IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

177 Oldal V  « < 175 176 177  
Reply to this topicStart new topic
Filmek!, Moziban, DVD-n...
Minősítés 4 V
Mochok85
hozzászólás Apr 10 2016, 06:44
Létrehozva: #3521

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Megnéztem a Star Wars új részét. BB 8 sulya nekem nem világos. biggrin.gif Homokban alig hagy nyomot de Finn majd sérvet kapott tőle. biggrin.gif
Azt megmagyarázták hogy miért kellett a sisak Kylo Rennek? Nekem is szúrta a szemem, hogy Finn is sebet tudott ejteni Ren-en és a "pár órás Jedi" is majdnem kicsinálta. Chubacca jól meglőhette a lézeres számszeríjjal.
Nem mondanám hogy csalódásként éltem meg. Kevesebb parodizálás-bohóckodás volt mint az előzőkben. A film végén nekem csalódás volt, hogy Luke Skywalkert csak megmutatták. Igy nagyon okom sincs angol hangsávval megnézni. Birtam Mark Hamillt a Darksiders-ben, Batman-ben.... hiányzik a hangja. biggrin.gif Mondjuk ott pszichopatákat szerepel, ugyhogy más a hangnem.
Ps. Szegény Chewbacca, mi lesz igy vele. sad.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Apr 10 2016, 07:44
Létrehozva: #3522

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 10 2016, 07:44) *
Megnéztem a Star Wars új részét. BB 8 sulya nekem nem világos. biggrin.gif Homokban alig hagy nyomot de Finn majd sérvet kapott tőle. biggrin.gif
Azt megmagyarázták hogy miért kellett a sisak Kylo Rennek? Nekem is szúrta a szemem, hogy Finn is sebet tudott ejteni Ren-en és a "pár órás Jedi" is majdnem kicsinálta. Chubacca jól meglőhette a lézeres számszeríjjal.
Nem mondanám hogy csalódásként éltem meg. Kevesebb parodizálás-bohóckodás volt mint az előzőkben. A film végén nekem csalódás volt, hogy Luke Skywalkert csak megmutatták. Igy nagyon okom sincs angol hangsávval megnézni. Birtam Mark Hamillt a Darksiders-ben, Batman-ben.... hiányzik a hangja. biggrin.gif Mondjuk ott pszichopatákat szerepel, ugyhogy más a hangnem.
Ps. Szegény Chewbacca, mi lesz igy vele. sad.gif

dehogy nincs, Kylo Rennek kurva jó az eredeti hangja, meg Reynek az angol akcentusa wub.gif

amúgy attól, hogy a homokban nem hagy nagy nyomot, még lehet nehéz. a bagger-288 sem gyalulta le a teljes vidéket, amikor átvonult rajta, sőt, attól még nem szívesen ejtenéd magadra a falcon szerelőaknájában:

biggrin.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 10 2016, 07:59
Létrehozva: #3523

McLaren fan

IDÉZET(Zava @ Apr 10 2016, 08:44) *
dehogy nincs, Kylo Rennek kurva jó az eredeti hangja, meg Reynek az angol akcentusa wub.gif

amúgy attól, hogy a homokban nem hagy nagy nyomot, még lehet nehéz. a bagger-288 sem gyalulta le a teljes vidéket, amikor átvonult rajta, sőt, attól még nem szívesen ejtenéd magadra a falcon szerelőaknájában:

biggrin.gif

Az a szerencsénk hogy van nekünk a bagger 288, máskülönben jönnének a doom robotok meg a halálcsillagok. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Apr 10 2016, 08:06
Létrehozva: #3524

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 10 2016, 08:59) *
Az a szerencsénk hogy van nekünk a bagger 288, máskülönben jönnének a doom robotok meg a halálcsillagok. biggrin.gif

Kylo Ren himself now fears the bagger-288!

na de tényleg, ha van rá ingerenciád, nézd meg angol hangsávval, nagyon jók a hangok.
amúgy vannak piratebayen már extrák is, sajnos a kivágott jelenetekből nem mind került ki valamiért... amik ott fenn vannak, azok általában szarok, nem is baj, hogy kimaradtak. az érdekesebbeken meg rajta ülnek sad.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás May 9 2016, 04:56
Létrehozva: #3525

McLaren fan

Houston we have a problem című jugoszláv űrprogramról szóló filmről beszéltünk itt úgy kb ezer éve. Azt hiszem Dankson tett egy megjegyzést, hogy érdekelné a film. Na most idén adják a mozikban. biggrin.gif Csak elkészült. Én kiváncsi vagyok miről szól pontosan. Gondoltam szólok.

--------------------

+Quote Post
Jeti
hozzászólás May 9 2016, 06:11
Létrehozva: #3526

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(Mochok85 @ Mar 25 2015, 12:27) *
Tegnap este megnéztük az Interstellar-t. Egy percet se unatkoztam, pedig 2.5 órás. De ez a képarány cserélgetés nekem nem jött be. Valami IMAX Edition-t néztem, lehet csak ez a verzió ilyen de folyton keskenyítették meg szélesítették a képet.

egyébként most nem vágom hogy minek építette a jövőbeli "ember" a fekete lyukat/féregjáratot? Hogy az emberiség megmeneküljön a földről? Ha már van jövőbeli ember aki annyira fejlett hogy ilyesmit tud akkor minek ez az egész nép megmentősdi? Ezt nem tudtam hova tenni. Valaki megyarázza el. biggrin.gif

SPOILER: Ha nem mentik meg az embereket, akkor ők sem léteznének. Ez persze mindfuck meg paradoxon, de ez az időutazásos sci-fik ismérve. smile.gif

+Quote Post
Pali
hozzászólás Dec 23 2016, 09:58
Létrehozva: #3527

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

Ez a zsivány egyes nagyon nagy film lett. Nálam az eddigi legjobb star wars. Menjetek el rá, megéri. Én azon gondolkozom hogy elmegyek megint pedig nem szoktam többször ugyanarra beülni.

+Quote Post

177 Oldal V  « < 175 176 177
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 September 23rd - 20:53