IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

80 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Montoya még mindig megmondja a frankót... :), A kolumbiai csillag családias csevegdéje!
Mióta kedveled Juan-t?
Felmérő fanoknak!
F-3000 előttről [ 0 ] ** [0.00%]
F-3000-es bajnoksága óta [ 7 ] ** [8.64%]
CART bajnokként ismertem meg [ 8 ] ** [9.88%]
Formula-1-es pályafutása fogott meg [ 25 ] ** [30.86%]
a NASCAR-ban kedveltem meg [ 4 ] ** [4.94%]
Nem rajongok érte, de azért szavazok. [ 37 ] ** [45.68%]
Milyen eredménnyel zár Juan 2008-ban a NASCAR Sprint Cup-ban?
Bajnok lesz. [ 3 ] ** [5.88%]
Harcban lesz a bajnoki címért. [ 8 ] ** [15.69%]
Benne lesz a Chase-ben. [ 16 ] ** [31.37%]
A legjobb ex-open wheeles lesz. [ 9 ] ** [17.65%]
Nem nyer nyer egy versenyt sem [ 15 ] ** [29.41%]
Összes szavazat: 81
A vendégek nem szavazhatnak 
Chase
hozzászólás Jul 10 2007, 11:10
Létrehozva: #21

Gonzó

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 07
Innen: Vertical City
Azonosító: 20

"Please install SopCast Webplayer!"

Installálva van mégsem megy. sad.gif Nem szereti a FireFox-t?

--------------------
"The trick is to keep breathing!" - Garbage
Go to the top of the page

+Quote Post
pipeppers
hozzászólás Jul 11 2007, 10:29
Létrehozva: #22

betérő

Azonosító: 22

IDÉZET(Chase @ Jul 10 2007, 11:10) *
"Please install SopCast Webplayer!"

Installálva van mégsem megy. sad.gif Nem szereti a FireFox-t?

Az Embedded Tv vagy mi? Eddig tudtad nézni? Mindent engedélyeztél? Nem hiszem hogy köze van a FireFoxhoz.

--------------------
"Olyanok a politikusok, mint a galambok: amikor még a földön vannak a tenyeredből esznek, ha meg már felemelkedtek, szarnak a fejedre." - Vazul néni.

+Quote Post
Chase
hozzászólás Jul 12 2007, 08:48
Létrehozva: #23

Gonzó

IDÉZET(pipeppers @ Jul 11 2007, 11:29) *
Az Embedded Tv vagy mi? Eddig tudtad nézni? Mindent engedélyeztél? Nem hiszem hogy köze van a FireFoxhoz.

Eddig nem néztem, most néztem volna, de hiába installáltam a SopCast webplayer-t, mindig a fenti hibaüzenetet kapom.

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 12 2007, 09:36
Létrehozva: #24

Guests

Montoya und Ganassi: Es passt einfach

Tomondatokban:

Montoya es Ganassi: Egyszeruen mukodik.

- Egy eve irt ala.
- Sokkal jobb neki ez csaladi szempontbol, mint az F1.
- Eladott minden europai ingatlanjat. (sad.gif)
- Nemsokara Charlotteban is lesz egy rezidenciaja, hogy a Ganassi gyar kozeleben lehessen.
- "Ez a srac egyszeruen imadja a versenyzest." - Ganassi
- Montoyaval visszatert a siker is, megnyertek a 24 oras GrandAM daytonai versenyt, Busch versenyt Mexikoban, es Nextel-t Sonomaban.
- Marketingre is nyero a cucc, 40.000 cikk szuletett errol a kapcsolatrol, es 150 orszagbol kerestek mar fel a weboldalukat.
- 300%-kal nott a kereslet a Montoyas cuccokra. tongue.gif Ez osszesegeben 70%-kal dobta meg a forgalmat a Ganassi warekra.
- "Ganassi 100%-ban megbizik bennem." - Montoya
- 2002 ota nem nyert ovalon a Ganassi csapat, ez meg elottuk allo feladat.

Stremme es JPM.

