IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

8 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
Paul di Resta
stoke
hozzászólás Jun 25 2011, 08:23
Létrehozva: #41

Howzzat?!

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 25 2011, 06:06) *
Én ezért tisztelem a FI-t hogy ad esélyt a tesztpilótáknak (tavaly szerintem ők adtak legtöbb lehetőséget) de ez az ilyesminek a hátulütője. Rendesen megbélyegezte Di Resta hétvégéjét az a reccsenés és a legrosszabb hogy ő nem is tehet semmiről.

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, h Paul hibázott a gyors körén. Ha az nincs, akkor P11, de lehet Q3 is megvan.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jun 25 2011, 08:44
Létrehozva: #42

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 25 2011, 06:07) *
Szerinted Hülkenberg olyan pozícióban volt odaigazoláskor hogy alkudozzon? biggrin.gif

egyes források szerint a szerződésében le van fektetve, hogy legkésőbb 2012re versenyzői ülést KELL adjanak neki. ennek fényében is furcsállod?

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jun 26 2011, 12:29
Létrehozva: #43

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Zava @ Jun 25 2011, 08:44) *
egyes források szerint a szerződésében le van fektetve, hogy legkésőbb 2012re versenyzői ülést KELL adjanak neki. ennek fényében is furcsállod?

Tudomásom szerint ez nincs benne. Annyiról tudok, hogy egy éves tartalékversenyző pénteki vezetésekkel. Valószínűnek inkább azt tartom, hogy Lux keresete sem véletlenül érkezett meg az ügyészségre...

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Senninha
hozzászólás Jul 9 2011, 02:41
Létrehozva: #44

Immortal

Csoport: Members
Innen: Dány
Azonosító: 2,737

Nna végre! Ez most egy gyönyörű időmérős eredmény! Sutil piálva. Remélem a versenye is jól sikerül, és valami hasonló helyen végez!

--------------------

"A versenyzés, a vetélkedés a véremben van, a részem, az életem része, egész életemben ezt csináltam és hm... előrébb való bármi másnál..." Ayrton Senna

"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít" Ayrton Senna

„Egyfolytában megyek tovább és tovább, hogy megtanuljam a saját testi és a szellemi korlátaimat. Ez nekem az élet útja.” Ayrton Senna

"It's was pure racing, pure driving. No politics, no money involved."

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Jul 10 2011, 05:31
Létrehozva: #45

Praetor

Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Senninha @ Jul 9 2011, 03:41) *
Nna végre! Ez most egy gyönyörű időmérős eredmény! Sutil piálva.

Tényleg részegen ment Sutil? ohmy.gif blink.gif Akkor már értem a kettőjük közötti nagy különbséget! biggrin.gif biggrin.gif

Na, viccet félretéve: tényleg nagy teljesítmény volt a sráctól, még ha az időjárási körülmények és a FIA-szarkavarásos-tiltásos-oldásos műsor ehhez hozzá is segítette. cool.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 10 2011, 07:34
Létrehozva: #46

Guests

IDÉZET(Lancelot @ Jul 10 2011, 06:31) *
Tényleg részegen ment Sutil? ohmy.gif blink.gif Akkor már értem a kettőjük közötti nagy különbséget! biggrin.gif biggrin.gif

Na, viccet félretéve: tényleg nagy teljesítmény volt a sráctól, még ha az időjárási körülmények és a FIA-szarkavarásos-tiltásos-oldásos műsor ehhez hozzá is segítette. cool.gif

Ennek ellenere lecserelhetnek ra Schumachert, most mar en is engedelyezem. cool.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 10 2011, 11:44
Létrehozva: #47

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Senninha @ Jul 9 2011, 03:41) *
Nna végre! Ez most egy gyönyörű időmérős eredmény! Sutil piálva. Remélem a versenye is jól sikerül, és valami hasonló helyen végez!

