IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Button: Nem voltam elég gyors ma
admin
hozzászólás Oct 16 2011, 01:00
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Fórum téma a következő cikkhez: Button: Nem voltam elég gyors ma
Go to the top of the page

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Oct 16 2011, 06:32
Létrehozva: #2

Tékozló fiú

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(admin @ Oct 16 2011, 01:00) *
Fórum téma a következő cikkhez: Button: Nem voltam elég gyors ma

Eddig azt gondoltam Bahrein amelyik nem fekszik neki, de azt hiszem ezt is fel lehet írni oda. AMúgy is csőd és fos ez a pálya, nem bánnám ha "elveszne" :_)

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Zozy
hozzászólás Oct 16 2011, 07:07
Létrehozva: #3

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 22-July 09
Innen: Debrecen
Azonosító: 4,010

IDÉZET(Dankson @ Oct 16 2011, 07:32) *
Eddig azt gondoltam Bahrein amelyik nem fekszik neki, de azt hiszem ezt is fel lehet írni oda. AMúgy is csőd és fos ez a pálya, nem bánnám ha "elveszne" :_)

Egyik legjobb pálya a versenynaptárban! sleep.gif

--------------------

+Quote Post
James Hunt
hozzászólás Oct 16 2011, 07:11
Létrehozva: #4

a decens faszkalap

Regisztrált: 23-September 08
Azonosító: 1,167

IDÉZET(Zozy @ Oct 16 2011, 08:07) *
Egyik legjobb pálya a versenynaptárban! sleep.gif

Kétszer aludtam el ma..

--------------------
Naked Lunch - a frozen moment when everyone sees what is on the end of every fork.

+Quote Post
Zozy
hozzászólás Oct 16 2011, 07:22
Létrehozva: #5

betérő

IDÉZET(James Hunt @ Oct 16 2011, 08:11) *
Kétszer aludtam el ma..

Nem feltétlen a mai versenyre értettem, bár én nem aludtam el rajta. Szvsz 7/10
Játékokban szeretek rajta menni, és a pilótáknak is tetszik;
'Nagyon szeretem a pályát, fantasztikus az egész, és nagyon ritka, hogy egy új pálya minden versenyzőnek tetszik' - Lewis Hamilton 

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Oct 16 2011, 07:26
Létrehozva: #6

Tékozló fiú

IDÉZET(Zozy @ Oct 16 2011, 07:22) *
'Nagyon szeretem a pályát, fantasztikus az egész, és nagyon ritka, hogy egy új pálya minden versenyzőnek tetszik' - Lewis Hamilton 

„A pálya rendben van. Úgy találom, hogy igazából semmi igényes nincs itt, hogy őszinte legyek. Semmi rendkívüli nincs. Egy kanyar sincs, ami különösen nagyobb kihívást jelentene. Ez egyike azon új pályáknak, mely hatalmas kifutási zónákkal rendelkezik”-Trulli biggrin.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó idõben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
James Hunt
hozzászólás Oct 16 2011, 07:32
Létrehozva: #7

a decens faszkalap

Regisztrált: 23-September 08
Azonosító: 1,167

IDÉZET(Zozy @ Oct 16 2011, 08:22) *

7???

Egy futamot néztünk?smile.gif
Viccet félretéve nekem ezzel a kersel, meg a nyitogató hátsószárnnyal van a legnagyobb bajom. Van olyan pálya, ahol még egy utolsó nímand is tud előzni bárkit, van ahol meg teljesen haszontalan. (hátsószárny) A pontrendszerről nem is beszélve. Konstrúktőri 500 pont felett...történelem kuka (?)

--------------------
Naked Lunch - a frozen moment when everyone sees what is on the end of every fork.

+Quote Post
Zozy
hozzászólás Oct 16 2011, 07:36
Létrehozva: #8

betérő

IDÉZET(Dankson @ Oct 16 2011, 08:26) *
„A pálya rendben van. Úgy találom, hogy igazából semmi igényes nincs itt, hogy őszinte legyek. Semmi rendkívüli nincs. Egy kanyar sincs, ami különösen nagyobb kihívást jelentene. Ez egyike azon új pályáknak, mely hatalmas kifutási zónákkal rendelkezik”-Trulli biggrin.gif

'…ő mit ért el a Forma-1-ben? Nem sok mindent. Pontosan. Ez pedig mindent elmond!' - Lewis Hamilton wink.gif

(Hans-Joachim Stuck-ra mondta eredetileg)

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Oct 16 2011, 07:42
Létrehozva: #9

Tékozló fiú

IDÉZET(Zozy @ Oct 16 2011, 07:36) *
'…ő mit ért el a Forma-1-ben? Nem sok mindent. Pontosan. Ez pedig mindent elmond!' - Lewis Hamilton wink.gif

(Hans-Joachim Stuck-ra mondta eredetileg)

Aha szóval Trulli nem tartozik bele a mindenkibe biggrin.gif
Leülhetsz! laugh.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Zozy
hozzászólás Oct 16 2011, 07:51
Létrehozva: #10

betérő

IDÉZET(Dankson @ Oct 16 2011, 08:42) *
Aha szóval Trulli nem tartozik bele a mindenkibe biggrin.gif
Leülhetsz! laugh.gif

Nem, jobban hiszek Hamilton véleményének, de nem fogtad.

--------------------

+Quote Post
Zozy
hozzászólás Oct 16 2011, 08:48
Létrehozva: #11

betérő

IDÉZET(James Hunt @ Oct 16 2011, 08:32) *
7???

