IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

50 Oldal V  « < 47 48 49 50 >  
Reply to this topicStart new topic
Telefonok
Pepperoni
hozzászólás Oct 10 2015, 09:45
Létrehozva: #961

Vörösparaszt

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

http://www.expansys.hu/google-nexus-5x-32g...n-black-284126/

Ez lesz a következő telefonom. smile.gif rolleyes.gif
Most egy sima nexus 5-öm van, csak már lassan 2 éves és szegényem már öregedés jeleit mutatja.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 10 2015, 10:02
Létrehozva: #962

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 10 2015, 10:45) *
http://www.expansys.hu/google-nexus-5x-32g...n-black-284126/

Ez lesz a következő telefonom. smile.gif rolleyes.gif
Most egy sima nexus 5-öm van, csak már lassan 2 éves és szegényem már öregedés jeleit mutatja.

hát, csúcs androidos telót nem csillió giga rammal, te tudod... tongue.gif
na de most tényleg, annyira nem tűnik nagy előrelépésnek a mostanidhoz képest, hogy váltani kelljen.

a design egyébként emlékeztet egy másik termékcsaládra, ebből a PS-ből kiindulva nem csak engem tongue.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Oct 10 2015, 12:01
Létrehozva: #963

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(vingaal @ Oct 10 2015, 09:57) *
Biztonsági mentésed nem volt? Esetleg ha van a telefonodon File Commander Pro, akkor a kukában megtalálod.
android adatvisszaállítás- Én még nem használtam ezt, de egy próbát megérhet.
Az ilyen esetek elkerülésére én felhőbe is szoktam tárolni őket. Google Drive(15GB), Dropbox(2GB),Mega(50GB)-ig ingyenesek.

Volt, de csak a belső memóriáról. Az SD kártyán sok a videó. Az eset után viszont tuti csinálni fogok mert most ráfaragtam. Szerencsére valami programmal visszahoztam őket, de sok a dupla fájl meg a sérült. Köszi a tippeket smile.gif

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Oct 10 2015, 12:14
Létrehozva: #964

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

azért ha belegondoltok a konzumidiotizmu tökéletes lecsapódásai ezek a telefonok 100 200 ezret egy zsebpcért ami 2 év alatt elavul smile.gif minden évben jön az új változat, vegyél, fogyassz smile.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 10 2015, 05:52
Létrehozva: #965

Vörösparaszt

IDÉZET(Zava @ Oct 10 2015, 11:02) *
hát, csúcs androidos telót nem csillió giga rammal, te tudod... tongue.gif
na de most tényleg, annyira nem tűnik nagy előrelépésnek a mostanidhoz képest, hogy váltani kelljen.

a design egyébként emlékeztet egy másik termékcsaládra, ebből a PS-ből kiindulva nem csak engem tongue.gif

Ez nem is csúcsnak lesz árulva, hanem, mint középkategóriás. Azért akarok újat, mert ami most van nexus öregszik, ez pedig sokkal kompatibilisebb lesz a 6-os androiddal, mint a sima 5. Nem is azt fogom elvárni, hogy egy Nexus 6PS legyen, mert az lesz a csúcs... wink.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 10 2015, 06:00
Létrehozva: #966

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 10 2015, 06:52) *
Ez nem is csúcsnak lesz árulva, hanem, mint középkategóriás. Azért akarok újat, mert ami most van nexus öregszik, ez pedig sokkal kompatibilisebb lesz a 6-os androiddal, mint a sima 5. Nem is azt fogom elvárni, hogy egy Nexus 6PS legyen, mert az lesz a csúcs... wink.gif

Az enyém 4 éves és egyszer sem frissítettem rajta szoftvert, de valahogy túléltem. tongue.gif

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 10 2015, 07:02
Létrehozva: #967

Vörösparaszt

IDÉZET(Zoli @ Oct 10 2015, 07:00) *
Az enyém 4 éves és egyszer sem frissítettem rajta szoftvert, de valahogy túléltem. tongue.gif

Én szeretek haladni a korral tongue.gif biggrin.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 11 2015, 08:46
Létrehozva: #968

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 10 2015, 06:52) *

a nexus 6P-vel egy komoly ziccert kihagytak, ha már ilyen a design, igazán belerakhattak volna egy vonalkódolvasót. rolleyes.gif

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Oct 12 2015, 09:52
Létrehozva: #969

Vörösparaszt

IDÉZET(Zava @ Oct 11 2015, 09:46) *
a nexus 6P-vel egy komoly ziccert kihagytak, ha már ilyen a design, igazán belerakhattak volna egy vonalkódolvasót. rolleyes.gif

kamerával alkalmazással simán leolvassa, fölösleges rá egy hardver tongue.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zava
hozzászólás Oct 12 2015, 10:02
Létrehozva: #970

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Pepperoni @ Oct 12 2015, 10:52) *
kamerával alkalmazással simán leolvassa, fölösleges rá egy hardver tongue.gif

jó, de az nem lézeres! tongue.gif
(csak a hátlapon élcelődtem smile.gif)

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Dec 8 2015, 08:38
Létrehozva: #971

Vörösparaszt

Nexus 5X wub.gif

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Dec 9 2015, 03:40
Létrehozva: #972

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Pepperoni @ Dec 8 2015, 08:38) *
Nexus 5X wub.gif

