IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
2015 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX, Austin, Texas, USA
A konstruktőri vb cím után már csak az egyéni megnyerése van hátra.
Lesz-e bajnokavatás Austinban?
Igen [ 5 ] ** [50.00%]
Nem [ 5 ] ** [50.00%]
Összes szavazat: 10
A vendégek nem szavazhatnak 
Mochok85
hozzászólás Oct 25 2015, 10:49
Létrehozva: #21

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Bakker azért a Red Bullok rendesen megszívták ezen a futamon. Hülkenberg hanyadszor bénázik már? Ricciardonak nagyon drukkoltam amikor először átment Kvyaton, majd Nicon meg Lewison!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Oct 25 2015, 10:50
Létrehozva: #22

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

IDÉZET(Mochok85 @ Oct 25 2015, 10:49) *
Bakker azért a Red Bullok rendesen megszívták ezen a futamon. Hülkenberg hanyadszor bénázik már? Ricciardonak nagyon drukkoltam amikor először átment Kvyaton, majd Nicon meg Lewison!

Törött szárnyal leszorítóerőt vesztve csúszott bele Riccardoba. Persze a törött szárny is lehet az ő hibája volt, de ha mégsem, akkor én azért felmenteném.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Oct 25 2015, 11:01
Létrehozva: #23

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

az első kanyarban egyébként lajos és rozi majdnem összeakadtak, kezdődhetett volna a verseny valamelyikőjük vagy mindkettőjük kiesésével is smile.gif

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Oct 25 2015, 11:31
Létrehozva: #24

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(dawyd728 @ Oct 25 2015, 10:50) *
Törött szárnyal leszorítóerőt vesztve csúszott bele Riccardoba. Persze a törött szárny is lehet az ő hibája volt, de ha mégsem, akkor én azért felmenteném.

Törött szárnnyal alapból nem kellene ilyen kockázatos manőverbe belemenni. Ez már sokadig hibája, én nem menteném fel semmiképp.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 25 2015, 11:47
Létrehozva: #25

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Hát, lehetett volna jobb végeredmény is, de legalább a vb cím a méltó helyére került. Az év 2. fele amúgy teljesen korrekt. Button 6. helyétől hányingerem van, ok hogy jól ment, de Alonso megint mit szívott már? Hungaroringet kivéve mindig akkor szív, amikor pontesélyes lenne az autója, Button meg akkor, amikor teljesen mindegy. Hihetetlen mekkora szerencselovag a tag.

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Oct 26 2015, 04:53
Létrehozva: #26

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(Eulo_ @ Oct 25 2015, 11:47) *
Hát, lehetett volna jobb végeredmény is, de legalább a vb cím a méltó helyére került. Az év 2. fele amúgy teljesen korrekt. Button 6. helyétől hányingerem van, ok hogy jól ment, de Alonso megint mit szívott már? Hungaroringet kivéve mindig akkor szív, amikor pontesélyes lenne az autója, Button meg akkor, amikor teljesen mindegy. Hihetetlen mekkora szerencselovag a tag.

legalabb most nem gyozelmeknel szerencse lovag. Hadd oruljon annak a par pontnak, az alatt az 1-2 ev alatt masnak ugysem fog biggrin.gif

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Oct 26 2015, 05:04
Létrehozva: #27

TUSKÓ

IDÉZET(Gooner @ Oct 25 2015, 10:39) *
Szerintem csak jópofa akart lenni, ezzel oldani a feszültséget, de nem sült el jól. Lehetett volna annyira intelligens, hogy hagyja Nicot a saját gondolataiban, látszott rajta, hogy most nem lehet hozzászólni sem.

azert rosberg is jo egy holyag volt most.... Ertheto h sz.r erzes van benne h odament Hamilton a mercihez es egybol felmosta vele a padlot de ham jopofan odahajitja a sapit erre o idegesen vissza. Na meg nem is gratulalt neki semmi. Ham meg veregeti a vallat o le sem f.ssa.
Ezert sem lesz sosem vb mert nem tud megtanulni vesziteni. Amugy ott volt a lehetoseg h legyozze hamiltont, meg nem is mondhatjuk azt, hogy ketteske volt mint massa a ferrarinal vagy mint webber a red bullnal.
Ugyanannyi gyozelme van a konstruktori bajnok autoval mint vettelnek a ferrarival ami azert egyaltalan nem egy szint. sot ha nem vettel ulne a ferrariban akkor az a 3 se 3 lenne

innentol kezdve sztem csak bomlasztana a csapategyseget. A helyere kellene hozni vagy Wherleint vagy hulkenberget, esetleg alonsot tongue.gif

A hozzászólást -Ferrarista- szerkesztette a következő időpontban: Oct 26 2015, 05:07

