IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

703 Oldal V  « < 699 700 701 702 703 >  
Reply to this topicStart new topic
Kimi Räikkönen Fan Club, a rajkósoknak
Pali
hozzászólás Nov 7 2015, 09:09
Létrehozva: #14001

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(forza @ Nov 7 2015, 07:58) *
Persze, szerinted ez kb. 2008 Massa szint, sőt az sem. Csak azt nem értem, mitől lenne ez gyengébb teljesítmény, mint pl. Hamilton 2010-es szezonja. Mindegy is, úgy látom, ebben nem hogy egyetérteni nem fogunk, de még csak közelebb sem kerültünk.

Tudom, hogy régen volt, de ez miért baj? Nem azt próbáltam bizonygatni, hogy Rajkó most milyen fasza, mert 2003-ban hogy ment. Mindenki tudja, hogy amit mostanában produkál, az egy nagy 0. Csakhogy pont Te hoztad fel, hogy anno is az volt, ami viszont nem igaz.

Azért a nem Tier 1 még nem egyenlő nullával. Ő csak azt írta hogy nem volt soha Alonso, Vettel, Hamilton szint ami szerintem igaz is. És nem csak az utóbbi két éve miatt mondom/juk ezt.
Go to the top of the page

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 7 2015, 09:31
Létrehozva: #14002

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Pali @ Nov 7 2015, 09:09) *
Azért a nem Tier 1 még nem egyenlő nullával. Ő csak azt írta hogy nem volt soha Alonso, Vettel, Hamilton szint ami szerintem igaz is. És nem csak az utóbbi két éve miatt mondom/juk ezt.

Akkor milyen szint volt? Miben különbözött az ő 2003-as szezonja mondjuk Hamilton 2010-esétől, amire azt mondják, hogy az egyik legjobbja volt? Nem mindenki van 20 évig azon a szinten, ahogy mondjuk MS, de ettől még a legjobb éveiben simán hozta a top pilóták szintjét.

Ron Dennis meg Jean Todt mindenáron meg akarták szerezni, nyilván ők sem értenek hozzá. Főleg Todt, aki bár Kimi már 6 éve F1-ezett, nem látta, hogy csak egy másodvonalas, akire fáj a foga.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Nov 8 2015, 10:45
Létrehozva: #14003

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(forza @ Nov 7 2015, 07:58) *
Persze, szerinted ez kb. 2008 Massa szint, sőt az sem. Csak azt nem értem, mitől lenne ez gyengébb teljesítmény, mint pl. Hamilton 2010-es szezonja. Mindegy is, úgy látom, ebben nem hogy egyetérteni nem fogunk, de még csak közelebb sem kerültünk.

Tudom, hogy régen volt, de ez miért baj? Nem azt próbáltam bizonygatni, hogy Rajkó most milyen fasza, mert 2003-ban hogy ment. Mindenki tudja, hogy amit mostanában produkál, az egy nagy 0. Csakhogy pont Te hoztad fel, hogy anno is az volt, ami viszont nem igaz.

Kiforgatod a szavaimat. Soha nem mondtam, hogy anno is ez volt. Sőt, azt se mondtam soha az elmúlt 2 évben, hogy lám, most derült ki, mennyit tud a haverod. Annyit mondtam, hogy sose tekintettem őt igazi toppilótának. Hamilton 2010-es szezonja jó volt, de minimum 4 jobbat tudnék mondani. 2010-ben elég sokszor nem hozta a tőle elvárt szintet. De amúgy az kb valóban olyan, mint Kimi 2003. Ami igazolja, hogy a legjobb Rajkó szezon olyan, mint egy átlagos Hami szezon. wink.gif

+Quote Post
Flex
hozzászólás Nov 8 2015, 12:26
Létrehozva: #14004

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(Eulo_ @ Nov 8 2015, 10:45) *
Kiforgatod a szavaimat. Soha nem mondtam, hogy anno is ez volt. Sőt, azt se mondtam soha az elmúlt 2 évben, hogy lám, most derült ki, mennyit tud a havrod. Annyit mondtam, hogy sose tekintettem őt igazi toppilótának. Hamilton 2010-es szezonja jó volt, de minimum 4 jobbat tudnék mondani. 2010-ben elég sokszor nem hozta a tőle elvárt szintet. De amúgy az kb valóban olyan, mint Kimi 2003. Ami igazolja, hogy a legjobb Rajkó szezon olyan, mint egy átlagos Hami szezon. wink.gif

