IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
Räikkönent nem érdekli mások véleménye
admin
hozzászólás Jan 6 2012, 10:20
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Fórum téma a következő cikkhez: Räikkönent nem érdekli mások véleménye
Go to the top of the page

+Quote Post
amegmondo
hozzászólás Jan 6 2012, 10:38
Létrehozva: #2

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 1-July 09
Azonosító: 3,870

Most gondolom mindenki meglepődött :D

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Jan 6 2012, 02:20
Létrehozva: #3

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

Mint mindig most is hű maradt önmagához, de hát ezért szeretjük. wink.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jan 6 2012, 02:55
Létrehozva: #4

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

Jeti, az aláírásod továbbra is nagy. légy szíves kicsinyítsd le a gifeket.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jan 6 2012, 06:09
Létrehozva: #5

-

Csoport: Törzstag
Azonosító: 4

Nem hiszem, hogy őt valaha is érdekelte volna valaki más saját magán kívül. smile.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Jan 6 2012, 06:27
Létrehozva: #6

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(Euloálius @ Jan 6 2012, 06:09) *
Nem hiszem, hogy őt valaha is érdekelte volna valaki más saját magán kívül. smile.gif

Most meg kell védjem.Azt mondja hogy nem érdekli mit gondolnak róla.Szerintem nagyon jól teszi hogy így vélekedik erről.Én is így vagyok ezzel.Kajakra leszarom hogy a kis Pistának meg a nagy Jancsinak mi a véleménye bármiről is amit én teszek vagy nem teszek.És azzal sem foglalkozom hogy más mit tesz.Egy szóval nem vagyok egy lesipuskás,ilyen való világ néző mások életében vájkáló retardált hülye.Ezt az egyet bírom Rajkóban hogy ő is ilyen végülis.Teszi amit jónak lát és nagy ívben szarik bele hogy arról ki mit gondol.Ez jó,így kéne mindenkinek. biggrin.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jan 6 2012, 07:16
Létrehozva: #7

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Szlavo @ Jan 6 2012, 06:27) *
Most meg kell védjem.Azt mondja hogy nem érdekli mit gondolnak róla.Szerintem nagyon jól teszi hogy így vélekedik erről.Én is így vagyok ezzel.Kajakra leszarom hogy a kis Pistának meg a nagy Jancsinak mi a véleménye bármiről is amit én teszek vagy nem teszek.És azzal sem foglalkozom hogy más mit tesz.Egy szóval nem vagyok egy lesipuskás,ilyen való világ néző mások életében vájkáló retardált hülye.Ezt az egyet bírom Rajkóban hogy ő is ilyen végülis.Teszi amit jónak lát és nagy ívben szarik bele hogy arról ki mit gondol.Ez jó,így kéne mindenkinek. biggrin.gif

Nem értek egyet.

Szerintem az alapvető tisztelet mások iránt, h meghallgatod a véleményüket ha rólad beszélnek. Persze nem azt mondom, h mindenki véleményére minden körülmények között adni kell, de az meg a másik véglet,h kerek perec kijelented, h nem érdekel, h más mit gondol.

Nálam is vannak olyan emberek, akiknek teszek a véleményére, de nem azért, mert rosszat mondhatnak rólam, hanem mert eleve olyan emberek (életvitel, életfelfogás, értékrend), akiknek a véleményére nem adok. De olyat sose mondanék, h általánosságban teszek mások véleményére.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jan 6 2012, 07:34
Létrehozva: #8

-

Azonosító: 4

IDÉZET(Szlavo @ Jan 6 2012, 06:27) *

Más életfelfogás. Engem pl. rohadtul érdekel, hogy mit mondanak, és hogyan vélekednek rólam, talán túlságosan is. Számomra érthetetlen, hogy valakinek ennyire érdektelen a mások véleménye.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Jan 6 2012, 08:04
Létrehozva: #9

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(stoke @ Jan 6 2012, 07:16) *
Nem értek egyet.

Szerintem az alapvető tisztelet mások iránt, h meghallgatod a véleményüket ha rólad beszélnek. Persze nem azt mondom, h mindenki véleményére minden körülmények között adni kell, de az meg a másik véglet,h kerek perec kijelented, h nem érdekel, h más mit gondol.

Nálam is vannak olyan emberek, akiknek teszek a véleményére, de nem azért, mert rosszat mondhatnak rólam, hanem mert eleve olyan emberek (életvitel, életfelfogás, értékrend), akiknek a véleményére nem adok. De olyat sose mondanék, h általánosságban teszek mások véleményére.

Hát akkor bennem van a hiba lehet.Rühellem ha megpróbálnak beleszólni az életembe,vagy akárcsak véleményt formálni vele kapcsolatban.A saját anyám sem szólhat bele a legcsekélyebb mértékben sem semmibe amit teszek,ahogy élek.Az én életem egyedül,és csak saját magamnak tartozok elszámolással vele kapcsolatban.Nem is mondhatja el senki nekem a véleményét semmiről az én dolgaimmal kapcsolatban,mert nem érdekel,és senkinek semmi köze hozzá.Ha bármit teszek,azt azért teszem mert én látom jónak úgy ahogy teszem,és nem alkalmazkodok egy fikarcnyit sem senkihez semmilyen oknál fogva sem.

