IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
2015 Formula 1 Russian Grand Prix (9-11 Oct)
Ki nyer (nyel) ma?
Újabb Mercedes betli?
Hamilton [ 2 ] ** [33.33%]
Rosberg [ 1 ] ** [16.67%]
Vettel [ 0 ] ** [0.00%]
Raikkonen [ 2 ] ** [33.33%]
Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
Massa [ 0 ] ** [0.00%]
Ricciardo [ 0 ] ** [0.00%]
Kvyat (local hero) [ 1 ] ** [16.67%]
más... [ 0 ] ** [0.00%]
Összes szavazat: 6
A vendégek nem szavazhatnak 
Nigel
hozzászólás Oct 11 2015, 01:48
Létrehozva: #21

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

putyin ölelgeti a dobogósokat...

Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 11 2015, 01:59
Létrehozva: #22

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Jobb volt a futam, mint tavaly.

Már kezdtem örülni, hogy Bottas végre csinált valamit, aztán jött Rajkó... dry.gif

A nap beszólása megint Alonsóé. cool.gif

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 11 2015, 02:02
Létrehozva: #23

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Zoli @ Oct 11 2015, 02:59) *
Jobb volt a futam, mint tavaly.

Már kezdtem örülni, hogy Bottas végre csinált valamit, aztán jött Rajkó... dry.gif

A nap beszólása megint Alonsóé. cool.gif

... és ő is csinált valamit. laugh.gif

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 11 2015, 02:21
Létrehozva: #24

fanatikus

IDÉZET(forza @ Oct 11 2015, 03:02) *
... és ő is csinált valamit. laugh.gif

Menne inkább haza a gyerekhez, nem neki való ez már. tongue.gif

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 11 2015, 02:52
Létrehozva: #25

A4

IDÉZET(Zoli @ Oct 11 2015, 03:21) *
Menne inkább haza a gyerekhez, nem neki való ez már. tongue.gif

Ha ma nincs ez az akció, kb. nem lenne miről beszélni, annyira dögunalom volt maga a futam. Köszönjétek meg neki a show-t! tongue.gif

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 11 2015, 02:58
Létrehozva: #26

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(forza @ Oct 11 2015, 03:52) *
Ha ma nincs ez az akció, kb. nem lenne miről beszélni, annyira dögunalom volt maga a futam. Köszönjétek meg neki a show-t! tongue.gif

Szerintem nem volt vészes. Az eleje szerintem érdekes volt, a közepe lagymatag, de a 3. helyért menő csata végig izgalmas volt, érződött, hogy lesz valami.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 11 2015, 03:02
Létrehozva: #27

A4

IDÉZET(Eulo_ @ Oct 11 2015, 03:58) *
Szerintem nem volt vészes. Az eleje szerintem érdekes volt, a közepe lagymatag, de a 3. helyért menő csata végig izgalmas volt, érződött, hogy lesz valami.

Az eleje addig volt érdekes, amíg ki nem derült, hogy Rózsinak technikai gondja van. Onnantól rátettem volna egy kisebb vagyont, hogy Hamilton simán behúzza. Így is lett.

Vettel 2. helye sem meglepő, tegnap írtam Peppének, hogy Bottastól azért tartottam nagy dolognak a P3-at kvalin, mert szerintem a Vettel-Ferrari kombó jobb, ami majd a futamon ki is derül. Kiderült, nem ért meglepetés e téren sem.

Perec üde színfolt volt, őt szerintem nem várta oda senki, ez bolydította meg a dolgokat a végére. Amúgy Bottas simán 3. lett volna, mert Rajkó soha nem éri utol, ha Perez nem tartja fel néhány körig. Pereznek köszönhető, hogy a 3. helyért izgalmas csata lett, ezért is érdemli meg, hogy végül megszerezte.

--------------------

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Oct 11 2015, 07:51
Létrehozva: #28

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

Én Sainzot sajnálom. Elég jó futamot ment, amíg ki nem esett.
Verstappen viszont megint pontot szerzett.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 11 2015, 07:59
Létrehozva: #29

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Eulo_ @ Oct 11 2015, 02:45) *
Ujjongtam az utolsó körben. Főleg Perez miatt, mert nagyon drukkoltam neki. Ricciardoért kár.

