IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

4 Oldal V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
Jean-Éric Vergne, a következő Vettel?
Zoli
hozzászólás Dec 9 2014, 08:39
Létrehozva: #61

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(dawyd728 @ Dec 8 2014, 11:04) *
Na az uruguayi Formula E versenyen kipróbálja őt Andretti. Ő lesz idén Montagny 3. csapattársa. biggrin.gif
Remélem a mostani, és ha Andretti is úgy akarja, a januári argentin futamon kiharcolja, h a 27-es gazdája lehessen. Btw elég szép, h már 18 hely elkelt a következő szezonra, plusz van még kb 10 üres hely, amiből ha mind nem, de egy 26-27 fős állandó mezőny simán kinézhet. Az is igaz, amivel eredményes is tud lenni az ember, abból már csak Andrettinél és Ganassinál van 1-1 hely.

Mivel jövőre változni fognak az autók, így jó kérdés (bár nem hiszem, hogy nagy különbségek lesznek), de amúgy igen. Bemutatkozáshoz viszont elég lehet egy kisebb csapat is, Pagenaud 5. lett az SPM-mel és ha több évre tervez, akkor léphet még feljebb.
Go to the top of the page

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Dec 13 2014, 04:06
Létrehozva: #62

A felhasználó titulusa

Csoport: Tag
Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

IDÉZET(dawyd728 @ Dec 8 2014, 11:04) *
Na az uruguayi Formula E versenyen kipróbálja őt Andretti. Ő lesz idén Montagny 3. csapattársa. biggrin.gif
Remélem a mostani, és ha Andretti is úgy akarja, a januári argentin futamon kiharcolja, h a 27-es gazdája lehessen. Btw elég szép, h már 18 hely elkelt a következő szezonra, plusz van még kb 10 üres hely, amiből ha mind nem, de egy 26-27 fős állandó mezőny simán kinézhet. Az is igaz, amivel eredményes is tud lenni az ember, abból már csak Andrettinél és Ganassinál van 1-1 hely.

Montagny sem jött el végül.
Tapasztalat nélkül az autóban/technikában, az első csoportból kvalifikálva poleból indulhat cool.gif

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Dec 13 2014, 08:06
Létrehozva: #63

A felhasználó titulusa

Nabazmeg, a verseny végén nagyon támadta Buemit, erre másfél körrel a vége előtt leállt az autója...

+Quote Post
Áron
hozzászólás Dec 19 2014, 05:38
Létrehozva: #64

törzsvendég

Regisztrált: 8-July 13
Azonosító: 6,713

Ez vajon mi lehet? Tesztpilótát olvastam valahol.

A hozzászólást -Áron- szerkesztette a következő időpontban: Dec 19 2014, 05:40

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Dec 19 2014, 05:49
Létrehozva: #65

A felhasználó titulusa

IDÉZET(Áron @ Dec 19 2014, 05:38) *
Ez vajon mi lehet? Tesztpilótát olvastam valahol.

Az bizony. Hát ez nagyon meglepő, Buemiről beszélték, hogy mehet Vettel után tesztpilótának a Red Bull családjából.
de la Rosa meg távozik.

+Quote Post
Áron
hozzászólás Dec 19 2014, 06:00
Létrehozva: #66

törzsvendég

IDÉZET(hunocsi @ Dec 19 2014, 05:49) *
Az bizony. Hát ez nagyon meglepő, Buemiről beszélték, hogy mehet Vettel után tesztpilótának a Red Bull családjából.
de la Rosa meg távozik.

Akár válthatná majd Rajkót később. Nem tudom mennyire hasznos ez a pályafutása szempontjából, de legalább a tűz közelében marad.

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Dec 19 2014, 06:21
Létrehozva: #67

A felhasználó titulusa

IDÉZET(Áron @ Dec 19 2014, 06:00) *
Akár válthatná majd Rajkót később. Nem tudom mennyire hasznos ez a pályafutása szempontjából, de legalább a tűz közelében marad.