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Oct 26 2015, 07:43
Létrehozva: #28

törzsvendég

Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

IDÉZET(Ferrarista @ Oct 26 2015, 05:04) *
azert rosberg is jo egy holyag volt most.... Ertheto h sz.r erzes van benne h odament Hamilton a mercihez es egybol felmosta vele a padlot de ham jopofan odahajitja a sapit erre o idegesen vissza. Na meg nem is gratulalt neki semmi. Ham meg veregeti a vallat o le sem f.ssa.
Ezert sem lesz sosem vb mert nem tud megtanulni vesziteni. Amugy ott volt a lehetoseg h legyozze hamiltont, meg nem is mondhatjuk azt, hogy ketteske volt mint massa a ferrarinal vagy mint webber a red bullnal.
Ugyanannyi gyozelme van a konstruktori bajnok autoval mint vettelnek a ferrarival ami azert egyaltalan nem egy szint. sot ha nem vettel ulne a ferrariban akkor az a 3 se 3 lenne

innentol kezdve sztem csak bomlasztana a csapategyseget. A helyere kellene hozni vagy Wherleint vagy hulkenberget, esetleg alonsot tongue.gif

rózsi jó de nem elég jó, nehéz lehet lenyelni a békát, schumi agyonverése után biztos elhitte hogy ő a legjobb.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Oct 26 2015, 08:24
Létrehozva: #29

McLaren fan

IDÉZET(Ferrarista @ Oct 26 2015, 05:04) *

Nem tudom más hogy van vele de szerintem pont Rosberg az aki tud veszíteni a kettő közül. Mekis korszakába meg Button volt az aki jobban viselte a vereséget. Rosberg szerintem a saját hibája miatt volt ennyire pipa. Vb cím elveszítését már szerintem elkönyvelte régebben.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 26 2015, 08:59
Létrehozva: #30

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(dawyd728 @ Oct 25 2015, 10:12) *
Ne olyan hevesen. Csak akkor jelenthetjük ki, ha Forza nem szenderült el.Bocs Forza! tongue.gif

Nem voltam eldőlve tőle. Az eleje k*va jól indult, végre úgy tűnt, csata lehet az elején. Aztán felszáradt a pálya, és onnantól a szokásos dögunalom. Rózsi hibáját már nem láttam, mert ki is nyomtam a televíziót a merci 1-2-nél. Ebben a szezonban az az egyetlen jó, hogy hamarosan vége...

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 26 2015, 09:39
Létrehozva: #31

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(forza @ Oct 26 2015, 08:59) *
Nem voltam eldőlve tőle. Az eleje k*va jól indult, végre úgy tűnt, csata lehet az elején. Aztán felszáradt a pálya, és onnantól a szokásos dögunalom. Rózsi hibáját már nem láttam, mert ki is nyomtam a televíziót a merci 1-2-nél. Ebben a szezonban az az egyetlen jó, hogy hamarosan vége...

:DDD ne már forza, ez egy príma kis futam volt végig...

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Oct 26 2015, 10:06
Létrehozva: #32

TUSKÓ

Ha a ferrari nem lep vmi nagyot jovore is folytatodik a merci uralom wink.gif
amolyan 2010 lenne jo ujratoltve csak most a red bull helyett a merci lenne vettel helyett meg hamilton. alf helyett meg ertelemszeruen vettel a ferrariban

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Oct 26 2015, 12:07
Létrehozva: #33

McLaren fan

IDÉZET(Zava @ Oct 26 2015, 09:39) *

Szerintem is. Szülinapról mentem haza hogy nézhessem, barátnőm forgatta a szemét meg úgy általánosan hülyének lettem nézve, erre még a barátnőm is nézte velem végig és azt momdta hogy az ulosó hármat ő is akarja nézni! biggrin.gif Jó futam volt ez csak az az utolsó VSC volt túlzás.

--------------------

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 26 2015, 03:56
Létrehozva: #34

A4

IDÉZET(Zava @ Oct 26 2015, 09:39) *

Onnantól, hogy slickekre váltottak, a szokásos forgatókönyv történt. Merci 1-2, Vettel meg behozta a 3. helyre. Nem tudom, mi ebben olyan izgalmas. Az eleje az volt, de a slickeken nem volt kérdés, helyükre kerültek a dolgok. Ami egyedül hozott némi meghökkenést, az a McLaren teljesítménye, ők a száraz pályán egész jól mentek most. Kérdés, hogy ez csak annak köszönhető-e, hogy a többiek nem tudták ideálisan belőni a kocsit, emiatt kicsit összébb záródott az olló, vagy tényleg fejlődtek.

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Oct 26 2015, 04:54
Létrehozva: #35

A felhasználó titulusa

Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

IDÉZET(forza @ Oct 26 2015, 04:56) *
Onnantól, hogy slickekre váltottak, a szokásos forgatókönyv történt. Merci 1-2, Vettel meg behozta a 3. helyre. Nem tudom, mi ebben olyan izgalmas. Az eleje az volt, de a slickeken nem volt kérdés, helyükre kerültek a dolgok. Ami egyedül hozott némi meghökkenést, az a McLaren teljesítménye, ők a száraz pályán egész jól mentek most. Kérdés, hogy ez csak annak köszönhető-e, hogy a többiek nem tudták ideálisan belőni a kocsit, emiatt kicsit összébb záródott az olló, vagy tényleg fejlődtek.

