IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
2015 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, Austin, Texas, USA
A konstruktőri vb cím után már csak az egyéni megnyerése van hátra.
Lesz-e bajnokavatás Austinban?
Igen [ 5 ] ** [50.00%]
Nem [ 5 ] ** [50.00%]
Összes szavazat: 10
A vendégek nem szavazhatnak 
Zoli
hozzászólás Oct 27 2015, 09:16
Létrehozva: #41

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Én úgy ültem le futamot nézni, hogy nem érdekel a végeredmény és nem is akarom végignézni, csak az elejét, amíg egyben van a mezőny. Ehhez képest úgy néztem végig, hogy az elejétől a végéig élveztem és érdekelt is a futam annak ellenére, hogy már rohadtul unom az idei évet és már a jövő évtől sem várok sok jót.
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Oct 27 2015, 10:18
Létrehozva: #42

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Zoli @ Oct 27 2015, 09:16) *
Én úgy ültem le futamot nézni, hogy nem érdekel a végeredmény és nem is akarom végignézni, csak az elejét, amíg egyben van a mezőny. Ehhez képest úgy néztem végig, hogy az elejétől a végéig élveztem és érdekelt is a futam annak ellenére, hogy már rohadtul unom az idei évet és már a jövő évtől sem várok sok jót.

Ez a futam bizonyította, hogy lehet izgalmas futamot látni akkor is ha a végeredmény Merci 1-2. Volt itt minden. Megérdemelte az a sok marha aki a hurrikán ellenére mégis kiment a futamra. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 27 2015, 12:29
Létrehozva: #43

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Mochok85 @ Oct 27 2015, 11:18) *
Ez a futam bizonyította, hogy lehet izgalmas futamot látni akkor is ha a végeredmény Merci 1-2. Volt itt minden. Megérdemelte az a sok marha aki a hurrikán ellenére mégis kiment a futamra. biggrin.gif

Nekem is tetszett a futam. Vettel parádés volt 13-ról dobogó. Nyilván a sok SC fázis is segített neki, de a Merciknek legalább annyira.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 27 2015, 06:54
Létrehozva: #44

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(Lóri @ Oct 26 2015, 09:10) *
Azt azért meg kell hagyni, hogy eléggé lófasz volt ez a szezon. Volt 3 jó futam eddig.

Most már remélem a maradék 3 is ilyen lesz.

Szerintem 4: brit, magyar, orosz, amerikai.

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Oct 27 2015, 07:04
Létrehozva: #45

Borsodi fan

Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

IDÉZET(Eulo_ @ Oct 27 2015, 07:54) *

Most őszintén, utána nézés nélkül tényleg nem tudom mi történt a brit futamon biggrin.gif De lehet jó volt. Direkt nem nézek utána, mert akkor egyből eszembe jutna h mi volt...

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 27 2015, 07:45
Létrehozva: #46

törzsvendég

IDÉZET(Lóri @ Oct 27 2015, 07:04) *
Most őszintén, utána nézés nélkül tényleg nem tudom mi történt a brit futamon biggrin.gif De lehet jó volt. Direkt nem nézek utána, mert akkor egyből eszembe jutna h mi volt...

A Williamsek voltak az élen a futam feléig, majd leesett az eső. Vettel előretört a sokadikról a 3. helyre. Ezen a futamon volt Rosberg 7 szupergyors köre, amely miatt sokan neki adták az erkölcsi győzelmet.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 27 2015, 07:48
Létrehozva: #47

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Eulo_ @ Oct 27 2015, 06:54) *

Beszédes, hogy még az általad felsorolt futamok 3/4-ét is a Merci nyerte, és a Magyar Nagydíjon is ki tudja, mi lett volna, ha nem ütközik Ricsivel Rosberg. És ezek még úgymond "jó" futamok, főleg a többihez képest.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 27 2015, 08:31
Létrehozva: #48

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Oct 27 2015, 07:48) *
Beszédes, hogy még az általad felsorolt futamok 3/4-ét is a Merci nyerte, és a Magyar Nagydíjon is ki tudja, mi lett volna, ha nem ütközik Ricsivel Rosberg. És ezek még úgymond "jó" futamok, főleg a többihez képest.

