IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

12 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
2016 Ausztrál GP
2016 Ausztrál GP
Ki nyeri az idénynyitót?
Hamilton [ 7 ] ** [36.84%]
Rosberg [ 1 ] ** [5.26%]
Vettel [ 3 ] ** [15.79%]
Räikkönen [ 2 ] ** [10.53%]
Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
Massa [ 1 ] ** [5.26%]
Kvyat [ 1 ] ** [5.26%]
Ricciardo [ 2 ] ** [10.53%]
Pérez [ 0 ] ** [0.00%]
Hülkenberg [ 0 ] ** [0.00%]
Magnussen [ 0 ] ** [0.00%]
Palmer [ 0 ] ** [0.00%]
Verstappen [ 0 ] ** [0.00%]
Sainz [ 0 ] ** [0.00%]
Nasr [ 0 ] ** [0.00%]
Ericsson [ 0 ] ** [0.00%]
Button [ 1 ] ** [5.26%]
Alonso [ 0 ] ** [0.00%]
Wehrlein / Haryanto [ 1 ] ** [5.26%]
Grosjean / Gutiérrez [ 0 ] ** [0.00%]
Összes szavazat: 19
A vendégek nem szavazhatnak 
dawyd728
hozzászólás Mar 19 2016, 08:26
Létrehozva: #41

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Annyival jobbnak tűnik a szezon, így egy időmérővel a hátunk mögött, h a Mercedes és Ferrari mentes világban szoros a harc. Sokkal jobban összerázódtak, mint tavaly voltak. A McLaren és Manor is közelebb van. A Haas sem tűnik Manor2nek. Szóval ha kizárjuk az első 4-et, egy izgalmas szezont kaphatunk.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Mar 19 2016, 08:28
Létrehozva: #42

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

link

egy kvali nem a világ vége. ha a futamon, és a következő pár hétvégén le vannak maradva, az már inkább.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Mar 19 2016, 08:34
Létrehozva: #43

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Zava @ Mar 19 2016, 08:28) *
link

egy kvali nem a világ vége. ha a futamon, és a következő pár hétvégén le vannak maradva, az már inkább.

Te tényleg bízol benne, hogy itt lesz izgalom, mi? biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Mar 19 2016, 08:34
Létrehozva: #44

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 18-November 12
Innen: Harrogate, UK
Azonosító: 6,581

IDÉZET(Zava @ Mar 19 2016, 07:28) *
link

Én egy lyukast garast nem adnék rá, hogy bárki megszorongatja a Mercedest!

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Mar 19 2016, 08:35
Létrehozva: #45

törzsvendég

IDÉZET(dawyd728 @ Mar 19 2016, 07:26) *
Annyival jobbnak tűnik a szezon, így egy időmérővel a hátunk mögött, h a Mercedes és Ferrari mentes világban szoros a harc. Sokkal jobban összerázódtak, mint tavaly voltak. A McLaren és Manor is közelebb van. A Haas sem tűnik Manor2nek. Szóval ha kizárjuk az első 4-et, egy izgalmas szezont kaphatunk.

Alig várom, hogy ki lesz az ötödik holnap... Szétvet az izgalom...

+Quote Post
grosfater
hozzászólás Mar 19 2016, 08:35
Létrehozva: #46

bentlakásos

Regisztrált: 21-July 08
Innen: NK
Azonosító: 952

IDÉZET(dawyd728 @ Mar 19 2016, 08:26) *

ez így korrekt. remélem max és ricsi néha be tud keverni ott elöl, de a többi számomra nem okoz nagy izgalmat. de most őszintén..nem a győzelemért izgul leginkább az ember? az, hogy mi történik hátúl, hát szoszo, nem erről kellene hogy szóljon egy szezon. ráadásul a kvalit is szétbaszták ezzel a faszsággal.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Mar 19 2016, 08:36
Létrehozva: #47

törzsvendég

Azért gondolom titkon most sokan visszasírják az "UNALMAS" RedBull-Vettel dominanciát.

