IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

6 Oldal V  « < 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
Segítség
Eulo
hozzászólás Mar 6 2009, 05:56
Létrehozva: #81

-

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

A magam részéről én büszke Internet Explorer felhasználó vagyok, és eszemben sincs változtatni. laugh.gif

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

Go to the top of the page

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 6 2009, 05:59
Létrehozva: #82

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(Euloálius @ Mar 6 2009, 05:56) *
A magam részéről én büszke Internet Explorer felhasználó vagyok, és eszemben sincs változtatni. laugh.gif

Jó, de ezt csak halkan... biggrin.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
still
hozzászólás Mar 6 2009, 06:21
Létrehozva: #83

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(tifosi @ Mar 6 2009, 05:59) *
Jó, de ezt csak halkan... biggrin.gif

Kösz a tippet,most már én is Chrome-böngészőt használok.
Zongorázni lehet a különbséget smile.gif !

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 6 2009, 06:31
Létrehozva: #84

Civakodó

IDÉZET(still @ Mar 6 2009, 06:21) *
Kösz a tippet,most már én is Chrome-böngészőt használok.
Zongorázni lehet a különbséget smile.gif !

Nincs mit. smile.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Zava
hozzászólás Mar 6 2009, 06:37
Létrehozva: #85

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(tifosi @ Mar 6 2009, 03:59) *
Nem gyorsabb? biggrin.gif Akkor csak az én szemem látja sokkal gyorsabbnak. laugh.gif

már itt is Massa a téma? rolleyes.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 6 2009, 06:42
Létrehozva: #86

Civakodó

IDÉZET(Zava @ Mar 6 2009, 06:37) *
már itt is Massa a téma? rolleyes.gif

Mit is várhatnék egy kimistől? rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Kimster
hozzászólás Mar 8 2009, 09:11
Létrehozva: #87

Tüzes cica

Regisztrált: 22-January 08
Innen: Győr
Azonosító: 426

IDÉZET(tifosi @ Mar 6 2009, 05:23) *
Mlyik böngészőt használod?

Firefox.
Viszont mivel tarthatatlan ez az állapot, és nem szívesen hagynálak itt Titeket, profi segítségét kértem. Ha minden jól megy, délután már nem kell ezzel szenvednem. smile.gif

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Mar 8 2009, 12:26
Létrehozva: #88

Civakodó

IDÉZET(Kimster @ Mar 8 2009, 09:11) *
Firefox.
Viszont mivel tarthatatlan ez az állapot, és nem szívesen hagynálak itt Titeket, profi segítségét kértem. Ha minden jól megy, délután már nem kell ezzel szenvednem. smile.gif

Ügyes vagy drágaszágom! Nagyon jó hír! smile.gif

--------------------

+Quote Post
Blonda
hozzászólás Dec 11 2009, 04:33
Létrehozva: #89

bentlakásos

Regisztrált: 8-May 08
Azonosító: 746

A múltkoriban a baráti társaságunk megszavazta, hogy nálunk legyen holnap valami régi idők bulija...(olyasmi alapon, mint hogy Clyde-nál legyen a szilveszter tongue.gif )
Kikötések: - ha rock zene, akkor kizárólag magyar legyen, "táncolós" zene jöhet bármi. (ezzel nincs gondom...)
- be kell öltözni
Úgy döntöttünk, hogy a Férjemmel úttörők leszünk. Még őrsi zászlót is sikerült szerezni, így a név kötött: Bors Őrs.
És itt kérnék segítséget...Valami jó csatakiálltást kellene kitalálni, és az úttörők 12 pontját humorosan átírni...
Gondoltam többen, többre megyünk. smile.gif

--------------------
" Mivel nőből vagyok, nem mondom ki, amit akarok; de fenntartom a jogot arra,
hogy hisztizzek ha nem kapom meg."
"Nem hittem hogy valaha ilyent írok,de nagy Respect Rajkónak.Egy árva mukkot nem szólt soha mikor Massa keménykedett ellene,és soha nem követelt kivételezett státuszt!Egy korrekt versenyző,rá kell hogy jöjjek.Csalonso a lába nyomát sem csókolhatná meg emberileg." by:Szlavo

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Dec 11 2009, 04:48
Létrehozva: #90

