IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

62 Oldal V  « < 60 61 62  
Reply to this topicStart new topic
Túraautó "megatopik", DTM, WTCC, BTCC, stb...
Jeti
hozzászólás Mar 21 2016, 08:10
Létrehozva: #1221

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(hunocsi @ Mar 21 2016, 06:52) *
Nyilván világbajnokként Huff a sztár a csapaton belül, meg biztos nagyobb piacon eladható, mint Norbi Magyarországgal. Amúgy egyszerre jelentették be őket, lehet azért vártak vele amit te mondasz, de szerintem az lényegtelen ettől függetlenül is, ki volt ott előbb. Ha csapaton belül nem jelent eltérő bánásmódot, akkor meg kit érdekel, hogy Huffnak és Monteirónak eggyel több szponzori eseményre kell mennie hetente? biggrin.gif
Hol olvastál olyat, hogy Norbi csapatvezér lesz?

Konkrétan nem olvastam ilyet, de logikus lett volna, hogy ha ő váltja Tarquinit, akkor ő rá épít a csapat (nem pedig a középszer Monteirora), de közben meg előtűnt a semmiből Huff. Mondjuk annyi pozitívum van ebben, hogy talán ez arra (is) utal, hogy a Honda most már komolyabban gondolja a WTCC-s szereplését, mint eddig.
Go to the top of the page

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Mar 29 2016, 10:26
Létrehozva: #1222

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Ficza Feri + Nagy Dani lett a két Zengős. 2015-ös fejlesztésű autókkal indulnak.

A tavalyi autó egy ilyen tanulási fázisban érthető. A két magyar fiatal indítása ettől még nekem meglepő. Ezután viszont nem lennék meglepődve, ha augusztusra csak 1 autó maradna. Ezzel az utolsó pillanatos bejelentéssel nekem kicsit az az érzésem, nem legyen igazam, h egyelőre a szezon első felére van meg a financiális háttér. Reménykednek benne az illetékesek, h kellő eredmény után lesz annyi szponzorpénz, amivel a távol-keleti versenyek is kijönnek belőle.
Az biztos, ha Michelisz nem indulna a bajnokságban, akkor csak a Zengő miatt, a hazai nézők biztos nem követnék a sorozatot. Reálisan harcolhatnak kb a 15. helyért. A versenyenként fél perc képernyő, az is a mezőny hátsó részében nekem nem tűnik stabil lábakon álló projektnek.
Mindenesetre és rutinosabb külföldit ültettem volna az egyik autóba. Persze gondolom egy 2015-ös autóval milyen érdeklődést lehet kelteni. Mindegy én csak kívánni tudom, h a korábbi Zengős dupla felállás kudarca ne ismétlődjön meg újra.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 1 2016, 12:43
Létrehozva: #1223

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Egyelőre nincs motor a Zengős autókba

Nem kezdődik jól az év a Zengősöknek.

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Apr 3 2016, 01:12
Létrehozva: #1224

A felhasználó titulusa

Csoport: Tag
Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

Meglepően jó volt ez az első verseny, Norbi két szép előzéssel 3. smile.gif

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Apr 3 2016, 01:45
Létrehozva: #1225

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(hunocsi @ Apr 3 2016, 01:12) *
Meglepően jó volt ez az első verseny, Norbi két szép előzéssel 3. smile.gif

Bizony smile.gif Jó volt!

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Apr 3 2016, 05:44
Létrehozva: #1226

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

Na azèrt a 2 dobogó nem rossz smile.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Jeti
hozzászólás May 9 2016, 07:14
Létrehozva: #1227

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

Ez a marokkói hétvége se volt rossz, de kár, hogy döntő pillanatban nem Norbi volt a legjobb hondás, hanem Huff.

Egyébként (többek között) azt (is) pletykálják, hogy a Hondának tulajdonképpen nem is igazán Norbi kellett, hanem Bári Gergő, mert egyszerűen lenyűgözte őket, hogy mit tud kihozni a privát Civicből. Amióta Bári a mérnöke Monteironak, azóta a portugál olyan teljesítményt nyújt, mint még azelőtt soha. Erről mit gondoltok? A csapat főnök elszólása is beszédes: A Hondának Norbi kellett, a JAS-nak meg Huff.

+Quote Post

62 Oldal V  « < 60 61 62
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 24th - 23:18