+Quote Post
nolane
hozzászólás Mar 19 2016, 08:36
Létrehozva: #48

törzsvendég

Regisztrált: 21-October 07
Innen: Dunaújváros
Azonosító: 220

Felkeltem,de minek.... az oké, hogy a Ferka valószínűleg így sem érte volna be a két Mercit, de azért szándékosan nem kiküldeni a versenyzőit a pályára, nem tudom mennyire volt jó ötlet. Őszintén remélem hogy a versenyen nem lesz ennyire egyöntetű fölényük, de már most jócskán múlóban van a nagy jókedvem angry.gif Ezt az időmérős szabályt kellő szofisztikáltság hiányában inkább nem kommentelném. Nálamnál okosabbak magyarázzák már el nekem kérem szépen, hogy milyen apropóból kellett???

--------------------
Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 19 2016, 08:37
Létrehozva: #49

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(dawyd728 @ Mar 19 2016, 08:26) *

A McLaren kb. ugyanott kezdi az évet, ahol tavaly befejezték. >2 mp hátrányban a Merci mögött.

A Renault egy kicsit gyengébb, mint amit vártam, talán a Red Bull is, de szerintem jobbak lesznek ennél. A Toro Rosso viszont sokkal jobb, a McLaren egyelőre egy hajszálnyit jobb, a többi kb. ott van ahova vártam. A Ferrarit egyelőre még nem írnám le, de holnap már okosabbak leszünk.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Mar 19 2016, 08:40
Létrehozva: #50

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 19 2016, 08:34) *
Te tényleg bízol benne, hogy itt lesz izgalom, mi? biggrin.gif

csak azt mondom, hogy várjuk már meg, amíg van miből rendesen mintavételezni... 3 éve is a red bull alázott a kvalin, aztán a futamra már el is fogytak, és az év első fele egész szoros, változatos csata volt.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 19 2016, 08:43
Létrehozva: #51

fanatikus

IDÉZET(Zava @ Mar 19 2016, 08:28) *
link

Azért szerintem idén nem az lesz a kérdés, hogy Vettel mehet-e a vb címért, inkább csak az, hogy a tavalyinál lehet-e jobb évünk.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 19 2016, 08:44
Létrehozva: #52

fanatikus

IDÉZET(peti4000 @ Mar 19 2016, 08:36) *
Azért gondolom titkon most sokan visszasírják az "UNALMAS" RedBull-Vettel dominanciát.

Én inkább az izgalmas éveket sírom vissza, mint bármelyik domináns időszakot.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Mar 19 2016, 08:47
Létrehozva: #53

törzsvendég

IDÉZET(Zoli @ Mar 19 2016, 07:43) *
Azért szerintem idén nem az lesz a kérdés, hogy Vettel mehet-e a vb címért, inkább csak az, hogy a tavalyinál lehet-e jobb évünk.

Hát, rosszabb aligha biggrin.gif Legalábbis nehéz elképzelni. De véleményem szerint ugyanolyan gyenge lesz az idei is.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Mar 19 2016, 08:48
Létrehozva: #54

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(peti4000 @ Mar 19 2016, 08:36) *

Én biztosan.

+Quote Post
Thibczy
hozzászólás Mar 19 2016, 08:49
Létrehozva: #55

Alonso WDC

Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

IDÉZET(nolane @ Mar 19 2016, 08:36) *
Felkeltem,de minek.... az oké, hogy a Ferka valószínűleg így sem érte volna be a két Mercit, de azért szándékosan nem kiküldeni a versenyzőit a pályára, nem tudom mennyire volt jó ötlet. Őszintén remélem hogy a versenyen nem lesz ennyire egyöntetű fölényük, de már most jócskán múlóban van a nagy jókedvem angry.gif Ezt az időmérős szabályt kellő szofisztikáltság hiányában inkább nem kommentelném. Nálamnál okosabbak magyarázzák már el nekem kérem szépen, hogy milyen apropóból kellett???