Rajkó amatőr, menjen haza.

na nemár, egy ilyen SC-s szerencselovagnak? tongue.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 11 2015, 08:34
Létrehozva: #30

törzsvendég

IDÉZET(Zava @ Oct 11 2015, 08:59) *
na nemár, egy ilyen SC-s szerencselovagnak? tongue.gif

Kurva nagy mákja volt, de ki is tett magáért. Két sokkal jobb autót tartott maga mögött szinte a végletekig. A másik, hogy ez a taktika nagyon könnyen visszafelé sülhetett volna el.

+Quote Post
JasonNorin
hozzászólás Oct 12 2015, 06:02
Létrehozva: #31

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 12-October 15
Azonosító: 6,937

After winning the Russian Grand Prix, Lewis Hamilton has become harder to beat as far as Drivers' Championship is concerned. The recent Russian Grand Prix must be very disappointing for Nico Rosberg as he vowed to catch up with his team mate Lewis Hamilton. The pressure takes toll as Hamilton is inching his way in claiming the championship title. Source: http://www.dafabetsports.com/en/formula1/f...5100654060.html

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Oct 12 2015, 10:00
Létrehozva: #32

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(forza @ Oct 11 2015, 03:52) *

Leszámítva, hogy az élen megint elmaradt a hadd el hadd, mozgalmas futam volt ez.

Rózsi már annyira szerencsétlen, hogy a tízmillió eurós fizetésére kellett gondolnom, hogy ne sajnáljam meg.

ps: Egyébiránt Rózsival szemben már unfair picit a sok Lauda nyilatkozat. Ha ez van, amit Lauda mond, akkor hirdessék ki, hogy ő secondary, ha nem, akkor nem kellenek ezek a nyilatkozatok.
Vagyis kellenek, mert a marketinggép így szuperál, lsd Red Bull vs. Merci, Horner/Wolf, az átgondolt, logikus polkorrekt jófiúk, Marko/Lauda, a tisztességben megőszült papák, akik azt mondanak amit akarnak, a rosszfiúk.

A lényeg, hogy Rózsi most nehéz helyzetbe kerül, barrichellós-webberes helyzetbe. Maradjon-e rohadt sok pénzért kettesnek nyerő autóban, vagy keressen új lehetőséget (de vajon hol?) egy másik csapatnál, és fusson neki megint, hogy ő mégiscsak egy top pilóta.

A hozzászólást -Triki Lauda- szerkesztette a következő időpontban: Oct 12 2015, 10:21

+Quote Post
blech
hozzászólás Oct 12 2015, 11:23
Létrehozva: #33

törzsvendég

Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

Én csak a 40. kör környékén kapcsolódtam be, de Hamiltont egyszer sem mutatták a leintés pillanatáig! Ezek szerint mégiscsak van v.mi abban, hogy direkt nem mutatják őket?!

Kár a Rajkó-Bottas ütközésért. Amúgy, ahogy elnéztem volt egy-két szép csata.

+Quote Post
blech
hozzászólás Oct 12 2015, 11:23
Létrehozva: #34

törzsvendég

Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

Én csak a 40. kör környékén kapcsolódtam be, de Hamiltont egyszer sem mutatták a leintés pillanatáig! Ezek szerint mégiscsak van v.mi abban, hogy direkt nem mutatják őket?!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Oct 12 2015, 12:15
Létrehozva: #35

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(blech @ Oct 12 2015, 12:23) *

Volt más amit lehetett adni tv-ben, nem kellett a boxutcában ücsörgő barátnőket, az egyedül köröző Hamiltont meg Putint mutogatni.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 12 2015, 04:53
Létrehozva: #36

A4

IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 12 2015, 11:00) *
Leszámítva, hogy az élen megint elmaradt a hadd el hadd, mozgalmas futam volt ez.

Rózsi már annyira szerencsétlen, hogy a tízmillió eurós fizetésére kellett gondolnom, hogy ne sajnáljam meg.

ps: Egyébiránt Rózsival szemben már unfair picit a sok Lauda nyilatkozat. Ha ez van, amit Lauda mond, akkor hirdessék ki, hogy ő secondary, ha nem, akkor nem kellenek ezek a nyilatkozatok.
Vagyis kellenek, mert a marketinggép így szuperál, lsd Red Bull vs. Merci, Horner/Wolf, az átgondolt, logikus polkorrekt jófiúk, Marko/Lauda, a tisztességben megőszült papák, akik azt mondanak amit akarnak, a rosszfiúk.

