehozva: #2

fanatikus

Most nem annyira valószínű, de azért legyen:
1. Hamilton
2. Vettel
3. Rosberg

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 16 2016, 08:25
Létrehozva: #3

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Minősíthetetlen, ami történik.

Remélem addig szarakodnak ezek a kislányok, amíg leszakad az eső újra.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 16 2016, 09:04
Létrehozva: #4

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Egyen f@szt az a Force India szerelő. Kiváncsi voltam, hogy mit tudnak a Mekik erre pont amikor eljött az idő, benyomják a piros zászlót.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
nolane
hozzászólás Apr 16 2016, 09:07
Létrehozva: #5

törzsvendég

Regisztrált: 21-October 07
Innen: Dunaújváros
Azonosító: 220

Hát, eléggé kaotikus az időmérő.... lehet hogy izgalmasabb, mint a futam lesz? Azért az az autó, a kedvesen kezeket mosó emberkékkel a boxutca kivezetőjénél.... el sem hiszem, komolyan.

--------------------
Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 16 2016, 09:11
Létrehozva: #6

McLaren fan

IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 10:07) *
Hát, eléggé kaotikus az időmérő.... lehet hogy izgalmasabb, mint a futam lesz? Azért az az autó, a kedvesen kezeket mosó emberkékkel a boxutca kivezetőjénél.... el sem hiszem, komolyan.

Pedig már itt is van F1 tizenpár éve. Ez a gumibálás eset is milyen már. Csak rá kéne nézni a kijelzőkre és látná hogy még az F1 zajlik. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
nolane
hozzászólás Apr 16 2016, 09:16
Létrehozva: #7

törzsvendég

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 16 2016, 09:11) *
Pedig már itt is van F1 tizenpár éve. Ez a gumibálás eset is milyen már. Csak rá kéne nézni a kijelzőkre és látná hogy még az F1 zajlik. biggrin.gif

Éééés még nincs vége az időmérőnek biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 16 2016, 09:29
Létrehozva: #8

törzsvendég

Tudom, kb 0,01% az esély rá, de remélem Ricciardo megveri a Ferrarit holnap.

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Apr 16 2016, 09:35
Létrehozva: #9

A felhasználó titulusa

Csoport: Tag
Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 10:29) *

Én még tegnap raktam egy 500-ast a győzelmére, bár azzal számoltam, hogy esőben (ami egyébként hol maradt? :/ ) megszerzi a pole-t biggrin.gif De innen nagy mázli kéne ahhoz, pláne hogy Rosbergnek nem kell szuperlágyat használnia.

+Quote Post
nolane
hozzászólás Apr 16 2016, 09:38
Létrehozva: #10

törzsvendég

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 09:29) *

Én azt szeretném, hogy a merciket verje már meg valaki, erőből. Hogy az a ferka, vagy más, azt kell mondjam, már mindegy. Nekem nem vigasz, hogy nem félkörökkel nyernek egy futamot, "csak" 10 mp-vel. sad.gif

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 16 2016, 09:38
Létrehozva: #11

fanatikus

Végre visszahozzák a normális időmérőt, erre jön a káosz. biggrin.gif

Nem bánom, hogy Hamilton a mezőny végéről rajtol, így a futam nem csak arról fog szólni, hogy elől mennek a Mercedesek, mögöttük a Ferrarik, aztán a mezőny. Amúgy jó pechesen kezdődik az éve.

A második piros zászlót sajnálom, kíváncsi lettem volna, hogy mit tud a McLaren (persze azon kívül, hogy nem sokat). Remélem holnap tiszta futamuk lesz.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Apr 16 2016, 09:47
Létrehozva: #12

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 10:38) *
Én azt szeretném, hogy a merciket verje már meg valaki, erőből. Hogy az a ferka, vagy más, azt kell mondjam, már mindegy. Nekem nem vigasz, hogy nem félkörökkel nyernek egy futamot, "csak" 10 mp-vel. sad.gif

Hát ahhoz az kellene hogy a pilótáik ne balfaszkodjanak. Ma a ferrari ott volt tempóban mint a merci csak hát így is megkapták a fél seccet.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 16 2016, 09:48
Létrehozva: #13

McLaren fan

IDÉZET(Zoli @ Apr 16 2016, 10:38) *
Végre visszahozzák a normális időmérőt, erre jön a káosz. biggrin.gif

Nem bánom, hogy Hamilton a mezőny végéről rajtol, így a futam nem csak arról fog szólni, hogy elől mennek a Mercedesek, mögöttük a Ferrarik, aztán a mezőny. Amúgy jó pechesen kezdődik az éve.

A második piros zászlót sajnálom, kíváncsi lettem volna, hogy mit tud a McLaren (persze azon kívül, hogy nem sokat). Remélem holnap tiszta futamuk lesz.

Button Q1-es ideje nem volt messze a Q3-ba továbbjutáshoz szükséges időtől. Lehet, hogy ment volna.