Guests

IDÉZET(Blonda @ Dec 11 2009, 05:33) *
A múltkoriban a baráti társaságunk megszavazta, hogy nálunk legyen holnap valami régi idők bulija...(olyasmi alapon, mint hogy Clyde-nál legyen a szilveszter tongue.gif )
Kikötések: - ha rock zene, akkor kizárólag magyar legyen, "táncolós" zene jöhet bármi. (ezzel nincs gondom...)
- be kell öltözni
Úgy döntöttünk, hogy a Férjemmel úttörők leszünk. Még őrsi zászlót is sikerült szerezni, így a név kötött: Bors Őrs.
És itt kérnék segítséget...Valami jó csatakiálltást kellene kitalálni, és az úttörők 12 pontját humorosan átírni...
Gondoltam többen, többre megyünk. smile.gif

Egyszer irtam KisKimisek 12 pontjat, az megfelel? tongue.gif

+Quote Post
Blonda
hozzászólás Dec 11 2009, 05:00
Létrehozva: #91

bentlakásos

IDÉZET(Clyde @ Dec 11 2009, 04:48) *
Egyszer irtam KisKimisek 12 pontjat, az megfelel? tongue.gif

Hát, másold be ide légyszi, hátha jön valami ihlet... smile.gif
Ha tényleg Kimiről szól, nem hiszem, hogy érteni fogják, de ha alkoholról is van szó benne felhasználom ! tongue.gif

--------------------
"Nem hittem hogy valaha ilyent írok,de nagy Respect Rajkónak.Egy árva mukkot nem szólt soha mikor Massa keménykedett ellene,és soha nem követelt kivételezett státuszt!Egy korrekt versenyző,rá kell hogy jöjjek.Csalonso a lába nyomát sem csókolhatná meg emberileg." by:Szlavo

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Dec 11 2009, 05:17
Létrehozva: #92

Guests

(kb. 2006, f1hirek, forum)

A kiskimisek 6 pontja

1. A kiskimis hűséges gyermeke a magyar f1hírek fórumának.
2. A kiskimis szereti és tiszteli szüleit, nevelőit , pajtásait, fórumtársait.
3. A kiskimis szorgalmasan tanul és dolgozik, segíti társait, nem rak be eszméletlen nagy képeket, nem ismétli a hülyeségeit állandó jelleggel.
4. A kiskimis igazat mond és igazságosan cselekszik, és nem veri a nyálát.
5. A kiskimis edzi testét és óvja egészségét, valamint műveli magát a Formula-1 történelméből.
6. A kiskimis úgy él, hogy méltó legyen arra, hogyha majd megjött az esze, választ magának jobb példaképet. Esetleg beléphet az úttörő Kimisek táborába.

Az úttörő Kimisek 12 pontja

1. Az úttörő Kimis hű gyermeke az f1hírek fórumának, kijár a Magyar Nagydíjra, felelősséggel dolgozik érte.
2. Az úttörő Kimis erősíti a szurkolótáborok barátságát, védi - de okosan - Kimi becsületét.
3. Az úttörő Kimis szorgalmasan tanul, a Formula-1 világa és önmaga megismerésére törekszik.
4. Az úttörő Kimis gyarapítja és védi a Formula-1-et szerető társaságok értékeit.
5. Az úttörő Kimis ahol tud, segít és önként szolgálja a közösséget.
6. Az úttörő Kimis igazat mond és igazságosan cselekszik.
7. Az úttörő Kimis szereti, tiszteli szüleit, nevelőit és az idősebbeket, és az összes nálánál régebben regisztrált tagot.
8. Az úttörő Kimis igaz hű barát.
9. Az úttörő Kimis bátor és fegyelmezett. A hangsúly a mondat utolsó felén van.
10. Az úttörő Kimis szereti és védi és a természetet, valamint józanul él.
11. Az úttörő Kimis edzi testét és óvja egészségét, nem verekszik a pályabírókkal.
12. Az úttörő Kimis úgy él, hogy méltó legyen majd a Ferrari drukkerek közé.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Dec 11 2009, 05:23
Létrehozva: #93

Guests

Volt meg kiegeszites is! biggrin.gif

A kiskimisek, az úttörő Kimisek kötelességei és jogai
Kötelessége, hogy:
Ismerje a kiskimis- és úttörő Kimis élet törvényét és aszerint éljen;
Legjobb tudása szerint vegyen részt a Fan Clubja, az F1hírek, a Magyar Nagydíj és a csapatközösség életében;
Képességeinek megfelelően teljesítse megbízásait, és érdeklődése szerint önként vállaljon feladatokat a közösség programjainak megvalósításában
Fizesse; a tagsági díjat. - Clyde pajtástól igényelhető a számlaszám.