A lényeg, hogy Rózsi most nehéz helyzetbe kerül, barrichellós-webberes helyzetbe. Maradjon-e rohadt sok pénzért kettesnek nyerő autóban, vagy keressen új lehetőséget (de vajon hol?) egy másik csapatnál, és fusson neki megint, hogy ő mégiscsak egy top pilóta.

Szerintem az ő karrierjének reszeltek, legalábbis vb-cím szempontjából. Pénzt még kereshet sokat, ahogy Massa, Webber vagy Barrichello, de vb-címért nem nagyon fog már menni szvsz. Tavaly ellőtte minden puskaporát, és úgy se sikerült. Idén már elejétől fogva frusztráltnak éreztem, esélye nem volt semmire. Ennek ellenére Hungaroringen még a vezetést is átvehette volna, és akkor talán más lenne most a világbajnokság, lenne még némi izgalom. De akkor ott nem sikerült, és az mentálisan szerintem végleg megtörte.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 12 2015, 05:51
Létrehozva: #37

fanatikus

IDÉZET(forza @ Oct 12 2015, 05:53) *
Szerintem az ő karrierjének reszeltek, legalábbis vb-cím szempontjából. Pénzt még kereshet sokat, ahogy Massa, Webber vagy Barrichello, de vb-címért nem nagyon fog már menni szvsz. Tavaly ellőtte minden puskaporát, és úgy se sikerült. Idén már elejétől fogva frusztráltnak éreztem, esélye nem volt semmire. Ennek ellenére Hungaroringen még a vezetést is átvehette volna, és akkor talán más lenne most a világbajnokság, lenne még némi izgalom. De akkor ott nem sikerült, és az mentálisan szerintem végleg megtörte.

Hát igen, érdekes lesz, hogy Rosberg ki tud-e lábalni ebből a helyzetből, amiben most van, ha egyáltalán van miből kilábalni. Mert lehet, hogy most látjuk a Hamilton-Rosberg közti valós különbséget. Idén nem kieséssel indult Hamilton szezonja, nem volt kapásból Rosbergnél az előny (aztán később sem), és Hamilton is megerősödött fejben. Rosberg ezzel szemben már az időmérőn sem tudja annyira felvenni a versenyt, mint tavaly, a nyomást továbbra sem bírja (nem egyszer hibázott vezető helyen, vagy a rajtnál, vagy a verseny közben), és még a lepattanókat sem tudta kihasználni.
Engem most már jobban meglepne, ha jövőre kemény ellenfele lenne Hamiltonnak, mint, ha még inkább alulmúlná önmagát. Jövőre ráadásul még nagyobb bajban lehet, ha a Ferrari közelebb tud kerülni a Mercedeshez.

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Oct 12 2015, 06:09
Létrehozva: #38

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(forza @ Oct 12 2015, 05:53) *

kar erte.... ha nem egy hamilton ulne mellette akkor vb lehetne.... Hamilton tul eros. Nem rosberg a gyenge Hamilton tul nagy falat. Ha egy Alfonznak is mar ujonckent bajt okozott akkor rozsinak nem csoda.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Oct 13 2015, 01:33
Létrehozva: #39

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(Ferrarista @ Oct 12 2015, 07:09) *
kar erte.... ha nem egy hamilton ulne mellette akkor vb lehetne.... Hamilton tul eros. Nem rosberg a gyenge Hamilton tul nagy falat. Ha egy Alfonznak is mar ujonckent bajt okozott akkor rozsinak nem csoda.

Annyival kiegészíteném az eszmefuttatásodat, hogy ezzekkel a mercikkel még egy majom is nyerne, nemhogy Rosberg a Maki nélkül - hogy Lauda egykori szavaival éljek. wink.gif

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Oct 13 2015, 05:21
Létrehozva: #40

törzsvendég

IDÉZET(Jeti @ Oct 13 2015, 02:33) *
Annyival kiegészíteném az eszmefuttatásodat, hogy ezzekkel a mercikkel még egy majom is nyerne, nemhogy Rosberg a Maki nélkül - hogy Lauda egykori szavaival éljek. wink.gif

Rosberg akkor még egy majom szintjét se nagyon éri el, mert nem vb 2. OK, ennek egy jórésze pech, de akkoris.

+Quote Post

3 Oldal V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 December 17th - 18:45