En velemenyem szerint meg kiminek jo par eve volt, amikor a legjobb hamilton szintjen volt, de abban egyetertek, hogy osszessegeben nem olyan kiegyensulyozott, mint Hamilton, Vettel vagy Alonso. Bar en Alonsot kisse tulertekeltnek tartom, nala brutalisan ment evekig a legenda gyartas, vilag eleteben ki is volt nyalva a segge a csapattarsai karara. Ha eppen nem, akkor lepett is. Viszont kevesebb hibat kovetett el mint a masik ketto.

Egyebkent ezt a hozzaallast nagyra ertekeltem Nalad az elmult 2 evben: " Soha nem mondtam, hogy anno is ez volt. Sőt, azt se mondtam soha az elmúlt 2 évben, hogy lám, most derült ki, mennyit tud a havrod"

+Quote Post
Pali
hozzászólás Nov 8 2015, 12:31
Létrehozva: #14005

bentlakásos

IDÉZET(forza @ Nov 7 2015, 09:31) *
Akkor milyen szint volt? Miben különbözött az ő 2003-as szezonja mondjuk Hamilton 2010-esétől, amire azt mondják, hogy az egyik legjobbja volt? Nem mindenki van 20 évig azon a szinten, ahogy mondjuk MS, de ettől még a legjobb éveiben simán hozta a top pilóták szintjét.

Ron Dennis meg Jean Todt mindenáron meg akarták szerezni, nyilván ők sem értenek hozzá. Főleg Todt, aki bár Kimi már 6 éve F1-ezett, nem látta, hogy csak egy másodvonalas, akire fáj a foga.

Igen 20 évig nem mindenki lehet azon a szinten, de azért 1-2 szezonnál tovább kéne tartani azt a szintet annak, akit klasszis versenyzőnek nevezünk. Bottasnak is hogy bejött minden tavaly, voltak is kérők szép számmal, vb matéria, stb... idén meg jött a kijózanító pofon. Egyébként Kimit is kb arra a szintre teszem, mint Bottast. Van helye a mezőnyben, sőt a mezőny elejében is. Egy jó autóval meg némi szerencsével még egy vb cím is befigyelhet, de van és lesz is nála jobb a mezőnyben.

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 8 2015, 01:57
Létrehozva: #14006

A4

IDÉZET(Pali @ Nov 8 2015, 12:31) *
Igen 20 évig nem mindenki lehet azon a szinten, de azért 1-2 szezonnál tovább kéne tartani azt a szintet annak, akit klasszis versenyzőnek nevezünk. Bottasnak is hogy bejött minden tavaly, voltak is kérők szép számmal, vb matéria, stb... idén meg jött a kijózanító pofon. Egyébként Kimit is kb arra a szintre teszem, mint Bottast. Van helye a mezőnyben, sőt a mezőny elejében is. Egy jó autóval meg némi szerencsével még egy vb cím is befigyelhet, de van és lesz is nála jobb a mezőnyben.

Kimi a legjobb éveiben abszolút meghatározó figurája volt a mezőnynek. Bottasról ez eddig nem volt elmondható. Pedig nem rossz az a Williams az utóbbi időben, de jellemző, hogy tavaly is ha lepattanó volt, nem ő vagy Massa szerezte meg a 2. erő autóval, hanem Ricciardo. Ennél Kimi 2012-es vagy 2013-as szezonja is több volt, mert csak bezsebelt 1-1 győzelmet a Lotus-szal. És nem 2x, hanem 33-34 évesen. Bottas a csúcs éveiben hozza többé-kevésbé azt, amit Kimi 30 felett, de az igazi áttörés, amit pl. Ricsi tavaly képes volt megtenni, nála még mindig várat magára. Úgyhogy én nem hasonlítanám egymáshoz a kettőt.

