IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
Jean-Éric Vergne, a következő Vettel?
Dankson
hozzászólás Dec 28 2011, 12:38
Létrehozva: #21

Tékozló fiú

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Zava @ Dec 28 2011, 11:32) *

Ez neked megerôsítés laugh.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 28 2011, 12:42
Létrehozva: #22

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Dankson @ Dec 28 2011, 12:38) *
Ez neked megerôsítés laugh.gif

mi kell még? sokszor még olyankor is tagadják hogy kapcsolatban lennének egy csapattal, amikor komolyan tárgyalnak/le is szerződtek már. ha nyíltan megmondja, hogy "igen, van esély a caterhamre" akkor ott volt is erről szó, hidd el.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Dec 28 2011, 01:55
Létrehozva: #23

Tékozló fiú

IDÉZET(Zava @ Dec 28 2011, 11:42) *
mi kell még? sokszor még olyankor is tagadják hogy kapcsolatban lennének egy csapattal, amikor komolyan tárgyalnak/le is szerződtek már. ha nyíltan megmondja, hogy "igen, van esély a caterhamre" akkor ott volt is erről szó, hidd el.

"I would like to say there's a chance, but at least for me that's probably all it is for now, just a chance."

Én ezt olvastam. Ez minden csak nem megerősítése annak h bármiről is tárgyaltak, csupán annyi h tervbe vették. Mivel Daniel sem tudthatta h beteszik a TR-ba nyilván esélyt is látott ebben. Én arra gondoltam h amit fent levezettél, h ezért húzták, meg h Petrov beállított egy aktatáska pénzzel stb stb. Ez mind csak pletyka, és nem mossa ki a lónyálasok szennyesét. Jelen pillanatban a RB és társai a leundorítóbb csapat az F1-ben.

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 28 2011, 02:11
Létrehozva: #24

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Dankson @ Dec 28 2011, 01:55) *
"I would like to say there's a chance, but at least for me that's probably all it is for now, just a chance."

Én ezt olvastam. Ez minden csak nem megerősítése annak h bármiről is tárgyaltak, csupán annyi h tervbe vették. Mivel Daniel sem tudthatta h beteszik a TR-ba nyilván esélyt is látott ebben. Én arra gondoltam h amit fent levezettél, h ezért húzták, meg h Petrov beállított egy aktatáska pénzzel stb stb. Ez mind csak pletyka, és nem mossa ki a lónyálasok szennyesét. Jelen pillanatban a RB és társai a leundorítóbb csapat az F1-ben.

mint angliában élőnek, remélem nem mondok újdonságot azzal, hogy a 'chance' az nem tervbe vevést, hanem esélyt jelent. ha esély volt rá, akkor viszont nyilván tárgyaltak is, mert a levegőbe csak úgy nem mondogatja az ember, hogy van rá esély, hogy xy csapatnál fogok versenyezni.

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Dec 28 2011, 02:20
Létrehozva: #25

Tékozló fiú

IDÉZET(Zava @ Dec 28 2011, 01:11) *
mint angliában élőnek, remélem nem mondok újdonságot azzal, hogy a 'chance' az nem tervbe vevést, hanem esélyt jelent. ha esély volt rá, akkor viszont nyilván tárgyaltak is, mert a levegőbe csak úgy nem mondogatja az ember, hogy van rá esély, hogy xy csapatnál fogok versenyezni.

Magyaráz már meg nekem h mit jelent a chance biggrin.gif Ha ez neked megerősítést jelent h tárgyaltak akkor jólvan. Nekem nem tongue.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
still
hozzászólás Dec 28 2011, 03:59
Létrehozva: #26

Jamon Serrano (Befana fan)

Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(Dankson @ Dec 28 2011, 12:30) *
Ez csak pletyka volt. Soha senki nem erositette meg.

Ezért repült Alga

Feltartotta egy FP-n a félszemű kis kedvencét, örüljön, hogy nem koncolták fel nyilvánosan! dry.gif

+Quote Post
noncsi
hozzászólás Dec 28 2011, 04:31
Létrehozva: #27

törzsvendég

Regisztrált: 15-September 08
Innen: Budapest
Azonosító: 1,145

IDÉZET(still @ Dec 28 2011, 03:59) *
Ezért repült Alga

Feltartotta egy FP-n a félszemű kis kedvencét, örüljön, hogy nem koncolták fel nyilvánosan! dry.gif

Hát ez gyönyörű. Valaki ezek után még leszedné Alonsoról a keresztvizet a Petrov-féle ökölrázás miatt?

--------------------

Jake Humprey: If Formula1 is the ballet of motorsports, Rallying is the Heavy Metal.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 28 2011, 05:06
Létrehozva: #28

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(still @ Dec 28 2011, 03:59) *
Ezért repült Alga

így van, minden bizonnyal ezért repült. csoda, hogy egyáltalán a korea utáni futamokra kapott ülést, sőt, hogy koreára.
most komolyan, still...

Alga figyelhetett volna kicsit jobban, lord Helmet meg feleslegesen kerített ennek ekkora feneket.

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Dec 28 2011, 05:10
Létrehozva: #29

IDÉZET(Zava @ Dec 28 2011, 05:06) *
így van, minden bizonnyal ezért repült. csoda, hogy egyáltalán a korea utáni futamokra kapott ülést, sőt, hogy koreára.
most komolyan, still...

Alga figyelhetett volna kicsit jobban, lord Helmet meg feleslegesen kerített ennek ekkora feneket.

Alga tavaly Abu-Dhabiban sem figyelt, hanem vegődött Webber ellen, Marko akkor nem volt ennyire dühös...