Remelhetoleg megtudja tartani az egyik pontszerzos helyezest!
Gondolom neki is hazai verseny ez, eltekintve attol hogy nem angol hanem skot.
Kanadat kicsit elszurta, forrofeju volt Heidfeld mogott, itt a kovetkezo lehetoseg hogy nagyot kaszaljon! smile.gif Jo lenne behozni Sutilt pontokban, erosen kell fejeznie ezt az evet!!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Senninha
hozzászólás Jul 10 2011, 02:55
Létrehozva: #48

Immortal

Eezt rohadtul nem tudom elhinni! Pancser banda. ÁÁÁÁÁÁÁÁ! angry.gif angry.gif sad.gif

--------------------

"A versenyzés, a vetélkedés a véremben van, a részem, az életem része, egész életemben ezt csináltam és hm... előrébb való bármi másnál..." Ayrton Senna

„Egyfolytában megyek tovább és tovább, hogy megtanuljam a saját testi és a szellemi korlátaimat. Ez nekem az élet útja.” Ayrton Senna

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 10 2011, 03:16
Létrehozva: #49

McLaren fan

IDÉZET(Senninha @ Jul 10 2011, 03:55) *
Eezt rohadtul nem tudom elhinni! Pancser banda. ÁÁÁÁÁÁÁÁ! angry.gif angry.gif sad.gif

Ez katasztrófa volt. sad.gif Pedig ott volt a hetedik helyen, az az övé lett volna a végéig. mellow.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Senninha
hozzászólás Jul 10 2011, 03:33
Létrehozva: #50

Immortal

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 10 2011, 04:16) *
Ez katasztrófa volt. sad.gif Pedig ott volt a hetedik helyen, az az övé lett volna a végéig. mellow.gif

Ne is emlegesd! Sírni tudnék! Olyan szépen ment addig... sad.gif

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 10 2011, 03:36
Létrehozva: #51

McLaren fan

IDÉZET(Senninha @ Jul 10 2011, 04:33) *
Ne is emlegesd! Sírni tudnék! Olyan szépen ment addig... sad.gif

Direkt örültem hogy Lewis elment mellette viszont nem sok másnak sikerült, aztán viszont gondolom már erőltette a balhé után. Össze is törte az első szárnyát. De gondolom rendesen kizökkentette a boxbakizás úgyhogy ezért nincs mit szólnia a csapatnak.

--------------------

+Quote Post
Senninha
hozzászólás Jul 10 2011, 05:05
Létrehozva: #52

Immortal

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 10 2011, 04:36) *
Direkt örültem hogy Lewis elment mellette viszont nem sok másnak sikerült, aztán viszont gondolom már erőltette a balhé után. Össze is törte az első szárnyát. De gondolom rendesen kizökkentette a boxbakizás úgyhogy ezért nincs mit szólnia a csapatnak.

A csapat ezután csak mélyen kussoljon! angry.gif

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 11 2011, 12:56
Létrehozva: #53

McLaren fan

IDÉZET
“It’s extremely disappointing to end my first British Grand Prix in P15. I had a good first part of the race; we seemed quite competitive and I was able to hold on to Jenson [Button] as I concentrated on looking after my intermediate tyres. I think we made the switch to dry tyres at the right moment and we were running well. Then I got a call to come into the pits again, but when I got there the team were expecting Adrian, so there was obviously some confusion. It cost me quite a lot of time because the boys had to run back in the garage and fetch my tyres. That cost us about 25 seconds, which pretty much ended my chances. So it’s a frustrating race, but I think we should stay positive because the car has shown well this weekend and that gives me confidence going into the second part of the season.”

Sutil gumigarnitúráját vitték ki, az volt a probléma! Áhh. sad.gif

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 11 2011, 07:19
Létrehozva: #54

Tékozló fiú

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 11 2011, 12:56) *
Sutil gumigarnitúráját vitték ki, az volt a probléma! Áhh. sad.gif

Ez futam közben nem esett le gyuláméknak? biggrin.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 12 2011, 12:08
Létrehozva: #55

McLaren fan

IDÉZET(Dankson @ Jul 11 2011, 08:19) *
Ez futam közben nem esett le gyuláméknak? biggrin.gif

Mi köze ehhez gyuládéknak? Én feltételeztem hogy nem a kellő gumigarnitúra került ki a kocsi mellé de azt mi a faszból tudnád az első nyilatkozat előtt hogy pont Sutilé volt a szett? Vagy a BBC-sek már futam közben a pitwall-on lógtak és faggatták a FI-t?

