IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

3 Oldal V  < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
Symonds: Ennyi volt egy élet munkája
hunnylander
hozzászólás Sep 23 2009, 09:37
Létrehozva: #21

moving to Brackley

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(CeFre @ Sep 23 2009, 10:32) *
Te meg végülis a " bűncslekmény " elkövetőjét véded! Az nem mentesíti a felelősség alól, hogy ŐK mondták.

A bűncselekmény nem pusztán Piquet tette, hanem az egész, a kitervelésétől a megvalősításig. Symonds aktívan utasította Piquet, a verseny alatt is, aktívan tett érte folyamatosan, hogy a megfelelő módon (kijelőlte a helyet időpontot...), megfelelő körben történjen a dolog.

A bűncselekmény elkövetői közé Symonds és Briatore is beletartozik, Piquet az eszköz, de nem önállóan és egyedül tervelte ki, és még a végrehajtás sem egyedül zajlott, a pitwallról asszisztálni kellett hozzá. wink.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 23 2009, 09:41
Létrehozva: #22

moving to Brackley

IDÉZET(James Hunt @ Sep 23 2009, 10:36) *
akárhol olvastad, akárki szájából, akármilyen nyelven, ezt nem hiszem el, mert ilyen nincs.
de ha mégis, akkor Piké Junior a világ legnagyobb istenbarma.

fia.com, olvasd el az eljárás jegyzőkönyveit! wink.gif

Ha te lennél Briatore, az apja jelenlétében kérnéd meg ilyen titkos tervre? laugh.gif

Jó hogy nem már az egész csapat előtt beszélték meg a dolgot. Ha a faternak ott kellett volna lennie, aki nem csapattag, akkor Alonsonak méginkább, pedig ez utóbbit ti el sem tudjátok képzelni.

+Quote Post
James Hunt
hozzászólás Sep 23 2009, 09:46
Létrehozva: #23

a decens faszkalap

Regisztrált: 23-September 08
Azonosító: 1,167

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 10:41) *
fia.com, olvasd el az eljárás jegyzőkönyveit! wink.gif

Ha te lennél Briatore, az apja jelenlétében kérnéd meg ilyen titkos tervre? laugh.gif

Jó hogy nem már az egész csapat előtt beszélték meg a dolgot. Ha a faternak ott kellett volna lennie, aki nem csapattag, akkor Alonsonak méginkább, pedig ez utóbbit ti el sem tudjátok képzelni.

rohadtul nem érted miről beszélek.

Pikét hermetikusan elzárták ezekszerint a külvilágtól a versenyig, senkivel nem tudott kommunikálni és nyílván nem is akart, még a saját apjával se, aki nyílván a mentora is egyben.

már el is bírtam képzelni ahogy szegény kis döntésképtelen, sarokbaszorított nyuszifül fél, félti az állását, és így belemegy ebbe a mocskos ügybe.

A hozzászólást -James Hunt- szerkesztette a következő időpontban: Sep 23 2009, 09:47

--------------------
Naked Lunch - a frozen moment when everyone sees what is on the end of every fork.

+Quote Post
05-06
hozzászólás Sep 23 2009, 09:53
Létrehozva: #24

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 11-June 09
Azonosító: 3,789

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 09:15) *
Ezt meg jó lenne, hogy ha a rangidős/tapasztalt/felelős vezetőkre alkalmazod, akkor alkalmaznád egy éretlen/tapasztalatlan/kihasznált/beosztott személyére is:

te még biztos soha nem hoztál hibás döntést egész életed során gondolom.

Ezt Piquet-nek miért nem jár? blink.gif

Ja mert majdnem szégyenbe hozta a nagy Alonsot? Alonso szégyenbe szokta hozni saját magát, nem kell neki segítség.

kedves hunnylander smile.gif mit irt neked Befana?,hogy ALONSOT NE ba........ smile.gif köszike smile.gif

+Quote Post
CeFre
hozzászólás Sep 23 2009, 10:00
Létrehozva: #25

újonc
*

Regisztrált: 14-September 09
Azonosító: 4,473

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 09:37) *
A bűncselekmény nem pusztán Piquet tette, hanem az egész, a kitervelésétől a megvalősításig. Symonds aktívan utasította Piquet, a verseny alatt is, aktívan tett érte folyamatosan, hogy a megfelelő módon (kijelőlte a helyet időpontot...), megfelelő körben történjen a dolog.