Egyébként igenis sokat számíthat, ha valaki ellenszegül a nagyúrnak, és visszapofázik.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 28 2011, 05:15
Létrehozva: #30

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(still @ Dec 28 2011, 05:10) *
Alga tavaly Abu-Dhabiban sem figyelt, hanem vegődött Webber ellen, Marko akkor nem volt ennyire dühös...

Egyébként igenis sokat számíthat, ha valaki ellenszegül a nagyúrnak, és visszapofázik.

nyilván nem dühöngött, mert mire Alga kiszállt a kocsiból, hogy dühönghessen vele, volt jobb dolga is, konkrétan Vettel vb címének ünneplése. te a helyében melyiket választottad volna? tongue.gif
érdekességképp: ha Alga akkor rögtön elengedi Webbót, akkor lehet hogy a ferrarinak túl késő lett volna Alonsot kihozni, és akkor már inkább maradtak volna Vettelék stratégiáján, ami teljesen máshova vezethetett volna.

--------------------

+Quote Post
still
hozzászólás Dec 28 2011, 05:24
Létrehozva: #31

IDÉZET(Zava @ Dec 28 2011, 05:15) *
nyilván nem dühöngött, mert mire Alga kiszállt a kocsiból, hogy dühönghessen vele, volt jobb dolga is, konkrétan Vettel vb címének ünneplése. te a helyében melyiket választottad volna? tongue.gif
érdekességképp: ha Alga akkor rögtön elengedi Webbót, akkor lehet hogy a ferrarinak túl késő lett volna Alonsot kihozni, és akkor már inkább maradtak volna Vettelék stratégiáján, ami teljesen máshova vezethetett volna.

Éppen ezért illene a mutogatós hülyegyereknek meg félszemű haverjának is leborulni Alga előtt, és megcsókolni a lába nyomát is, mert ha nem húzzák be Alonsót a csőbe, akkor cseszhetik a tavalyi évet.

Most komolyan, házon belül, egy szabadedzéses semmiség miatt, minek kell keménykedni?

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 28 2011, 05:34
Létrehozva: #32

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(still @ Dec 28 2011, 05:24) *
Éppen ezért illene a mutogatós hülyegyereknek meg félszemű haverjának is leborulni Alga előtt, és megcsókolni a lába nyomát is, mert ha nem húzzák be Alonsót a csőbe, akkor cseszhetik a tavalyi évet.

Most komolyan, házon belül, egy szabadedzéses semmiség miatt, minek kell keménykedni?

az első részét remélem nem gondoltad full komolyan (Petrovot is megtapsolták a red bullosok amikor kiszállt a kocsiból, de aranyba egyikük nevét sem fogják foglalni azért), a második részével kapcsolatban meg már kifejtettem véleményem:

IDÉZET(Zava @ Dec 28 2011, 05:06) *
...lord Helmet meg feleslegesen kerített ennek ekkora feneket.

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Dec 28 2011, 07:26
Létrehozva: #33

Tékozló fiú

IDÉZET(Zava @ Dec 28 2011, 04:06) *
most komolyan, still...

Ez egy szaros szabadedzés volt. A videó is tökéletesen megmutatja h mekkora fasz is a félszemű majom.

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
still
hozzászólás Mar 25 2012, 04:55
Létrehozva: #34

Na csak megvannak az első pontok, a rajtpozíciójához képest ez nagy eredmény.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 22 2013, 03:12
Létrehozva: #35

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

Ez nálam eddig mindent visz a monacói sisakok közül:

Oldalnézetből nagyon jól néz ki.

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás May 22 2013, 04:55
Létrehozva: #36

A felhasználó titulusa

Csoport: Tag
Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

Szerintem is nagyon jó, tavaly is király sisakja volt itt, akkor Alesinak tisztelgett:

+Quote Post
Zava
hozzászólás May 22 2013, 05:40
Létrehozva: #37

( ͡° ͜ʖ ͡°)

ez nagyon ott van. így kell kinéznie egy sisaknak...

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 22 2013, 06:03
Létrehozva: #38

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Zava @ May 22 2013, 06:40) *

ez nagyon ott van. így kell kinéznie egy sisaknak...

Baromi jó! Mennyivel jobbak ezek az egyszerű, letisztult dizájnok, mint a mai csiricsáré sablon sisakok, a kihagyhatatlan "tüske" motívummal mindenhol. smile.gif
Bár hozzá kell tenni, hogy ezeknek is így van igazából "értéke", hogy ha egyedülálló a mezőnyben, vagy csak kevesen használnak ilyet.

+Quote Post
Zava
hozzászólás May 22 2013, 06:11
Létrehozva: #39

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Zoli @ May 22 2013, 07:03) *
Baromi jó! Mennyivel jobbak ezek az egyszerű, letisztult dizájnok, mint a mai csiricsáré sablon sisakok, a kihagyhatatlan "tüske" motívummal mindenhol. smile.gif
Bár hozzá kell tenni, hogy ezeknek is így van igazából "értéke", hogy ha egyedülálló a mezőnyben, vagy csak kevesen használnak ilyet.

a hiszterézis-görbére gondolsz? tongue.gif

be kéne vezetni szabályként, hogy a sisakfestések csak egyenes vonalakból állhatnak, és max 5 színből. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Jun 9 2013, 09:39
Létrehozva: #40

A felhasználó titulusa

Csoport: Tag
Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

Remek teljesítmény, 6. hely erőből! Monacoban is 8. volt, jól mentek neki a nedves edzések is, elég szépen áll a pechekkel megspékelt szezonkezdet után.

A hozzászólást -hunocsi- szerkesztette a következő időpontban: Jun 9 2013, 09:39

+Quote Post

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 27th - 06:10