Hát akkor én kiugranék a bőrömből biggrin.gif Nagyon bírom Kimit, de ha jövőre is úgy szenved, akkor amúgy sincs értelme folytatni. Viszont egy szabad Ferrari ülésre nagyon sokan fognak pályázni, nagyon meglepődnék, ha Vergne-t választanák, több helyen már arról pletykálnak, hogy Bottas érkezhet 2016-ra.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 19 2014, 06:31
Létrehozva: #68

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

gondolom valahogy úgy lesznek a szerepek megosztva, hogy ha esetleg hosszabb időre, vagy nem utolsó pillanatban dől ki az egyik fő pilóta, akkor az amúgy más sorozat(ok)ban versenyző Vergnet pakolják be, amúgy meg Gutierrezt.

ha nem tiszta, valahogy úgy értem, mint a lotusnál 2011-ben: a harmadik pilóta, a "vészhelyzet esetén" bevetendő, B. Senna volt, de mivel már februárban tudták, hogy hosszútávú helyettes kell, és nem az fp1-en szerzett olyan sérülést Kubis, ami miatt hirtelen kellett a beugrós, hívták Heidfeldet.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 19 2014, 06:36
Létrehozva: #69

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Áron @ Dec 19 2014, 06:00) *

szerintem az ilyenek itt a ferkánál nem így működnek. pl sokan mondták, hogy Hulkenberget le kéne igazolni Alonso mellé kettesnek, aztán el tud tőle mindent tanulni, és amikor Alf lelép, akkor előlép egyesnek. nem, ez nem így működik, ha Alf mögött kettes lett volna, akkor Alf helyett igazolnak fölé egy másik egyest. tesztpilótánál szerintem ugyanez lenne a helyzet.

pedig ha Limi visszavonul következő év végén, én is megnézném a helyén Vergnet (ha már Kvyat is lehet topcsapatban), szerintem simán van keresnivalója a mezőnyben.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Áron
hozzászólás Dec 19 2014, 07:20
Létrehozva: #70

törzsvendég

IDÉZET(Zava @ Dec 19 2014, 06:36) *
szerintem az ilyenek itt a ferkánál nem így működnek. pl sokan mondták, hogy Hulkenberget le kéne igazolni Alonso mellé kettesnek, aztán el tud tőle mindent tanulni, és amikor Alf lelép, akkor előlép egyesnek. nem, ez nem így működik, ha Alf mögött kettes lett volna, akkor Alf helyett igazolnak fölé egy másik egyest. tesztpilótánál szerintem ugyanez lenne a helyzet.

pedig ha Limi visszavonul következő év végén, én is megnézném a helyén Vergnet (ha már Kvyat is lehet topcsapatban), szerintem simán van keresnivalója a mezőnyben.

Tudom, akartam is írni ezzel kapcsolatban, csak közben megfőtt a tészta biggrin.gif Ha az eddigi tapasztalatot nézzük, nem sokan léptek elő a Ferrarinál tesztpilótai állásból főmunkaidősbe, ezért is gondolom, hogy nem feltétlenül kell előrelépésként tekinteni erre.

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Dec 19 2014, 10:15
Létrehozva: #71

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Ez az egész egy hangyányit meglepett. Viszont a Ferrari oldaláról ez egy kockázatmentes lépés, amiből még akár nagyon jól is kijöhetnek. Ha okosak, márpedig nem hülyék dolgoznak ott, akkor simán rögzíthettek Vergne szerződésében egy olyan pontot, ha esetleg a közeljövőben főállású pilótájukká lépne elő, akkor azt diszkont áron tegye egy darabig. Nem hiszem, h JEV pont egy ilyen miatt akadékoskodott volna.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Feb 23 2015, 04:03
Létrehozva: #72

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

A magyar, aki a Ferrari-pilóta F1-es sisakját tervezte

+Quote Post

4 Oldal V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 27th - 06:20