Szingapúr egy fos volt, pedig a Merci ott labdába se rúgott... szóval ez így nem értelmezhető párhuzam.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 28 2015, 07:32
Létrehozva: #49

A4

IDÉZET(Eulo_ @ Oct 27 2015, 08:31) *
Szingapúr egy fos volt, pedig a Merci ott labdába se rúgott... szóval ez így nem értelmezhető párhuzam.

E szerint egy szezon lehet úgy is izgalmas, ha 20/20 ugyanaz nyer, de minden futamon csak szoros küzdelemben? Tudom, hogy extrém példa, de érted. Szerintem ilyen helyzetben, amiben most vagyunk, erősen meghatározza egy-egy szurkoló részéről a futam megítélését, hogy mennyire rühelli vagy sem az adott csapat (jelen esetben Mercedes) dominanciáját.

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
blech
hozzászólás Oct 28 2015, 12:14
Létrehozva: #50

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(forza @ Oct 28 2015, 08:32) *
E szerint egy szezon lehet úgy is izgalmas, ha 20/20 ugyanaz nyer, de minden futamon csak szoros küzdelemben? Tudom, hogy extrém példa, de érted. Szerintem ilyen helyzetben, amiben most vagyunk, erősen meghatározza egy-egy szurkoló részéről a futam megítélését, hogy mennyire rühelli vagy sem az adott csapat (jelen esetben Mercedes) dominanciáját.

Igen, ha szoros-jó a futam. De ahhoz, hogy értékelni tudj egy futamot, meg is kell nézni, nemcsak az eredményt.
Nálad pedig ez idén pontosan így működik...

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 28 2015, 03:30
Létrehozva: #51

A4

IDÉZET(blech @ Oct 28 2015, 12:14) *
Igen, ha szoros-jó a futam. De ahhoz, hogy értékelni tudj egy futamot, meg is kell nézni, nemcsak az eredményt.
Nálad pedig ez idén pontosan így működik...

Néztem a futamot, szóval ez most mellément. Kb. este negyed10-ig néztem. De amikor láttam, hogy megint Merci 1-2 lesz, inkább lefeküdtem, mert korán kelek.

Szóval szerinted ha 20/20 nyer Vettel/Hamilton/akárki egy szezonban, de mind a 20 futamon van rá esély, hogy ne ő győzzön (csak valahogy mégis mindig neki van "mákja"), és kb. Hungaroringen már vb, a szezon szerinted mégis jó? Hát nem tudom.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 28 2015, 03:48
Létrehozva: #52

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(forza @ Oct 28 2015, 03:30) *
Néztem a futamot, szóval ez most mellément. Kb. este negyed10-ig néztem. De amikor láttam, hogy megint Merci 1-2 lesz, inkább lefeküdtem, mert korán kelek.

Szóval szerinted ha 20/20 nyer Vettel/Hamilton/akárki egy szezonban, de mind a 20 futamon van rá esély, hogy ne ő győzzön (csak valahogy mégis mindig neki van "mákja"), és kb. Hungaroringen már vb, a szezon szerinted mégis jó? Hát nem tudom.

Ilyen év sosem volt, és soha nem is lesz. Szerintem teljesen értelmetlen ilyenekről vitatkozni.

Egyébként én sem értem, mi bajod volt ezzel a futammal, azon kívül, hogy megint Hamilton nyert. Ettől még egy futam lehet jó, függetlenül attól, hogy a maradék 1X futamra fölösleges volt időt pazarolni. Elhiheted, hogy én sem élvezem jobban a Forma-1-et nálad, sőt, te legalább néha még a dobogón is láthattad a kedvencedet, én meg kb. annak is örülhetek, ha célba ér Alonso. De ízlések és pofonok, nem akarlak győzködni, hogy márpedig ez akkor is fasza volt. Egyébként most őszintén, jobb lett volna mondjuk egy végig vonatozós, unalmas Ricciardo győzelem? Sokat már úgysem dob a hangulatba, akkor legalább a verseny legyen élvezetes.