Häkkinen milyen versenyző volt? Ép eszű ember nem mondana rá olyat, hogy nem klasszis, pedig csak 2-3 igazán nagy szezonja volt, és pl. 1999-ben annak ellenére, hogy vb lett, hibát hibára halmozott. Nem mindenki van úgy kalibrálva, hogy folyamatosan a csúcson tud táncolni. Ez részben motivációs kérdés, részben reflexek ésatöbbi. Häkkinen-ben pl. az volt nagyon érdekes, hogy amikor nem volt jó az autó, DC simán le tudta verni. Amikor vb-esélyes lett, összességében fasorban se volt hozzá. Nem csak az a klasszis, aki még egy szabadedzés elsőségért is képes ölre menni 20 éven át, ez ennél sokkal komplexebb. Abban egyetértek, hogy Kimi már nincs az említett hármas szintjén, és szerintem akármilyen jó autóval se tudna már vb-t nyerni, főleg egy Vettel mellett. De hogy soha ne is lett volna ott... ez már a fantazmagória kategória. Tényleg azt gondolom, hogy nem kicsit kell elfogultnak lenni negatív értelemben ahhoz, hogy ezt valaki így gondolja.

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Flex
hozzászólás Nov 8 2015, 02:05
Létrehozva: #14007

bentlakásos

IDÉZET(Pali @ Nov 8 2015, 12:31) *

Bottassal egy szintre tenni mar azert tenyleg vicc. Azt alairom, hogy eppen a kiegyensulyozatlansaga es a hozzaallasa miatt osszessegeben nem igazi klasszis, ezt teny. Mara mar egyertelmu szamomra. Igazi klasszisnak nincsenek iylen evei. De igazi kalsszisok pl. sosem hagytak volna azt sem, hogy az tortenjen ami vele 2008-ban, plane cimvedokent. Sem a jelleme, sema hozzaallasa sem pedig a stabilitasa nem egy klasszise.

Viszont sebessegben, amit a legjobb eveiben tudott, az siman behelyezi ot nem csak az elmult 20, de visszabb menoleg is a top 10-20 leggyorsabbja koze es ennek ellenkezojerol senki nem gyoz meg.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Nov 8 2015, 02:08
Létrehozva: #14008

bentlakásos

IDÉZET(forza @ Nov 8 2015, 01:57) *
Kimi a legjobb éveiben abszolút meghatározó figurája volt a mezőnynek. Bottasról ez eddig nem volt elmondható. Pedig nem rossz az a Williams az utóbbi időben, de jellemző, hogy tavaly is ha lepattanó volt, nem ő vagy Massa szerezte meg a 2. erő autóval, hanem Ricciardo. Ennél Kimi 2012-es vagy 2013-as szezonja is több volt, mert csak bezsebelt 1-1 győzelmet a Lotus-szal. És nem 2x, hanem 33-34 évesen. Bottas a csúcs éveiben hozza többé-kevésbé azt, amit Kimi 30 felett, de az igazi áttörés, amit pl. Ricsi tavaly képes volt megtenni, nála még mindig várat magára. Úgyhogy én nem hasonlítanám egymáshoz a kettőt.

Häkkinen milyen versenyző volt? Ép eszű ember nem mondana rá olyat, hogy nem klasszis, pedig csak 2-3 igazán nagy szezonja volt, és pl. 1999-ben annak ellenére, hogy vb lett, hibát hibára halmozott. Nem mindenki van úgy kalibrálva, hogy folyamatosan a csúcson tud táncolni. Ez részben motivációs kérdés, részben reflexek ésatöbbi. Häkkinen-ben pl. az volt nagyon érdekes, hogy amikor nem volt jó az autó, DC simán le tudta verni. Amikor vb-esélyes lett, összességében fasorban se volt hozzá. Nem csak az a klasszis, aki még egy szabadedzés elsőségért is képes ölre menni 20 éven át, ez ennél sokkal komplexebb. Abban egyetértek, hogy Kimi már nincs az említett hármas szintjén, és szerintem akármilyen jó autóval se tudna már vb-t nyerni, főleg egy Vettel mellett. De hogy soha ne is lett volna ott... ez már a fantazmagória kategória. Tényleg azt gondolom, hogy nem kicsit kell elfogultnak lenni negatív értelemben ahhoz, hogy ezt valaki így gondolja.

