IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

39 Oldal V  « < 37 38 39  
Reply to this topicStart new topic
Kiss Norbert, Magyarország leggyorsabb túraautó pilótája
coyote55
hozzászólás Jul 23 2016, 05:25
Létrehozva: #761

Speechless

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 16-June 09
Innen: Hungary
Azonosító: 3,808

Biztosan ért hozzá, de attól még érthetően beszélhetne...

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!
Go to the top of the page

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Jul 23 2016, 05:57
Létrehozva: #762

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 21-July 08
Azonosító: 951

IDÉZET(coyote55 @ Jul 23 2016, 05:25) *
Biztosan ért hozzá, de attól még érthetően beszélhetne...

Azért az sem annyira biztos... KPT-nek vele szemben legalább van komoly formulaautós tapasztalata, ha jól tudom Kiss meg csak valami komolytalan hazai bajnokságban tolta 1 szezonig. Szóval még csak azért sem indokolt a jelenléte, mert akkor nagy szakértelem lenne.
Még mielőtt valaki idekeverné Micheliszt, szerintem ő nagyon sokat fejlődött e téren, egyáltalán nem kellemetlen hallgatni, átgondoltan, értelmes beszél, általában okosakat is mond + nem állt be soha riporternek. Ahogy már Szujónál is felvetettem: A suszter maradjon a kaptafánál.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jul 23 2016, 06:23
Létrehozva: #763

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 23 2016, 05:19) *
Biztos nem ert ugy az autoversenyzeshez mint te...

En nem ertek hozza. Biztos sok mindenhez ert, de teny, hoyg akkor faszsagokat beszelt, amikor en hallottam. Tobbi dolog meg szubjektiv, szerintem egy unszimpatikus pocs.
Megfelel?

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jul 23 2016, 07:03
Létrehozva: #764

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(Flex @ Jul 23 2016, 07:23) *
En nem ertek hozza. Biztos sok mindenhez ert, de teny, hoyg akkor faszsagokat beszelt, amikor en hallottam. Tobbi dolog meg szubjektiv, szerintem egy unszimpatikus pocs.
Megfelel?

O semmilyen szinten nem mediaember, nem ert hozza.
Valamennyire infantilis is, de en egy jo es kedves embernek ismertem meg.
Tavaly a pannonia ringes versenyunk tele volt elbaszassal, mar tenyleg eldurrant az agyam a sok embertol, epp viharzottam egyik helyrol a masikra, amikor elemugrott a Norbi es kerdezett vmit, amire baromira nem volt kedvem (es idom) valaszolni, ezert elhajtottam. Kerdezte hogy mi bajom, ideges vagyok-e. Mondom igen, nagyon. Gyere akkor kapsz egy olelest, nevetett es megolelt, megszorongatott.
Most ez csak egy pelda, hogy nem biztos, hogy egy komoly felnottol kapod amire szukseged van epp abban a pillanatban. Belolem akkor 2 mp alatt elszallt a feszko es nevetve mentem tovabb.
Szoval egy embernek sok oldala van.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jul 23 2016, 07:30
Létrehozva: #765

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 23 2016, 07:03) *
O semmilyen szinten nem mediaember, nem ert hozza.
Valamennyire infantilis is, de en egy jo es kedves embernek ismertem meg.
Tavaly a pannonia ringes versenyunk tele volt elbaszassal, mar tenyleg eldurrant az agyam a sok embertol, epp viharzottam egyik helyrol a masikra, amikor elemugrott a Norbi es kerdezett vmit, amire baromira nem volt kedvem (es idom) valaszolni, ezert elhajtottam. Kerdezte hogy mi bajom, ideges vagyok-e. Mondom igen, nagyon. Gyere akkor kapsz egy olelest, nevetett es megolelt, megszorongatott.
Most ez csak egy pelda, hogy nem biztos, hogy egy komoly felnottol kapod amire szukseged van epp abban a pillanatban. Belolem akkor 2 mp alatt elszallt a feszko es nevetve mentem tovabb.
Szoval egy embernek sok oldala van.

En hiszek neked, siman lehet, hogy rendes csavo egyebkent. Amit mondtal rola, ez is kedves dolog. De a kepernyon keresztul nincs jo kisugarzasa. Akkor ennyiben modositom a velemenyem, illetve pontositom. Mediaemberkent szamomra pocsnek tunik. De ettol meg lehet jo srac maganemberkent.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jul 23 2016, 08:17
Létrehozva: #766

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(Jeti @ Jul 23 2016, 06:57) *
Azért az sem annyira biztos... KPT-nek vele szemben legalább van komoly formulaautós tapasztalata, ha jól tudom Kiss meg csak valami komolytalan hazai bajnokságban tolta 1 szezonig. Szóval még csak azért sem indokolt a jelenléte, mert akkor nagy szakértelem lenne.
Még mielőtt valaki idekeverné Micheliszt, szerintem ő nagyon sokat fejlődött e téren, egyáltalán nem kellemetlen hallgatni, átgondoltan, értelmes beszél, általában okosakat is mond + nem állt be soha riporternek. Ahogy már Szujónál is felvetettem: A suszter maradjon a kaptafánál.

