IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

9 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Vitaly Petrov, Oroszország száguldó nagykövete (?)
send
hozzászólás Apr 4 2010, 01:36
Létrehozva: #41

törzsvendég

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-September 08
Azonosító: 1,171

IDÉZET(Zava @ Apr 4 2010, 03:30) *
azért lássuk be, eddig nem nagyon csinált kettes számút Kubisból, pedig nagyon fogadkozott... rolleyes.gif

kettest rolleyes.gif ?
Hát egy jó pár csepp víz még le kell folyjon a Dunán, hogy belejöjjön a dologba. Amúgy, ma ügyes volt.
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 4 2010, 01:37
Létrehozva: #42

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(capylya @ Apr 4 2010, 02:27) *
Nekem is egyre szimpatikusabb pilóta. Tetszett az amikor visszaelőzte Hamiltont. smile.gif
Kár hogy nem tudta befejezni ezt a versenyt.

Azért az komoly hogy Lewisnak a sok előzés közül Petrov bizonyult a legnehezebb előzésnek! Vagy a végsebessége volt nagy és azt tudta jól kihasználni vagy valami csodaíven fordult rá az egyenesre Lewis mögött! Második szabad edzésen a második legnagyobb végsebesség az övé volt, de a versny végsebességeit nem találom még sehol!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
capylya
hozzászólás Apr 4 2010, 01:39
Létrehozva: #43

Petrov fan

Csoport: Members
Regisztrált: 12-May 09
Innen: Etyek
Azonosító: 3,551

IDÉZET(Zava @ Apr 4 2010, 02:30) *
azért lássuk be, eddig nem nagyon csinált kettes számút Kubisból, pedig nagyon fogadkozott... rolleyes.gif

Igen, jelenleg Kubica sokkal jobb nála, sőt megkockáztatom egész évben jobb lesz, de én akkor is Neki szurkolok. smile.gif
Idén csak hozzon szépen pontokat, és majd jövőre meglátjuk mi lesz. tongue.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 4 2010, 01:45
Létrehozva: #44

McLaren fan

IDÉZET(capylya @ Apr 4 2010, 02:39) *
Igen, jelenleg Kubica sokkal jobb nála, sőt megkockáztatom egész évben jobb lesz, de én akkor is Neki szurkolok. smile.gif

Már az is komoly eredmény lesz ha eléri egy év alatt hogy ne fizetős pilóta legyen!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
capylya
hozzászólás Apr 4 2010, 01:54
Létrehozva: #45

Petrov fan

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 4 2010, 02:45) *
Már az is komoly eredmény lesz ha eléri egy év alatt hogy ne fizetős pilóta legyen!

Egyetértek, de ez szerintem össze fog jönni neki. rolleyes.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 4 2010, 01:59
Létrehozva: #46

McLaren fan

IDÉZET(capylya @ Apr 4 2010, 02:54) *
Egyetértek, de ez szerintem össze fog jönni neki. rolleyes.gif

Sajnos ez nagyban függ a Renault vezetőségétől is, hogy elég e nekik az hogy jó a pilóta vagy csak az a lényeg, hogy hozzon még 15 millát valaki!

--------------------

+Quote Post
capylya
hozzászólás Apr 4 2010, 02:03
Létrehozva: #47

Petrov fan

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 4 2010, 02:59) *
Sajnos ez nagyban függ a Renault vezetőségétől is, hogy elég e nekik az hogy jó a pilóta vagy csak az a lényeg, hogy hozzon még 15 millát valaki!

sad.gif Tényleg a pénz...
Remélem lesz jó versenye is, hogy bizonyítson és esetleg más csapat is észre vegye.

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Apr 4 2010, 02:10
Létrehozva: #48

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 4 2010, 02:37) *
Azért az komoly hogy Lewisnak a sok előzés közül Petrov bizonyult a legnehezebb előzésnek! Vagy a végsebessége volt nagy és azt tudta jól kihasználni vagy valami csodaíven fordult rá az egyenesre Lewis mögött! Második szabad edzésen a második legnagyobb végsebesség az övé volt, de a versny végsebességeit nem találom még sehol!

én azon gondolkoztam, hogy nem arról volt szó, hogy a McLaren egyenesekben mennyire gyors itt (meg általában is)? ehhez képest tényleg úgy nézett ki, hogy a Renault gyorsabb volt Hamiltonnál. amúgy jól ment ma Petrov, kár, hogy már megint műszaki hiba miatt kellett kiállnia, szvsz pontszerzés meglehetett volna (9.-10. hely).

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 4 2010, 02:22
Létrehozva: #49

McLaren fan

IDÉZET(Syd_Barrett @ Apr 4 2010, 03:10) *
én azon gondolkoztam, hogy nem arról volt szó, hogy a McLaren egyenesekben mennyire gyors itt (meg általában is)?

Az de sok leszorítóerővel mentek ami lefogta a kocsit egyensen még az F csatorna ellenére is! Ha nem lenne a trükk és ezzel a beállítással mentek volna akkor szerintem a leglassabb kocsi lett volna!

--------------------

+Quote Post
Hakkinen
hozzászólás Apr 4 2010, 06:44
Létrehozva: #50

keleti blokk

Regisztrált: 14-February 09
Innen: Cívisváros
Azonosító: 2,212

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 4 2010, 02:59) *

Az oroszok szerintem több pénzt fognak belefektetni a Renaultba, ha eredményes lesz az idei szezon.