--------------------

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Jul 12 2011, 08:11
Létrehozva: #56

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 12 2011, 01:08) *
Mi köze ehhez gyuládéknak? Én feltételeztem hogy nem a kellő gumigarnitúra került ki a kocsi mellé de azt mi a faszból tudnád az első nyilatkozat előtt hogy pont Sutilé volt a szett? Vagy a BBC-sek már futam közben a pitwall-on lógtak és faggatták a FI-t?

Ami azt illeti, igen.

Van a két kommentátor: Martin Brundle és David Coulthard és mellette 2 (3?) segédkommentátor akik a boxutcában vannak és villáminterjúkra elkapják azokat akiket tudnak. Be is szokták őket kapcsolni élő adásban.

Sajna Szujó Zoli erre nem képes, bár én a paddock közelébe nem engedném a 2008 (2009?) Hungaroring rajtrácsán mutatott produkciója miatt...

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 12 2011, 08:29
Létrehozva: #57

Tékozló fiú

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 12 2011, 12:08) *

Asszem pont Ted Kravitz jelentkezett be egyből biggrin.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 12 2011, 08:30
Létrehozva: #58

Tékozló fiú

IDÉZET(Kimo @ Jul 12 2011, 08:11) *
Ami azt illeti, igen.

Van a két kommentátor: Martin Brundle és David Coulthard és mellette 2 (3?) segédkommentátor akik a boxutcában vannak és villáminterjúkra elkapják azokat akiket tudnak. Be is szokták őket kapcsolni élő adásban.

Sajna Szujó Zoli erre nem képes, bár én a paddock közelébe nem engedném a 2008 (2009?) Hungaroring rajtrácsán mutatott produkciója miatt...

Egyetértek. Pedig lenne jó képességű ember aki megtudná ezt ugyanígy csinálni. Csak pl ez is a BBC-nek nagyon sokba kerül ám. Fel is merült h kilépnek a 7 éves kontraktusból és 2012 utánra passzolnak.
Amúgy DC és Brudle van a kommentátorállásban. EJ és Jake valahol héderelnek de be szokták kapcsolni őket. A boxutcában meg Lee McEnzie, Ted Krevitz koslatnak folyamatosan az infúk után, meg interjúvolnak Csapatfőnököket vagy már kiesett pilótákat, boxinfót szereznek. Andrew Benson is szokta ezt csinálni. Nagyon színvonalas amit és ahogy csinálják. Otthon is meg lehet oldani a BBC nézését csak szerencsés fekvés kell hozzá és 120-as parabola legalább sad.gif

A hozzászólást -Dankson- szerkesztette a következő időpontban: Jul 12 2011, 08:35

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 12 2011, 08:40
Létrehozva: #59

McLaren fan

IDÉZET(Kimo @ Jul 12 2011, 09:11) *
Ami azt illeti, igen.

Akkor respect nekik. Nem gondoltam volna hogy a pitwall-ra is felmehetnek a tv-sek miközben zajlik a futam. Ja és bocsesz a tudatlanságomért.
Mit csinált Szujó?

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Jul 12 2011, 08:41

--------------------

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Jul 12 2011, 08:41
Létrehozva: #60

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(Dankson @ Jul 12 2011, 09:30) *
Egyetértek. Pedig lenne jó képességű ember aki megtudná ezt ugyanígy csinálni. Csak pl ez is a BBC-nek nagyon sokba kerül ám. Fel is merült h kilépnek a 7 éves kontraktusból és 2012 utánra passzolnak.
Amúgy DC és Brudle van a kommentátorállásban. EJ és Jake valahol héderelnek de be szokták kapcsolni őket. A boxutcában meg Lee McEnzie, Ted Krevitz koslatnak folyamatosan az infúk után, meg interjúvolnak Csapatfőnököket vagy már kiesett pilótákat, boxinfót szereznek. Andrew Benson is szokta ezt csinálni. Nagyon színvonalas amit és ahogy csinálják. Otthon is meg lehet oldani a BBC nézését csak szerencsés fekvés kell hozzá és 120-as parabola legalább sad.gif

Na akkor 4-5 az a 2-3 smile.gif

Ennyire nem vagyok tisztában vele, nCore-ról szoktam leszedni a HD közvetítést... Alapból másfél óra a bevezető műsor, és nem fél... valamint nem egy Gyulai ül ott... Cserébe időnként nem értem a dolgot, de majd belerázódok smile.gif

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post

8 Oldal V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 23rd - 12:24