Te ingyen vagy hulye?

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Jul 23 2016, 08:21
Létrehozva: #767

betérő

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 23 2016, 08:17) *
Te ingyen vagy hulye?

Szövegértés megy?
Vagy akkor sorold azokat a formulaautós bajnokságokat, ahol elindult!

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jul 23 2016, 08:31
Létrehozva: #768

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(Jeti @ Jul 23 2016, 09:21) *
Szövegértés megy?
Vagy akkor sorold azokat a formulaautós bajnokságokat, ahol elindult!

A Weber Gabor szakkomentatornak milyen formaautos tapasztalata van? Michelisznek?

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Jul 23 2016, 08:49
Létrehozva: #769

betérő

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 23 2016, 08:31) *
A Weber Gabor szakkomentatornak milyen formaautos tapasztalata van? Michelisznek?

Semmilyen... De ellenben Kiss-sel, ők hallgatható fazonok. Wéber kifejezetten jó szakkommentátor (hazai viszonylatban), Michelisz meg csak a stúdióban szakértősködik. Azzal nem is volt bajom, hogy hébe-hóba meghívják Kisst, mint szakértőt, mert hát ha éppen nem ér rá Michelisz vagy KPT, akkor mégis ki mást hívhatnának, de ez a riporterkedés nagyon nem áll neki jól, én ennyit írtam, meg még hozzátettem, hogy már csak azért sem indokolt a tv-s szereplése, mert szinte 0 formulaautós tapasztalattal rendelkezik. KPT sem igazán képernyőre való, de végtére is Zsótin kívül ő az egyetlen élő formulaautós versenyzőnk, aki ráadásul igen komoly bajnokságokban ért el egészen vállalható eredményeket. Mondjuk a riporterkedést ő is hanyagolhatná. Inkább rohangáljon a boxban Szujó, a helyére meg tegyenek igazi kommentátort.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jul 26 2016, 01:12
Létrehozva: #770

Gyors és gépkocsivezető

IDÉZET(Jeti @ Jul 23 2016, 09:49) *
Semmilyen... De ellenben Kiss-sel, ők hallgatható fazonok. Wéber kifejezetten jó szakkommentátor (hazai viszonylatban), Michelisz meg csak a stúdióban szakértősködik. Azzal nem is volt bajom, hogy hébe-hóba meghívják Kisst, mint szakértőt, mert hát ha éppen nem ér rá Michelisz vagy KPT, akkor mégis ki mást hívhatnának, de ez a riporterkedés nagyon nem áll neki jól, én ennyit írtam, meg még hozzátettem, hogy már csak azért sem indokolt a tv-s szereplése, mert szinte 0 formulaautós tapasztalattal rendelkezik. KPT sem igazán képernyőre való, de végtére is Zsótin kívül ő az egyetlen élő formulaautós versenyzőnk, aki ráadásul igen komoly bajnokságokban ért el egészen vállalható eredményeket. Mondjuk a riporterkedést ő is hanyagolhatná. Inkább rohangáljon a boxban Szujó, a helyére meg tegyenek igazi kommentátort.

Biztos nem tunt fel, de ez a hazai verseny volt, ahol bedobtak mindenkit, aki elt es mozgott. Riporterkent nem ertekelheto a teljesitmenye, viszont o vette eszre eloszor, hogy Alfonzo szandekosan porgott ki a q3-ban.
Egyebkent Norbi forma renault magyar bajnok. Egyszer indult, de veletlen azt is megnyerte.

+Quote Post
Jeti
hozzászólás Jul 26 2016, 04:57
Létrehozva: #771

betérő

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 26 2016, 01:12) *
Biztos nem tunt fel, de ez a hazai verseny volt, ahol bedobtak mindenkit, aki elt es mozgott. Riporterkent nem ertekelheto a teljesitmenye, viszont o vette eszre eloszor, hogy Alfonzo szandekosan porgott ki a q3-ban.
Egyebkent Norbi forma renault magyar bajnok. Egyszer indult, de veletlen azt is megnyerte.

Hát ez nekem új... Miért is pörgött ki direkt?
Na mindegy, én nem nagyon nézem a felvezető műsorokat meg a szabadedzéseket sem, pont a Szújó-team dilettantizmusa miatt. Most az FP2-t viszont elcsíptem... és nem értettem mit keres ott Kiss mikrofonnal a kezében.
Egyébként mi volt az a kis párbeszéd Toto meg Norbi között, amire egyszer Szujó utalt asszem a verseny előtt? Talán esélyes egy DTM ülés? smile.gif

+Quote Post

39 Oldal V  « < 37 38 39
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 24th - 04:36