IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

19 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Rubens Barrichello, A kipörgés-gátló betiltása Barrichello feltámadását hozza?
Guest_Clyde_*
hozzászólás May 5 2008, 05:09
Létrehozva: #21

Guests

IDÉZET(Funes @ May 5 2008, 06:03) *
Igen. Annyira hiteles a fazon. Én el is hiszek neki mindent. Valóban. Higgyetek neki ti is! wink.gif laugh.gif laugh.gif

Miert hazudna?
Go to the top of the page

+Quote Post
nm_
hozzászólás May 5 2008, 07:59
Létrehozva: #22

Bizony, ez nem BMW :)

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Clyde @ May 5 2008, 04:25) *
Barrichello: In Indy 2005 war das Fass voll!

Most bevallotta, ami nem elvakult Schumi faneknek eddig is kozismert volt: Megkertek meg az ominozus 6 versenyzot felvonultato versenyen is, hogy ugyan legyszi, de lassitson mar le MS kedveert. smile.gif Ez volt nala az utolso csepp a poharban, es ezert ment a Hondahoz, szerzodese lejarta elott.

Ennyi!

Valahogy nem lep meg. De majd az "éleslátású", "racionális" fanok úgy is megmagyarázzák. A polírozás soha nem áll meg.

Én nem csak elhiszem, hanem tudom is, hogy Schumi mennyire jó volt. De közel sem annyira jó, mint azt sokan gondolják.

+Quote Post
tifosi
hozzászólás May 5 2008, 11:03
Létrehozva: #23

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Funes @ May 5 2008, 05:03) *
Igen. Annyira hiteles a fazon. Én el is hiszek neki mindent. Valóban. Higgyetek neki ti is! wink.gif laugh.gif laugh.gif

Biztos érdekében áll, hogy hazudjon, nem?

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás May 6 2008, 06:17
Létrehozva: #24

Ferrarisan Schumacheres Blogos

Regisztrált: 24-October 07
Azonosító: 253

IDÉZET(Clyde @ May 5 2008, 05:25) *

Most bevallotta, ami nem elvakult Schumi faneknek eddig is kozismert volt: Megkertek meg az ominozus 6 versenyzot felvonultato versenyen is, hogy ugyan legyszi, de lassitson mar le MS kedveert. smile.gif Ez volt nala az utolso csepp a poharban, es ezert ment a Hondahoz, szerzodese lejarta elott.

rolleyes.gif Szegény ártatlan bárány. Ha nem ismerném az eredményeket, hát mindjárt elsirnám magam. tongue.gif Van aki ezt még elhiszi? unsure.gif laugh.gif
Nézzük, csak, ha már annyira fantasztikus pilótának tartja magát, akkor miért lett:
2000: 4.
2001: 3.
2003: 4.
2005.: 8.
Amíg Schumi első lett, illetve 2005-ben harmadik. Ha annyira jó, akkor a minimum az!, hogy folyamatosan Schumi mögött végez, mint: 2002-ben és 2004-ben. Az se semmi, hogy hirtelen!!! 2005 közepén elkezdett siránkozni=mikor rossz volt az autó/gumi párosítás. Mi ez ha nem patkánykodás? Addig jó minden, míg megy a szekér, aztán utána elmarad a lojalitás? Rühellem ezt az embertípust. dry.gif Jó lenne, ha inkább az eredményei beszélnének helyette, a pozitívra gondolok, amiből nem sok akad mostanság. wink.gif
Úgy gondolom, hogy most nem políroztam (by nm tongue.gif), csak felvetettem egy kérdést. smile.gif

A hozzászólást -Boszi27- szerkesztette a következő időpontban: May 6 2008, 06:28

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás May 6 2008, 06:35
Létrehozva: #25

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Boszi27 @ May 6 2008, 07:17) *
rolleyes.gif Szegény ártatlan bárány. Ha nem ismerném az eredményeket, hát mindjárt elsirnám magam. tongue.gif Van aki ezt még elhiszi? unsure.gif laugh.gif
Nézzük, csak, ha már annyira fantasztikus pilótának tartja magát, akkor miért lett:
Amíg Schumi első lett, illetve 2005-ben harmadik. Ha annyira jó, akkor a minimum az!, hogy folyamatosan Schumi mögött végez, mint: 2002-ben és 2004-ben. Az se semmi, hogy hirtelen!!! 2005 közepén elkezdett siránkozni=mikor rossz volt az autó/gumi párosítás. Mi ez ha nem patkánykodás? Addig jó minden, míg megy a szekér, aztán utána elmarad a lojalitás? Rühellem ezt az embertípust. dry.gif Jó lenne, ha inkább az eredményei beszélnének helyette, a pozitívra gondolok, amiből nem sok akad mostanság. wink.gif
Úgy gondolom, hogy most nem políroztam (by nm tongue.gif ), csak felvetettem egy kérdést. smile.gif