Szerintem ez a 2700mAh akku túl kicsi. Sok gyártó már 5000-es aksikkal dobja piacra a szajréját. Nekem 2000 mAh akku van a telefonomban és kevésnek tartom, pedig az enyém minden szempontból energiatakarékosabb mint ez.. Egy ekkora kijelzős (persze még a felbontás is nagy) telefonnál csak az akku százalékot fogod lesni.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 9 2015, 03:57
Létrehozva: #973

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Mochok85 @ Dec 9 2015, 03:40) *
Szerintem ez a 2700mAh akku túl kicsi. Sok gyártó már 5000-es aksikkal dobja piacra a szajréját. Nekem 2000 mAh akku van a telefonomban és kevésnek tartom, pedig az enyém minden szempontból energiatakarékosabb mint ez.. Egy ekkora kijelzős (persze még a felbontás is nagy) telefonnál csak az akku százalékot fogod lesni.

gsmarena szerint böngészéssel bír 8 és fél óra képernyőidőt, azért azzal röhögve ki illik bírni egy napot.
mondjuk engem tuti zavarna, ha nexus 5-ről váltanék, hogy kihagyták belőle a qi töltést (meg hogy annyival nem is jobb). mi volt rá az indoklás? "a micro usbt nehéz eltalálni, hogy hogy kell bedugni, ezért ott jó volt a qi. viszont az új type c mindkét irányban bedugható, nincs vele több gond!" biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Dec 9 2015, 07:12
Létrehozva: #974

McLaren fan

IDÉZET(Zava @ Dec 9 2015, 03:57) *
gsmarena szerint böngészéssel bír 8 és fél óra képernyőidőt, azért azzal röhögve ki illik bírni egy napot.
mondjuk engem tuti zavarna, ha nexus 5-ről váltanék, hogy kihagyták belőle a qi töltést (meg hogy annyival nem is jobb). mi volt rá az indoklás? "a micro usbt nehéz eltalálni, hogy hogy kell bedugni, ezért ott jó volt a qi. viszont az új type c mindkét irányban bedugható, nincs vele több gond!" biggrin.gif

Én nem látom a potenciált az indukciós töltésben. Mikor kell? Sokkal nagyobb durranás a gyors töltés, szvsz.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 9 2015, 07:41
Létrehozva: #975

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Mochok85 @ Dec 9 2015, 07:12) *
Én nem látom a potenciált az indukciós töltésben. Mikor kell? Sokkal nagyobb durranás a gyors töltés, szvsz.

príma kis kényelmi funkció, tipikusan olyan dolog hogy amíg nem használod, addig nem látod értelmét.
én pl úgy használom, hogy otthon/munkahelyen 1-1 ilyen vár az íróasztalnál. de mondjuk éttermekben is terjed a távoli nyugaton, az pl kifejezetten hasznos lenne. kérdés mi lesz előbb, qi töltős telefonok és bútorok széleskörű elterjedése, vagy hatalmas robbanás az akkumulátor technológiában, ha hirtelen ugyanekkora akkuk 5-10* ekkora kapacitással bírnak majd, akkor lehet nem lesz annyira érdekes az opció, hogy egy ebéd alatt rátölts 1000 mAh-t a telefonodra, mert van még benne 6000... smile.gif

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Dec 9 2015, 08:42
Létrehozva: #976

Vörösparaszt

IDÉZET(Mochok85 @ Dec 9 2015, 04:40) *

Ez nem Samsung, hogy lezabálja a hajad meg behorpasztja paksot a telefonod... biggrin.gif egyszer veszel egy szűz andoidos Nexust és, ha android csak az jöhet utána szóba :$
Viccen kívül, ma kifejezetten sokat nyüstöltem és még mindig bírja... Este háromnegyed 9-kor. A nexus 5 a 6-os andoiddal már tényleg % nézegetős volt.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
skullsplinter
hozzászólás Dec 9 2015, 08:57
Létrehozva: #977

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 15
Azonosító: 6,903

IDÉZET(Pepperoni @ Dec 9 2015, 08:42) *
Ez nem Samsung, hogy lezabálja a hajad meg behorpasztja paksot a telefonod... biggrin.gif egyszer veszel egy szűz andoidos Nexust és, ha android csak az jöhet utána szóba :$
Viccen kívül, ma kifejezetten sokat nyüstöltem és még mindig bírja... Este háromnegyed 9-kor. A nexus 5 a 6-os andoiddal már tényleg % nézegetős volt.

Mert még nem használtál huzamosabb ideig iOS-t tongue.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Dec 9 2015, 09:40
Létrehozva: #978

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(skullsplinter @ Dec 9 2015, 08:57) *

"ha android" wink.gif

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Dec 9 2015, 10:34
Létrehozva: #979

McLaren fan

IDÉZET(skullsplinter @ Dec 9 2015, 08:57) *

Azt is rá lehet dobni a Nexusra? tongue.gif

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Dec 10 2015, 10:33
Létrehozva: #980

Vörösparaszt

IDÉZET(skullsplinter @ Dec 9 2015, 09:57) *

Ahogy Zava is mondta androidról beszéltem tongue.gif
IOS jó csak drága, irreálisan. Próbálj ki egy középkategóriás vagy afeletti androidot és rájössz, hogy annyival nem jobb az IOS, mint amennyibe kerül.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post

50 Oldal V  « < 47 48 49 50 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 July 15th - 19:52