A bűncselekmény elkövetői közé Symonds és Briatore is beletartozik, Piquet az eszköz, de nem önállóan és egyedül tervelte ki, és még a végrehajtás sem egyedül zajlott, a pitwallról asszisztálni kellett hozzá. wink.gif

De Piquet volt a végrehajtó, neki is kijárt volna a bünti. Ám a FIA-nál úgylátszik, hogy csak a felbújtóknak jár büntetés, a pilóták meg belemehetnek mindenbe stiklibe, és ha kirúgják őket frankón feldobhatják a csapatot hiszen ők úgyis csak egy szerencsétlen áldozatok lesznek.

Ez ám a korekkt és szép eljárás mondhatom!
Azthiszem pályát tévesztettem. F1-es versenyzőnek kellett volna " továbbtanulnom "!

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Sep 23 2009, 10:01
Létrehozva: #26

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(Euloálius @ Sep 23 2009, 09:32) *
Így van. Nehogy már sajnáljuk ezt a gazembert.

Nem kell rugdosni. Lebukott, megbüntették érte keményen. Nagyon jó szakember volt, de ennyi volt a karrierje. Csodálkoznék, ha ennyi idősen öt év múlva talpra állna a f1-ben.
Bármit tett eddig, ezután Szingapúrral és a Piquet-falazással azonosítják majd az emberek. Ez neki mindennél nagyobb büntetés, mivel nem bűnöző.

+Quote Post
Réka
hozzászólás Sep 23 2009, 10:03
Létrehozva: #27

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(05-06 @ Sep 23 2009, 10:53) *
kedves hunnylander smile.gif mit irt neked Befana?,hogy ALONSOT NE ba........ smile.gif köszike smile.gif

Áh, lehet itt mindenkit cseszegetni, senki sem makulátlan, ha majd más pilótáról derülnek ki csacskaságok, az a versenyző is elő lesz véve, nem kell félni. biggrin.gif
Azért abban viszont titkon bízok, hogy péntektől már másra szegeződik mindenki tekintete... ámbár lehet én vagyok túl naív rolleyes.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 23 2009, 10:06
Létrehozva: #28

moving to Brackley

IDÉZET(05-06 @ Sep 23 2009, 10:53) *

Először is amit te tőlem Reply-oztál, azt még azelőtt írtam, hogy olvastam volna befana írását. Másodszor meg majd eldöntöm, hogy kinek, mit és hogyan teljesítek. Köszike!

Ha észrevennéd engem inkább az a nagyfokú Piquet-gyűlölet irritál, és leginkább ez ellen nyilvánítok véleményt és érvelek. Az, hogy ebbe néha belekeveredik Alonso, az csaki azért van mert az alonsosok túllőnek a célon Piquet irányában és Alonso szintén szereplője az egész ügynek, akkor is ha ártatlannak vesszük, ergo meg lesz említve néha a neve, Symondsszal, Briatoreval, Piquetvel kapcsolatos véleményem kifejtésekor is.

De nekem aztán se nem jobb se nem rosszabb ember Alonso, ha ártatlannak mondják, ha nem, én iránta is empatikus vagyok és el tudom képzelni a helyzetét és indítékait. Kár, hogy ilyet kunsztra ti nem vagytok képesek Piquet irányába.

+Quote Post
CeFre
hozzászólás Sep 23 2009, 10:09
Létrehozva: #29

újonc
*

IDÉZET(05-06 @ Sep 23 2009, 09:53) *

Miért ne cseszegesse, most Alo van a " porondon ", ennyi! Én is fogom fikázni Hamiltont, ha ő lesz a soros.

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 23 2009, 10:11
Létrehozva: #30

moving to Brackley

IDÉZET(CeFre @ Sep 23 2009, 11:00) *
De Piquet volt a végrehajtó, neki is kijárt volna a bünti. Ám a FIA-nál úgylátszik, hogy csak a felbújtóknak jár büntetés, a pilóták meg belemehetnek mindenbe stiklibe, és ha kirúgják őket frankón feldobhatják a csapatot hiszen ők úgyis csak egy szerencsétlen áldozatok lesznek.

Ez ám a korekkt és szép eljárás mondhatom!
Azthiszem pályát tévesztettem. F1-es versenyzőnek kellett volna " továbbtanulnom "!