Erről van szó. wink.gif rolleyes.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás May 6 2008, 08:31
Létrehozva: #26

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

IDÉZET(befana @ Apr 19 2008, 03:25) *
Cccö-ccö!Nekem Barrichello ugyanaz a töltelék-pilóta figura,mint Fisichella(anélkül,hogy meg akarnám bántani a szimpatizánsait),márpedig-be merem vallani,még ha nem is vagyok rá büszke-a veszteseket mindig lenéztem.Egyik sem tett le semmi maradandót az asztalra,amitől majd évtizedek múlva is ismernék a nevét,úgyhogy furcsa nekem így ez a pikírtkedés a szájából...mert persze az Alonsós kitétel a szálka a szememben.. angry.gif

Örülök, hogy sikerült újfent, ok nélkül belerúgnod Fisichellába is. Kíváncsi lennék, hogy a nagy Álonzó mit érne el egy Force Indiában, hova vitte volna anno a Jordant, Saubert. 2 tiszta no1-es politikával és Mislenhátszéllel megszerzett vb címen kívül mit tudott? Elverte egy újonc is.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
befana
hozzászólás May 6 2008, 09:47
Létrehozva: #27

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Euloálius @ May 6 2008, 09:31) *
Örülök, hogy sikerült újfent, ok nélkül belerúgnod Fisichellába is. Kíváncsi lennék, hogy a nagy Álonzó mit érne el egy Force Indiában, hova vitte volna anno a Jordant, Saubert. 2 tiszta no1-es politikával és Mislenhátszéllel megszerzett vb címen kívül mit tudott? Elverte egy újonc is.

Édesem,kertem legszebb virága!
Hát mondd,miért próbálsz meg újra és újra álságot keresni ártatlan szavaimban,mikor már többször eskü alatt vallottam,hogy semmi bajom szíved csücske Fisichellával,már csak azért sem,mert éveken keresztül hűen szolgálta zokszó nélkül Alonsómat,pedig időnként csúnyán,méltatlanul bánt vele Briatore-mikor például 2005-ben a konstruktőrit is megnyerték,akkor is csak Alonsót ölelgette,pedig ahhoz kétségtelenül kellett Fisichella teljesítménye is.Szigorúan szubjektíven mertem megjegyezni,hogy számomra Barrichello-akinek a grüberlis mosolyú kedves fazonjával szintén nincs gondom-Fisichellához hasonlóan nem egy fajsúlyos figura számomra ebben a komoly egót igénylő sportágban.Ezt én így látom és tévedhetek,továbbá szívből sajnálom,ha ez nem egyezik az általam nagyra tartott véleményeddel,de úgy gondoltam,hogy most nagy bátran felvállalom a véleményem,erre tessék! sad.gif
Barrichellót pusztán azért bántottam,mert Alonsóról mondott számomra nem tetszőt,Vele pedig úgy vagyok,miként anya a hülye gyerekével,és ha bárki pellengérre tűzi,azzal én azonnal kiásom a csatabárdot.Vígasztaljon,hogy Téged ugyanígy védenélek smile.gif ,pedig most éppen Te támadsz és említesz olyan csúf igazságokat,amiket én már számosszor elismertem:igen,megverte egy újonc,igen,tragikus a Renault és nem váltotta be a Hozzá fűzött reményeimet annak fejlesztése terén,igen,rettenetes,hogy néha már azért kell körmöt rágjak,hogy bekerüljön a kvalifikáció harmadik etapjába,igen,igen...De Őt szeretem,és ha már csak a pálya szélén hagyják söprögetni,akkor is védeni fogom,mert ilyen hűséges és elkötelezett vagyok! smile.gif