+Quote Post
Rony001
hozzászólás Jul 12 2007, 02:23
Létrehozva: #25

betérő

Regisztrált: 3-July 07
Innen: Tatabánya
Azonosító: 36

IDÉZET(Clyde @ Jul 12 2007, 09:36) *

Montoya und Ganassi: Es passt einfach

Tomondatokban:

Montoya es Ganassi: Egyszeruen mukodik.

- Egy eve irt ala.
- Sokkal jobb neki ez csaladi szempontbol, mint az F1.
- Eladott minden europai ingatlanjat. (sad.gif)
- Nemsokara Charlotteban is lesz egy rezidenciaja, hogy a Ganassi gyar kozeleben lehessen.
- "Ez a srac egyszeruen imadja a versenyzest." - Ganassi
- Montoyaval visszatert a siker is, megnyertek a 24 oras GrandAM daytonai versenyt, Busch versenyt Mexikoban, es Nextel-t Sonomaban.
- Marketingre is nyero a cucc, 40.000 cikk szuletett errol a kapcsolatrol, es 150 orszagbol kerestek mar fel a weboldalukat.
- 300%-kal nott a kereslet a Montoyas cuccokra. tongue.gif Ez osszesegeben 70%-kal dobta meg a forgalmat a Ganassi warekra.
- "Ganassi 100%-ban megbizik bennem." - Montoya
- 2002 ota nem nyert ovalon a Ganassi csapat, ez meg elottuk allo feladat.

Stremme es JPM.

+Quote Post
Rony001
hozzászólás Jul 12 2007, 02:33
Létrehozva: #26

betérő

Úgy látom nagyon itt lenne az ideje egy Montoya győzelemnek oválon. Jó, tudom ez álmodozás kategória de azért jó lenne. Azt nem is gondoltam, hogy 2002 óta nem nyert a Ganassi csapat. Az autóval van gond vagy a pilótákkal? Egyáltalán hol helyezkedik el a mezőnyben ez a csapat?

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 12 2007, 02:37
Létrehozva: #27

Guests

IDÉZET(Rony001 @ Jul 12 2007, 03:33) *
Úgy látom nagyon itt lenne az ideje egy Montoya győzelemnek oválon. Jó, tudom ez álmodozás kategória de azért jó lenne. Azt nem is gondoltam, hogy 2002 óta nem nyert a Ganassi csapat. Az autóval van gond vagy a pilótákkal? Egyáltalán hol helyezkedik el a mezőnyben ez a csapat?

Közép.

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Jul 12 2007, 03:45
Létrehozva: #28

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Toronto, ON, Canada
Azonosító: 46

IDÉZET(Clyde @ Jul 12 2007, 09:37) *
Közép.

Igen.

Legjobbak:
Hendrick -> Jeff Gordon, Jimmie Johnson, Kyle Busch, Casey Mears
Gibbs -> Tony Stewart, Denny Hamlin, J.J. Yeley

Nagyon jók:
Roush-Fenway -> Matt Kenseth, Carl Edwards, Greg Biffle, Jamie McMurray, David Ragan
RCR -> Jeff Burton, Kevin Harvick, Clint Bowyer

Jók:
DEI -> Dale Earnhardt Jr., Martin Truex Jr., Paul Menard
Penske -> Kurt Busch, Ryan Newman

Okésak:
Evernham -> Kasey Kahne, Elliott Sadler, Scott Riggs
Ganassi -> Juan Montoya, David Stremme, Reed Sorenson

Nem nagyon jók: (Nem sorrendben)
Ginn -> Mark Martin/Regan Smith, Joe Nemechek, Sterling Marlin
Petty -> Bobby Labonte, Kyle Petty
Robert Yates -> David Gilliland, Ricky Rudd
Robby Gordon -> Robby Gordon
Haas CNC -> Jeff Green, Johnny Sauter
Hall of Fame -> Tony Raines
Bill Davis -> Dave Blaney, Jeremy Mayfield
Red Bull -> Brian Vickers, A.J. Allmendinger
MWR -> Michael Waltrip, Dale Jarrett, David Reutimann
Furniture Row -> Kenny Wallace
Wood Brothers -> Ken Schrader/Bill Elliott
Morgan-McClure -> Ward Burton

--------------------

+Quote Post
Rony001
hozzászólás Jul 13 2007, 11:18
Létrehozva: #29

betérő

IDÉZET(Clyde @ Jul 12 2007, 02:37) *
Közép.

