IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

56 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Robert Kubica, Kelet Európa büszkesége!
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 7 2008, 08:58
Létrehozva: #41

Guests

Kicsit Kubicazzunk! smile.gif

2003, F3, Zandvoort Masters:

- felettebb elonyos a rovidebb haj, mondom en. smile.gif

2003, Macau GP

2004, Macau GP

2005, WSR Epsilon Euskadi, Valencia novemberi teszt

2005, F1 Renault, Barcelona novemberi teszt.

Itt kovette el elete legnagyobb bakloveset Briatore, hogy nem szerzodtette le azonnal. biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 8 2008, 04:32
Létrehozva: #42

Ferrarisan Schumacheres Blogos

Csoport: Members
Regisztrált: 24-October 07
Azonosító: 253

A rövid hajjal egyetértek. Sokkal jobban állna neki. smile.gif
De furcsa volt látni Renault cuccban ohmy.gif

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Apr 8 2008, 04:36
Létrehozva: #43

Schumanoid

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(rekaaj @ Apr 6 2008, 12:38) *
Amugy nem értme hogy kik szavaztak arra hogy idén NEM veri meg Heifeldet, szerintem simán meglesz ha így folytatja... rolleyes.gif rolleyes.gif

Pl. én, és tartom.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Apr 8 2008, 09:02
Létrehozva: #44

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Tarzaan @ Apr 8 2008, 04:36) *
Pl. én, és tartom.

Én is!

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 8 2008, 09:41
Létrehozva: #45

Guests

IDÉZET(tifosi @ Apr 8 2008, 10:02) *
Én is!

Én nem. laugh.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 9 2008, 02:27
Létrehozva: #46

Guests

A Renault leigazolta volna Kubicát

Ez mijez a faszsag?!

IDÉZET
Napokkal ezelőtt felreppent a hír, miszerint Kubica és Fernando Alonso helyet cserél. A hírt egyik csapat sem kívánta kommentálni.

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Apr 9 2008, 03:44
Létrehozva: #47

Civakodó

IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 02:27) *

Gáz lenne.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Apr 9 2008, 06:04
Létrehozva: #48

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 02:27) *

Örülök, hogy nem állt kötélnek!

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 9 2008, 07:05
Létrehozva: #49

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(tifosi @ Apr 9 2008, 04:44) *
Gáz lenne.

Neked.Én nem bántam volna,mert akkor végre néha Alonsót is mutatná a kamera,ami általában az első 5-6 autóval foglalkozik,és nem csak akkor fókuszálnának Rá,mikor Hamilton nekimegy...És végre a kedvenc pilótám a kedvenc csapatomnál lenne! wink.gif

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 9 2008, 07:19
Létrehozva: #50

IDÉZET(Clyde @ Apr 9 2008, 03:27) *

A szívbajt hozzák rám ezek a pletykák. ohmy.gif

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Apr 9 2008, 07:24
Létrehozva: #51

Civakodó

IDÉZET(befana @ Apr 9 2008, 07:05) *
Neked.Én nem bántam volna,mert akkor végre néha Alonsót is mutatná a kamera,ami általában az első 5-6 autóval foglalkozik,és nem csak akkor fókuszálnának Rá,mikor Hamilton nekimegy...És végre a kedvenc pilótám a kedvenc csapatomnál lenne! wink.gif

Neked is gáz lenne... mert Nick lenne a csapattársa! smile.gif

--------------------

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 9 2008, 07:59
Létrehozva: #52

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(tifosi @ Apr 9 2008, 08:24) *
Neked is gáz lenne... mert Nick lenne a csapattársa! smile.gif

Ugyan,láttad tavaly,hogy milyen nagyszerűen kezeli az ilyen helyzeteket! tongue.gif

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 12 2008, 04:57
Létrehozva: #53

Kubica kitüntetést fog kapni
Gratulálok neki. smile.gif

A hozzászólást -Boszi27- szerkesztette a következő időpontban: Apr 12 2008, 04:57

--------------------

Taku!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 16 2008, 10:33
Létrehozva: #54

Guests

Kubica: a csapat magabiztosabb lett

IDÉZET
Jól kijössz Nick Heidfelddel?
Robert Kubica: "Igen, de a pályán kívül nemigen találkozunk. Csak Fisichellával és Alonsoval járok össze."