--------------------

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 16 2016, 09:50
Létrehozva: #14

törzsvendég

IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 09:38) *

Fura, de nekem most idénre a Ferrari lett az ellenszenvesebb csapat. Nem bírom ezt a Briatore szerű tagot, nagyon sok a nagypofájú nyilatkozat, hogy így megverjük meg úgy megverjük, Vettelt persze továbbra is kedvelem, Raikkönentől pedig mint mindig, most is kiütésem van, de úgy en bloc a csapat ellenszenvesebb, mint a Mercedes.

Mindamellett annak ellenére, hogy Lajost sokkal többre tartom Niconál, a tavalyi amerikai minősíthetetlen viselkedése miatt megérdemli, hogy 6 egymást követő futamon kapjon kötényt, a vb legalább izgalmasabb lesz.

Ricciardo (ahogy Kvyat, bár ő most szarul kezdett) pedig nagyon megérdemelné, hogy beleszóljon a győzelemért folyó harcba. Eddig szerintem ő és Grosjean az év legjobbjai.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 16 2016, 09:57
Létrehozva: #15

fanatikus

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 10:50) *
Fura, de nekem most idénre a Ferrari lett az ellenszenvesebb csapat. Nem bírom ezt a Briatore szerű tagot, nagyon sok a nagypofájú nyilatkozat, hogy így megverjük meg úgy megverjük, Vettelt persze továbbra is kedvelem, Raikkönentől pedig mint mindig, most is kiütésem van, de úgy en bloc a csapat ellenszenvesebb, mint a Mercedes.

Mindamellett annak ellenére, hogy Lajost sokkal többre tartom Niconál, a tavalyi amerikai minősíthetetlen viselkedése miatt megérdemli, hogy 6 egymást követő futamon kapjon kötényt, a vb legalább izgalmasabb lesz.

Ricciardo (ahogy Kvyat, bár ő most szarul kezdett) pedig nagyon megérdemelné, hogy beleszóljon a győzelemért folyó harcba. Eddig szerintem ő és Grosjean az év legjobbjai.

Egyetértek. Bár én most inkább az idei nagyképű nyilatkozatai miatt érzem ezt. Mondjuk a futamot még nem nyerte meg Rosberg, nem lenne rossz kezdés egy triplázás. Hamilton meg most gyűjtsön össze minél kevesebb pontot, aztán annál tovább tarthat a felzárkózás, így a vb küzdelem is.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Apr 16 2016, 10:03
Létrehozva: #16

törzsvendég

IDÉZET(Zoli @ Apr 16 2016, 09:57) *
Egyetértek. Bár én most inkább az idei nagyképű nyilatkozatai miatt érzem ezt. Mondjuk a futamot még nem nyerte meg Rosberg, nem lenne rossz kezdés egy triplázás. Hamilton meg most gyűjtsön össze minél kevesebb pontot, aztán annál tovább tarthat a felzárkózás, így a vb küzdelem is.

Nekem a tavalyi sapkadobálás betette a kaput. Azóta nem nézek ugyanolyan szemmel Lajosra.

+Quote Post
nolane
hozzászólás Apr 16 2016, 11:30
Létrehozva: #17

törzsvendég

IDÉZET(Eulo_ @ Apr 16 2016, 09:50) *

Nekem a merci tulajdonképp sohasem volt ellenszenves csapat. Pusztán a végletekig unalmas, folyton nyerő széria miatt mondtam ezt. A ferka már nagyon sokszor elrúgta a pöttyöst szerintem is, de izgalmasabb évadot szeretnék végre. Én speciel Rosbergtől sem sajnálom a jelenlegi előnyét Lajossal szemben smile.gif

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 16 2016, 11:59
Létrehozva: #18

fanatikus

IDÉZET(nolane @ Apr 16 2016, 12:30) *
Nekem a merci tulajdonképp sohasem volt ellenszenves csapat. Pusztán a végletekig unalmas, folyton nyerő széria miatt mondtam ezt. A ferka már nagyon sokszor elrúgta a pöttyöst szerintem is, de izgalmasabb évadot szeretnék végre. Én speciel Rosbergtől sem sajnálom a jelenlegi előnyét Lajossal szemben smile.gif

Én pl. a jelenlegi élmezőnyből Rosberg sikereinek tudnék leginkább örülni, de sajnos biztosra merem venni, hogy Hamilton idén is be fogja darálni. Szóval most próbálom kiélvezni ezeket a pillanatokat, amíg vissza nem kerül minden a régi kerékvágásba. Remélem, ez minél később fog eljönni. biggrin.gif

+Quote Post
nolane
hozzászólás Apr 17 2016, 07:06
Létrehozva: #19

törzsvendég

Eulo... ne járj többé a vudusokhoz, kérlek... sad.gif

--------------------

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Apr 17 2016, 08:26
Létrehozva: #20

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

Vettel igazi patkány. Ahelyett hogy egy ilyen eset után inkább kussolna, körökön keresztül mosdatja magát a rádióban, sőt még rá is keni Kimire az egészet. Remélem soha a Büdös életben nem lesz már bajnok, se futamgyőztes. Inkább nyerje szarrá magát a két mercis. angry.gif angry.gif angry.gif

+Quote Post

5 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 25th - 03:02