Jobban megéri gumit spórolni. A Q2-ben ugyanezt csinálta a két FI és Alonso is.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Mar 19 2016, 08:51
Létrehozva: #56

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Egyébként van egy jó szabálymódosítási javaslatom. A Ferka 0,5, a Mercedes 1 seces handicappel induljon az időmérőn.

A versenyen pedig a Ferka 15, a Merci pedig 30 seces időt töltsön el "csak úgy" a boxban egy random időpontban.

A hozzászólást -Eulo_- szerkesztette a következő időpontban: Mar 19 2016, 08:52

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Mar 19 2016, 08:51
Létrehozva: #57

törzsvendég

IDÉZET(Zoli @ Mar 19 2016, 07:44) *
Én inkább az izgalmas éveket sírom vissza, mint bármelyik domináns időszakot.

Csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy a Merci soha nem látott dominanciát hozott az F1-be! Még a brutál Ferrari-Schumi dominancia is megtört olykor. Legalábbis alábbhagyott, ami reményt adott pl 2003-ban. Zsinórban 3 évig ilyen stabilan kibillenthetetlen csapat szerintem nem volt az F1 történelmében.
De kérdezem én: Hol fair az, hogy alápakolnak a Mercinek egy brutál motort, aztán befagyasztják a motorfejlesztés érdemi részét? A zsetonokat inkább hagyjuk, az épp annyi mozgásteret enged, hogy semmit se érnek vele... Most ne gyertek azzal, hogy más is megy Merci motorral, mert ők sereghajtók lennének, ha csak a többi döntene szvsz.

+Quote Post
peti4000
hozzászólás Mar 19 2016, 08:53
Létrehozva: #58

törzsvendég

IDÉZET(Eulo_ @ Mar 19 2016, 07:51) *
Egyébként van egy jó szabálymódosítási javaslatom. A Ferka 0,5, a Mercedes 1 seces handicappel induljon az időmérőn.

A versenyen pedig a Ferka 15, a Merci pedig 30 seces időt töltsön el "csak úgy" egy random időpontban.

Ez fel is dobná az időmérőt, de a versenynek max az első tíz köre lenne igalmasabb... Mondjuk az is tíz körrel több lenne mint így biggrin.gif

+Quote Post
Harag
hozzászólás Mar 19 2016, 08:56
Létrehozva: #59

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 3-May 09
Innen: Bátonyterenye
Azonosító: 3,432

IDÉZET(peti4000 @ Mar 19 2016, 08:51) *
Csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy a Merci soha nem látott dominanciát hozott az F1-be! Még a brutál Ferrari-Schumi dominancia is megtört olykor. Legalábbis alábbhagyott, ami reményt adott pl 2003-ban. Zsinórban 3 évig ilyen stabilan kibillenthetetlen csapat szerintem nem volt az F1 történelmében.
De kérdezem én: Hol fair az, hogy alápakolnak a Mercinek egy brutál motort, aztán befagyasztják a motorfejlesztés érdemi részét? A zsetonokat inkább hagyjuk, az épp annyi mozgásteret enged, hogy semmit se érnek vele... Most ne gyertek azzal, hogy más is megy Merci motorral, mert ők sereghajtók lennének, ha csak a többi döntene szvsz.

Nézd, értem én, hogy érzékeltetni akarod, hogy a Vettel dominancia jobb volt, de ez egy elég értelmetlen dolog.
Lényegében mindkét éra ugyanaz volt, mindenki tudta ki fog győzni. A többi nem érdekes. Minden domináns korszak unalmas és teljesen fölösleges relációs jeleket tenni közéjük.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Mar 19 2016, 08:58
Létrehozva: #60

fanatikus

IDÉZET(peti4000 @ Mar 19 2016, 08:51) *

Én meg azt próbálom érzékeltetni, hogy ez is, az is szar volt. Persze már akinek. Most is biztos van olyan, aki jobban élvezi ezt, mint az "elmúltnégyévet" és pl. te is biztos, hogy jobban élvezted a Red Bull érát, mint én. De ha visszasírok valamit, akkor nem a kevésbé rosszat sírom vissza, hanem azt, ami jó volt.

+Quote Post

12 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 December 17th - 05:05