Ha ez nem így lenne, te már nem biztos, hogy néznél Forma-1-et, merthogy Alonso 2007 szeptembere óta nem lenne résztvevője a sorozatnak. Néznél IndyCart vagy NASCAR-t, mert Alonso ott űzné az ipart. wink.gif

Egy pilóta nem felelős és vezető beosztású senior akalmazott, akármennyire is túlfizetik.

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 23 2009, 10:17
Létrehozva: #31

moving to Brackley

IDÉZET(CeFre @ Sep 23 2009, 11:09) *
Miért ne cseszegesse, most Alo van a " porondon ", ennyi! Én is fogom fikázni Hamiltont, ha ő lesz a soros.

Én nem piszkálom Alonsot, befana se így gondolta. Én nem Csalonzózok, Falsonzózók, ezt is értékelhetnétek. Engem a Piquet-utálatotok irritál, ha ez csillapodna, marhára nem tudna érdekelni a téma, Alonso meg mégúgyse. Alonso mindig csak mellékszálként kerül az írásaimba, most is. Most se mondtam róla semmi rosszat, vagy már a nevét se írhatom le, vagy már azt se írhatom le, hogy a szurkolók jelentős része őt tippeli Witness X-nek? Mi ebben a fikázás? Magamtól ewz eszembe se jutott pedig tegnap már olvastam Witness X-ről elsők között, de ma meg már látom, hogy világszerte ez a téma hogy lehet hogy ez a tanú Alonso volt inkognitóban. Ez nem fikázás!

+Quote Post
cossin
hozzászólás Sep 23 2009, 10:17
Létrehozva: #32

betérő

Regisztrált: 21-August 09
Azonosító: 4,272

IDÉZET(James Hunt @ Sep 23 2009, 08:34) *
kérdés elmondanád-e ha abból egyértelmű nyereséget élvezel. Piké se mondta volna ezt el a büdös életben ha még 2010-re is aláírják neki a szerződést.

Szerintem jobb lenne ha nem személyeskednél,semmi közöd hozzá,egyébként meg hogy jösz ahoz hogy ismeretlenként ilyet kérdezz bárkitől,na mindegy.

+Quote Post
CeFre
hozzászólás Sep 23 2009, 10:22
Létrehozva: #33

újonc
*

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 10:11) *
Ha ez nem így lenne, te már nem biztos, hogy néznél Forma-1-et, merthogy Alonso 2007 szeptembere óta nem lenne résztvevője a sorozatnak. Néznél IndyCart vagy NASCAR-t, mert Alonso ott űzné az ipart. wink.gif

Egy pilóta nem felelős és vezető beosztású senior akalmazott, akármennyire is túlfizetik.

Na az ki van zárva, hogy az általad említett szériákat nézném, még Alo kedvéért sem, nem vagyok megrögzött fan.
" előléptetném " Massa-t és ennyi!

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 23 2009, 10:30
Létrehozva: #34

moving to Brackley

IDÉZET(CeFre @ Sep 23 2009, 11:22) *
Na az ki van zárva, hogy az általad említett szériákat nézném, még Alo kedvéért sem, nem vagyok megrögzött fan.
" előléptetném " Massa-t és ennyi!

A NASCAR nagyon is egy izgalmas és érdekes széria. Közel olyan nézett és népszerű, mint a Forma-1. És megvannak a technikai nyalánkságai. Oválon versenyezni sokkal komplexebb, mint az első ránézésre tűnik a laikusoknak.

+Quote Post
CeFre
hozzászólás Sep 23 2009, 10:35
Létrehozva: #35

újonc
*

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 10:17) *
Én nem piszkálom Alonsot, befana se így gondolta. Én nem Csalonzózok, Falsonzózók, ezt is értékelhetnétek. Engem a Piquet-utálatotok irritál, ha ez csillapodna, marhára nem tudna érdekelni a téma, Alonso meg mégúgyse. Alonso mindig csak mellékszálként kerül az írásaimba, most is. Most se mondtam róla semmi rosszat, vagy már a nevét se írhatom le, vagy már azt se írhatom le, hogy a szurkolók jelentős része őt tippeli Witness X-nek? Mi ebben a fikázás? Magamtól ewz eszembe se jutott pedig tegnap már olvastam Witness X-ről elsők között, de ma meg már látom, hogy világszerte ez a téma hogy lehet hogy ez a tanú Alonso volt inkognitóban. Ez nem fikázás!