Igen, igy vizsgalva Hakkinen sem klasszis. Mar ha a klasszist egy tenyleg igazan szuk, peldaerteku elit tagjakent ertunk. Akkor O sem az. Az igazi klasszis szamomra hosszutavon tud hozni egy brutalis teljesitmenyt. Ami persze bizonyos ertekekig ingadozo, meg meg 1-1 rosszabb ev is becsuszhat egy hosszabb palyafutas alatt, de Kimi es Hakkinen szamomra eppen ezert kiesik a korbol.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Nov 8 2015, 02:19
Létrehozva: #14009

törzsvendég

Hakkinen tényleg nem klasszis. Volt egy gecijó autója, amivel éppen behúzta kétszer, egyszer Irvine(!) ellen, amatőr hibákat is vétve, és volt még egy vb 2. helye, de ott az év feléig DC vitte a pálmát. Az a McLaren nem a versenyzőpárosától, hanem Neweytól volt kiemelkedő.

Kiemelkedők nálam az elmúlt 20 évben: M Schumacher, Alonso, Vettel, Hamilton. Ezt követi egy szélesebb réteg, ahol lehetne vitatkozni a valós képességekről.

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 8 2015, 02:32
Létrehozva: #14010

A4

Hogy Ti mit értetek klasszison, azt nem tudom, de nagyjából valami olyasmit jelent, hogy kiváló tehetség, kiemelkedő sportoló.

Nekem ha azt mondják, mondjak az utóbbi 18 év F1-éből (mert csak azóta nézem) néhány nevet, biztos, hogy Kimi is elsők közt ugrik be Hamiltonnal, Schumacherrel, Alfonzzal vagy Vettellel egyetemben. És még csak nem is azért, mert "Icamen" (by nm_), hanem mert szerintem évekig meghatározó alakja volt a sportnak. Ha a 2000-es évek Forma-1-éről kérdeznek valakit, elképzelhetetlennek tartom, hogy Rajkó neve ne hangozzon el, mint annak az évtizednek az egyik meghatározó figurája. Ugyanez Webberről vagy Rosbergről nem mondható el szerintem.

--------------------

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Nov 8 2015, 03:41
Létrehozva: #14011

törzsvendég

Akkor jó. smile.gif

+Quote Post
Pali
hozzászólás Nov 8 2015, 07:29
Létrehozva: #14012

bentlakásos

Meghatározó volt egy olyan időszakban amikor egy klasszis volt a mezőnyben meg néhány feltörekvő tehetség beleértve őt is. Mai mezőny ehhez képest sokkal erősebb. Tele van világbajnokokkal, ráadásul a redbull is ontja a jobbnál jobb versenyzőket. Szerintem megállja a helyét a Bottasos párhuzam. Két nagy különbség van a két ember között, az egyik az hogy Bottasnak erősebb mezőnyben kell kibontakozni, a másik hogy nincs olyan karaktere ami köré olyan marketinget lehetne építeni mint amilyet Raikkonennek felépítettek.

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Nov 8 2015, 08:51
Létrehozva: #14013

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(Flex @ Nov 8 2015, 12:26) *
En velemenyem szerint meg kiminek jo par eve volt, amikor a legjobb hamilton szintjen volt, de abban egyetertek, hogy osszessegeben nem olyan kiegyensulyozott, mint Hamilton, Vettel vagy Alonso. Bar en Alonsot kisse tulertekeltnek tartom, nala brutalisan ment evekig a legenda gyartas, vilag eleteben ki is volt nyalva a segge a csapattarsai karara. Ha eppen nem, akkor lepett is. Viszont kevesebb hibat kovetett el mint a masik ketto.

Egyebkent ezt a hozzaallast nagyra ertekeltem Nalad az elmult 2 evben: " Soha nem mondtam, hogy anno is ez volt. Sőt, azt se mondtam soha az elmúlt 2 évben, hogy lám, most derült ki, mennyit tud a havrod"

