IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

8 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Jacques Villeneuve, Avagy a száguldástól a gitárig - és vissza!
Sivatagi Róka
hozzászólás Feb 16 2008, 06:29
Létrehozva: #41

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 4-November 07
Innen: Borsod megye
Azonosító: 293

". Mindkét pilóta két kiállásos box-stratégián volt. Mindkét kiállást követően Schumacher maradt a mezőny élén. Csupán húsz kör volt hátra, Schumi állt az élen. Senki nem gondolt arra, hogy valaki elveheti a német pilóta győzelmét. A negyvenhetedik körben hirtelen egy kék-fehér autó bukkant fel Schumacher előtt. A Ferrari versenyzője ekkor nekiütközött Villeneuve autójának. "Jacques olyan későn fékezett, hogy nélkülem a kavicságyban találta volna magát." – nyilatkozta Schumacher a futamot követő kihallgatáson.

1997. november 11-én a Nemzetközi Automobil Szövetség úgy határozott, hogy törli Schumacher második helyezését a sportszerűtlen Jerezi akció miatt. Így Heinz-Harald Frentzen lett az 1997-es világbajnokság második helyezettje"

Mi történt voltaképpen ezen a versenyen ,így olvasva nem tudom felidézni.Viszont olyan érzése támad az embernek mintha a" hírességek "gyermekeiből készakarva csinálnának VB-t.Vagy csak én látom így.??

--------------------

Ne magyarázkodj. A barátodnak nem kell, az ellenséged meg úgysem hisz neked.
[center]Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
[/center]
Go to the top of the page

+Quote Post
nm_
hozzászólás Feb 16 2008, 08:41
Létrehozva: #42

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

Igen, az öreg Villeneuvenak járt is volna egy VB, mint a legbátrabb pilóta, illetve meg is álapodtak csapaton belül, hogy elsőnek Ő segíti VB-hez csapattársát, majd fordítva. Csak ezt sajna már nem érhette meg. sad.gif Hogy az FIA csinált VB-t gyermekéből? Ez a gondolat már nekem is végigfutott a fejembem, már akkor, de azt el kell ismerni, hogy Jacques 4 éven belül mindent elért az autósportban. Cart bajnok, Indy 500 győztes, és F1 VB, a mellett, hogy kb akkora durranás volt első évében, mint Hamilton. És akkor még nem volt szimulátor, amin megtanulhatta volna a pályákat. '96-ban nyújtott teljesítménye igazolja tehetségét.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Feb 16 2008, 10:13
Létrehozva: #43

Guests

IDÉZET(Sivatagi Róka @ Feb 16 2008, 07:29) *
". Mindkét pilóta két kiállásos box-stratégián volt. Mindkét kiállást követően Schumacher maradt a mezőny élén. Csupán húsz kör volt hátra, Schumi állt az élen. Senki nem gondolt arra, hogy valaki elveheti a német pilóta győzelmét. A negyvenhetedik körben hirtelen egy kék-fehér autó bukkant fel Schumacher előtt. A Ferrari versenyzője ekkor nekiütközött Villeneuve autójának. "Jacques olyan későn fékezett, hogy nélkülem a kavicságyban találta volna magát." – nyilatkozta Schumacher a futamot követő kihallgatáson.

1997. november 11-én a Nemzetközi Automobil Szövetség úgy határozott, hogy törli Schumacher második helyezését a sportszerűtlen Jerezi akció miatt. Így Heinz-Harald Frentzen lett az 1997-es világbajnokság második helyezettje"

Mi történt voltaképpen ezen a versenyen ,így olvasva nem tudom felidézni.Viszont olyan érzése támad az embernek mintha a" hírességek "gyermekeiből készakarva csinálnának VB-t.Vagy csak én látom így.??

Ilyen "alapmuvet" nem ismerni, plane Ferrariskent ahogy aposztrfalod magad - mar lassan kimeriti a direkt provokacio fogalmat.
Nincs szerencsed, nem fogom kommentalni az esetet, tudatlan maradsz, dontsd el Te magadban, hogy mi tortent.
Schumacher Jerez 1997

Ha ENNYIRE tudatlan vagy, engedd meg, hogy neked is mas forumokat ajanljak... dry.gif