Nah, ne húz fel magad, nem " hevíteni " akartalak tényleg, úttörő becs szóra!
Csak jelezni próbáltam, hogy most Alo a soros, ez van és teljesen normális ha fikázzák őt, engem nem zavar sem a Csalonzó, sem A Falsonzó, teljesen hidegen hagy, attól hogy ezt mondják még nem lesz az.
Oké, elismerem te nem igazán fikázod!

Piquet- utálat: Mint embert " ítélem el ", szánalmas és emberileg egy nagy nulla. Soha nem kellene egy ilyen ember se barátnak, se bármilyen társnak.....stb, akinél soha nem tudhatom, hogy mikor támad hátba!
Én soha nem tenném meg, azt amit ő igen, és csak egy szerencsétlen áldozat, nah ezt az ami a leginkább felháborít!

+Quote Post
CeFre
hozzászólás Sep 23 2009, 10:37
Létrehozva: #36

újonc
*

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 10:30) *
A NASCAR nagyon is egy izgalmas és érdekes széria. Közel olyan nézett és népszerű, mint a Forma-1. És megvannak a technikai nyalánkságai. Oválon versenyezni sokkal komplexebb, mint az első ránézésre tűnik a laikusoknak.

Jó elhiszem biztosan így van, de én nem szeretem.

+Quote Post
hunter9
hozzászólás Sep 23 2009, 12:08
Létrehozva: #37

betérő

Regisztrált: 6-June 08
Innen: serbia&montenegro
Azonosító: 816

Symonds: Ennyi volt egy élet munkája
Ennyi!Sajnaltasd is magad..Borju.

A hozzászólást -hunter9- szerkesztette a következő időpontban: Sep 23 2009, 12:08

--------------------

+Quote Post
05-06
hozzászólás Sep 23 2009, 12:33
Létrehozva: #38

újonc
*

Regisztrált: 11-June 09
Azonosító: 3,789

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 10:06) *
Először is amit te tőlem Reply-oztál, azt még azelőtt írtam, hogy olvastam volna befana írását. Másodszor meg majd eldöntöm, hogy kinek, mit és hogyan teljesítek. Köszike!

Ha észrevennéd engem inkább az a nagyfokú Piquet-gyűlölet irritál, és leginkább ez ellen nyilvánítok véleményt és érvelek. Az, hogy ebbe néha belekeveredik Alonso, az csaki azért van mert az alonsosok túllőnek a célon Piquet irányában és Alonso szintén szereplője az egész ügynek, akkor is ha ártatlannak vesszük, ergo meg lesz említve néha a neve, Symondsszal, Briatoreval, Piquetvel kapcsolatos véleményem kifejtésekor is.

De nekem aztán se nem jobb se nem rosszabb ember Alonso, ha ártatlannak mondják, ha nem, én iránta is empatikus vagyok és el tudom képzelni a helyzetét és indítékait. Kár, hogy ilyet kunsztra ti nem vagytok képesek Piquet irányába.

sad.gif jól van na ,ez nem bántásnak írtam,a kedéjeket meg végkép nem felborzolni unsure.gif

+Quote Post
Ricsike
hozzászólás Sep 23 2009, 01:56
Létrehozva: #39

betérő

Regisztrált: 11-October 08
Innen: Dombóvár
Azonosító: 1,228

IDÉZET(STARTER_NAME @ Sep 23 2009, 08:11) *
Hozzászólások a következő cikkhez: Symonds: Ennyi volt egy élet munkája

Na ez a tökösség!!!!Ha valamit csinálok elismerem,vállalom a felelőséget nem pedig vádalkut kötve befújom a társaim.

+Quote Post
Ricsike
hozzászólás Sep 23 2009, 02:01
Létrehozva: #40

betérő

Regisztrált: 11-October 08
Innen: Dombóvár
Azonosító: 1,228

IDÉZET(hunnylander @ Sep 23 2009, 09:32) *
Olvass már utána hogy zajlott Piquet megkérése! Csak 3-an voltak, amikor döntenie kellett. Az apja nem volt ott, nem volt telefonos segítsége, sem a közönség, sem a felező. rolleyes.gif

Takecare nagyon realista módon ecsetelte a szituációkat, ami közelebb állhat a valósághoz, mint gondolnánk.

Négyen,Mister X-ről elfeledkezel.

+Quote Post

3 Oldal V  < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 July 21st - 06:00