+Quote Post
Eulo
hozzászólás May 6 2008, 10:02
Létrehozva: #28

-

Azonosító: 4

IDÉZET(befana @ May 6 2008, 10:47) *
Édesem,kertem legszebb virága!
Hát mondd,miért próbálsz meg újra és újra álságot keresni ártatlan szavaimban,mikor már többször eskü alatt vallottam,hogy semmi bajom szíved csücske Fisichellával,már csak azért sem,mert éveken keresztül hűen szolgálta zokszó nélkül Alonsómat,pedig időnként csúnyán,méltatlanul bánt vele Briatore-mikor például 2005-ben a konstruktőrit is megnyerték,akkor is csak Alonsót ölelgette,pedig ahhoz kétségtelenül kellett Fisichella teljesítménye is.Szigorúan szubjektíven mertem megjegyezni,hogy számomra Barrichello-akinek a grüberlis mosolyú kedves fazonjával szintén nincs gondom-Fisichellához hasonlóan nem egy fajsúlyos figura számomra ebben a komoly egót igénylő sportágban.Ezt én így látom és tévedhetek,továbbá szívből sajnálom,ha ez nem egyezik az általam nagyra tartott véleményeddel,de úgy gondoltam,hogy most nagy bátran felvállalom a véleményem,erre tessék! sad.gif
Barrichellót pusztán azért bántottam,mert Alonsóról mondott számomra nem tetszőt,Vele pedig úgy vagyok,miként anya a hülye gyerekével,és ha bárki pellengérre tűzi,azzal én azonnal kiásom a csatabárdot.Vígasztaljon,hogy Téged ugyanígy védenélek smile.gif ,pedig most éppen Te támadsz és említesz olyan csúf igazságokat,amiket én már számosszor elismertem:igen,megverte egy újonc,igen,tragikus a Renault és nem váltotta be a Hozzá fűzött reményeimet annak fejlesztése terén,igen,rettenetes,hogy néha már azért kell körmöt rágjak,hogy bekerüljön a kvalifikáció harmadik etapjába,igen,igen...De Őt szeretem,és ha már csak a pálya szélén hagyják söprögetni,akkor is védeni fogom,mert ilyen hűséges és elkötelezett vagyok! smile.gif

Te lennél az utolsó drága, akit támadnálak. smile.gif
De a zrikát megérdemelted, és a féltve őrzött kincsed is. tongue.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
gyrobe
hozzászólás May 6 2008, 02:21
Létrehozva: #29

bentlakásos

Regisztrált: 31-October 07
Azonosító: 283

IDÉZET(nm_ @ May 5 2008, 07:59) *
Ennyi!

Valahogy nem lep meg. De majd az "éleslátású", "racionális" fanok úgy is megmagyarázzák. A polírozás soha nem áll meg.

Én nem csak elhiszem, hanem tudom is, hogy Schumi mennyire jó volt. De közel sem annyira jó, mint azt sokan gondolják.

Ott a pont. wink.gif

--------------------
Az augusztusi aranylázról dióhéjban: "Eloszor nem nyilatkozik. Aztan a managere tagad. Aztan Bernie kiabal, hogy dede, ez jo! Aztan a nepi hos elindulni latszik. Aztan sajat penzbol (felhivja egy F1 clientis haverjat, hogy add mar kolcson, he! - kb. ennyi lehetett a koltsege), elmegy tesztelni Mugelloba, nagy felhajtas, ujsagirok, stb., a gumik szabalyossaga vitatott, es mostmar sosem fog kiderulni, hogy tenyleg szabalyosak voltak-e, kicsit meg gokartozik pr-bol felkeszules cimszo alatt (na itt mar fetrengtem a rohogestol), majd jon a Schuberthnak is reklam, hogy igen, ok kepesek megerositett sityakot is csinalni. Lauda is elmondhatta szokasos zoldsegeit, es jovobelatasat, elkelt +10.000 jegy, mission accomplished. Erre most jajjjajj, faj a nyaka." - Clyde

nm_: Amúgy is a minőség számít nem a mennyiség. ;)
still: Ezért nincs helye Raikkonennek az F1-ben ? :P
nm_:Fordítva, ezért nincs helye a mezőnynek Kimi mellett. :D

Tarzaan: Csak épp egyből repültek a cuccok a ferkáról, és a hülyéje még utána is tolta volna a Ferkát.
Tarzaan: F* Hamilton. Nem elég, hogy kilöki Webbot, nekimegy Buttonnak majd csinál egy SC-t. Asszem most már tényleg kijár neki egy eltiltás.