A hozzászólást -Zoli- szerkesztette a következő időpontban: Oct 28 2015, 03:51

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 28 2015, 06:02
Létrehozva: #53

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Oct 28 2015, 03:30) *

Ha 20-ból 20 esős futam van, és mindig utolsó helyről rajtol a Merci és mindig nyer, akkor az jóeséllyel tényleg nem izgalmas, hanem sablonos. Ha 20-ból 2-szer esik, és ennek ellenére ők nyernek, akkor az a 2 lehet izgalmas.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 28 2015, 07:09
Létrehozva: #54

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Eulo_ @ Oct 28 2015, 07:02) *
Ha 20-ból 20 esős futam van, és mindig utolsó helyről rajtol a Merci és mindig nyer, akkor az jóeséllyel tényleg nem izgalmas, hanem sablonos. Ha 20-ból 2-szer esik, és ennek ellenére ők nyernek, akkor az a 2 lehet izgalmas.

Azért, mert valami az eredményt illetően papírforma, attól még lehet izgalmas és jó futam adott helyszínen. Az élet nem ennyire fekete és fehér hála a jó Istennek.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 28 2015, 07:19
Létrehozva: #55

törzsvendég

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 28 2015, 07:09) *
Azért, mert valami az eredményt illetően papírforma, attól még lehet izgalmas és jó futam adott helyszínen. Az élet nem ennyire fekete és fehér hála a jó Istennek.

Ezt forzának mondd.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 29 2015, 08:35
Létrehozva: #56

A4

IDÉZET(Zoli @ Oct 28 2015, 03:48) *
1.) Ilyen év sosem volt, és soha nem is lesz. Szerintem teljesen értelmetlen ilyenekről vitatkozni.

2.) Egyébként én sem értem, mi bajod volt ezzel a futammal, azon kívül, hogy megint Hamilton nyert. Ettől még egy futam lehet jó, függetlenül attól, hogy a maradék 1X futamra fölösleges volt időt pazarolni. Elhiheted, hogy én sem élvezem jobban a Forma-1-et nálad, sőt, te legalább néha még a dobogón is láthattad a kedvencedet, én meg kb. annak is örülhetek, ha célba ér Alonso. De ízlések és pofonok, nem akarlak győzködni, hogy márpedig ez akkor is fasza volt. Egyébként most őszintén, jobb lett volna mondjuk egy végig vonatozós, unalmas Ricciardo győzelem? Sokat már úgysem dob a hangulatba, akkor legalább a verseny legyen élvezetes.

1.) Igen, ezért is írtam, hogy:

IDÉZET(forza @ Oct 28 2015, 07:32) *

2.) Nem volt különösebb bajom vele, az első fele jó volt, a másodiknál pedig mikor láttam, hogy az érdemi dolgok eldőltek, lefeküdtem aludni. Ízlések és pofonok, nekem nem jött be, miután a Merci megint 1-2-be került. Még akkor sem, ha Vettel a végén közel volt Rózsihoz.

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Oct 30 2015, 07:05
Létrehozva: #57

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Dawyd, hogy álltok azzal a fogadással? Ugye Rosberg behúzta ezt a kvalit is! biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Oct 30 2015, 08:34
Létrehozva: #58

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

IDÉZET(Mochok85 @ Oct 30 2015, 07:05) *
Dawyd, hogy álltok azzal a fogadással? Ugye Rosberg behúzta ezt a kvalit is! biggrin.gif

Hamilton pontjainak 77%-át kell elérnie. Jelenleg 75,5%-on van.
A tavalyi 2 fair and square győzelmet már hozta.
Másodiknak kell még lennie összetettben.
Ezen kívül a 7 jobb időmérő kell, ami az egész achilles pontja, mivel innentől mindegyik kell Rosbergnek.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post

3 Oldal V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 20th - 13:20