Egy futamot néztünk?smile.gif
Viccet félretéve nekem ezzel a kersel, meg a nyitogató hátsószárnnyal van a legnagyobb bajom. Van olyan pálya, ahol még egy utolsó nímand is tud előzni bárkit, van ahol meg teljesen haszontalan. (hátsószárny) A pontrendszerről nem is beszélve. Konstrúktőri 500 pont felett...történelem kuka (?)

Ezek az egész évet/(szabály)rendszert minősítik. Ez van. Monnyonle!
Szerintem nem volt azért ez olyan rossz futam, a Ham-Vet, Ham-Web párharcok pl. jók voltak.

--------------------

+Quote Post
Vito
hozzászólás Oct 16 2011, 08:57
Létrehozva: #12

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(Zozy @ Oct 16 2011, 08:51) *
Nem, jobban hiszek Hamilton véleményének, de nem fogtad.

Szóval Trulli hazudik? blink.gif Hami mióta itt van az F1-ben csak egy robot aki azt mondja amit kell. Neki Abu-Dhabi is fasza pálya pedig egy dögunalmas kihívás nélküli "pálya". Van benne padlógázas egyenes, meg padlófékes kanyar. A pályát abszolván látni se lehet csak a gigantikus világító "művészi" épületeket. A kockászázlónál is a legnagyobb izgalom a monstrum kivilágítása. De neki ez is őszintén tetszik és kihívás számára ezen a pályán versenyezni. cool.gif

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Oct 16 2011, 10:08
Létrehozva: #13

Tékozló fiú

IDÉZET(Vito @ Oct 16 2011, 08:57) *
Szóval Trulli hazudik? blink.gif Hami mióta itt van az F1-ben csak egy robot aki azt mondja amit kell. Neki Abu-Dhabi is fasza pálya pedig egy dögunalmas kihívás nélküli "pálya". Van benne padlógázas egyenes, meg padlófékes kanyar. A pályát abszolván látni se lehet csak a gigantikus világító "művészi" épületeket. A kockászázlónál is a legnagyobb izgalom a monstrum kivilágítása. De neki ez is őszintén tetszik és kihívás számára ezen a pályán versenyezni. cool.gif

Kb Én is ezt írtam volna csak más szavakkal biggrin.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Zozy
hozzászólás Oct 16 2011, 11:32
Létrehozva: #14

betérő

IDÉZET(Dankson @ Oct 16 2011, 11:08) *
Kb Én is ezt írtam volna csak más szavakkal biggrin.gif

Akkor ti gondoljátok azt amit Trulli.

2010/2011-es nyilatkozatokból pár vélemény, amiket most kidobott a google:

Button: Koreai Nemzetközi Versenypálya egy klassz kis pálya. Jó az elrendezése, és jó rajta versenyezni is.

Koba: Alapvetően tetszik a pálya, érdekes a vonalvezetése...

Perez: A szimulátorban már megismerkedtem a koreai pályával, sok a kihívást jelentő gyors kanyar, nem egyszerű megtanulni.

Webber: Eléggé élvezetes a pálya. Van néhány különleges szekció...

Massa: Nagyon érdekesnek néz ki a pálya. Sok különböző kanyart tartalmaz...

Schumacher: Nagyon jó benyomást tett rám. Tetszik, hogy mindenből van egy kicsi...

Kubica: Jól néz ki a pálya, tetszik, és szerintem élvezetes lesz rajta vezetni...

--------------------

+Quote Post
Vito
hozzászólás Oct 17 2011, 09:33
Létrehozva: #15

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(Zozy @ Oct 17 2011, 12:32) *

Button: Koreai Nemzetközi Versenypálya egy klassz kis pálya. Jó az elrendezése, és jó rajta versenyezni is.

Perez: A szimulátorban már megismerkedtem a koreai pályával, sok a kihívást jelentő gyors kanyar, nem egyszerű megtanulni.

Schumacher: Nagyon jó benyomást tett rám. Tetszik, hogy mindenből van egy kicsi...

Kubica: Jól néz ki a pálya, tetszik, és szerintem élvezetes lesz rajta vezetni...

Fele nyilatkozat annyi hogy tetszik neki de még nem versenyzett rajta ergo futam, időmérő előtti nyilatkozatok szinte kivétel nélkül cool.gif

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
Zozy
hozzászólás Oct 17 2011, 12:02
Létrehozva: #16

betérő

IDÉZET(Vito @ Oct 17 2011, 10:33) *
Fele nyilatkozat annyi hogy tetszik neki de még nem versenyzett rajta ergo futam, időmérő előtti nyilatkozatok szinte kivétel nélkül cool.gif

A fenti Ham nyilatkozat 2010es verseny utáni.
Button: 2011-es nyilatkozat, tehát ment rajta
Koba: 2011-es nyilatkozat, tehát ment rajta
Webber: 2010-es nyilatkozat, de már szabadedzés volt
Perez: 2011-es nyilatkozat, nem volt a mezőnyben tavaly
Massa, Schumacher, Kubica: pályabejárás utáni nyilatkozatok.

--------------------

+Quote Post
Babybogyo86
hozzászólás Oct 17 2011, 12:03
Létrehozva: #17

betérő

Regisztrált: 24-September 11
Azonosító: 6,363

Szerintem igen is jó és tanulságos versenyen van túl Jenson. Rajtja után visszacsúszott a 8. helyre, de angol higgadtsággal megoldotta és visszajött a 4-re. Legtöbb versenyző összetörte volna magát három kanyar után vagy kilencedikként ért volna be.

+Quote Post
stoke
hozzászólás Oct 17 2011, 12:15
Létrehozva: #18

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Zozy @ Oct 17 2011, 12:32) *

Áhh, ezek mióta itt vannak az F1-ben csak robotok akik azt mondják amit kell.

Ja és ez le ne maradjon: cool.gif

(Sőt, még 1!) cool.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020 July 12th - 19:27