"OK, I don't want to know about it!"
"Well... it feels good."

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás May 6 2008, 02:50
Létrehozva: #30

Schumanoid

Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(Clyde @ May 5 2008, 05:25) *

A brazil pilóták meg az igazmondás ritkán járnak párban. Baricsello amúgy egy szánalmas lúzer. Azon a versenyen Schumit kint tartották a boxban az első kerékcseréjén, hogy leellenőrizhessék
a Bridge mérnökei hogy bírják a gumik a versenyt. Birka képtelen volt a +10mp ajándék előnnyel is Schumi elé kerülni. Még jó, hogy ezek után a csapat nem üttette ki egymással a két pilótáját. Persze Birka azóta - mármint 2006 óta - is folyamatosan bizonyítja, micsoda egy pilótatálentum...

Amúgy Birkát még 2001 után ki kellett volna rúgni a francba.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás May 6 2008, 02:51
Létrehozva: #31

Schumanoid

IDÉZET(nm_ @ May 5 2008, 08:59) *

Valóban nem annyira jó. Hanem még annál is jobb..

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás May 6 2008, 02:55
Létrehozva: #32

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ May 6 2008, 03:50) *

Utoljara a Stewart-Forddal ment jol, es pont ugyanugy bedoltek neki, mint annak idejen Alesi huszarkodasanak a Tyrellel.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás May 6 2008, 02:55
Létrehozva: #33

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ May 6 2008, 03:51) *
Valóban nem annyira jó. Hanem még annál is jobb..

Volt. cool.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás May 6 2008, 04:03
Létrehozva: #34

Civakodó

IDÉZET(Tarzaan @ May 6 2008, 02:50) *

Egyetértek. Helyére meg egy Alonso, Rajkó vagy egy Montoyát.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás May 6 2008, 06:30
Létrehozva: #35

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(tifosi @ May 6 2008, 12:03) *
Biztos érdekében áll, hogy hazudjon, nem?

Természetesen. A vezetésbeli, tudásbeli, képességbeli fogyatékosságait ezzel kívánja utólag kisebbíteni Schumival szemben.

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás May 6 2008, 06:31
Létrehozva: #36

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Boszi27 @ May 6 2008, 07:17) *
Úgy gondolom, hogy most nem políroztam (by nm tongue.gif), csak felvetettem egy kérdést. smile.gif

Nincs mit hozzátenni. Erről van szó! Tökéletes! wink.gif huh.gif

+Quote Post
nm_
hozzászólás May 6 2008, 08:38
Létrehozva: #37

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(Boszi27 @ May 6 2008, 06:17) *

Tudod mit jelent az, hogy kiölnek belőled minden motivációt? Ezt tették! Egy VB-t birkának kellett volna adni, hisz ő 5-höz segítette Schumit

+Quote Post
tifosi
hozzászólás May 6 2008, 11:19
Létrehozva: #38

Civakodó

IDÉZET(Funes @ May 6 2008, 06:30) *
Természetesen. A vezetésbeli, tudásbeli, képességbeli fogyatékosságait ezzel kívánja utólag kisebbíteni Schumival szemben.

Ó, hogyne, biztos így van. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás May 7 2008, 02:39
Létrehozva: #39

Schumanoid

IDÉZET(tifosi @ May 6 2008, 05:03) *
Egyetértek. Helyére meg egy Alonso, Rajkó vagy egy Montoyát.

A nagyon okos Montoya egy 2001-es interjúban kijelentette, hogy a ferrari leszállóágban van, Alonso meg ugye meg egy szóbeli Ferkás megállapodás után ment a Renaulthoz. Pedig Schumi nem vétózta volna meg őket, mint pl. Senna Warwickot...

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás May 7 2008, 02:43
Létrehozva: #40

Schumanoid

IDÉZET(nm_ @ May 6 2008, 09:38) *
Tudod mit jelent az, hogy kiölnek belőled minden motivációt? Ezt tették! Egy VB-t birkának kellett volna adni, hisz ő 5-höz segítette Schumit

Ezért most nem hülyézlek le, mert az sértés lene az igazi hülyéknek...

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post

19 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 24th - 04:26