sosem volt sem hamilton sem vettel de meg alonso szintjen sem.
volt par jo eve de ne tulozzunk.
Nezd meg hamiltknnak es vettelnek hany gyozelme LK-ja poleja van. Kozeleben sincs kimi, sot meg vettel es ham karriere elejen sem volt. Ez a ket csavo kb akkora figura mint senna prost vagy schumi ezt lassan kijelenthetjuk. ahogy azt is, hogy a jovoben egyedul verstappennek van eselye ilyenne valni.
alonso nem volt tulertekelt, mert azert rendesen ott volt mindig. de teny h sosem volt olyan jo mint ahogy vettel es ham. lassan kioregedik is.
Kimi pont annyira jo mint ahogy a cimei mutazjak. Mint egy egyszeres bajnok. van tole jobb is rosszabb is, szerintem mika szintjet nem uti meg.
azt tulzas allitani h egy sz.r aki sosem semmit nem tett le tulzunk is paran neha, de am semmi extra. felejtos. Bar a jelenlegi mezonybol vettelen es hamiltonon (+majd verstappen)kivul mind felejtos.

+Quote Post
Ferrarista
hozzászólás Nov 8 2015, 08:54
Létrehozva: #14014

TUSKÓ

Regisztrált: 4-February 12
Azonosító: 6,406

IDÉZET(forza @ Nov 8 2015, 02:32) *
Hogy Ti mit értetek klasszison, azt nem tudom, de nagyjából valami olyasmit jelent, hogy kiváló tehetség, kiemelkedő sportoló.

Nekem ha azt mondják, mondjak az utóbbi 18 év F1-éből (mert csak azóta nézem) néhány nevet, biztos, horgy Kimi is elsők közt ugrik be Hamiltonnal, Schumacherrel, Alfonzzal vagy Vettellel egyetemben. És még csak nem is azért, mert "Icamen" (by nm_), hanem mert szerintem évekig meghatározó alakja volt a sportnak. Ha a 2000-es évek Forma-1-éről kérdeznek valakit, elképzelhetetlennek tartom, hogy Rajkó neve ne hangozzon el, mint annak az évtizednek az egyik meghatározó figurája. Ugyanez Webberről vagy Rosbergről nem mondható el szerintem.

klasszis ugyan mind akit felsoroltal de megis muszaj a halmazon belul egy kis elit halmazt letrehozni ahova bepakolnam schumit hamstat es vettelt. baar azert alf is magasabb szint mint button vagy rajko.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Nov 8 2015, 09:13
Létrehozva: #14015

törzsvendég

IDÉZET(Ferrarista @ Nov 8 2015, 08:51) *
sosem volt sem hamilton sem vettel de meg alonso szintjen sem.
volt par jo eve de ne tulozzunk.
Nezd meg hamiltknnak es vettelnek hany gyozelme LK-ja poleja van. Kozeleben sincs kimi, sot meg vettel es ham karriere elejen sem volt. Ez a ket csavo kb akkora figura mint senna prost vagy schumi ezt lassan kijelenthetjuk. ahogy azt is, hogy a jovoben egyedul verstappennek van eselye ilyenne valni.
alonso nem volt tulertekelt, mert azert rendesen ott volt mindig. de teny h sosem volt olyan jo mint ahogy vettel es ham. lassan kioregedik is.
Kimi pont annyira jo mint ahogy a cimei mutazjak. Mint egy egyszeres bajnok. van tole jobb is rosszabb is, szerintem mika szintjet nem uti meg.
azt tulzas allitani h egy sz.r aki sosem semmit nem tett le tulzunk is paran neha, de am semmi extra. felejtos. Bar a jelenlegi mezonybol vettelen es hamiltonon (+majd verstappen)kivul mind felejtos.

Vettel, Hamilton a top2, Alonso a stabil top3. Szerintem Rajkó (+Massa, Webber, Rosberg) szintjére felérhet Ricciardo, Verstappen, Bottas és talán még Kvyat is. Perezt sem írnám le, bár ő amolyan Buttonos későnérő vonal lesz.

A hozzászólást -Eulo_- szerkesztette a következő időpontban: Nov 8 2015, 09:14

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 9 2015, 08:29
Létrehozva: #14016

A4

IDÉZET(Pali @ Nov 8 2015, 07:29) *
Meghatározó volt egy olyan időszakban amikor egy klasszis volt a mezőnyben meg néhány feltörekvő tehetség beleértve őt is. Mai mezőny ehhez képest sokkal erősebb. Tele van világbajnokokkal, ráadásul a redbull is ontja a jobbnál jobb versenyzőket. Szerintem megállja a helyét a Bottasos párhuzam. Két nagy különbség van a két ember között, az egyik az hogy Bottasnak erősebb mezőnyben kell kibontakozni, a másik hogy nincs olyan karaktere ami köré olyan marketinget lehetne építeni mint amilyet Raikkonennek felépítettek.

