IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

Closed TopicStart new topic
nyeremény, nem kaptam róla e-mailt
csapó
hozzászólás Oct 16 2010, 07:08
Létrehozva: #1

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 5-October 10
Azonosító: 6,098

Sziasztok!
Nyertem egy "Simon István: A Formula-1 legnagyobb 50 botránya" című könyvet és az eredményhirdetéskor ezt írták: "A nyerteseket e-mailben értesítjük, melyben részletes információt adunk arról is, miként vehetik át nyereményüket." Én azóta se kaptam meg az e-mailt! Lehet, hogy el volt írva az e-mail címem vagy nem volt megadva, de ha kérhetném, akkor legyetek szívesek erre az e-mail címre elküldeni a nyereménnyel kapcsolatos levelet: cs_zoltan95@hotmail.com Megértéseteket köszönöm! Üdv: csapo7
Go to the top of the page

+Quote Post
Fafa
hozzászólás Oct 16 2010, 07:21
Létrehozva: #2

törzsvendég

Csoport: Administrators
Regisztrált: 27-June 07
Innen: Budapest
Azonosító: 2

IDÉZET(csapó @ Oct 16 2010, 08:08) *
Sziasztok!
Nyertem egy "Simon István: A Formula-1 legnagyobb 50 botránya" című könyvet és az eredményhirdetéskor ezt írták: "A nyerteseket e-mailben értesítjük, melyben részletes információt adunk arról is, miként vehetik át nyereményüket." Én azóta se kaptam meg az e-mailt! Lehet, hogy el volt írva az e-mail címem vagy nem volt megadva, de ha kérhetném, akkor legyetek szívesek erre az e-mail címre elküldeni a nyereménnyel kapcsolatos levelet: cs_zoltan95@hotmail.com Megértéseteket köszönöm! Üdv: csapo7

Kedves Zoltán,

Utánajártunk, és a freemailes címedről visszajött (október 4-én) a nyereményértesítő.
A profilodban kérlek változtasd meg a címed, és megy az új értesítés a címedre.

Köszi,
Fafa
Go to the top of the page

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 December 18th - 19:42