Ennél azért jobbra számítottam. A következő kérdés már csak az, hogy aki az "okés" kategóriába tartozik van-e lehetősége a futamgyőzelemre. Miután Montoya azért ment el a F1-ből, mert nem volt alatta bajnok versenygép. Egyáltalán milyen lehetőségei vannak? Esetleg elég az a plussz a győzelemhez, amit a pilóta hozzá tud tenni. Habár úgy gondolom, hogy ez ma már, egyik szériában sem elég.

+Quote Post
pipeppers
hozzászólás Jul 13 2007, 11:16
Létrehozva: #30

betérő

Azonosító: 22

IDÉZET(Rony001 @ Jul 13 2007, 11:18) *
Ennél azért jobbra számítottam. A következő kérdés már csak az, hogy aki az "okés" kategóriába tartozik van-e lehetősége a futamgyőzelemre. Miután Montoya azért ment el a F1-ből, mert nem volt alatta bajnok versenygép. Egyáltalán milyen lehetőségei vannak? Esetleg elég az a plussz a győzelemhez, amit a pilóta hozzá tud tenni. Habár úgy gondolom, hogy ez ma már, egyik szériában sem elég.

Hát én úgy látom, hogy ilyen szempontból a Ganassi csapat nagyon lehangoló. Jamie McMurray-nak volt két pole-ja a #42-vel, ennyi. Viszont Kasey Kahne-nek 6 futamgyőzelme volt tavaly a #9-el. És Jeremy Mayfield-nek egy-egy győzelme a #19-el 2004-ben és 2005-ben.
Viszont ha így nézzük, Montoya már szerzett egy futamgyőzelmet a Ganassi csapatnak. rolleyes.gif

--------------------
"Olyanok a politikusok, mint a galambok: amikor még a földön vannak a tenyeredből esznek, ha meg már felemelkedtek, szarnak a fejedre." - Vazul néni.

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Jul 14 2007, 03:33
Létrehozva: #31

törzsvendég

@ Rony001: A kategóriákat kb. így jellemezném:

A "legjobbak" szinte minden versenyen esélyesek és nagyon ritkán nem futnak az első 15-ben - a szezon folyamám valószínű több versenyt is fognak nyerni.
A "nagyon jók" is tudnak több versenyt nyerni az év folyamán, de nekik néha becsúszik egy-egy futam amiben nem szerepelnek jól.
A "jók" is esélyesek győzelemre, de ritkábban és csak sok szerencsével tudnának több mint 1-2 verszenyt nyerni idén. Ezek van amikor a top 10-ben futnak, de van amikor csak 20-ik hely körüli eredményre képes autóval állnak rajthoz.
Az "okésak" azok, akiknek néha van esélyük futamgyőzelemre, de elég ritkán és valószínű 1 (vagy maximum 2) versenynél többet nem fognak nyerni. Legtöbbször 15- és 20-ik hely körül futnak, de ha jól mennek a dolgok akkor képesek egy top 10-re vagy akár top 5-ra is.
A többiek nem esélyesek a győzelemre, csak nagyon ritkán és nekik egy top 10 jó eredménynek számít.

Még azt hozzáteszem, hogy minden csapatnál az összes autó átlagát vettem figyelembe, de azért vannak különbségek a csapatokon belül is, mint pl. a Montoya #42-es autója kicsivel jobb, mint a csapattársainak.