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Jan 6 2012, 08:08
Létrehozva: #10

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(Euloálius @ Jan 6 2012, 07:34) *
Más életfelfogás. Engem pl. rohadtul érdekel, hogy mit mondanak, és hogyan vélekednek rólam, talán túlságosan is. Számomra érthetetlen, hogy valakinek ennyire érdektelen a mások véleménye.

Én meg nem alkalmazkodok senkihez semmilyen módon azért hogy megfeleljek.Mindent úgy élek meg ahogy én jónak tartom,és egyáltalán nem érdekel hogy másnak mi a véleménye.Hozzáteszem rengeteg barátom van,és vittem valamire az életben,tehát valamit jól csináltam talán eddig,bár senki véleménye nem érdekelt soha.

--------------------

+Quote Post
ricardo
hozzászólás Jan 8 2012, 10:57
Létrehozva: #11

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 19-April 09
Innen: Őrhalom
Azonosító: 3,206

IDÉZET(stoke @ Jan 6 2012, 08:16) *
Nem értek egyet.

A cikkben és remélem az életben is nem igazán erről lehet szó.
Nem arról beszél, hogy senki véleménye nem érdekli, hanem azoké akik állandóan a negatív nyilatkozataikkal kritizálják és azt szajkózzák: úgysem fog sikerülni.
Szerintem unsure.gif

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jan 8 2012, 05:13
Létrehozva: #12

Howzzat?!

IDÉZET(ricardo @ Jan 8 2012, 10:57) *
A cikkben és remélem az életben is nem igazán erről lehet szó.
Nem arról beszél, hogy senki véleménye nem érdekli, hanem azoké akik állandóan a negatív nyilatkozataikkal kritizálják és azt szajkózzák: úgysem fog sikerülni.
Szerintem unsure.gif

Slavo hozzászólására, életfelfogására reagáltam. wink.gif

De aki csak állandóan negatív kritikával illeti, azzal tényleg nem kell foglalkozni. Azokra vonatkozott ez a rész a hszemből:

IDÉZET
Nálam is vannak olyan emberek, akiknek teszek a véleményére, de nem azért, mert rosszat mondhatnak rólam, hanem mert eleve olyan emberek (életvitel, életfelfogás, értékrend), akiknek a véleményére nem adok.

A hozzászólást -stoke- szerkesztette a következő időpontban: Jan 8 2012, 05:27

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jan 8 2012, 05:26
Létrehozva: #13

Howzzat?!

IDÉZET(Szlavo @ Jan 6 2012, 08:04) *
Hát akkor bennem van a hiba lehet.Rühellem ha megpróbálnak beleszólni az életembe,vagy akárcsak véleményt formálni vele kapcsolatban.A saját anyám sem szólhat bele a legcsekélyebb mértékben sem semmibe amit teszek,ahogy élek.Az én életem egyedül,és csak saját magamnak tartozok elszámolással vele kapcsolatban.Nem is mondhatja el senki nekem a véleményét semmiről az én dolgaimmal kapcsolatban,mert nem érdekel,és senkinek semmi köze hozzá.Ha bármit teszek,azt azért teszem mert én látom jónak úgy ahogy teszem,és nem alkalmazkodok egy fikarcnyit sem senkihez semmilyen oknál fogva sem.

Nem hiba ez, csak máshogy látjuk a dolgokat. wink.gif

Alkalmazkodni azért csak alkalmazkodsz. Az ember életében azért vannak bizonyos szabályok amiket még Te is betartasz, ergo alkalmazkodsz. Ha meg együtt élsz valakivel, akkor az meg másról sem szól, csak kompromisszumokról (mind2 részről.)

Ha valaki más elmondja Neked az életeddel kapcsolatban a véleményét, akkor lehet, h mond olyan dolgokat, amire Te nem is gondolnál. És ez az új perspektíva lehet, h Téged is arra késztet, h valamit máshogy csinálj. Szerintem az okos embert meg lehet győzni ész érvekkel, a konokot nyilván nem. (Most nem Rólad beszélek, mert nem ismerlek.)

A kövi hszre: Ha meghallgatod más véleményét, és esetleg meg is fogadod a tanácsát, akkor az nem csak megfelelésből lehet (sőt).