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Apr 4 2010, 07:13
Létrehozva: #51

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(Zava @ Apr 4 2010, 02:30) *

Mindenesetre jóval közelebb van hozzá, mint tavaly Piké vagy Grosjean Alonsóhoz.
Kovalainen Renault-os debütje is gyengébb volt. Nem rossz a srác.

+Quote Post
Sway
hozzászólás Apr 4 2010, 10:53
Létrehozva: #52

Drivers, start your engines!

Regisztrált: 3-July 07
Azonosító: 35

IDÉZET(capylya @ Apr 4 2010, 02:39) *

Kubica sokkal tapasztaltabb, Petrov még csak most tanulja az F1-et. Az elmúlt három verseny alapján bizonyította, hogy helye van a mezőnyben - DNF ide vagy oda - , csak szerencsétlen volt sajnos (kivétel Ausztrália, az vezetői hiba volt egyértelműen). Egyre inkább DAVAJ!!!! tongue.gif wink.gif

--------------------

+Quote Post
daci
hozzászólás Apr 5 2010, 12:40
Létrehozva: #53

tejesember fan

Regisztrált: 25-September 09
Azonosító: 4,559

gyorsaságban még van mit fejlődni, de nekem nagyon szimpi, tökösen harcolt hami ellen...meg esőben is jólmegy

+Quote Post
Réka
hozzászólás Apr 5 2010, 02:41
Létrehozva: #54

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(daci @ Apr 5 2010, 01:40) *
gyorsaságban még van mit fejlődni, de nekem nagyon szimpi, tökösen harcolt hami ellen...meg esőben is jólmegy

Ezt én is így gondolom, viszont nekem szimpatikus ahogy versenyez... van benne tűz... jó lesz ő szerintem. smile.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Apr 18 2010, 12:38
Létrehozva: #55

McLaren fan

IDÉZET
Vitaly Petrov completed his best Formula 1 race so far after fighting his way to seventh position, giving Renault its first double point-scoring finish of the season.

"I'm happy to finish my first race in Formula 1 and to score my first points," said Petrov. "It was a difficult race and it wasn't easy to make the right decisions today. In the beginning, when it started to rain, some drivers came in for intermediates, but we decided to stay out on slicks, which was the right decision.

"Then I kept talking on the radio with the team to decide when we would change to intermediates, and again we got the timing right. When I changed to my second set of intermediates, I knew it would be important to look after the tyres, but we didn't know if it would continue raining or if the track would dry out.

"But I kept pushing, the engineers told me that I had good pace, and in the final laps I had some good overtaking moves, especially with Schumacher and Webber, to gain some more places."

Jól ment ma is, Kubicsektől még mindig elmarad de szerintem el leshet egysmást a lengyeltől! Első pontok, és egy brutális löket a futam végén! Két versenyzőt előzött akiknek a kocsijuk jobb mint az övé! Egy RBR(!) és egy Mercedes a futam végén!
Biztos örült az "élettársa"(by Palik) is, mármint a menedzsere! rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 18 2010, 07:21
Létrehozva: #56

Guests

Sway nyilatkozatat varnam MS es Petrov harcarol! tongue.gif

+Quote Post
capylya
hozzászólás Apr 18 2010, 07:44
Létrehozva: #57

Petrov fan

Bár nem nekem tetted fel a kérdést, de válaszolok, remélem nem baj. smile.gif
Fura egy érzés amikor a régi és az új kedvenc egymással harcol. Őszintén szólva azért szorítottam, hogy ki ne lökjék egymást. wink.gif De valahogy az adott szituációban Petrov előzésének örültem jobban. Schumachert addig úgy is majd mindenki megelőzte sajnos.

+Quote Post
Sway
hozzászólás Apr 18 2010, 10:02
Létrehozva: #58

Drivers, start your engines!

Regisztrált: 3-July 07
Azonosító: 35

IDÉZET(Clyde @ Apr 18 2010, 08:21) *
Sway nyilatkozatat varnam MS es Petrov harcarol! tongue.gif

Őszintén szólva félig happy voltam, félig pedig vérzett a szívem. Örültem Petrov mai menetelésének, hisz már a szezon előtt felette lebegett Damoklesz kardja, s három DNF után - akármilyen szépen is ment - egyre inkább éleződtek a pengék, még a mai szép eredmény ellenére is félek, hogy idejekorán kiteszik a csapattól Putyin, Medvegyev és egyéb segítő erők ellenére.
Schumachert sokakkal ellentétben nem húznám le, s nem az elfogultság miatt. Voltak a régi időket megcsillogtató manőverei, de bizony látszik a 3 kihagyott év, az új technika, a nem igazán ő stílusára szabott autó és még sorolhatnám. Bízom benne, fog még meglepetéseket okozni az "öreg", ahogyan az ifjonc orosz is wink.gif

--------------------

+Quote Post
capylya
hozzászólás May 29 2010, 07:14
Létrehozva: #59

Petrov fan

Egyre jobb lesz rolleyes.gif a Q1-es eredménye tetszett a legjobban, na de ez a 9. hely is egész jó. smile.gif
Holnap remélem még egy-két hellyel feljebb tud jönni, és sima futama lesz.

+Quote Post
Hakkinen
hozzászólás Jun 6 2010, 05:01
Létrehozva: #60

keleti blokk

Regisztrált: 14-February 09
Innen: Cívisváros
Azonosító: 2,212

Ő is szereti az édességet. biggrin.gif Szimpatikus gyerek.
Visit My Website

--------------------

+Quote Post

9 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 22nd - 07:19