@ pipeppers: Ja, tavaly az Evernham Motorsports sokkal jobban futott, de én csak az idei eredményeket vettem figyelembe. Idén a Kasey Kahne csak 1-2 versenyen volt az élmezőnyben, ugyanúgy mint a Montoya (Atlanta és Infineon, ha jól emlékszem) a többi versenyen mindketten kb. 15- és 20-ik hely körül futottak. A csapattársaik közül csak a David Stremme-nek volt egy pár jó versenye a szezon elején, de az Elliott Sadler, Reed Sorenson és Scott Riggs elég gyengén szerepelt majdnem mindenhol.

--------------------

+Quote Post
Rony001
hozzászólás Jul 14 2007, 09:46
Létrehozva: #32

betérő

Akkor már csak azt nem értem (többek között), ha a Ganassi autóknak csak ennyi az esélyük, akkor roadon, hogy tud ilyen fölényesen győzni Montoya. Azért nevezem fölényesnek, mert a 32. helyről indulva győzni, annak számít. Úgy, hogy a többiek is tisztességesen csatáztak.

+Quote Post
Chase
hozzászólás Jul 14 2007, 12:35
Létrehozva: #33

Gonzó

A legjobbaknál kimaradt Cole Trickle smile.gif

--------------------

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Jul 14 2007, 04:49
Létrehozva: #34

törzsvendég

IDÉZET(Rony001 @ Jul 14 2007, 04:46) *
Akkor már csak azt nem értem (többek között), ha a Ganassi autóknak csak ennyi az esélyük, akkor roadon, hogy tud ilyen fölényesen győzni Montoya. Azért nevezem fölényesnek, mert a 32. helyről indulva győzni, annak számít. Úgy, hogy a többiek is tisztességesen csatáztak.

Szerintem a Montoya okos pit stratégiának köszönheti a győzelmét az Infineon-on; az autója kb. csak 10-ik helyre lett volna képes. Ha jól emlékszem az utolsó sárga zászló előtt nem is volt az élmezőnyben, hanem kb. 10-ik hely körül futott és amikor a kamera éppen őt mutatta ugyanannyiszor előzte ki a Montoyát valaki, mint ahányszor ő előzött.

Ha a Robby Gordon-nak, Jeff Gordon-nak, Jimmie Johnson-nak, Tony Stewart-nak és a Ron Fellows-nak nem kellett volna megállni üzemanyagért és végig tudtak volna menni mint pl. a Montoya, akkor szerintem a győzelem teljesen más csapatok között dőlt volna el. Szóval ebben az esetben a győzelem annak volt köszönhető, hogy a fogyasztása jobb volt a #42-es autónak mint a többieknek (egy pár kivétellel - Kevin Harvick, Jeff Burton, meg a többiek akik végig tudtak menni egy extra pitstop nélkül) és jó stratégiával ezt az előnyt kihasználták - plusz a Montoya a verseny végén nagyon türelmesen vezetett és így meg tudott spórolni egy kis benzint ami kellett a verseny befejezéséhez.

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 17 2007, 11:24
Létrehozva: #35

Guests

Montoya: "Das Auto ist ganz geblieben"

Top 15.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 18 2007, 08:47
Létrehozva: #36

Guests

Ismét megmondja a frankót. biggrin.gif

Montoya über den Umgang mit Teamkollegen

"NASCAR-ban mindenkivel beszélgetsz. Forma-1-ben még a csapattársaddal is alig beszélsz."

Hozzátartozik persze, hogy az F1-es utolsó 18 hónapjában Kimi volt a csapattársa, aki nem éppen bőbeszédű. tongue.gif

+Quote Post
Gábor
hozzászólás Jul 18 2007, 03:59
Létrehozva: #37

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Jul 18 2007, 03:47) *
Hozzátartozik persze, hogy az F1-es utolsó 18 hónapjában Kimi volt a csapattársa, aki nem éppen bőbeszédű. tongue.gif