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
nolane
hozzászólás Jan 8 2012, 09:08
Létrehozva: #14

törzsvendég

Regisztrált: 21-October 07
Innen: Dunaújváros
Azonosító: 220

IDÉZET(Euloálius @ Jan 6 2012, 07:34) *

Eulo, mindenkinek nem felelhetünk meg, és nem is kell. A szándékosan rosszindulatú emberekből meg úgyis csak a szenny jön ki. No, azoknak kell egy vállvonogatással a 3. ujjadat bemutatni. A véleménye meg csak annak a kevés embernek számít, akik közel állnak hozzám. Volt egy ilyen eset szilveszterkor is. Pár kollégámmal és barátommal nálam volt összejövetel, köztük egy srác, aki olyan nekem, mint a fiam. Éjjel 2-kor lekísértem, mert zárva a kapu, nos meglátott egy helyi házisárkány, másnap már mindenki azzal volt elfoglalva, hogy milyen fiatal pasim van laugh.gif Szóval simán leszartam a véleményüket.

--------------------
Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.

+Quote Post
Vito
hozzászólás Jan 9 2012, 10:15
Létrehozva: #15

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(stoke @ Jan 8 2012, 06:26) *

Alkalmazkodni azért csak alkalmazkodsz. Az ember életében azért vannak bizonyos szabályok amiket még Te is betartasz, ergo alkalmazkodsz. Ha meg együtt élsz valakivel, akkor az meg másról sem szól, csak kompromisszumokról (mind2 részről.)

Ha valaki más elmondja Neked az életeddel kapcsolatban a véleményét, akkor lehet, h mond olyan dolgokat, amire Te nem is gondolnál. És ez az új perspektíva lehet, h Téged is arra késztet, h valamit máshogy csinálj. Szerintem az okos embert meg lehet győzni ész érvekkel, a konokot nyilván nem. (Most nem Rólad beszélek, mert nem ismerlek.)

A kövi hszre: Ha meghallgatod más véleményét, és esetleg meg is fogadod a tanácsát, akkor az nem csak megfelelésből lehet (sőt).

Stoke, te már kevered a szenzont a fazonnal. Az életemmel kapcsolatos véleménye csak annak lehet aki belelát. Csak az tud belelátni aki nagyon is ismer ergo csak olyan aki közel áll hozzám (barát, család, rokon...). Eme személyek véleménye persze hogy érdekel és adok a szavukra. De ne érdekeljen már egy olyan személy véleménye aki annyit tud rólam amennyit az újságok megírnak, vagy hallott ezt-azt. Szlavo-val teljesen egyet értek.

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jan 9 2012, 10:24
Létrehozva: #16

Howzzat?!

IDÉZET(Vito @ Jan 9 2012, 10:15) *
Stoke, te már kevered a szenzont a fazonnal. Az életemmel kapcsolatos véleménye csak annak lehet aki belelát. Csak az tud belelátni aki nagyon is ismer ergo csak olyan aki közel áll hozzám (barát, család, rokon...). Eme személyek véleménye persze hogy érdekel és adok a szavukra. De ne érdekeljen már egy olyan személy véleménye aki annyit tud rólam amennyit az újságok megírnak, vagy hallott ezt-azt. Szlavo-val teljesen egyet értek.

Nem látom, h az én hsz-em hol ütközik ezzel.. unsure.gif
Én is így látom, valóban csak annak lehet véleménye, aki ismer. Nyílván én sem idegenekre értettem. Szlavo konkrétan egy közeli rokonra mondta, h még Ő sem szólhat bele, nem mondhat véleményt.

--------------------
Fuck imageshack.
-the final laps-

+Quote Post
Vito
hozzászólás Jan 9 2012, 10:24
Létrehozva: #17

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(Euloálius @ Jan 6 2012, 08:34) *

Ezt nehezen tudom elhinni biggrin.gif

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
forza
hozzászólás Jan 9 2012, 10:26
Létrehozva: #18

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(stoke @ Jan 9 2012, 10:24) *
Nem látom, h az én hsz-em hol ütközik ezzel.. unsure.gif
Én is így látom, valóban csak annak lehet véleménye, aki ismer. Nyílván én sem idegenekre értettem. Szlavo konkrétan egy közeli rokonra mondta, h még Ő sem szólhat bele, nem mondhat véleményt.

Mondani mondhat, de csak ha valamit tesz/tett is azért, hogy segítsen rajta az életben. Egyébként nem ildomos, még rokonnak sem.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Jan 9 2012, 02:50
Létrehozva: #19

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(stoke @ Jan 8 2012, 05:26) *

Persze a csajomhoz igen,de az egyéniségem nem adom fel.Nagyobb dolgokban önmagamat adom,ha ez nem tetszik neki akkor is.Elfogadta őket.
Ilyen még eddig nem volt.Tartom magam olyan okos embernek hogy nálam jobban senki nem tudja semmilyen szituban hogy mit kell tennem.Még soha nem volt olyan hogy valaki véleménye miatt valamit nem úgy csináltam volna ahogy én elképzeltem.Eddig jófelé mentem a saját fejem segédletével,eztán is így lesz.Ha meg hibázok,akkor saját magam miatt hibázok mert én basztam el.Nem dühít,mivel nem másokra hallgatva tettem,hanem én akartam úgy hogy ez lett belőle.Csak tanulok belőle.

--------------------

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 October 15th - 12:28