+Quote Post
Sivatagi Róka
hozzászólás Feb 16 2008, 10:47
Létrehozva: #44

bentlakásos

IDÉZET(Clyde @ Feb 16 2008, 10:13) *
Ilyen "alapmuvet" nem ismerni, plane Ferrariskent ahogy aposztrfalod magad - mar lassan kimeriti a direkt provokacio fogalmat.
Nincs szerencsed, nem fogom kommentalni az esetet, tudatlan maradsz, dontsd el Te magadban, hogy mi tortent.
Schumacher Jerez 1997

Nos 95-2000-ig terjedő időszak egy nagyon is felejtésre szoruló időszak az életemben,de ezt nem részletezem.
Ezt az úgynevezett tudatlanságomban keletkezett űrt próbálom meg pótolni,de mint ilyet nehéz .
Ilyenkor bár szégyellem magam ,de tudom hogy egy levél nem pirul el.
Megpróbálok sok mindennek utána nézni de ha angol oldalakhoz érek mintha falba ütköznék,ezt nem szégyelem bár kellemetlen érzés.
Amikor mindezekért még le is néznek azt az érzést nem kívánom senkinek.Soha nem néztem le másokat még alapvetőbb dolgok nem ismeretéért sem.Van ismerősöm aki 40 évesen szánta rá magát hogy érettségit szerezzen ,nem zavarom el mikor történelmi témában segítségre szorul,még alapvető témákat illetően sem .Tudom ami nekem alapvető az másnak nem biztos hogy az.

Nos e kis kitérő után a videó nem szorul semmi féle elemzésre,jogos volt Sumi kizárása ,bár az egész VB-ről valót kissé túlzottnak tartom.

--------------------

[center]Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
[/center]

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Feb 16 2008, 11:17
Létrehozva: #45

Guests

IDÉZET(Sivatagi Róka @ Feb 16 2008, 11:47) *
Nos 95-2000-ig terjedő időszak egy nagyon is felejtésre szoruló időszak az életemben,de ezt nem részletezem.
Ezt az úgynevezett tudatlanságomban keletkezett űrt próbálom meg pótolni,de mint ilyet nehéz .
Ilyenkor bár szégyellem magam ,de tudom hogy egy levél nem pirul el.
Megpróbálok sok mindennek utána nézni de ha angol oldalakhoz érek mintha falba ütköznék,ezt nem szégyelem bár kellemetlen érzés.
Amikor mindezekért még le is néznek azt az érzést nem kívánom senkinek.Soha nem néztem le másokat még alapvetőbb dolgok nem ismeretéért sem.Van ismerősöm aki 40 évesen szánta rá magát hogy érettségit szerezzen ,nem zavarom el mikor történelmi témában segítségre szorul,még alapvető témákat illetően sem .Tudom ami nekem alapvető az másnak nem biztos hogy az.

Nos e kis kitérő után a videó nem szorul semmi féle elemzésre,jogos volt Sumi kizárása ,bár az egész VB-ről valót kissé túlzottnak tartom.

Rendben, igy mar egesz mas a leanyzo fekvese.
Az egesz evbol kizarast meg tekintsd annak fenyeben, hogy egy hasonlo manoverrel 1994-ben meg VB lett Hill elleneben. Elkepzelheto, hogy a FIA torleszteni akart, igy megjarja.

+Quote Post
Sivatagi Róka
hozzászólás Feb 16 2008, 11:23
Létrehozva: #46

bentlakásos

IDÉZET(Clyde @ Feb 16 2008, 11:17) *
Rendben, igy mar egesz mas a leanyzo fekvese.
Az egesz evbol kizarast meg tekintsd annak fenyeben, hogy egy hasonlo manoverrel 1994-ben meg VB lett Hill elleneben. Elkepzelheto, hogy a FIA torleszteni akart, igy megjarja.

Hát így megjárja ,csak kissé elhúzta a döntését a FIA laugh.gif

--------------------

[/center]

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Feb 16 2008, 12:00
Létrehozva: #47

Guests

IDÉZET(Sivatagi Róka @ Feb 16 2008, 12:23) *
Hát így megjárja ,csak kissé elhúzta a döntését a FIA laugh.gif

Inkabb ugy fogalmaznek, hogy igy akartak kompenzalni a 94-es tevedesuket...

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Feb 16 2008, 12:28
Létrehozva: #48

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(nm_ @ Feb 16 2008, 08:41) *
És akkor még nem volt szimulátor, amin megtanulhatta volna a pályákat. '96-ban nyújtott teljesítménye igazolja tehetségét.