Joga, hogy:
Részt vehet a Fan Club életében, engedéllyel írhat máshova is.Segíthet a közösség szórakozásának előkészítésében, teljesítésében, a közös ellenőrzésben és értékelésben; javaslatait, kívánságait közölje régebben regisztráltakkal, a gyermek- és a felnőtt vezetősséggel és vezetőivel; kapjon védelmet a közösségben;
Rész vehet -mint választó és választható-a Kimis úttörőközösség gyermek-tisztségviselőinek megválasztásában;
Használja a Kimis úttörő-létesítményeket (EZ NEM AZ ELSŐ KOCSMA AZ ISKOLA MELLETT!!! )
és-eszközöket; részt vehet a Kimis úttörőcsapat, a Kimis úttörőintézmények összejövetelein, rendezvényein, táborozáson és mozgalmi képzésben;
Viselhet egyenruhát, megbízatása szerint rangjelzést, a szövetség kitüntetéseit és jelvényeit;
Igénybe veheti a kiskimiseknek és Kimis úttörőknek járó kedvezményeket, jogosult tehát a formula.hu és RTL Klub Online fórumain lehetővé tett minél aktívabb részvételre!

+Quote Post
Blonda
hozzászólás Dec 11 2009, 05:33
Létrehozva: #94

bentlakásos

Az első pont már alakul...

1. Az itt megjelent összes úttörő hű gyermekeihez, felelősséggel dolgozik érte, hiszen tudja, hogy később Ők választják ki számára az öregek otthonát.

Az a baj, hogy semmi időm időm nincs... sad.gif Készülök 1000-rel.
A kiegészítést is azt hiszem használni tudom biggrin.gif Köszi !
Azért ne adjátok fel...Hozzuk össze! smile.gif

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Dec 11 2009, 05:35
Létrehozva: #95

Guests

IDÉZET(Blonda @ Dec 11 2009, 06:33) *
Az első pont már alakul...

1. Az itt megjelent összes úttörő hű gyermekeihez, felelősséggel dolgozik érte, hiszen tudja, hogy később Ők választják ki számára az öregek otthonát.

Az a baj, hogy semmi időm időm nincs... sad.gif Készülök 1000-rel.
A kiegészítést is azt hiszem használni tudom biggrin.gif Köszi !
Azért ne adjátok fel...Hozzuk össze! smile.gif

Ropke 3 perc alatt megirnam a lanyoddal! rolleyes.gif unsure.gif tongue.gif

+Quote Post
Blonda
hozzászólás Dec 11 2009, 09:33
Létrehozva: #96

bentlakásos

IDÉZET(Clyde @ Dec 11 2009, 05:35) *
Ropke 3 perc alatt megirnam a lanyoddal! rolleyes.gif unsure.gif tongue.gif

Na, még jó, hogy nem a kisdobosok 6 pontját kértem ! tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jul 26 2010, 05:06
Létrehozva: #97

Schumanoid

Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja-e valaki, mennyit keres egy Penny/Aldi áruházban egy üzletvezető ill. üzletvezető helyettes. Bruttó/netto is jó.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 26 2010, 10:22
Létrehozva: #98

Guests

IDÉZET(Tarzaan @ Jul 26 2010, 06:06) *
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudja-e valaki, mennyit keres egy Penny/Aldi áruházban egy üzletvezető ill. üzletvezető helyettes. Bruttó/netto is jó.

150 joindulattal, latastol mikulasig nagy forgalom mellett.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jul 27 2010, 08:00
Létrehozva: #99

Schumanoid

Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

IDÉZET(Clyde @ Jul 26 2010, 11:22) *
150 joindulattal, latastol mikulasig nagy forgalom mellett.

Kb. ennyire tippeltem én is. Viszont szakmailag kéne legalább egy fél év, mert eddig csak **** a profilomtól távol eső dolgokat csináltam, vagy pedig kis cégnél.

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 27 2010, 09:54
Létrehozva: #100

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Tarzaan @ Jul 27 2010, 09:00) *
Kb. ennyire tippeltem én is. Viszont szakmailag kéne legalább egy fél év, mert eddig csak **** a profilomtól távol eső dolgokat csináltam, vagy pedig kis cégnél.

Mennyit perkál az Orange Orange ha nem titok? biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post

6 Oldal V  « < 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 October 15th - 21:03