Éppen Alonsoval, akinek nehéz természete van?
Robert Kubica: "Szerintem ez nem így van. Már régóta ismerjük egymást."

Lewis Hamiltont és Nico Rosberget már a gokartos időszak óta ismered. Velük is jól kijössz?
Robert Kubica: "A gokartban közelebbi barátságban voltam, különösen Lewis Hamiltonnal. De ez természetes. Manapság sokkal több a munkánk, így nem jut annyi idő arra, hogy beszélgessünk. A helyszíneken a pálya, a box és a vendéglátó egység között mozgok. Nem tudom mi történik pár garázzsal arrébb. A gokartban más a helyzet."

Szereted a ralit. A rali- vagy a Formula-1-es versenyzők a jobbak?
Robert Kubica: "Bizonyos értelemben a rali versenyzők. Ők különböző terepeken és körülmények mellett versenyeznek. Esőben is folytatniuk kell az etapot. Mi csak bemegyünk a boxba és kereket cserélünk."

Vezettél már raliautót?
Robert Kubica: "Igen, évekkel ezelőtt. De talán újra elkezdem, ha véget ér a Formula-1-es pályafutásom."

Szeretsz pókerezni. Segít ez a Formula-1-ben?
Robert Kubica: "Nem sokat. Szeretek pókerezni és bowlingozni. Mivel ott nem sok az akció, a Formula-1 ellentéte. Ez tetszik nekem és remek kikapcsolódást jelent."

Es gondolom csak ilyen teremben jatszik, ahol ilyen gepek vannak:

biggrin.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Apr 16 2008, 10:49
Létrehozva: #55

Civakodó

Robert Qubica biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
befana
hozzászólás Apr 16 2008, 01:20
Létrehozva: #56

Alonso hasta la muerte

IDÉZET(Clyde @ Apr 16 2008, 11:33) *
Kubica: a csapat magabiztosabb lett

Es gondolom csak ilyen teremben jatszik, ahol ilyen gepek vannak:

biggrin.gif

smile.gif És Alonso a barátja!Mindig szimpatikus volt nekem ez a "kis" lengyel szabadságharcos és már a hungaroringes debütáláson nagyon a szívemen viseltem a sorsát,de most különösen!Madarat tolláról... wink.gif

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 16 2008, 09:19
Létrehozva: #57

IDÉZET
Robert Kubica: "Nem sokat. Szeretek pókerezni és bowlingozni. Mivel ott nem sok az akció, a Formula-1 ellentéte. Ez tetszik nekem és remek kikapcsolódást jelent."

Bowlingozni én is szeretek. smile.gif Hohó, tetszik ez a "ralisszöveg". cool.gif

--------------------

Taku!

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Apr 26 2008, 02:24
Létrehozva: #58

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

Nagyon jól ment ma is Kubis! Egyre konstansabb és kiérleltebb a srác! Tetszik! wink.gif rolleyes.gif

Érdekes lesz a holnapi rajt! wink.gif

Gratula! wink.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Apr 26 2008, 02:29
Létrehozva: #59

Guests

IDÉZET(Funes @ Apr 26 2008, 03:24) *
Nagyon jól ment ma is Kubis! Egyre konstansabb és kiérleltebb a srác! Tetszik! wink.gif rolleyes.gif

Érdekes lesz a holnapi rajt! wink.gif

Gratula! wink.gif

Megengedem neki, hogy vilagbajnok legyen, futamgyozelem nelkul! biggrin.gif

+Quote Post
Sivatagi Róka
hozzászólás Apr 27 2008, 03:45
Létrehozva: #60

bentlakásos

Regisztrált: 4-November 07
Innen: Borsod megye
Azonosító: 293

Megint jól és szépen ment ,sajnálom Heidfeldet az idióta SC szabály miatt,mert ő is mellette lehetett volna sad.gif

--------------------

Ne magyarázkodj. A barátodnak nem kell, az ellenséged meg úgysem hisz neked.
[center]Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
[/center]

+Quote Post

56 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 20th - 18:55