1. safety car után azért elég jól állt Vettel, Merciknek az újabb VSC és SC segített sokat.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 26 2015, 07:22
Létrehozva: #36

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(hunocsi @ Oct 26 2015, 05:54) *
1. safety car után azért elég jól állt Vettel, Merciknek az újabb VSC és SC segített sokat.

Az tuti... Vettelnek ergo. feleslegesen kellett kijönni, mert kapott Hamilton egy free boxkiállást gyakorlatilag időveszteség nélkül. megkockáztatom, hogy nem vagy alig voltak csak gyorsabbak a Mercik erőből.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Oct 26 2015, 09:10
Létrehozva: #37

Borsodi fan

Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

Azt azért meg kell hagyni, hogy eléggé lófasz volt ez a szezon. Volt 3 jó futam eddig.

Most már remélem a maradék 3 is ilyen lesz.

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Oct 27 2015, 08:00
Létrehozva: #38

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

Ennyi lehet a képlet nálad: Rajkó megint rommá égett: fos verseny

Más magyarázat erre nincs, mivel egy egészen végig izgalmas és fordulatos verseny volt.

Rózsi frusztráltsága valahol érhető. Nyilván valahol megbékélt már vele, hogy idén sem lesz bajnok, jól esett volna neki, ha erőből megveri Hamiltont, és legalább a dobogó tetejéről lemosolyoghat, hogy azért még valamennyire ő is tényező, és nem lehet kikerülni. De ez sem jött össze, mert akkor is kikapott, amikor végre gyorsabb volt, és még egy kétkezi küzdelmet is megnyert a pályán, ami az elmúlt két évben nem történt meg.
Picivel meggyőzőbb volt az időmérőn, picivel gyorsabb volt a futamon, de még így se jött össze, és nem műszaki hiba miatt.

ps: Vettel 5-6 körrel frissebb gumikon a végén tolta le a Mercit...

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 27 2015, 08:14
Létrehozva: #39

A4

IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 27 2015, 08:00) *
Ennyi lehet a képlet nálad: Rajkó megint rommá égett: fos verseny

Más magyarázat erre nincs, mivel egy egészen végig izgalmas és fordulatos verseny volt.

Rózsi frusztráltsága valahol érhető. Nyilván valahol megbékélt már vele, hogy idén sem lesz bajnok, jól esett volna neki, ha erőből megveri Hamiltont, és legalább a dobogó tetejéről lemosolyoghat, hogy azért még valamennyire ő is tényező, és nem lehet kikerülni. De ez sem jött össze, mert akkor is kikapott, amikor végre gyorsabb volt, és még egy kétkezi küzdelmet is megnyert a pályán, ami az elmúlt két évben nem történt meg.
Picivel meggyőzőbb volt az időmérőn, picivel gyorsabb volt a futamon, de még így se jött össze, és nem műszaki hiba miatt.

ps: Vettel 5-6 körrel frissebb gumikon a végén tolta le a Mercit...

Hidd el, van. Nem a Mercinek szurkolok. biggrin.gif

Az első felét ebből kifolyólag élveztem, a másodikat nem. Eshetett volna az a rohadt eső, akkor az is jó lett volna.

Az nem igazán tud lázba hozni, hogy a végén Vettel támadgatta a hibázó Rózsit a 2. helyért, gondolom, te sem izgultad halálra magad hasonlókon a RB-érában, miközben Vettel simán behúzta a szezonban a 10-11. győzelmét. Különösen az se tudna lázba hozni, ha Rózsi és Hamilton körönként előznék egymást az első helyért, olyannyira unom már az állandó Merci-fölényt...

--------------------

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Oct 27 2015, 08:53
Létrehozva: #40

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(forza @ Oct 27 2015, 08:14) *
Hidd el, van. Nem a Mercinek szurkolok. biggrin.gif

Az első felét ebből kifolyólag élveztem, a másodikat nem. Eshetett volna az a rohadt eső, akkor az is jó lett volna.

Az nem igazán tud lázba hozni, hogy a végén Vettel támadgatta a hibázó Rózsit a 2. helyért, gondolom, te sem izgultad halálra magad hasonlókon a RB-érában, miközben Vettel simán behúzta a szezonban a 10-11. győzelmét. Különösen az se tudna lázba hozni, ha Rózsi és Hamilton körönként előznék egymást az első helyért, olyannyira unom már az állandó Merci-fölényt...

Oke, az vilagos h unod a Merci folenyt, de ez egy izgalmas es fordulatos verseny volt, objektiven.
Szerintem egy ponton Vettelnek meg gyozelmi eselye is volt, bar a vegen valoszinuleg bedaraltak volna a friss gumis Mercedesek, de ez is mutatja h sok forgatokonyv volt, es nem lehetett tudni mi lesz.

A hozzászólást -Triki Lauda- szerkesztette a következő időpontban: Oct 27 2015, 08:54

+Quote Post

3 Oldal V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 25th - 03:02