Tök mindegy, milyen erős a mezőny, ha az autód fölé emelkedik a többinek. Schumi se volt akkora ász, hogy neki 7 címe legyen, miközben rajta kívül alig volt vb-cím az egész mezőnyben. De volt egy iszonyat autója, amivel behúzta, ahogy kellett. Ne gondold, hogy ne lett volna rajta kívül még 2-3-4 ember a mezőnyben, aki amúgy ugyanazzal a technikai fölénnyel ugyanúgy behúzza. (És mielőtt nekem esne bárki, nem becsmérlem a németet, megdolgozott a sikereiért, de egy 2001-2002-2004-es Ferrarival Montoya is behúzta volna például, esetleg a 2003-as véleményes, de abban az évben is a Ferrari volt összességében a legjobb.)

Szerintem a harmadik különbség, hogy Kimi ki tudott bontakozni, Bottas talán sose fog, talán már jövőre, ki tudja. Majd ha igen, akkor talán esedékes lesz párhuzamot vonni köztük, de addig felesleges.

--------------------

+Quote Post
nm_
hozzászólás Nov 13 2015, 12:12
Létrehozva: #14017

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

Engem csak az zavar, hogy beállt csicskának. A ferkánál mindig a csicska pilóta feladata a szabadkozás, az ígérgetés, a jövőbe látás, a nyilatkozgatás. Ezt csinálta Birka, Masssa, Irvine, stb és most ezt csinálja Kimi is. Ez zavar, nem az, hogy szarul megy. Nyugdíjjas állás és elfogadta. Ez gáz.

+Quote Post
forza
hozzászólás Nov 13 2015, 07:28
Létrehozva: #14018

A4

IDÉZET(nm_ @ Nov 13 2015, 12:12) *
Engem csak az zavar, hogy beállt csicskának. A ferkánál mindig a csicska pilóta feladata a szabadkozás, az ígérgetés, a jövőbe látás, a nyilatkozgatás. Ezt csinálta Birka, Masssa, Irvine, stb és most ezt csinálja Kimi is. Ez zavar, nem az, hogy szarul megy. Nyugdíjjas állás és elfogadta. Ez gáz.

A helyében nagyon sokan elfogadnák. Ezek a srácok azért küzdenek csúcs éveikben, hogy egyrészt eredményeket érjenek el, másrészt később a nevükből megéljenek. Kimi most a második fázisban van; meg tud élni a múltjából, amiért nagyon sokan irigylik, szvsz. Nekünk szurkolóként persze nagyon rossz nézni a vergődését. Ő viszont megdolgozott érte valamikor, hogy most csilliárdokért lógathassa a lábát.

--------------------

+Quote Post
nm_
hozzászólás Nov 13 2015, 08:27
Létrehozva: #14019

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(forza @ Nov 13 2015, 07:28) *
A helyében nagyon sokan elfogadnák. Ezek a srácok azért küzdenek csúcs éveikben, hogy egyrészt eredményeket érjenek el, másrészt később a nevükből megéljenek. Kimi most a második fázisban van; meg tud élni a múltjából, amiért nagyon sokan irigylik, szvsz. Nekünk szurkolóként persze nagyon rossz nézni a vergődését. Ő viszont megdolgozott érte valamikor, hogy most csilliárdokért lógathassa a lábát.

Nem értek egyet. Az ő karakteréhez ez nem passzol. Neki ugyan azt kellett volna csinálnia, mint Hakkinennek, aki például nem élt a nevéből még évekig. Ron miatt maradt, de már korábban kiszállt volna.

+Quote Post
Flex
hozzászólás Nov 14 2015, 01:12
Létrehozva: #14020

bentlakásos

IDÉZET(forza @ Nov 13 2015, 07:28) *

Eleg gaz, hogy ezt kepes vagy igy nezni. Vegtelenul gaz.

+Quote Post

703 Oldal V  « < 699 700 701 702 703 >
Reply to this topicStart new topic
2 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 October 21st - 20:57