laugh.gif

Ha már a Forma 1-es pilóták "bőbeszédűségéről" van szó: Én azt nem értettem soha, hogy a pilóták miért nem hajlandóak sosem nyilatkozni a versenyek előtt (egy pár kivétellel - de a leghíresebbek szinte soha). Ennyire leszarják a rajongóikat? huh.gif Ebből a szempontból amerikaiasodhatnának egy kicsit, hogy több interakció legyen a pilóták és a szurkolóik között, mert nekem nagyon elérhetetlennek tűnnek, mintha zavarná őket ha meg kell szólalniuk egy kamera előtt és emiatt direkt kerülnék a sajtót és a sajtón keresztül a rajongóikat is. Én nézem a Forma 1-et rendszeresen, de valahogy egyik versenyző sem szimpatikus mert olyan beképzeltnek tűnik mindegyik, hogy ők túl királyok hogy interjúkat adjanak, sőt arra sem emlékszem hogy egy pilóta megköszönte volna a szurkolóinak a támogatását - hogy eljönnek a versenyekre megnézni a futamokat vagy akár egyáltalán tudomásul vette volna, hogy léteznek-e szurkolók. A NASCAR-hoz képest a Forma 1 olyan mintha a pilóták a saját világukban lennének és észre sem vennék a rajongóikat akik ki tujda hány Eurót kifizetnek a jegyekért és akik nélkül mindegyikük munka nélküli lenne.

Bocs az off topic-ért. tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 18 2007, 04:43
Létrehozva: #38

Guests

IDÉZET(Gábor @ Jul 18 2007, 04:59) *
laugh.gif

Ha már a Forma 1-es pilóták "bőbeszédűségéről" van szó: Én azt nem értettem soha, hogy a pilóták miért nem hajlandóak sosem nyilatkozni a versenyek előtt (egy pár kivétellel - de a leghíresebbek szinte soha). Ennyire leszarják a rajongóikat? huh.gif Ebből a szempontból amerikaiasodhatnának egy kicsit, hogy több interakció legyen a pilóták és a szurkolóik között, mert nekem nagyon elérhetetlennek tűnnek, mintha zavarná őket ha meg kell szólalniuk egy kamera előtt és emiatt direkt kerülnék a sajtót és a sajtón keresztül a rajongóikat is. Én nézem a Forma 1-et rendszeresen, de valahogy egyik versenyző sem szimpatikus mert olyan beképzeltnek tűnik mindegyik, hogy ők túl királyok hogy interjúkat adjanak, sőt arra sem emlékszem hogy egy pilóta megköszönte volna a szurkolóinak a támogatását - hogy eljönnek a versenyekre megnézni a futamokat vagy akár egyáltalán tudomásul vette volna, hogy léteznek-e szurkolók. A NASCAR-hoz képest a Forma 1 olyan mintha a pilóták a saját világukban lennének és észre sem vennék a rajongóikat akik ki tujda hány Eurót kifizetnek a jegyekért és akik nélkül mindegyikük munka nélküli lenne.

Bocs az off topic-ért. tongue.gif

A nemetek szoktak nyilatkozni, meg az osztrakok a nemet es osztrak mediaknak verseny elott is altalaban. De jol latod, itt jobban leszarjak a fanokat, mint tengerentul.

Szolg. kozl: Gabor, ezt szakertsd mar meg legyszives: http://forum.f1vilag.hu/index.php?showtopic=43. Koszi.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 25 2007, 08:26
Létrehozva: #39

Guests

Schafft Montoya die NASCAR-PlayOffs?

Pocono es Watkins Glene lesz a donto, hogy bekerul-e a NASCAR Play-OFF-ba. De ovalon is javulnia kell.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 28 2007, 10:32
Létrehozva: #40

Guests

Az első edzésen (kvali. előtti) mindhárom Ganassi Cup autó a top6-ban.

A kvalifikációs eredménynek ezen a pályán még az átlagosnál is kevesebb a jelentősége. Az eddigi 13 Cup versenyen a pályán nyertek már a 22., 24. és 27. helyekről is. Eddig csak Kevin Harvick tudott győzni a pole-ból 2003-ban.

Jelenleg Montoya győzelme 75-szörös pénzt jelenthet a fogadók számára. Jeff Gordont tartják a legesélyesebbnek, ha Ő nyer, akkor 100 dollárra 400-at fizetnek ki.

(Köszi Totya! smile.gif)

+Quote Post

80 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 27th - 06:21