Ebben tévedsz, Villi a GP sorozaton tanulta meg a hungaroringi pályát is.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
nm_
hozzászólás Feb 16 2008, 01:26
Létrehozva: #49

IDÉZET(tifosi @ Feb 16 2008, 12:28) *
Ebben tévedsz, Villi a GP sorozaton tanulta meg a hungaroringi pályát is.

És még hányat? Tényleg érdekel, mert nem tom!

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Feb 16 2008, 05:01
Létrehozva: #50

törzsvendég

Csoport: Tag
Innen: Toronto, ON, Canada
Azonosító: 46

Villeneuve out of 27 Cup car for foreseeable future

Ez sem tartott sokáig. huh.gif

A hozzászólást -Gábor- szerkesztette a következő időpontban: Feb 16 2008, 05:01

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Feb 18 2008, 03:32
Létrehozva: #51

Civakodó

IDÉZET(nm_ @ Feb 16 2008, 01:26) *
És még hányat? Tényleg érdekel, mert nem tom!

Ahol addig nem vezetett, mind a GP-n tanulta be. Megvan a teljes 1996-os hungaroringi futam Frankl és Várhegyi kommentálásával, és ők is beszéltek erről.

A hozzászólást -tifosi- szerkesztette a következő időpontban: Feb 18 2008, 03:32

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
nm_
hozzászólás Feb 18 2008, 06:32
Létrehozva: #52

IDÉZET(tifosi @ Feb 18 2008, 03:32) *
Ahol addig nem vezetett, mind a GP-n tanulta be. Megvan a teljes 1996-os hungaroringi futam Frankl és Várhegyi kommentálásával, és ők is beszéltek erről.

Köszi, ma este megnézem.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Feb 18 2008, 08:18
Létrehozva: #53

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Persze az akkori játékok össze sem hasonlíthatóak a maiakkal...

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Feb 18 2008, 09:44
Létrehozva: #54

-

Azonosító: 4

IDÉZET(Tarzaan @ Feb 18 2008, 08:18) *
Persze az akkori játékok össze sem hasonlíthatóak a maiakkal...

Hát nem voltak ilyen élethű grafikák, az tuti. Én még a Papyrus féle Indycar Racingre emlékszem, elfutott az 486-oson is. laugh.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Feb 18 2008, 10:23
Létrehozva: #55

Civakodó

Villeneuve a GP sorozaton tolta, azoknak elég jógrafikája volt akkoriban. A GP2 az 1994-es adatokal dolgozott.

--------------------

+Quote Post
nm_
hozzászólás Feb 18 2008, 11:09
Létrehozva: #56

IDÉZET(tifosi @ Feb 18 2008, 10:23) *
Villeneuve a GP sorozaton tolta, azoknak elég jógrafikája volt akkoriban. A GP2 az 1994-es adatokal dolgozott.

Ahhoz a szuper szimulátorhoz amin Hami tanult nem sok köze lehetett. Nagyobb falatot jelentett az akkor!

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Feb 19 2008, 07:20
Létrehozva: #57

Schumanoid

Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(nm_ @ Feb 18 2008, 11:09) *
Ahhoz a szuper szimulátorhoz amin Hami tanult nem sok köze lehetett. Nagyobb falatot jelentett az akkor!

Gondolj bele, Schumi max C64-en nyomhatta, bár tudtommal azon sem nyomta.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Feb 19 2008, 10:22
Létrehozva: #58

-

Azonosító: 4

IDÉZET(nm_ @ Feb 18 2008, 11:09) *

Gyorsan eljutottunk ahhoz, hogy Hami valójában csak egy szimulátorversenyző. Már csak épp a GO KIMI hiányzik.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Feb 19 2008, 10:57
Létrehozva: #59

Guests

IDÉZET(Euloálius @ Feb 18 2008, 10:44) *
Hát nem voltak ilyen élethű grafikák, az tuti. Én még a Papyrus féle Indycar Racingre emlékszem, elfutott az 486-oson is. laugh.gif

Es az komoly volt, fizikara mindenre... Hackeltem hozza Gravis tamogatast is. biggrin.gif

+Quote Post
nm_
hozzászólás Feb 20 2008, 01:37
Létrehozva: #60

IDÉZET(Euloálius @ Feb 19 2008, 10:22) *
Gyorsan eljutottunk ahhoz, hogy Hami valójában csak egy szimulátorversenyző. Már csak épp a GO KIMI hiányzik.

laugh.gif

Innen, Kimihez csak te voltál képes eljutni, grat wink.gif

+Quote Post

8 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 20th - 14:32